Velokrekli "Iededzies par Latviju"

Avatar

By oranadynamics 10.08.2011 16:22:55

Member · 41 comments

here we go again...
Seems that some people on this forum like bashing on people who try to help on this topic, where other producers (including the Latvians) did NOT WANT to do it for 3 years.
To start with Cesi Velomaratons: we work a whole year, and have only 3 weeks vacation in summer, as that is our most quiet period. On July 7, we got an email with an order (but not on ready templates), that is about 6 days (and not 1 month as he writes..) before cut off date for new orders. Maris Kruze came to us as he heard about the very good feedback from the guys from Fisherteam.lv who were very pleased with the apparel and asked if we could make them. I offered to help him, even if it was going to be close call. Before we print, my production manager moved the graphical files from the files from my designer, to the files which are good for ready-print. This is because Maris sent us the design only in 1 size, and we needed to make several sizes. By the time this was done, we had only 4 hours till their vacation starts. During this process, my production manager made a mistake and changed one logo and put it upside down. When Maris told me a day later that there was a mistake, I offered to fix this problem, but he didnt accept our offer as the marathon took place on august 6. Afterwards, he is asking us to make 20 new shirts, and I continued to offer to fix the problem, not to remake all 20. That he writes now on this forum to express his feelings, actually makes me think and maybe next time I do not help out at all.. Actually, I start to wonder if clients in Latvia are trying to work with us, to then find a reason to talk some bullshit on this forum about us? smile Maybe top athletes (like I used to be myself till 2002) should be happy that there is finally high quality available in Latvia? Of course.. maybe.. smile

Then you have the other funny guy who writes that we are producing in Lithuania? Or that we are bla-bla guys. For each of the non-believers, please visit my factory in Belgium any time you wish, after appointment. Appointments can be made by calling to 2215 1640 or write me an email kevin@oranaworld.com PS: you will need to fly to BELGIUM smile For the guy who says we just talk that we are big: our clients are Eurosport tv, as you maybe saw our Advertisement on TV (http://www.youtube.com/watch?v=58Kn57e9wi8 smile ) and here are pics of Mohammed Al Murawwi, time trial cyclist for the united arab emirates national cycling team. It is only 2 examples, but I can give you from each country an example!

FluxBB bbcode test

FluxBB bbcode test

And below, Bart Swings, member of the Belgian national team inline speed skating, after winning 6 golds at the European Championships last week:

FluxBB bbcode test

About the Latvian shirts, we seem to have 2 issues in the end, which are now being fixed.

Reason why we take 100% prepayments, is because we dont know anyone here in Latvia. It is a new adventure and already with our existing clients, we are missing several thousands of euros. It is pretty strange! We get an email when the goods are delivered, saying that they never had such good products before, we even see our apparel at sports events, but the bills are not paid.....
We were advised by other business owners in latvia to take 100% prepayment. Not because we dont want to fix problems (as you can see), but because we dont need to take the risk of doing business and not see our money afterwards. This is only for new clients anyway. Our existing clients (several of who we work with for over 8 years), have different terms, of course.

I can see that most of those who try to bash on us, didnt even order from us anything. I wonder if they even have a bike, or just have too much free time!

so, no excuses, just facts.

Take care
Kevin Van Lancker
Orana Dynamics
2215 1640

Last edited by oranadynamics (10.08.2011 16:28:13)

Avatar

By aspms* 10.08.2011 16:37:13

Member · 2,079 comments

Gribētu dzirdēt kādu atsauksmi no cello, kā tad šim veicās ar pasūtījumu?

btw kāda starpība kur šuj, ja reiz brends uzņemas atbildību, vēl jo vairāk, ja LT? Arī Craft daļa no produkcijas top LT bet par kvalitāti būtu kauns čīkstēt wink


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By oranadynamics 10.08.2011 16:42:54

Member · 41 comments

For those who want to make their outfit complete, here is our design offer. All orders can be sent to karlis@oranaworld.com or to me kevin@oranaworld.com

Thanks a lot for your support! smile Very much appreciated. We plan to do even more for sports in Latvia in 2012. The meetings are already ongoing! smile
All what we earn in Latvia, will be re-invested in Latvian sports events.

