SEB 2. posms, Krimulda

Avatar

By Eduards 26.05.2009 00:26:47

Member# · 2,686 comments

Aicinājums pārcelt šādu gadījumu diskusiju uz oficiālo lapu, ierakstot arī linkus uz bildēm. Ja visi klusēs, tad arī nekas nemainīsies, tas jau nu ir droši.

Avatar

By Ambero 26.05.2009 00:34:01

Member · 30 comments

Posms loti labs:) man patika un bija interesants!
Divas spilgtakas atminas par brauceju kulturu:
1. Uz asfalta (numuru nepateiksu) calis izslapis budams, izskaloja muti un pirmo reizi saturu parsplava par labo plecu un  trapija aiz vina braucosajai meitenei, otro reizi saturs tika atstats kreisaja puse - un soreiz es patrapijos pa celam... esam uzmapigi kur splaujam!

Otra reize: sanaca sapities pedalos un ievelos krumos, nekas nopietns, tacu patikama kultura, proti,  vairaki brauceji apjautajas vai nav vajadziga palidziba  - padies!


Minam, minam neguļam

Avatar

By Andersons 26.05.2009 00:36:28

Member+ · 2,639 comments
valodis wrote

http://pic2.fotki.lv/photos2/7/W0002697 … alants.jpg
Es teiktu, spļāviens sejā pārējiem dalībniekiem sad, kas atsķirībā no daža laba tomēr cīnās paša spēkiem.

Es arī pagadījos Siguldā, finiša pilsētiņā manīju šo džeku ar Specialized vello, izskatās ka viņam ir biezi sponsori, vienā karbonā ar Zipp ratiem un jauno Dura-Ace 7900 aprīkojumu, viņam vieta ir šosejas gonkā nevis SEBā tādas manas domas!


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By kukulitis 26.05.2009 00:39:54

Member · 257 comments

par 525. - tāpat kā dzīvē - ir cīnītāji un ir līdēji.

Avatar

By Ponchiks 26.05.2009 00:42:47

Member · 75 comments
kaspis92 wrote
kukulitis wrote

Interesanti, kā uz Zemīti visi skatīsies nākamajā posmā?

spiezh peec taa, ka vinju man garaam aizstuuma, un apsties tam stuumeejam uz to biciiti big_smile:D
es domaaju vajdzeetu vinju starta koridoorii vinju bish pabiedeet,... un vjadzeetu tiem paliigiem, pa shosjnieka atiem bish uzsist, lai tie super vieglie rati dbuu kaadu normaalu 8nieku, un mosh sparatiis, ka labaak navaj paliidzet tautas klasee zemiitim,:D

Nezinu vai vardarbība šādiem antiņiem palīdzēs. Ja šim m "ērglim" tas liekas normāli, tad novēlēsim veiksmi un paskatīsimies, kā banķierim veiksies citur.

Avatar

By onkulis 26.05.2009 00:45:28

Member · 432 comments
Andersons wrote
valodis wrote

http://pic2.fotki.lv/photos2/7/W0002697 … alants.jpg
Es teiktu, spļāviens sejā pārējiem dalībniekiem sad, kas atsķirībā no daža laba tomēr cīnās paša spēkiem.

Es arī pagadījos Siguldā, finiša pilsētiņā manīju šo džeku ar Specialized vello, izskatās ka viņam ir biezi sponsori, vienā karbonā ar Zipp ratiem un jauno Dura-Ace 7900 aprīkojumu, viņam vieta ir šosejas gonkā nevis SEBā tādas manas domas!

big_smile nu ja - šosejā džekiem būs vieglāk viņu stumt big_smile
man jau izskatās ka sponsors vairs negrib vinu sponsorēt, bet šis vēl izmisīgi cenšas "parādīt" ka var braukt  wink

Avatar

By raiter 26.05.2009 07:52:46

Member+ · 3,346 comments
valodis wrote

http://pic2.fotki.lv/photos2/7/W0002697 … alants.jpg
Es teiktu, spļāviens sejā pārējiem dalībniekiem sad, kas atsķirībā no daža laba tomēr cīnās paša spēkiem.

