PHILIPS MTB Maratons 2009

Avatar

By egils13 12.05.2009 10:31:18

Member+ · 1,204 comments
ugis wrote

Kaitina šie komentāri
.... izdariet tā kā SEB
...  bet SEBā bija tā.
Šīs ir cita organizatora sacensības ar viņu vēlmi pasniegt sacensības tā kā viņi to vēlas.

nevajag jau dzīvot pēv principa "neko neredzu, neko nedzirdu". tiek izteikti ieteikumi un norādīts uz to, kas citur ir labāks. neviens jau nesaka, lai Philips maratonos trasi taisa kā SEBā! Par to pašu SEBu arī jau parasti runā, salīdzinot ar igauņiem.

kā jau rakstīju - man Philips starta formāts liekas pieņemams, tikai ir jāuzlabo koridoru ieņemšanas kontrole - ja jau vērtēšana notiek grupas ietvaros un ir paredzēts viens koridors katrai grupai, vajadzētu arī kontrolēt, vai visi grupas dalībnieki ir līdzvērtīgās starta pozīcijās.

Avatar

By Atis 12.05.2009 10:37:29

Member+ · 1,591 comments
ugis wrote
Atis wrote
ugis wrote

Un vēl nosauciet par Philips SEB maratons. wink

Tu domā ar galvu, ko raksti? Vai tu tikai tā rakstīšanas pēc... ?

Jā, es domāju. Kaitina šie komentāri
.... izdariet tā kā SEB
...  bet SEBā bija tā.
Šīs ir cita organizatora sacensības ar viņu vēlmi pasniegt sacensības tā kā viņi to vēlas.

Tas, ka tu esi SEBu nīdējs, tā ir tava problēma.
Šogad diemžēl, kā redzams daudzām komandām PHILIPS nav sezonas prioritāte. Zinu, ka trases SEBā un SPORTLATā nekad nebūs tādas kā PHILIPS posmos. Tādēļ gribētos, lai PHILIPS kļūtu par vismaz 2. svarīgāko sezonas sacensību seriālu. Un kādēļ nepārņemt pozitīvo praksi no citiem?!
Var jau būt, ka rīkotāji vēlas saglabāt visu kā ir, ar tikpat mazu dalībnieku skaitu.

Avatar

By Martins_L 12.05.2009 10:44:52

Member++ · 755 comments

Nu tos koridorus, protams, būtu vēlams dalīt pēc reitinga, bet sezonas pirmajai sacīkstei esošais modelis bija pat ļoti labs (laikam tikai S-elite bija novietotas nepelnīti tālu astē).
Man patika.

Paldies trases autoriem un orgkomitejai!

Avatar

By anlens 12.05.2009 12:47:23

Local.Auth · 1,172 comments

Elionā laikam skatīja iepriekšeja gada labāko rezultātu un reiznāja ar 1,5 , tad ieguva tavu koridoru pirmā posmā . Man no estiņiem patīk tas, ka grūti aicīnīties līdz labam koridoram, bet arī atpakaļ tevi ātri nemet. Vari mierīgi nebraukt pāris posmus, bet tavs starta koridors saglabājās. Būtu jau labi Philipā salikt braucējus pēc spējā,m jo tas izslēgtu nevadzīgu stresu pirms starta, melējot sev izdevīgāku startu pozīciju. Un vēl pārītī pirmos koridoros atstāt cilvēkus 50 katrā. Vajag no citām sacensībām  paņemt labāko un būs ok.

Avatar

By Baltais 12.05.2009 13:07:14

Local.Auth · 5,425 comments

par kontrolēšanu var palasīt Orvelu smile


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By nezaalex 12.05.2009 17:48:01

Member+ · 333 comments

kad buus bildes no pashiem organizaatoriem? smile

Avatar

By LOOK 12.05.2009 17:58:49

Member# · 2,703 comments

S-elite tika nolikta beigās apzināti,
1) tapēc ka sacensībās vadoties pēc UCI dāmas nedrīkst vilkt (parasti tas tiek realizēts ar ~10min pauzi)
2) visas meitenes startē kopā un ir iespēja neatkarīgi no klases salīdzināt rezultātus (tas varētu stimulēt amatieres pāriet uz eliti vai tml.)