FluxBB bbcode test

Avatar

By karlux 10.08.2011 17:04:25

Member+ · 889 comments

Padalīšos ar savu pieredzi "custom" apģērbu pasūtīšanā pirms Latvijā parādījās Xpro vai Orana - tātad viena no lielākajām kompānijām, kuru toreiz atradu caur googli bija Champion Systems, atrodas ASV. Cenas mani ļoti iepriecināja, bet bet bet... 3 mēneši piegādes laiks - vai šeit kāds ir gatavs pasūtīt da jel kādu mantu un gaidīt 3 mēnešus, diezvai... es pat biju pārsteigts par to, ka Kevins piedāvā visu saražot 4-5 nedēļās, ko līdz šim ir arī izdevies izdarīt, bet jāsaka gan tā - acīmredzot reiz pa reizei gadās kāda kļūda, kura visbiežāk rodas neprecīzu drukas failu izveidē vai sasteigtu pasūtījumu rezultātā - tāpēc lūdzu visus, kas vēlas kaut ko pasūtīt - atvēliet tam laiku! Savā ziņā mani fascionē Latvijas patērētājs - grib ātri, lēti, super kvalitatīvi un pēc tam vēl ir gatavs pavadīt mežonīgi daudz diskutējot par to kā nav. Tie kas sūdzās par izmēru - bija iespēja piemērīt. Es gribu dzirdēt kaut ko pamatotu nevis spam veidīgus ziņojumus no Mītavnieka vai tamlīdzīgi smile

Avatar

By oranadynamics 10.08.2011 17:32:33

Member · 41 comments

I start to wonder if there is a point for me to write an explanation on this forum at all? I just have to re-write what i wrote 2 minutes ago...
I just said that I offered to fix problems, if any! Even people who ordered the wrong size in the Latvian jersey, as they didnt have the chance to try a sample on before, I offered to remake it in the size that it will fit that person. Wonders which other producers will offer that service. I know the answer.

About taking prepayments, i just wrote why that is...?!
And anyway, we managed to produce the jerseys in time. Ok, a little mistake (1 small logo upside down) when transferring the design files to other size templates. Not that the design looked totally different suddenly!! This happened this time because we were under pressure, but it could happen another time as well. This is the risk with making custom designed products. But I never said I do not want to fix problems. I cant even think of 1 unsatisfied client.. it just DOES NOT EXIST.

I was a top athlete, I participated in European championships and ended 4th, I raced Worlds and the best result was 12th, while my teammate ran on the podium and I had to work for him. Again, FACTS, not blablabla. When I started my company, I wanted to make sure that EVERY athlete has perfect apparel and is 100% satisfied. We make SOOO much apparel and the percentage that something goes wrong is maybe 2%? And that is a reason to bash on a public forum? Well, it s true we didnt see the people from Fisherteam or Apu genesis and others on here.. Why? Because a satisfied client doesnt just go out on the forum to write his feelings. Count the number of people on this forum who worked with us and who are complaining. There is 2. But that seems enough for the whole forum to wake up and participate in the discussion. Funny.

I am happy I was a better skater than a forum-writer anyway. For those, my fans and colleagues will remember me. Not because I posted some sh*t on here smile

Keep on rolling.
Kevin

Last edited by oranadynamics (10.08.2011 17:34:23)

Avatar

By cello 10.08.2011 17:33:57

Local.Auth · 4,686 comments
emils wrote

Ko es vēlos teikt par šo kreklu, kvalitāt un materiāls ir pat ļoti ok, bet piegrieznes ir traģiska.
Es prasīju kā ir ar krekla garumiem, man iedeva kaut kādu mistisku tabulu. Principā braucu ar L izmēra ZZK kreklu, der ideāli, tik prasītos pāris centimetrus klāt apakšā.
Tad nu pasūtiju XL izmēra kreklu. Uzvelkot vienkārši mugurā, ir it kā ok, bet, kad uzkāpj uz riteņa, kaut kāds ārprāts. Aizmugurē velk lāpstiņas kopā, priekša plandās, aizmugure ir par īsu, priekša 5cm par garu un kabatas atrodas pus mugurā.
Tas arī viss ko vēlējos pateikt par šo kreklu.