Es teiktu ka pēc šīs bildes IJSA vajadzētu tomēr šo lietu izmeklēt cītīgāk...


Avatar

By aapsis 26.05.2009 08:46:06

Member · 43 comments
PTZ wrote
talants wrote

here we go :DDD

a ko dariit - saveejie jaatbalsta!!! big_smile


p.s. paldies lietotaajam aapsis - baigi labaas bildes! esi pareizu vietu izveeleejies, lai visus pa vienam iekadreetu. varu tikai iedomaaties cik nogurdinoshi ir x .... (ieraksti savu varientu) stundas teemeet un knipseet ar 'garo' objektiivu smile

Paldies!
Ja tā parēķinu, tad nemaz tik audz arī nesanāca, kādas 2 h ar aparātu rokās... smile

fanis - jā, tā ir sanācis diezgan apzināti, sporta klase nebija mana mērķauditorija šoreiz.

Avatar

By gucis 26.05.2009 09:03:13

Member · 8 comments
PTZ wrote

p.s. paldies lietotaajam aapsis - baigi labaas bildes! esi pareizu vietu izveeleejies, lai visus pa vienam iekadreetu. varu tikai iedomaaties cik nogurdinoshi ir x .... (ieraksti savu varientu) stundas teemeet un knipseet ar 'garo' objektiivu smile

piekrītu, foršas bildes, labs rakurss. visu cieņu par centību.
bet nevaru sazīmēt vietu - līkums pret kalnu - kurš tas bija?? (SEB_MTB_Sigulda_2009_4)

Last edited by gucis (26.05.2009 09:40:46)

Avatar

By Spirc 26.05.2009 09:06:38

Member · 218 comments

Bija vēl džeks, kas Siguldas kalnā pieķērās pie busa un vilkās kādu gabaliņu, žēl tikai ka nepiefiksēju numuru sad

Avatar

By ugis 26.05.2009 09:24:32

Member+ · 412 comments

Nekā personīga - komanda strādā. Gregers līdz finišam netiek.

IMG_9213.jpgIMG_9214.jpg
Palaboju:

Last edited by ugis (26.05.2009 09:46:55)


/* Komentāru nav */

Avatar

By pauls 26.05.2009 09:35:12

Local.Auth · 300 comments
ugis wrote

Nekā personīga - komanda strādā. Gregers līdz finišam netiek.

http://lh3.ggpht.com/_mixoBR2Cvik/ShrcI … G_9213.jpg

Not Found
The requested URL /_mixoBR2Cvik/ShrcIiP6NtI/AAAAAAAAAKM/3a5_Tns_a9g/IMG_9213.jpg was not found on this server.


train low, train high - not too hard, not too easy !

Avatar

By novērotājs 26.05.2009 09:37:08

Member+ · 1,909 comments
Baltais wrote

pēc kā spriežat, ka stumj? varbut tur aiz kabatas?

... lai neripo atpakaļ.  big_smile

Avatar

By elektrolitr 26.05.2009 09:37:35

Member+ · 608 comments
pauls wrote
ugis wrote

Nekā personīga - komanda strādā. Gregers līdz finišam netiek.

http://lh3.ggpht.com/_mixoBR2Cvik/ShrcI … G_9213.jpg

Not Found
The requested URL /_mixoBR2Cvik/ShrcIiP6NtI/AAAAAAAAAKM/3a5_Tns_a9g/IMG_9213.jpg was not found on this server.

Banķieru cenzūra!


Go!Go!Go! Only five days left!
Sudety MTB Challenge, unknown spectator, somwhere in the middle of prologue

Avatar

By novērotājs 26.05.2009 09:55:38

Member+ · 1,909 comments

Varbūt kaut ko nesaprotu noteikumu smalkumos, bet komanda, manuprāt, sastāv no legāli reģistrētiem sacensību dalībniekiem (kā redzams uga bildēs) nevis no pieaicinātiem papildspēkiem, kas MTB sacensībās vizinās pa asfaltu uz smalkiem šosejniekiem (kurus tik izsmeļoši aprakstīja Andersons).

Last edited by novērotājs (26.05.2009 09:56:52)

Avatar

By aapsis 26.05.2009 09:59:58

Member · 43 comments
gucis wrote
PTZ wrote

p.s. paldies lietotaajam aapsis - baigi labaas bildes! esi pareizu vietu izveeleejies, lai visus pa vienam iekadreetu. varu tikai iedomaaties cik nogurdinoshi ir x .... (ieraksti savu varientu) stundas teemeet un knipseet ar 'garo' objektiivu smile

piekrītu, foršas bildes, labs rakurss. visu cieņu par centību.
bet nevaru sazīmēt vietu - līkums pret kalnu - kurš tas bija?? (SEB_MTB_Sigulda_2009_4)

Bildes man ir no nobrauciena, kur sports noķēra tautas braucejus un otra tūre ir turpat  zemāk, izbraucot no meža pļavā, pirms krustojuma, kur vajadzeja pa kreisi un pa labi griezt, atkarībā no situācijas.

Avatar

By ugis 26.05.2009 10:03:13

Member+ · 412 comments
novērotājs wrote

Varbūt kaut ko nesaprotu noteikumu smalkumos...

Ja vēro uzmanīgāk, daudz ko vairāk pamana. wink


/* Komentāru nav */

Avatar

By egils13 26.05.2009 10:12:43

Member+ · 1,204 comments

"95   Gints Šķēps             1971 Raimaks"

baigi jau frišs priekš 38 gadiem izskatās... novēlu katram tādu veselību viņa gados smile

Avatar

By Labais 26.05.2009 10:16:02

Member+ · 250 comments
Baltais wrote

pēc kā spriežat, ka stumj? varbut tur aiz kabatas?

Tiešām? Nejauši gadījies komandas biedriņš bāž roku kabatā pēc kādas želejas, lai tiktu kalnā(-:

Bet ja nopietni, tad vēl pirms šī foto nonākšanas atklātībā, kaspis92 savos vērojumos par Nr.525 rakstīja: "4)liidz braucot finiša kalnā skatos, atkal šis uzradies ar abiem čomiem, bet šoreiz viņam nebrauc pa priekšu, bet naturāli abi stumj kalnā."

Nu ko, izrādās, ka līšana koridorā bija tikai viens, nu jau salīdzinoši neliels, nesmukums uz no jauna atklātībā  nākušajiem faktiem. Domāju, ka patiesībā šim cilvēkam ir jāizsaka līdzjūtība,  jānozīmē ārstēšanās pie psihoterapeita, vai vienkārši jāiet baznīcā un jāaizlūdz par šā censoņa nemierīgo dvēseli. Pieaudzis un garīgi vesels cilvēks tā NERĪKOJAS.

Vēl IJSP varētu uzaicināt mācītāju uz pirmstarta svētrunu, kā nekā svētdiena, un aizlūgt par nemierīgām dvēselēm un sekmīgu braucienu. Tādas lietas NEKAD par ļaunu nenāks.

Avatar

By Ints 26.05.2009 10:17:20

Member+ · 868 comments

Tas ka kāds no komandas velk savas komandas dāmu notiek gan SEBos,Sportlatos,Elionos un Tartu maratonā.Kamēr sievietēm nebūs atsevišķs starts nekas nemainīsies. Bet nu šāda VIPistu izdarība M.Zemīša izpildījumā ,kaunu dara gan pašam Martinam, gan arī IJSA kas to atbalsta.Protams ka tas kas maksā, tas arī pasūta mūziku ,bet nu tautas pasākums nebūtu īstā vieta kur šādi izrādīt savu piederību pasākuma organizātoriem pietuvinātai personai.

Avatar

By Velomens 26.05.2009 10:22:39

Member+ · 1,681 comments

Spēks viņam (525) ir daudz. Tehniskā braukšana pieklibo un parasti spēkus līdz galam nepietaupa.  Nu protams nesmuki šitā darīt. Bet nu švaki stūma/vilka,ka garām Ozolam nepavilka!


Veloceļojumi www.velomens.lv

Avatar

By aapsis 26.05.2009 10:26:21

Member · 43 comments
egils13 wrote

starp citu, no kura avota ir šie foto (sporta klases nobrauciens), gribu redzēt visus smile

http://picasaweb.google.com/aapsis77

bet būs pamaz no sporta

Avatar

By Forests Gamps 26.05.2009 10:31:20

Member · 45 comments

Par cik esmu svētdienas braucējs, tad man jautājums - vai tiešām noteikumos ir rakstits, ka šitās darbības ar Nr 525 ir aizliegtas, jo pa Tv esmu sasktījies, ka šosejā komandas biedri to dara?

Avatar

By Rihards Frīdenbergs 26.05.2009 10:31:59

Member · 188 comments

uzskatu,ka par šādu rīcību jāpiešķir diskvalifikācija uz nākamo posmu....


Avatar

By smudo 26.05.2009 10:40:47

Member · 152 comments
Forests Gamps wrote

Par cik esmu svētdienas braucējs, tad man jautājums - vai tiešām noteikumos ir rakstits, ka šitās darbības ar Nr 525 ir aizliegtas, jo pa Tv esmu sasktījies, ka šosejā komandas biedri to dara?

Komadas biedri varbūt, bet šajā gadījumā, manuprāt, tā ir uzskatāma par palīdzību no malas.

Avatar

By Andersons 26.05.2009 10:46:31

Member+ · 2,639 comments

Palīdzēt drīkst komandas biedri kas paši ir reģistrējušies un atrodas distancē no starta līdz finišam, no malas piebraukt ar šosejnieku un pa šosejas posmu vilkt dalībnieku nedrīkst Āmen!

Last edited by Andersons (26.05.2009 10:47:01)


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By FR 26.05.2009 11:14:49

Member · 3 comments

Labdien!

Šeit Martins Zemītis, „līdējs”, „tīrradnis”, „haļavšķiks”, sauciet kā gribat!
Tā nu šajā dzīvē ir sanācis, ka  man bieži vien ir  veicies!
•    Man ir „Rietumu Banka” formas tērps, ko brīvi var iegādāties „Veloserviss” veikalā;
•    Ar veiksmes un draugu palīdzību, visos posmos „ielienu” pirmajā vai otrajā koridorā.
•    Ar veiksmes palīdzību 2008 . gada sezonā kopvērtējumā ieguvu 25. vietu!
•    Iespējams, ka ar citu palīdzību: 2008 gadā Cēsīs biju 15. v; Cēsis-Valmiera 18v. Kuldīgā 24v. u.t.t.
•    Iespējams, ka esmu nodarbojies ar dažādiem sporta veidiem, un tagad gribu braukt ar riteni. Ticu, ka man veiksies, jo veiksme ir      vienīgai kāpēc es ieņēmu 35 vietu SEB 2. posmā!
•    VIP caurlaide! Iespējams, ka veiksme („haļava”);
•    Starp citu! Man dzīvē ir arī citas „ekstras” , kuras pēc jūsu domām noteikti ir tikai „ielīšana” un veiksme. Ne kas vairāk....;
Saprotu, ka pēc jūsu domām šeit smagam darbam, gribasspēkam un  labām draugu attiecībām nav nekāda sakara!  Pie tā arī paliksim!


                Ar cieņu, Martins Zemītis!

P.S. Loti atvainojos visiem tiem, kuru intereses esmu aizskāris un sabojājis sacensību prieku!