PHILIPS MTB Maratons 2009

Avatar

By Kasis 09.05.2009 09:40:44

Member+ · 521 comments

Piedāvāju 1 vietu no Rīgas uz Smilteni un atpakaļ braucējam ar velo..vēlams no Daugavas labā krasta.
T. 28348743

Avatar

By Kasis 09.05.2009 16:14:24

Member+ · 521 comments
Kasis wrote

Piedāvāju 1 vietu no Rīgas uz Smilteni un atpakaļ braucējam ar velo..vēlams no Daugavas labā krasta.
T. 28348743

Nu labi..var arī no kreisā krasta!;)

Avatar

By costx 09.05.2009 16:19:29

Member+ · 386 comments

Kasis, brauc labāk ar mums no abiem krastiem. Kopā jautrāk!

costx wrote

PAR TRANSPORTU: lielisks piedāvājums ir šeit http://www.xc.lv/mtb/forums/viewtopic.php?id=7613

Avatar

By Kasis 09.05.2009 18:24:45

Member+ · 521 comments
costx wrote

Kasis, brauc labāk ar mums no abiem krastiem. Kopā jautrāk!

costx wrote

PAR TRANSPORTU: lielisks piedāvājums ir šeit http://www.xc.lv/mtb/forums/viewtopic.php?id=7613

Par to, ka jautrāk..nešabos:) tikai es no Talsiem braucu..un no Rīgas man ir viena brīva vieta, ja nu kādam tas varētu interesēt. Bet spriežot pēc tā, ka tev vēl nav pilns buss, diez vai tas kādu dikti interesē!

Lai visiem rīt vieglas kājas!;P

Avatar

By Kasis 09.05.2009 20:00:39

Member+ · 521 comments
Kasis wrote
Kasis wrote

Piedāvāju 1 vietu no Rīgas uz Smilteni un atpakaļ braucējam ar velo..vēlams no Daugavas labā krasta.
T. 28348743

Nu labi..var arī no kreisā krasta!;)

Vieta aizpildīta!

Avatar

By Ginch 10.05.2009 17:15:33

Member · 122 comments

Diemžēl lai cik skarbi - emocijas šoreiz pat ļoti negatīvas 1. Trases shēma - nebija 2. veselības problēmu pēc šoreiz braucu īso distanci - marķējums katastrofāls (tomēr dalības maksa nebija mazāķa kā lielajai distancei) tāpat īsās distances vietā tika nobraukts praktiski lielais aplis (šeit neit runa par zaudēto vietu) 3. Tualetes papīra nebija:) Labi, ka pašam bija līdz savs, rezultātā nācās izpalīdzēt Igaunim:) Nu ko - spriediet paši

Avatar

By egils13 10.05.2009 18:31:28

Member+ · 1,204 comments

par tām trases shēmām vienmēr esmu brīnījies - kāpēc tās vispār ir vajadzīgas? Kādam tiešām ir tik fenomenāla atmiņa, ka vienreiz apskatoties shēmu, varētu izbraukt trasi? marķējums bija pašvaks, bet ne katastrofāls. pie tam atvērtajā klasē taču var atļauties braukt lēnāk un skatīties cītīgāk - nav taču sacensība (vai kādam sniedz īpašu gandarījumu atbraukt ātrāk nekā kaimiņa puika, vai tā tur meitene ar pašvakāku riteni?).

Man visus organizēšanas trūkumus atsvēra perfektā trase. paldies par to organizatoriem.

Avatar

By Ginch 10.05.2009 18:35:58

Member · 122 comments

šoreiz pat cītīgāka skatīšanās nepalīdzēja - tika braukts tur, kur rāda marķējums(bultas)! Par shēmām - nu varēja jau būt vismaz pie info dēļa....vienmēr un visur tā ir bijis! Par trasi kā tādu varu teikt tikai to labāko - paldies trases veidotājiem smilteniešiem:)

Avatar

By kaspis 10.05.2009 19:32:23

Member · 9 comments

Super trase bija jautri divas reizes aizbraucu ne tur. Vienu reizi pats biju vainīgs otru tiešām nevarēja saprast kur jābrauc man līdz aizbrauca vēl 5 cilvēki big_smile izskatījās, ka es nebiju vienīgais kas tur aizbrauca pa taisno , pat taciņa bija iebraukta:).... bija jautri....norāvu uz acīm....gandrīz iebraucu kokā smile
Fantastiski gonka man patikās paldies organizatoriem....bet koku gan aptiniet nākamreiz ar kaut ko mīkstu:)

Avatar

By elektrolitr 10.05.2009 19:48:33

Member+ · 606 comments

Tajā iebrauktajā taciņā es arī iemaldījos. Tur tiešām derētu nostiept lenti. Trases shēmai gan nekādas jēgas nav, ja puse trases ir sīkas meža taciņas, bet pārējais- tikai virzieni mežā!