Par piegriezni Emil tu stasti pasakas vai nu esi special exemplars!
Valmieras komandai ir izgatavoti +/- 60krekli taja pasha fabrika kur Orana vel ir citas komandas un par piegriezni nav neviena krenkju.
Piemers ka mes risinam tievo/garo vai iso/plato cilveku problemas ar krekliem.
Slaidajiem rumpjiem pasutot kreklu klat pievienoju piezimi +5cm/+7cm krekla apakshai vai roku garumam garajam kreklam.
Strupajiem attiecigi -3cm/-5cm utt. un visi ir apmierinati.
Ar toniem un uzdrukam gan shaizes ir bijushas,tas fakts.Tagad pasutu paraugu kuru paradu pasutitajam un tad veicu pasutijumu.Protams laiks tiek terets stipri vairak,jo ka Orana dzeki saka Belgijas fabrikai ir reala parslodze,jo vinji ir apaksnieki lielakiem kantoriem.
Plus UPS kurjerpasts paku uz Lv suta 1ned.skjiet nav tas atrakais temps.
Ir alternativa pasutit no citam firmam,bet produktu cena ir augstaka(kvalitate dazhas nianses pat labaka un apgerbi tiek suti arpus vecas eiropas) terminji +/- 6ned.
komandas
Valmieras piens
Kuldiga
Hellenic coca-cola
Kaivo-Vudlande 2010g.
p.s. shi luga tiesham ir labaa wink

Last edited by cello (10.08.2011 17:38:23)

Avatar

By emils 10.08.2011 17:34:59

Member · 4,816 comments

Kad es prasiju vai šāda opcija ir, man teica, ka neko nezin.

Avatar

By cello 10.08.2011 17:35:22

Local.Auth · 4,686 comments
karlux wrote

Padalīšos ar savu pieredzi "custom" apģērbu pasūtīšanā pirms Latvijā parādījās Xpro vai Orana - tātad viena no lielākajām kompānijām, kuru toreiz atradu caur googli bija Champion Systems, atrodas ASV. Cenas mani ļoti iepriecināja, bet bet bet... 3 mēneši piegādes laiks - vai šeit kāds ir gatavs pasūtīt da jel kādu mantu un gaidīt 3 mēnešus, diezvai... es pat biju pārsteigts par to, ka Kevins piedāvā visu saražot 4-5 nedēļās, ko līdz šim ir arī izdevies izdarīt, bet jāsaka gan tā - acīmredzot reiz pa reizei gadās kāda kļūda, kura visbiežāk rodas neprecīzu drukas failu izveidē vai sasteigtu pasūtījumu rezultātā - tāpēc lūdzu visus, kas vēlas kaut ko pasūtīt - atvēliet tam laiku! Savā ziņā mani fascionē Latvijas patērētājs - grib ātri, lēti, super kvalitatīvi un pēc tam vēl ir gatavs pavadīt mežonīgi daudz diskutējot par to kā nav. Tie kas sūdzās par izmēru - bija iespēja piemērīt. Es gribu dzirdēt kaut ko pamatotu nevis spam veidīgus ziņojumus no Mītavnieka vai tamlīdzīgi smile

Champion systems ir Kinas monstrs kas suj apgerbus Ljoti daudzam lielam firmam,ne tikai velo.

Avatar

By karlux 10.08.2011 17:36:13

Member+ · 889 comments
ssandijss wrote
karlux wrote

Padalīšos ar savu pieredzi "custom" apģērbu pasūtīšanā pirms Latvijā parādījās Xpro vai Orana - tātad viena no lielākajām kompānijām, kuru toreiz atradu caur googli bija Champion Systems, atrodas ASV. Cenas mani ļoti iepriecināja, bet bet bet... 3 mēneši piegādes laiks - vai šeit kāds ir gatavs pasūtīt da jel kādu mantu un gaidīt 3 mēnešus, diezvai... es pat biju pārsteigts par to, ka Kevins piedāvā visu saražot 4-5 nedēļās, ko līdz šim ir arī izdevies izdarīt, bet jāsaka gan tā - acīmredzot reiz pa reizei gadās kāda kļūda, kura visbiežāk rodas neprecīzu drukas failu izveidē vai sasteigtu pasūtījumu rezultātā - tāpēc lūdzu visus, kas vēlas kaut ko pasūtīt - atvēliet tam laiku! Savā ziņā mani fascionē Latvijas patērētājs - grib ātri, lēti, super kvalitatīvi un pēc tam vēl ir gatavs pavadīt mežonīgi daudz diskutējot par to kā nav. Tie kas sūdzās par izmēru - bija iespēja piemērīt. Es gribu dzirdēt kaut ko pamatotu nevis spam veidīgus ziņojumus no Mītavnieka vai tamlīdzīgi smile

Ir viena būtiska nianse - ja jau jūs zināt, ka būs problēmas izpildīt pasūtījumu termiņā, tad atsakāt un neņemat 100% priekšapmaksu smile wink Tomēr apbrīnojama tā vienaldzīgā attieksme pret kļūdām pasūtījumu izpildē wink

Visi pasūtījumi ir izpildīti termiņā, Latvijas krekli pat ievērojami pirms termiņa. Ražošanā gadās brāķi, kļūdas, tas viss tiek izlabots - ko lai vēl saka. Mans ieteikums vispār būtu pasūtīt ziemā smile

Avatar

By cello 10.08.2011 17:40:23

Local.Auth · 4,686 comments
karlux wrote
ssandijss wrote
karlux wrote

Padalīšos ar savu pieredzi "custom" apģērbu pasūtīšanā pirms Latvijā parādījās Xpro vai Orana - tātad viena no lielākajām kompānijām, kuru toreiz atradu caur googli bija Champion Systems, atrodas ASV. Cenas mani ļoti iepriecināja, bet bet bet... 3 mēneši piegādes laiks - vai šeit kāds ir gatavs pasūtīt da jel kādu mantu un gaidīt 3 mēnešus, diezvai... es pat biju pārsteigts par to, ka Kevins piedāvā visu saražot 4-5 nedēļās, ko līdz šim ir arī izdevies izdarīt, bet jāsaka gan tā - acīmredzot reiz pa reizei gadās kāda kļūda, kura visbiežāk rodas neprecīzu drukas failu izveidē vai sasteigtu pasūtījumu rezultātā - tāpēc lūdzu visus, kas vēlas kaut ko pasūtīt - atvēliet tam laiku! Savā ziņā mani fascionē Latvijas patērētājs - grib ātri, lēti, super kvalitatīvi un pēc tam vēl ir gatavs pavadīt mežonīgi daudz diskutējot par to kā nav. Tie kas sūdzās par izmēru - bija iespēja piemērīt. Es gribu dzirdēt kaut ko pamatotu nevis spam veidīgus ziņojumus no Mītavnieka vai tamlīdzīgi smile

Ir viena būtiska nianse - ja jau jūs zināt, ka būs problēmas izpildīt pasūtījumu termiņā, tad atsakāt un neņemat 100% priekšapmaksu smile wink Tomēr apbrīnojama tā vienaldzīgā attieksme pret kļūdām pasūtījumu izpildē wink

Visi pasūtījumi ir izpildīti termiņā, Latvijas krekli pat ievērojami pirms termiņa. Ražošanā gadās brāķi, kļūdas, tas viss tiek izlabots - ko lai vēl saka. Mans ieteikums vispār būtu pasūtīt ziemā smile

Bet pirms jauna gada,jo janvari vinjiem jau ir parslodze,Eiropa velosezona sakas stipri atrak neka Lv.
Labakais laiks Sept,Okt,Nov.

Avatar

By kekss 10.08.2011 17:44:20

Member · 33 comments

Oranadynamics kvalitāte ir ļoti laba.
Pirmā gonka aizvadīta jaunajās formās. No visiem komandas biedriem tikai pozitīvas atsauksmes.

Avatar

By oranadynamics 10.08.2011 17:50:34

Member · 41 comments

Thank you Cello! Your information is always up to date and correct. Appreciated. The busiest time for us is January-March. So if you can order before, that is the best, and then we have all the time to make correct and good products.
We are looking forward to assist further in the Latvian market!
Kevin
kevin@oranaworld.com
2215 1640

Avatar

By oranadynamics 12.08.2011 18:12:52

Member · 41 comments

Hi all!

Back on topic! smile
Here are white shorts where you can choose from! Let me know which one you like most: white or black and which version.
For those who have a Latvian jersey, post it here, or email it to us kevin@oranaworld.com and make a chance to win a free pair of shorts! I will give away 2 shorts!!!

FluxBB bbcode test

Take care

Avatar

By karlux 12.08.2011 18:47:42

Member+ · 889 comments

Piebilde - šorti ir ar lencēm - tā kā bez satraukuma, ja kāds ļoti grib bez lencēm, tad var arī bez smile

Avatar

By Vaskis 12.08.2011 19:06:50

Member · 2,612 comments

man ir tāds krekls. gaidu balvu:)

Ja noformējumam nav citu variantu, tad otrais vai trešais.

