PHILIPS MTB Maratons 2009

Avatar

By Ivčiks 11.05.2009 12:20:16

Member · 74 comments

Paldies smilteniešiem par ļoti grūtu trasi, man šogad likās grūtākā kā pagājušogad, lai gan pagājušajā gadā vispār 1x mūžā braucu 50 km...
Varbūt īsajai distancei bija kādas problēmas ar marķējumu, bet nu par 50 km -nezinu, kur tur varēja būt -visur, kur nevarēja braukt -bija priekšā novilktas lentas, kokos pa brižām pakārtās..bultas visur, arī mazie puiši stāvēja.., zemīši. Braucu pašā beigu galā un man nebija nekādu problēmu..nu kur vēl labāk..Es vispār apbrīnojumu -šitā 50 km nomarķēt -tas taču ir mežonīgs darbs. Patiešām tie, kuri čikst,- jāiesaista pamēģināt treniņa pēc marķēšanā.
Paldies visiem orgiem par jaukajiem velosvētkiem! Jāgaida Mežezera pārsteigumi.

Avatar

By Fra info 11.05.2009 13:40:16

Member · 46 comments

butu ideali ja saliktu vel pa distancem kopejos laikus, ka sebos kad visas grupas no vinas distances redzamas kopaa

Avatar

By Baltais 11.05.2009 13:42:12

Local.Auth · 5,425 comments

būs arī pa distancēm


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By Fra info 11.05.2009 14:11:42

Member · 46 comments
Baltais wrote

būs arī pa distancēm

paldies

Avatar

By Urka 11.05.2009 14:17:00

Member · 3 comments

Marķējums labs vai slikts, bet trases shēmu gan vajag (kaut vai lai zinātu kur "kritušos" savākt)

Avatar

By Ginch 11.05.2009 14:22:45

Member · 122 comments
LOOK wrote

to > Ginch
Problēma pavisam nebija trases marķējumā, bet gan tur ka tiesnesis nepaspēja ierasties norādītajā vietā un pārvilkt lentu pāri ceļam kuru iepriekš izmantoja garās distances braucēji (nokavēja ~1min, kuras laikā 4 braucēji iespruka garajā distancē). Lai šādu iespējamo kļūdu novērstu, īsās distances braucējus būtu jālaiž distancē vēl vēlāk (kas mums likās nepieņemami). Mēs no savām kļūdām nenovēršamies un par šo gadījumu atvainojāmies, gan personīgi, gan publiski apbalvošanas laikā. Tāpat sarūpējām mierinājuma balvas cietušajiem.

p.s. zinot braucēju atšķirīgās spējas ieraudzīt marķējumu, pirms starta visiem izskaidroju aksiomu: ja ~500m esat nobraukuši un neredzat marķējuma lentas, varat droši atgriezties vietā, kur tādas pēdējo reizi redzējāt, pretējā gadījumā jūs neatrodaties distancē.

Atvainošanās pieņemta:) Diemžēl apbalvošanu nesagaidīju:( Veiksmi turpmāko pasākumu organizēšanā!

Avatar

By Fra info 11.05.2009 14:26:58

Member · 46 comments

ko var cikstet pats ar aizbraucu kadas 3 reiz nepareizi, 1 reiz apstajos un domaju kur talaak, tad vairaaks reizes lentaas nobarcienos jo nebij skaidrs kur jliekas talaak... ka ir ir, labaak kaut ka neka nekaa.. priecajaties un izbaudiet  to ka ir

Avatar

By nezaalex 11.05.2009 15:07:52

Member+ · 333 comments

sacensiibas vnk idealas!:D

Ginch wrote

Diemžēl lai cik skarbi - emocijas šoreiz pat ļoti negatīvas 1. Trases shēma - nebija 2. veselības problēmu pēc šoreiz braucu īso distanci - marķējums katastrofāls

katastrofaals? big_smile Es ari braucu iiso distanci un neko katastrofalu tur nesaskatiiju,viena vieta bija tada,kura bija jaapadoma uz kuru pusi braukt,bet taa,markjeejums labs,apmaldities tiesham nevareja. varbuut slimiba dara savu un delj vinjas nevari saprast uz kurieni jabrauc. wink
Jagaida foto! big_smile

Last edited by nezaalex (11.05.2009 15:29:35)

