PHILIPS MTB Maratons 2009

Avatar

By Kasis 11.05.2009 09:20:03

Member+ · 521 comments

Par to līkumu, kur daudzi esot aizraavushi taisni! ....sākotnēji lenta esot bijusi, tā kā tur nu neko nevar pārmest, ja kādam ātrums bijis lielāks par meistarību....;)

Viss bija pa skaisto, vienīgie kritiskie secinājumi man ir par sevi8] kā vienmēr..grantenes man allaž būs par daudz!!

Avatar

By Kasis 11.05.2009 09:21:34

Member+ · 521 comments

Ooo..vēl viena kritika Amatieriem Elites koridorā! 8(

Avatar

By anlens 11.05.2009 09:25:35

Local.Auth · 1,172 comments

īstenībā jau visi startēja no elites koridora smile , bet ja nopietni, man jau labāk patiktu, ja koridorus veidotu pēc reitinga, jo ne vienmēr meisters, amatieris vai seniors ir vājāks par kādu elites braucēju.

Avatar

By egils13 11.05.2009 09:35:22

Member+ · 1,204 comments
anlens wrote

īstenībā jau visi startēja no elites koridora smile , bet ja nopietni, man jau labāk patiktu, ja koridorus veidotu pēc reitinga, jo ne vienmēr meisters, amatieris vai seniors ir vājāks par kādu elites braucēju.

tā jau ir, ka "spēku reitungs" būtu objektīvāks kritērijs koridoru veidošanai, tikai kurš un pēc kādiem nopelniem šo reitingu veidos? Jebkurā gadījumā tas nav iemesls ignorēt organizatoru piedāvāto formātu un citus savas grupas braucējus.

Avatar

By LOOK 11.05.2009 09:35:23

Member# · 2,703 comments

to > Ginch
Problēma pavisam nebija trases marķējumā, bet gan tur ka tiesnesis nepaspēja ierasties norādītajā vietā un pārvilkt lentu pāri ceļam kuru iepriekš izmantoja garās distances braucēji (nokavēja ~1min, kuras laikā 4 braucēji iespruka garajā distancē). Lai šādu iespējamo kļūdu novērstu, īsās distances braucējus būtu jālaiž distancē vēl vēlāk (kas mums likās nepieņemami). Mēs no savām kļūdām nenovēršamies un par šo gadījumu atvainojāmies, gan personīgi, gan publiski apbalvošanas laikā. Tāpat sarūpējām mierinājuma balvas cietušajiem.

p.s. zinot braucēju atšķirīgās spējas ieraudzīt marķējumu, pirms starta visiem izskaidroju aksiomu: ja ~500m esat nobraukuši un neredzat marķējuma lentas, varat droši atgriezties vietā, kur tādas pēdējo reizi redzējāt, pretējā gadījumā jūs neatrodaties distancē.


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By eliina 11.05.2009 09:38:49

Member · 225 comments

Paldies par jauko pasākumu! Trase bija interesanta, ļoti patika tās "bļodas" mežā smile
arī es biju starp tiem, kuri aizbrauca mežā pa taisno, bet tur īpaši daudz zaudēt nevarēja, jo laimīgā kārtā taka izbeidzās krūmos un aiz pagrieziena marķējums atkal bija redzams. smile

Avatar

By anlens 11.05.2009 09:42:00

Local.Auth · 1,172 comments
egils13 wrote
anlens wrote

īstenībā jau visi startēja no elites koridora smile , bet ja nopietni, man jau labāk patiktu, ja koridorus veidotu pēc reitinga, jo ne vienmēr meisters, amatieris vai seniors ir vājāks par kādu elites braucēju.

tā jau ir, ka "spēku reitungs" būtu objektīvāks kritērijs koridoru veidošanai, tikai kurš un pēc kādiem nopelniem šo reitingu veidos? Jebkurā gadījumā tas nav iemesls ignorēt organizatoru piedāvāto formātu un citus savas grupas braucējus.

tādiem uzreiz vajag aizrā'dit, jo braucēji jau viens otru pazīst .