Avatar

By emils 12.08.2011 19:22:31

Member · 4,816 comments

otrais liekas simpātiskāks, un neatbalstu domu par baltiem velošortiem, visu laiku izskatās kā piešmucēti, tātad melni.

Avatar

By Vaskis 12.08.2011 19:32:41

Member · 2,612 comments

balti tiešām liekas ārkārtīgi nepraktiski.
melni, tad jau labāk tumši sarkani, tipa karoga krāsā un tā josla=sāns-mugura, kas izskatās variējama, jātstāj, kā ir otrajam varinatam, tikai svītru uz kuras rakstīts Latvia, jābūt baltai un burtiem sarkaniem vai melniem...

Avatar

By ginca23 13.08.2011 03:38:04

Member+ · 3,157 comments

Ja baltie nu galifgi bus nepraktiski,ja nu svetdienas izbraucieniem . Bet tumsi sarkani,ar 2varianta saniem butu pat tiri ok smile


Mob. 26488083
Email: G.Rozenbergs@gmail.com
Work place: Giant/Liv velo darbnīca (Brīvības 197)

Avatar

By oranadynamics 15.08.2011 11:41:30

Member · 41 comments

Price for the cycling short with padding is 28ls For the short with thicker padding: 30ls
Deadline for 1st batch is August 31.
Kevin

Last edited by oranadynamics (30.08.2011 20:42:45)

Avatar

By Chris_B 19.08.2011 09:23:37

Member · 259 comments

Esmu ieprovējis jauno kreklu, ļoti labi smile nav kur piesieties, normāls dry-fit variants, elpo un funkciju pilda..

P.s. Vakar, skrienot garo treniņu pa Jūrmalas veloceliņu, vienu čali ar Latvijas krekliņu redzēju (uz dzeltena velo, laikam, ar KTM šortiem) smile nezinu gan kurš no xc.lv foruma tas bija..


Victory Loves Preparation

Avatar

By Paija 19.08.2011 10:48:42

Member++ · 540 comments

Diemžēl man bija nesakritības ar izmēriem, tā ka varu piedāvāt kādam interesentam pārpirkt 2xl izmēra kreklu - vilkts nav nevienu reizi. Ar īso rāvējslēdzi, bez uzraksta. Oriģināli bija 20 ls, es varētu par 15-18 ls atdot. Ja ir interese - PM.


XC.LV member since 2005

Avatar

By oranadynamics 19.08.2011 16:03:48

Member · 41 comments

Hi Paija!
Can you please get in touch! Your shirt will arrive soon!
I d like to keep you posted via email.
Please email me: kevin@oranaworld.com
paldies smile
Kevin

Avatar

By arwis 19.08.2011 23:30:03

Member · 1,020 comments
Chris_B wrote

Esmu ieprovējis jauno kreklu, ļoti labi smile nav kur piesieties, normāls dry-fit variants, elpo un funkciju pilda..

P.s. Vakar, skrienot garo treniņu pa Jūrmalas veloceliņu, vienu čali ar Latvijas krekliņu redzēju (uz dzeltena velo, laikam, ar KTM šortiem) smile nezinu gan kurš no xc.lv foruma tas bija..

Tas biju es

Avatar

By tumšais 30.08.2011 19:52:26

Member+ · 485 comments

9gyix5t9rypohatf83wa.jpg
jaunie krekli kādā atpazīstamā vietā

Last edited by tumšais (30.08.2011 19:53:29)

Avatar

By martinsk 09.03.2012 15:22:44

Member · 24 comments

vai ir iespējas vēl tik pie šāda krekla?

Avatar

By cello 09.03.2012 16:15:59

Local.Auth · 4,686 comments

Domaju shis projekts ir izsmelts,kad savāksies 20gribētāji tad Beļģim būs interese iespringt.

Avatar

By ginca23 09.03.2012 16:24:30

Member+ · 3,157 comments

Es tiku pie sava krekla un esmu ļoti apmierināts ar tā kvalitāte,ko neteikšu par pašmāju xpro !!!


Mob. 26488083
Email: G.Rozenbergs@gmail.com
Work place: Giant/Liv velo darbnīca (Brīvības 197)