Runājot par koridoriem, ļoooti negribējās ieviest pastiprinātu kontroles mehānismu, taču ja tauta prasa, ieviesīsim. Man personīgi tā talonu sistēma liekas pilnīgs sviests, tamdēļ mēģināsim ieviest alternatīvu sistēmu. Katrs ieejot koridorā saņems uzlīmi uz nummura, katram koridoram sava krāsa. Ja kļūdījies ar koridoru startā, tad rezultāts tiek anulēts finišā. Viss!!!

p.s. pēc brīža paturpināšu.
-bildes būs šovakar-


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By kristaps 12.05.2009 18:21:50

Member+ · 225 comments

Elion Estonian Cup raksturīgākā iezīme šķiet ir tā, ka katru reizi ir jauns numurs, kurš arī nosaka kāda katram starta vieta un kāds koridors jāieņem. Dalībnieki kontrolē viens otru un viss ir baigi vienkārši.

Avatar

By see 12.05.2009 18:38:47

Member · 450 comments

man viss pofig tik un ta shis serials ir labakais !

Avatar

By Anda 12.05.2009 18:39:31

Local.Auth · 434 comments
LOOK wrote

S-elite tika nolikta beigās apzināti,
1) tapēc ka sacensībās vadoties pēc UCI dāmas nedrīkst vilkt (parasti tas tiek realizēts ar ~10min pauzi)
2) visas meitenes startē kopā un ir iespēja neatkarīgi no klases salīdzināt rezultātus (tas varētu stimulēt amatieres pāriet uz eliti vai tml.)

vot šo varētu par dienas citātu nominēt wink vai šī bija UCI gonka? tad kāpēc man nebija pie reģistrācijas jārāda licence?

zini, kā lielajās gonkās dāmu vilkšanu apiet? palaiž sievietes pusstundu pirms vīriem. jo tad nav jēgas gregaru gaidīt.
nezinu, nezinu, kā var šādi novērts vilkšanu, ja gregars jau uzreiz ir nolikts priekšā smile)))) tā ka viņam uz pirmās grants tik jāsagaida savs atbalstāmais.
un vai nav tā, ka šī lieta tiek pārspīlēti uztverta? pati gonkā sēdēju, kam tik vārēju atsēdēt. varbūt līdz ar to pārkāpu noteikumus? wink varbūt drīz nolikumos iestrādāsim, ka sievietes jebkurā mačā brauc kā TT?
par vilkšanu Smiltenē tikai 1 gadījums sadzirdēts, tas pats Zvejnieku Hara komandas izpildījumā, LOOK wink

jāsaka, ka gan Philips, gan Sportlat šogad startus sievietēm padara daudz sliktākus nekā SEB Tautas klasē, jo tur sievietes saliek spēkos samērīgi ar apkārtējiem vīriem.
tad jau vīru eliti arī varētu likt beigās, lai amatieri var salīdzināties un izjusts savu spēku, startējot no pirmajām rindām.
vispār jau labi, var pirms šīm gonkām nesildīties, jo tāpat sākumā mierīgi sanāk braukt.

LOOK, šie argumenti netiek pieņemti wink
bet ar situāciju jāsamierinās, jo manis pašas izvēle - piedalīties vai nē. un no sacensībām tikai tās labākās emocijas:
1) ļoti laba trase, bija interesanti braukt. īpaši novērtēju posmu pa meža sūnām starp priedītēm, mmmmm! Smiltene man mīļākā trase jau sen.
2) super marķējums, pat celmi un akmeņi nokrāsoti. visu cieņu! tādu sagatavot ir pamatīgs darbs.
3) līdzjutēji.. tādi laikam ir tikai Smiltenē! paldies par atbalstu un arī par aizstāvību tur pie caurtekas wink ceru, ka psiholoģiski to pukstētāju "čempionu" drusku sagrāvu, jo palika kkur aiz muguras wink
4) citi līdzbraucēji... vnk lieliski cilvēki! gan spēj viens otru uzmundrināt, gan asprātīgas idejas izteikt, gan viens pat anekdoti man stāstīja smile atzīšos, ka īsti nesaklausīju smile)