Avatar

By dziro 11.05.2009 09:44:37

Member · 85 comments

Riktīgi labs pasākums, un ar trasi, kā arī tās marķējumu, viss bija kārtībā! Man arī gadījās taisni aizbraukt, bet tas jau vairāk tāpē , ka ātrums pa lielu smile jo ja būtu pagriezies pa kreisi, redzētu, ka tur jau uzreiz bija virzienrādītājs, tālu jau neaizbraucām! smile  Paldies organizatoriem, par labi paveikto darbiņu un mums sagādāto braukšanas prieku!

Avatar

By dziro 11.05.2009 09:47:50

Member · 85 comments

p.s. kas attiecas uz koridoriem, tad es domāju, ka tur bez starpības, nav jau SEBs kur tūkstoši, gaida kamēr izkustēsies, te, autotrases beigās jau tāpat katrs bija tur, kur viņa spēki, to bija nolikuši smile)

Avatar

By Baltais 11.05.2009 09:51:34

Local.Auth · 5,425 comments

http://www.trek-kauss.lv/rezultati/?sac_id=15

rezultāti


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By ugis 11.05.2009 09:54:47

Member+ · 412 comments

Droši vien ka tamdēl ka marķejums nesagādāja nekādas problēmas viss ļoti patika. Kādu labu laiku atpakaļ kad zāle zaļāka un pašam ātrāk ripoja, pasaķumā , kas saucas VX maratrons braucot ar tiem ātrākajiem kopā es redzēju kā viņiem viecas ar marķējuma skatīšanos, precīzāk neskatīšanos, bet maukšanu . Marķējums tur arī nebija no ideālakajiem, tikai bantītes kokos. Tomēr tās bija ļoti labi un likumsakarīgi iesietas. Tikai acis pacelt avajag un pavērties, kā nākas.
Arī no 30 km distances veicējiem nedzirdēju iebildumus par marķējuma problēmām. Tik vien kā atgādināju, par to lai seko līdzi marķējumam, jo organizatori par to brīdina ka vietām jābūt acīgākiem. smile


/* Komentāru nav */

Avatar

By Ints 11.05.2009 09:55:14

Member+ · 868 comments

Es domāju ka organizātoriem nebūtu problēmu nākošajā posmā koridorus sadalīt pēc šī posma rezultātiem,tas gan attiektos tikai uz tiem kas pieteikušies savlaicīgi, un turpmāk veidot savu Trek-Philips reitingu.

Avatar

By egils13 11.05.2009 09:57:53

Member+ · 1,204 comments
dziro wrote

p.s. kas attiecas uz koridoriem, tad es domāju, ka tur bez starpības, nav jau SEBs kur tūkstoši, gaida kamēr izkustēsies, te, autotrases beigās jau tāpat katrs bija tur, kur viņa spēki, to bija nolikuši smile)

nav tik viennozīmīgi - startā burzma ir liela un ja kāds "amatieris" startēja no elites koridora, tad tikai uz tā rēķina tas varēja iegūt 1-2 minūtes. plus vēl, kamēr visi godīgie "amatieri" spraucas cauri lēnākiem braucējiem no priekšā esošajiem koridoriem (meistari, seniori un arī elite), elites koridorā esošie "amatieri" sēž uz rata kādam viduvēji stipram elitniekam - ir starpība smile

Avatar

By anlens 11.05.2009 10:06:37

Local.Auth · 1,172 comments
Ints wrote

Es domāju ka organizātoriem nebūtu problēmu nākošajā posmā koridorus sadalīt pēc šī posma rezultātiem,tas gan attiektos tikai uz tiem kas pieteikušies savlaicīgi, un turpmāk veidot savu Trek-Philips reitingu.

Šitā doma man arī patīk .Es ar abām rokām par !

Avatar

By kaspis 11.05.2009 10:08:23

Member · 9 comments

Starta koridorus varēja dalīt pēc pagājušā gada rezultātiem jo es nebiju pelnījis 2 koridoru mani visi apdzina un es biju psiholoģiski sagrauts big_smile

Avatar

By dziro 11.05.2009 10:16:21

Member · 85 comments

pievienojos kaspim! es arī biju 2 koridorā un arī mani, nuuu ļoti daudzi apdzina, tiešām psiholoģiskā trauma un kāda vairs tur mīšana big_smile big_smile big_smile

Avatar

By ugis 11.05.2009 10:16:43

Member+ · 412 comments

Trūkst viena dalībnieka 30 Open rezultātos, kam pēc organizatoru Starta izlozes protokola bija numurs 666, bet kad vēlējās to saņemt izrādās tāda vairs nav.

Pirms starta kad iepazinos kāds ir katram numurs, cilvēciņam uzzinot savu numu, tas radija acīs papildus stimulu ka šāds numurus tiešām iedrošināšot šim un arī citiem posmiem, jo šādā šādā krosa distancē tas devās pirmo reizi.  Bija protams maza vilšanās, maza, bet tomēr bija. Numuru ar kādu beigās saņēma, tagad nevar pateikti.


/* Komentāru nav */

Avatar

By DemAn 11.05.2009 10:38:08

Member · 275 comments

LOOK un citi organizatori: LIELS PALDIES! Trase bija vienkārši superīga! Cepuri nost.

Avatar

By IMAGin 11.05.2009 10:40:38

Member · 655 comments

Nu tad es nebiju vienīgais kura nummurs bija "pazudis" smile Tiesa vietā saņēmu ne mazāk glītu... smile

Avatar

By Ints 11.05.2009 10:49:13

Member+ · 868 comments
IMAGin wrote

Nu tad es nebiju vienīgais kura nummurs bija "pazudis" smile Tiesa vietā saņēmu ne mazāk glītu... smile

Pārskatot rezultātus redzams ka smukos numurus savācis Haris Fišers savai komandai  wink

Avatar

By Dalībniece 11.05.2009 10:55:36

Member+ · 308 comments
Ints wrote
IMAGin wrote

Nu tad es nebiju vienīgais kura nummurs bija "pazudis" smile Tiesa vietā saņēmu ne mazāk glītu... smile

Pārskatot rezultātus redzams ka smukos numurus savācis Haris Fišers savai komandai  wink

Ko tu makšķerniekam padarīsi:)

Avatar

By Krigers 11.05.2009 11:06:14

Member+ · 465 comments

Milzīgs paldies Smilteniešiem ļoti interesanto trasi - arī marķējums bija uz tip-top.  Tāpat paldies Trek-tīmam par lielisko pasākuma organizāciju!

p.s. Jā, arī varu apsveikt 'vajadzīgo cilvēku' (?) komandu ar, cerams, laimīgas sagadīšanās rezultātā iegūtiem vizuāli pievilcīgiem numuriem. Varu apsveikt, bet to nedaru. Vai jaunā komanda ar eleganto nosaukumu būtu arī pērn B-sporta apvienības piekopto tradīciju pārmantotāja?

Last edited by Krigers (11.05.2009 11:09:12)

Avatar

By DemAn 11.05.2009 11:14:27

Member · 275 comments

Starp citu, kur bildes? smile

Avatar

By Baltais 11.05.2009 11:24:42

Local.Auth · 5,425 comments

bildes fotoaparātos smile

būs gan trek-kauss.lv, gan evelo.lv


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By av 11.05.2009 11:24:57

Member+ · 405 comments
Krigers wrote

Milzīgs paldies Smilteniešiem ļoti interesanto trasi - arī marķējums bija uz tip-top.  Tāpat paldies Trek-tīmam par lielisko pasākuma organizāciju!

p.s. Jā, arī varu apsveikt 'vajadzīgo cilvēku' (?) komandu ar, cerams, laimīgas sagadīšanās rezultātā iegūtiem vizuāli pievilcīgiem numuriem. Varu apsveikt, bet to nedaru. Vai jaunā komanda ar eleganto nosaukumu būtu arī pērn B-sporta apvienības piekopto tradīciju pārmantotāja?

skaudība nav no labākajām īpašībām....

Avatar

By bobcom 11.05.2009 11:38:59

Member++ · 1,217 comments

kādam šķiet, ka viens trīsciparu skaitlis uz plāksnītes ir labāks par citu trīsciparu skaitli, un to ir vērts apspriest? wink


Caur atsperēm uz asterēm

Avatar

By Krigers 11.05.2009 11:55:12

Member+ · 465 comments

Par skaudību pilnīgi piekrītu! smile
Un par mīļākajiem/skaistākajiem skaitļiem arī. Pieļauju, ka šajās sacensībās kāds nelokāms numeroloģijas fanātiķis nepiedalījās vien tāpēc, ka netiek izsniegti četrciparu numuri. big_smile Offtopic.

Pats galvenais ir un paliek tas, ka pasākums ļoti patika gan distances, gan organizācijas, gan laikapstākļu ziņā!