Avatar

By Ginch 11.05.2009 15:47:04

Member · 122 comments
nezaalex wrote

sacensiibas vnk idealas!:D

Ginch wrote

Diemžēl lai cik skarbi - emocijas šoreiz pat ļoti negatīvas 1. Trases shēma - nebija 2. veselības problēmu pēc šoreiz braucu īso distanci - marķējums katastrofāls

katastrofaals? big_smile Es ari braucu iiso distanci un neko katastrofalu tur nesaskatiiju,viena vieta bija tada,kura bija jaapadoma uz kuru pusi braukt,bet taa,markjeejums labs,apmaldities tiesham nevareja. varbuut slimiba dara savu un delj vinjas nevari saprast uz kurieni jabrauc. wink
Jagaida foto! big_smile

Laikam tad jau tu nebiji priekšgalā:)

Last edited by Ginch (11.05.2009 15:50:14)

Avatar

By nezaalex 11.05.2009 20:55:56

Member+ · 333 comments
Ginch wrote
nezaalex wrote

sacensiibas vnk idealas!:D

Ginch wrote

Diemžēl lai cik skarbi - emocijas šoreiz pat ļoti negatīvas 1. Trases shēma - nebija 2. veselības problēmu pēc šoreiz braucu īso distanci - marķējums katastrofāls

katastrofaals? big_smile Es ari braucu iiso distanci un neko katastrofalu tur nesaskatiiju,viena vieta bija tada,kura bija jaapadoma uz kuru pusi braukt,bet taa,markjeejums labs,apmaldities tiesham nevareja. varbuut slimiba dara savu un delj vinjas nevari saprast uz kurieni jabrauc. wink
Jagaida foto! big_smile

Laikam tad jau tu nebiji priekšgalā:)

kkur starp prieksgalu un vidu! big_smile

Avatar

By eVelo.lv 11.05.2009 21:02:44

Local.Shop · 120 comments
Avatar

By Ansis 11.05.2009 23:36:29

Member++ · 3,687 comments

Ja man acis pareizi rāda, e-velo rakstiņa titulbildē dalībnieks vidū NN Marss formā brauc bez ķiveres?!

Avatar

By kukulitis 11.05.2009 23:39:57

Member · 257 comments

evelo bildēs atradu braucēju 666 - tā ir skaista, blonda meitene. 
Un vēl - es jau vakar domāju, kā iet šādās trasēs tiem,  kas brauc ar cietajām dakšām?  Ir vērts to 700g dēļ, vai tas tāds mačo stils ?

Bet kopumā - perfekta svētdiena,  vislabākās atmiņas,  trase tāda, ka elpa aizraujas.

Paldies zāģētājiem un rozā baloniņu pūtējiem !

Avatar

By cx 11.05.2009 23:49:28

Member+ · 329 comments
Ansis wrote

Ja man acis pareizi rāda, e-velo rakstiņa titulbildē dalībnieks vidū NN Marss formā brauc bez ķiveres?!

Tas dalībnieks tur brauca tādā tūrista režīmā, tā kā viss kārtībā smile

Avatar

By bobcom 11.05.2009 23:54:38

Member++ · 1,217 comments

tūristi  - viņi ir visur...


Caur atsperēm uz asterēm

Avatar

By PTZ 12.05.2009 00:04:22

Member · 454 comments
kukulitis wrote

Un vēl - es jau vakar domāju, kā iet šādās trasēs tiem,  kas brauc ar cietajām dakšām?  Ir vērts to 700g dēļ, vai tas tāds mačo stils ?

Pagaashgad Smiltenee braucu ar cieto dakshu - sapratu, ka tas nevienam nav izdevigii un arii ne veseliigi - driizaak orgaanu (arii ieksheejo) mociishana smile
shogad braucu ar miiksto un ne mirkli nenozheeloju shaadu 'uzlabojumu'


Pain is inevitable. Suffering is optional.

Avatar

By Fra info 12.05.2009 00:12:03

Member · 46 comments
PTZ wrote
kukulitis wrote

Un vēl - es jau vakar domāju, kā iet šādās trasēs tiem,  kas brauc ar cietajām dakšām?  Ir vērts to 700g dēļ, vai tas tāds mačo stils ?

Pagaashgad Smiltenee braucu ar cieto dakshu - sapratu, ka tas nevienam nav izdevigii un arii ne veseliigi - driizaak orgaanu (arii ieksheejo) mociishana smile
shogad braucu ar miiksto un ne mirkli nenozheeloju shaadu 'uzlabojumu'

daksa ar lock out visu sacensibu palika cietaja rezima, neizjutu nepieciesamibu parslegt

Avatar

By kurjers 12.05.2009 09:08:31

Local.Auth · 1,399 comments

Nobraucu ar cieto, bet būtu zinājis ka tur tāds ir..........., nebūtu paslinkojis uzlikt mīksto. Ka jau viens izteicas- trase nežēlīga. Mana skatījuma viens iztrūkums - pēdējois 15km ik pēc 5 km kilometru atskaite. Jo trase tik samudzināta, ka zuda jebkura orentacija. Bet kopumā  10 balles.
Paldies Anlenam!!