Last edited by Anda (12.05.2009 18:56:19)

Avatar

By egils13 12.05.2009 18:51:21

Member+ · 1,204 comments

LOOK, neapvainojies, bet tā uzlīmju sistēma liekas sarežģītāka par "taloniem". Varbūt kļūdos (nekad neesmu fiksējis rezultātus finišā), bet kaut kā liekas, ka finišā orgu cilvēkiem arī bez krāsaino uzlīmju atšifrēšanas (zem putekļu kārtas) ir pietiekami stresains un atbildīgs darbiņš (piefiksēt finišējušo numuru secību). Pie tam, kā Tu pats uzrakstīji, šīs uzlīmes pieļauj tīri cilvēcīgu kļūdīšanos, savukārt "talonus" saņem cilvēks/tiesnesis pie ieejas koridorā un viņa tiešais pienākums ir norādīt dalībniekam, ja tas vēlas ieņemt (kļūdaini) neatbilstošu koridoru.

Baltais - nesapratu, tā atsauce uz Orvelu ir Tavas kā organizatora filosofijas atspoguļojums? (no otras puses - tas labi sasaucas ar te pieminēto "makšķernieku" numuru stāstu).

Bet pa lielam - tikai izteicu savas domas par starta kārtību. ja pastiprināta kontrole tiek uzskatīta par nevēlamu, un "vienlīdzīgāko princips" liekas pieņemams, manis pēc var kaut visus vienā koridorā likt - izdzīvos stiprākie un "vienlīdzīgākie".

Avatar

By Baltais 12.05.2009 19:40:56

Local.Auth · 5,425 comments

Egīl, ar Orvelu domāju to, ka negribas nevienu kontrolēt - ir koridors un jāstāv tur kur paredzēts.

Ja tā nedara, lasam 1984 un risinam šo lietu


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By egils13 12.05.2009 20:24:23

Member+ · 1,204 comments
Baltais wrote

Egīl, ar Orvelu domāju to, ka negribas nevienu kontrolēt - ir koridors un jāstāv tur kur paredzēts.

Ja tā nedara, lasam 1984 un risinam šo lietu

laikam esmu aprobežots un Orvels asociējas tikai ar vienu lietu smile doma jau skaista (par to dalībnieku godīgumu), bet neticu, ka pie mums tas jebkad darbosies.

Avatar

By kalamburs 12.05.2009 20:33:28

Member · 169 comments

Godīguma bez kontroles nebūs. Arī,ar visu kontroli ir cilvēki ,kas māk veikli tikt no n-tās rindas uz pirmo,bet viņu ir mazāk,nekā uzticoties uz godavārda. Būtu jau forši otrajā posmā bez stresa iesildīties un iestāties startā pēc savām spējām nopelnītajā koridorā (pim. cilvēki 30-50)

Avatar

By LOOK 12.05.2009 21:44:25

Member# · 2,703 comments

to>egils13
uzlīmes ir kompromiss starp godīgumu un kontroles iespēju. Uzlīmēt ir tas pats, kas paņemt talonu (laika ziņā), taču taloni mēdz steigā pirms starta pazust, un tad sākas...
Finišs tiek filmēts uz video, neskaidrību gadījumā tinam atpakaļ, un skatamies. Ja problēmu nav, uzlīmes paliek nākamam posmam.

to>Anda
esi tik mīļa un ieskaties nolikumā>
//9.Tiesāšana
Sacensību tiesāšana notiek atbilstoši LRF noteikumiem (vadoties pēc UCI)//
Un kāds tam sakars ar licencēm, mēs vienkārši necenšamies izgudrot savus noteikumus.
Mums jau ir plāns kā rīkoties nākamajā posmā 8)
Es par godīgumu, kuru neizdevīgi apiet.


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By Kaspi4 12.05.2009 21:52:33

Member++ · 2,282 comments
Baltais wrote

Egīl, ar Orvelu domāju to, ka negribas nevienu kontrolēt - ir koridors un jāstāv tur kur paredzēts.