Bet, neskatoties uz šiem sīkumiem- trase SUPER! Paldies veidotājiem un organizētājiem!


Go!Go!Go! Only five days left!
Sudety MTB Challenge, unknown spectator, somwhere in the middle of prologue

Avatar

By av 10.05.2009 20:13:28

Member+ · 405 comments

Paldies visiem organizatoriem, trase ļoti interesanta. Marķējums bija ok.

Avatar

By guntisv 10.05.2009 20:48:24

Member · 119 comments

Liels paldies organizatoriem!!!! Manuprāt viss bija pietiekami augstā līmenī. Arī norādes bija visur tur kur tām bija jābūt...bet pati trase vienkārši kolasāla... prieks braukt!


Optimistiem pieder pasaule, pesimisti ir tikai tās vērotāji!

Avatar

By x-f 10.05.2009 20:56:31

Member+ · 402 comments

Trase bija tāda pati kā pagājušajā gadā – diezgan nežēlīga. smile
Bet patika, protams, interesanti braukt. Forši un MTB!
Šoreiz vismaz piefiksēju, kas par laipiņu.

Marķējums gan atsevišķās vietās varēja būt skaidrāks. Vienā vietā brīdi aizdomājos, kur jābrauc. Otrā – paša prāta aptumuma dēļ jau tuvu finišam nez kāpēc aizbraucu pa labi, lai gan vajadzēja vienkārši taisni. Vismaz tuvumā esošie zemessargi laikus uzkliedza. smile Un trešā vieta laikam ir tā pati, par ko jūs te. Es gan tur nepaspēju aizbraukt neceļos, jo pamanīju, ka man pretī brauc trīs nomaldījušies braucēji.

Paldies organizatoriem, visiem iesaistītajiem un patīkamajai braucēju kompānijai!
Paldies līdzjutējiem trasē par uzmundrinājumiem!
Ja pirms pēdējā līkuma man viens malā stāvošais onka nebūtu uzkliedzis, lai apdzenu priekšā braucošo pa iekšmalu, es to tā arī nebūtu saņēmies izdarīt. smile

Pārbaudiet sevi, vai nav sagadījies noķert kādu ērci! Atbraucu mājās, un viena pa mani rāpoja. Esmu potējies, tāpēc tas mani neuztrauc, bet, nu, pievērsiet sev uzmanību.

No manis būs kāda čupiņa bilžu lielākoties ar beigu gala finišētājiem un apkārtējiem. Droši vien rīt vai parīt, bet būs.


People.lv Racing Team

Avatar

By FOX 10.05.2009 20:59:39

Member+ · 5,297 comments

Gandrīz perfekti! Paldies par jauko dienu!


TREK Supercaliber

Avatar

By Kaspi4 10.05.2009 21:35:07

Member++ · 2,282 comments

Viss pa smuko Paldies +1 smile


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By IMAGin 10.05.2009 21:47:25

Member · 655 comments

Labi pavadīta diena - paldies smile

Avatar

By Ponchiks 10.05.2009 22:38:44

Member · 75 comments

Paldies organizatoriem par sacensībām! Trase bija lieliska. Vienīgais secinājums priekš sevis- ir vairāk jātrenējas, lai mirstamais neuznāktu jau pus trasē. Tik un tā esmu ļoti gandarīts!

Avatar

By anlens 11.05.2009 08:13:20

Local.Auth · 1,172 comments
Ginch wrote

Diemžēl lai cik skarbi - emocijas šoreiz pat ļoti negatīvas 1. Trases shēma - nebija 2. veselības problēmu pēc šoreiz braucu īso distanci - marķējums katastrofāls (tomēr dalības maksa nebija mazāķa kā lielajai distancei) tāpat īsās distances vietā tika nobraukts praktiski lielais aplis (šeit neit runa par zaudēto vietu) 3. Tualetes papīra nebija:) Labi, ka pašam bija līdz savs, rezultātā nācās izpalīdzēt Igaunim:) Nu ko - spriediet paši