[url=]www.avekurjers.lv[/url]

Avatar

By bbetta 12.05.2009 09:11:46

Member · 8 comments

Kurš jākomplimentē par ē velo bildēm? Kolosālas - interesantas - skaistas! (lick)

Avatar

By Kaspi4 12.05.2009 09:12:35

Member++ · 2,282 comments

Ar fūlīti braucu baigi forši, tikai pasmags man tas ķieģelītis.


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By egils13 12.05.2009 09:23:31

Member+ · 1,204 comments

bija vietas, kur es arī par fullīti sapņoju. sakņainie / akmeņainie nobraucieni riktīgi nervozu padarīja. labi, ka riepas pirms starta labi cietas uzpumpēju un pudeles turētājs šogad nepievīla (jau pēc pirmā nobrauciena mētājošās pudeles lika atcerēties pagājušo gadu, kad pats paliku bez dzeramā). tā jau laba trase, bet visu laiku nepameta bažas par velosipēdu - šitā lauzt, un par ko? smile

Avatar

By Atis 12.05.2009 09:53:53

Member+ · 1,591 comments

Pats nebiju.:) Bet no manas puses arī ieteikums startu taisīt kā SEBā pa koridoriem 1. posmā pēc pagājušā gada rezultātiem, bet nākamajos pāc sezonas kopvērtējuma. Tad būs lielāks stimuls piedalīties visos posmos. Un ja vēl komandu vērtējums būtu... Tad arī attieksme pret pašām secensībām būtu pavisam cita. Un nākamgad 4 posmus!

Last edited by Atis (12.05.2009 10:01:02)

Avatar

By ugis 12.05.2009 10:06:24

Member+ · 412 comments

Un vēl nosauciet par Philips SEB maratons. wink


/* Komentāru nav */

Avatar

By Atis 12.05.2009 10:10:01

Member+ · 1,591 comments
ugis wrote

Un vēl nosauciet par Philips SEB maratons. wink

Tu domā ar galvu, ko raksti? Vai tu tikai tā rakstīšanas pēc... ?

Last edited by Atis (12.05.2009 10:14:08)

Avatar

By x-f 12.05.2009 10:16:27

Member+ · 402 comments

http://x-f.lv/gallery/PhilipsMTB1PosmsSmiltene2009
Lielākoties lēnā gala finišētāji un nedaudz arī apkārtējie.
Ne tik spožas bildes kā eVelo.lv, bet varbūt kāds atrod sevi.


People.lv Racing Team

Avatar

By ugis 12.05.2009 10:21:02

Member+ · 412 comments
Atis wrote
ugis wrote

Un vēl nosauciet par Philips SEB maratons. wink

Tu domā ar galvu, ko raksti? Vai tu tikai tā rakstīšanas pēc... ?

Jā, es domāju. Kaitina šie komentāri
.... izdariet tā kā SEB
...  bet SEBā bija tā.
Šīs ir cita organizatora sacensības ar viņu vēlmi pasniegt sacensības tā kā viņi to vēlas.


/* Komentāru nav */

Avatar

By egils13 12.05.2009 10:23:03

Member+ · 1,204 comments

man kaut kā liekas, ka kamēr Philips maratonos garajā gabalā nebrauc tik daudz cilvēku, kā SEBa tautas klasē, var iztikt arī ar esošo formātu, ja vien organizatori pievērstu lielāku uzmanību dalībnieku koridoru ieņemšanai, jo Smiltenē neviens tā īsti nepētīja, vai es Amatieris, Meistars vai Elite. OK, no Elites mani varētu viegli atšķirt pēc numura (ja nemaldos, viņiem numuri ir līdz 99), bet tik pat labi es varēju ielīst arī Meistaru koridorā, kas man iedotu pamatīgu priekšrocību, salīdzinot ar Amatieru koridoru (galu galā gadu starpība arī nav liela, lai "uz aci" pateiktu, ka es nevarētu būt Meistars).

Tīri no kontroles viedokļa mans ieteikums būtu grupām piešķirt dažādas krāsas numurus (starp citu pirms daudziem gadiem vismaz Apes krosā tā arī bija), lai uzreiz redz, kas ir kas (bet šogad to jau neviens nedarīs, jo cik noprotu, numurs tiek izsniegts visai sezonai). Atliek pārņemt SEB pieredzi ar koridoru "taloniem" - vienkārši un efektīvi (kamēr cilvēki nesāk pārvietoties koridoru iekšienē).