Ja tā nedara, lasam 1984 un risinam šo lietu

Pareizais autors ir Dž.Darels un darbs Zvērudārzs manā bagāžā


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By Sturmgevers 12.05.2009 22:17:14

Member · 84 comments

Te man ienāca bēdīga ziņa no puikām Smiltenē par sacensību iztiesāšanu finišā. Paši viņi šajā forumā neira un uzrakstu te viņu vietā. Atvērtā klasē pa trešo vietu nobrauca tāds Druvis Dāvids Bērziņš (1994.g) un V-14 grupā tas viņam pēc rezultāta un laika garantēja augstāko -pirmo vietu uz pjedestāla, pie kam finišā kompī fāterītis puikam arī bija piegājis palūrēt, lai zinātu vai gaidīt apbalvošanu un tur pateica ka jā, pirmais pleķis esot. Tad nu visai ambrāžai beidzoties, pirmo vietu piešķīra džekam, ko Druvis trasē un finišā apdzina ar atrāvienu, a Druvja rezultāts no sarakstiem bija pazudis vispār. Es centos mierināt, ka nav nekāda sazvērestība un kopvērtējuma vilkšana kādiem kruto komandu džekiem par labu, ka vaina gan jau ka tikai datorā, bet tomēr rūgtums ta sirdī ir pamatīgs palicis. Puikas fāterītis pie pjedestāla gan nesāka kasīties..... nu lai orgiem galīgi šmuci netaisītu, bet tagad varbūt kāds var šo situācijau noskaidrot. Apbrīnoju arī to džeku, kurš normāli zinādams par savu otro vietu, mierīgi kāpj uz pirmā pakāpiena un pat nepabrīnās, tipa - labi ka tā, gan jau tiesneši zina labāk.   Paskataties zēni savos kompjos labi dziļi...ā starp citu, kaut kādā mazo bērnu grupā arī esot nepareizs diploms iedots citam.

Last edited by Sturmgevers (12.05.2009 22:21:42)


Galvenā gudrība izjaucot ričuku ir salikt visas bumbiņas atpakaļ. Parasti tomēr dažas pazūd.

Avatar

By Ints 12.05.2009 22:30:00

Member+ · 868 comments

V-14 grupā atbilstoši nolikumam brauc 1995-1996 gadā dzimušie puikas,bet 1994 gada jaunekļi jau mauc garo distanci. Tā kā šoreiz tikai varēja būt 3.vieta atvērtajā klasē.

Last edited by Ints (12.05.2009 22:34:44)

Avatar

By trops 12.05.2009 22:39:59

Member · 546 comments

Par koridoriem. Pie pašreizējā dalībnieku skaita, tur jau tāpat ir milzum daudz koridoru. Varētu divus-trīs koridorus pēc pieteikšanās laika, orgi vismaz ātrāk zinātu ar ko rēķināties.


Puisis no laukiem

Avatar

By LOOK 12.05.2009 22:47:14

Member# · 2,703 comments

Mazo bērnu grupā bija līdzīgs gadījums, diviem zēniem bija 1999 dz.g., piedāvāju braukt ārpus konkurences (vecāki piekrita). Taču apbalvošanā bija pārsteigti, ka viņu atvases neieņem augstāko novērtējumu. Balvas bija visiem bērniem kas startēja, taču rezultātus mainīt "kā pagadās" mēs nedrīkstam.