Atkal sākas gaušanās sad , nabadziņam shemas nebija, nabadziņs nobrauca lielo apli, nabadziņam vēders sagriezās pirms starta , nebij kas noslauka dupsīti, lnabadziņs samaksājis lielo dalības maksu, nu nafig tādus čīkstētājus, kuriem nekad nebūs labi,,, . Tad sēdi mājās uz poda ....  Grigu redzēt kā Tu nomarķetu krosīgu trasi 50 km garumā. Tādus kā Tevi laist tikai pa lielceļiem ar pāris pagriezieniem un tad varēsi kai'fot .
Jā protams ātruma braucot ir savādāks skatpunkts, bet kā jau iepriekš rakstīju - pie katra koka nevar pielikt tiesnesi. Tad nu ir jāizvēlas - braucam pa šadam trasem vai braucam pa lielceļiem .
Paldies jāsaka trases veidotājiem Janim ar famīlju, kas veselu nedēlu domāja, marķeja, izzāģeja kokus un veica citus darbus. Tāpat tie gaudotāji nekad nespēs novērtēt Jūsu ieguldīto . Lai veicas turpmāk !

Avatar

By see 11.05.2009 08:38:20

Member · 450 comments

laba trase liels paldies orgiem trase tiesham bija nopietni gatavota ! dazhas vietas trase bija reali downhili smile bet tas ir vnk super reals MTB. nekur neapmaldijos kuleni uzmetu labu un ja tas viss + vel paest iedod pec sacensibam tad ir ok. vienigi medpunktu kauka apzimet vajadzeja lai vieglak atrast:)

Avatar

By see 11.05.2009 08:39:24

Member · 450 comments

aa un Smiltenes lidzjuteji tie ir labie !

Avatar

By Bomzis 11.05.2009 08:43:44

Local.Auth · 1,215 comments

Jā ... bija labs smile Tiešām jāsaka paldies trases veidotājiem un organizatoriem. Var tikai vien pabrīnīties par to cik daudz dvēseles ir ielikts trases veidošanā. Forši ka saglabājušās gan ikgadējās vērtības un forši ka ar katru gadu kāda jauna odziņa klāt smile Par trases marķējumu ... Nu es nevaru iedomāties kā labāk varētu nomarķēt šos visus daudzos līkumus un neceļus! Un kur nu vēl uz katra līkuma cilvēku uzlikt! Diezi vai Smiltenes iedzīvotāju pietiktu big_smile ... un ja visa pietiktu, tad diezi vai tik daudz to braucēju būtu kas varētu samaksāt potenciālās dalības maksas.
paldies visiem ...
... un uz tikšanos nākošgad smile


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By janisz 11.05.2009 08:49:19

Member+ · 391 comments
anlens wrote

Atkal sākas gaušanās sad

Anlen, necepies. Ja vairāki cilvēki norādīja, ka kādā vietā nav bijis precīzs marķējums, tad iespējams, ka tā arī ir bijis smile Pats gan nebiju šoreiz Smiltenē, tāpēc nevarēšu komentēt par konkrēto vietu, vienkārši vēroju diskusiju no malas.

Jāteic gan, ka arī dažos SEB'os ir gadījies neprecīzs trases marķējums un arī tajā pašā Polijas BCh, galvenais neaizbraukt pārāk tālu nepareizi big_smile

Avatar

By anlens 11.05.2009 08:58:48

Local.Auth · 1,172 comments

Nu ko tad komentē, ja neesi bijis sad  jā mēs Smiltenē speciāli nemarķejam , lai visi aizbraukt auzās ....

Avatar

By Ints 11.05.2009 09:04:09

Member+ · 868 comments

Paldies Brakovsku ģimenei un pārējiem smilteniešiem par reālu MTB trasi,TREKa komandai par jauko atmosfēru,kopumā patīkami pavadīta brīvdiena.
Un gaidam patīkamus pārsteigumus Pļaviņās.

Avatar

By FOX 11.05.2009 09:05:04

Member+ · 5,297 comments

Ar Jani pec sacensibam ta viena vieta, kur loti daudzi aizbrauca taisni, tika izrunata. Satraukumam nav pamata, sacensibu uzvaretajs ir zinams! smile


TREK Supercaliber

Avatar

By egils13 11.05.2009 09:07:42

Member+ · 1,204 comments

marķējums bija tieši tāds, kā anlens te pirms laika rakstīja - jātur acis vaļā. tas nebija prefekts, bet nebija arī slikts (ja jau lielākā daļa finišu veiksmīgi sasniedza).

Avatar

By egils13 11.05.2009 09:15:06

Member+ · 1,204 comments

pēc finiša dzirdēju, ka "mikrofona cilvēks" nodeva sveicienus Vīriešu Amatieriem, kas startēja no Elites koridora. Vai tika piemērotas sankcijas un kādas? (rezultātu trek lapā vēl nav).