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By av 12.05.2009 22:55:10

Member+ · 405 comments
Sturmgevers wrote

Te man ienāca bēdīga ziņa no puikām Smiltenē par sacensību iztiesāšanu finišā. Paši viņi šajā forumā neira un uzrakstu te viņu vietā. Atvērtā klasē pa trešo vietu nobrauca tāds Druvis Dāvids Bērziņš (1994.g) un V-14 grupā tas viņam pēc rezultāta un laika garantēja augstāko -pirmo vietu uz pjedestāla, pie kam finišā kompī fāterītis puikam arī bija piegājis palūrēt, lai zinātu vai gaidīt apbalvošanu un tur pateica ka jā, pirmais pleķis esot. Tad nu visai ambrāžai beidzoties, pirmo vietu piešķīra džekam, ko Druvis trasē un finišā apdzina ar atrāvienu, a Druvja rezultāts no sarakstiem bija pazudis vispār. Es centos mierināt, ka nav nekāda sazvērestība un kopvērtējuma vilkšana kādiem kruto komandu džekiem par labu, ka vaina gan jau ka tikai datorā, bet tomēr rūgtums ta sirdī ir pamatīgs palicis. Puikas fāterītis pie pjedestāla gan nesāka kasīties..... nu lai orgiem galīgi šmuci netaisītu, bet tagad varbūt kāds var šo situācijau noskaidrot. Apbrīnoju arī to džeku, kurš normāli zinādams par savu otro vietu, mierīgi kāpj uz pirmā pakāpiena un pat nepabrīnās, tipa - labi ka tā, gan jau tiesneši zina labāk.   Paskataties zēni savos kompjos labi dziļi...ā starp citu, kaut kādā mazo bērnu grupā arī esot nepareizs diploms iedots citam.

sākumā iedziļinies tēmā un tad raksti, nevis tenko- Tu te bliez ārā visādus nepārbaudītus faktus

Avatar

By Ints 12.05.2009 23:09:55

Member+ · 868 comments

Nu ja tad jau arī G.Jakovels un R.Zīmelis pēc finiša varētu pretendēt attiecīgi uz pirmajām vietām Amatieros un Meistaros wink

Avatar

By novērotājs 12.05.2009 23:20:26

Member+ · 1,913 comments

Braucot daudzu dalībnieku vidū, par atsevišķas vecumgrupas vietām reizēm skaidrības var arī nebūt pašiem dalībniekiem. Tā arī pēc SEBa finiša Valmierā puikas nepacietīgi gaidīja rezultātu izlikšanu - ja nu kas acīm garām paslīdējis...
Ieteikums Druvim - neķer kreņķi! Ja šogad nolikums nav tev labvēlīgs (vairums gadījumos būs jācīnās arī ar gadu vecākajiem 1993.g. puišiem, kad jau tāpat pietiek spēcīgu sava gada braucēju), atliek cerēt uz nākamo, turpinot krāt spēkus un nobrauktos km.

Avatar

By SiSe 13.05.2009 10:07:28

Member++ · 775 comments

jau vairākas dienas pēc gonkas ir pagājušas, bet labās emocijas kā nerimst, tā nerimst smile
vispirms lielais paldies trases sagatavotājiem un it sevišķi - tam cilvēkam, kurš ar rozā krāsu bija atzīmējis mazos pampakus (apbrīnoju pacietību smile , akmeņus, saknes un arī trases marķētājiem - neredzēju nevienu vietu, kur man būtu jāšaubās par braukšanas virzienu.
par koridoriem nevaru piekrist, ka sadalījums būtu nekorekts, jo starta sākums gāja pa burvīgu mototrasi, kur bija visas iespējas parādīt savas spējas gan spēkā, gan meistarībā un lēnākos braucējus apdzīt. un ja nesanāca apdzīt mototrasē, tad bija gana gara un plaša grantene un līdz brīdim, kad bija pienācis mežs, plus mīnus katrs jau bija atradis savu spēju līdzeniekus. protams, šāds starts nederētu riekstukalnā, kur faktiski uzreiz trase aiziet taciņās.
no trases konfigurācijas man ļoti patika jau iepriekšminētās "bļodas" un krosiņš trases sākumā un beigās. (vēl paldies Intam, kurš parādīja trasē čūsku, vēē smile

p.s. man ļoti patika ideja par sautētiem kāpostiem.

Avatar

By LOOK 13.05.2009 10:23:26

Member# · 2,703 comments

vakar izveidotai galerijai pievienoju vēl saujiņu jaunu bilžu:
http://www.trek-kauss.lv/foto/philipsmtb2009smiltene/


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By Bomzis 13.05.2009 23:19:22

Local.Auth · 1,215 comments

Aļo smile
Beidzot atgāju no trakā Smiltenes brauciena ... un tā kā velodatora man trasē līdzi nebija, tad pēkšni radās jautājums ... cik km tad es īsti nominu???
Lūdzu palīdziet ... gribu filmu kopā salikt smile


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv