X Cēsu velomaratons/ Vivus.lv MTB maratons 2016, 6. posms Cesis

Avatar

By rudais 07.08.2016 21:15:48

Member · 74 comments

Prieks, ka no vivusiem bildes parādās. Gaidu arī no pārējiem, jo fotogrāfi daudz un bij arī ko bildēt. Vnk episka dubļu gonka.. slideni gandrīz kā pa sniegu un ne tik vienkārši lielākajā trases daļā. Bij ko iespringt smile

Avatar

By Kompoensators 07.08.2016 21:20:09

Member · 13 comments

Paldies organizātoriem par kārtējo superīgo posmu. Piedaloties Vivusā, rodas iespaids, ka jūs orgi variet noorganizēt lielus un labus pasākumus. Ceru, ka nākošajā posmā un sezonā tiks noorganizēti papildspēki ēdināšanas sekotrā un papildus tehnika mazgāšanas sekotrā.
P.S. Lai gan dalībnieki saņēma aizrādījumu par velo mazgāšanu dīķī, otrā galā velo mazgāšana gāja uz urrā. Padodiet kāds ziņu vai pīles un gulbji rīt ir pie dzīvības. Ja nē, atveriet ziedojumu kontu un saziedosim jauniem wink

Avatar

By Dexters 1 07.08.2016 22:00:30

Member · 78 comments

Labi teikts Kompensator! big_smile 
Nepiedajījos,bet Janchuxn fotkas tiešām ar odziņu,un labas! big_smile big_smile

Avatar

By Uvio77 07.08.2016 22:14:29

Member · 59 comments

Ļoti patika trase!!!!!! iespējams tāpēc ka dubļainaBraucu ilgi, bet laiks pagāja nemanot. Sausa protams būtu ātrāka, bet šodien bija jāturās pie stūres.

P.S. Pārliecināju vienu SEB posmu braucēju iesāk arī Vivus, šodien kā reiz bija nolēmis iesākt big_smile Cilvēks stāvā sajūsmā.

Avatar

By martux 07.08.2016 22:19:09

Member · 50 comments
eliina wrote

Neredzu atsevišķu tēmu par bērnu braucienu, tāpēc atstāšu ziņu šeit, ja nu kāds no organizatoriem lasa. Liels lūgums bērnu brauciena startus sākt, sākot ar mazākajiem. Tā, kā tas bija Tukumā.
Mazajiem grūti izskaidrot, kāpēc ir tik ilgi jāstāv un jāgaida, kad beidzot varēs braukt, tāpat daudzi 2-4 gadnieki ikdienā guļ diendusu un ap to laiku jau sāk sagurt. Vai nu, ja tomēr šāda kārtība nav pieņemama, norādīt +/- precīzus starta laikus. Paldies!

Tā nu gan Tukumā nebija - vienkārši mazuļiem tajā reizē (tāpat kā Baldonē) trasīte  bija atsevišķā vietā. Lielie bērni nobrauca pirmie, vienlaikus ar pusaudžu finišu un tikai pēc tam bija mazo braucieni pļavā. Redz, no otras puses - maziņie brauc stipri lēnāk, bieži vien ar riteņiem ar ko Vivus trasēs ir ļoti grūti -ar papildriteņiem, pat trīsriteņiem. Vai lielajiem tāpēc jāgaida? Kuri ir krietni lielāks bars. Un arī joprojām ir mazi, nākošā grupa arī ir pirmsskolnieki. Mazajiem tak pašiem drošāk, ka visi "lielie" ir prom. Neviens neliek mazo bērnu vecākiem drūzmēties uz starta, ja ir pie dēļa jau kopš 9:30 redzams, ka secība ir vecumam pretēja (no lieliem uz maziem). Kā izlikt precīzus starta laikus? Ja nav zināms, ne cik bērni ieradīsies, ne cik ātri tie brauks? Ok, nolikt nejēgā garas rezerves, bet nu tad tas vilksies pusi dienas un ar milzu pauzēm, tie kas startēja pirmie - apbalvošanu gaidīs stundām. To vajag? Jā, šoreiz sanāca, ka trase lietus dēļ kļuva grūtāk braucama un ar katru braucienu arvien lēnāka, bet kā to nez prognozēt?

Es teiktu, ka trase super (reti kur ir tik nopietnas un labas trasītes bērniem), ar organizāciju ar viss lieliski. Lietus to visu padarīja par nopietnu pārbaudījumu daudziem, bet ja tās ir sacensības, nevis pastaiga parkā - tā tam jābūt.

Last edited by martux (07.08.2016 22:20:32)

Avatar

By kjaunozolins 07.08.2016 22:33:44

Member · 58 comments
Avatar

By novērotājs 07.08.2016 22:45:01

Member+ · 1,908 comments

Attiecībā uz bērniem viens varbūt nepopulārs ierosinājums - nākamgad ierakstīt nolikumā, ka šīs sacensības nav piemērotas tiem, kas brauc ar papildritenišiem, un tad arī tos pie starta nepielaist. Bezpedāļi ir cits stāsts, tie tika itin labi galā pat ar šodienas superdubļaino un izdangāto trasi, bet uz papidritenīšu braucējiem bija žēl skatīties - tā nu ir bērnu mocīšana.

Avatar

By jurigors 07.08.2016 22:48:51

Member · 113 comments

Dažas amatiera bildes... dažās vietās... https://goo.gl/photos/ExRZ7PPaYGmRY6V98

Avatar

By eliina 07.08.2016 23:08:40

Member · 225 comments

Tomēr palieku pie sava viedokļa. Tā kā katrā reizē starts sanāk citā laikā, tad tomēr sanāk, ka mazajiem ir turpat vien jābūt un tāda nīkšana vien sanāk. Tas tikai ierosinājums. Nu vismaz norādiet laikus, kad sākas mazie aplīši. Visādi citādi trasīte izskatījās forša.

Avatar

By CerinsCesis 07.08.2016 23:12:43

Member · 22 comments
kjaunozolins wrote

pavisam nedaudz bildes
https://goo.gl/photos/sHGi97L3qB4j48Eo9


Bildes superīgas!! Cepums fotogrāfam! smile

Avatar

By jt 07.08.2016 23:21:14

Member+ · 1,195 comments

sr-UtjjclKcqEmatBx9C_i9oYlC5OXGIaMAklbGaXpjd9FeoDMMeUF2ifK1VJSsK-I0OY_t8ctkYwQ=w872-h581-no
qsrtD2vWJRPDfhWqZPOdTkhwJMwMT6BqFqrj0IU-JrTrqbMmb12Gr-8wS7GH7qFXXBtZRxrxDjwFYg=w872-h581-no

labi kadri noķerti

Last edited by jt (07.08.2016 23:23:54)

Avatar

By jt 07.08.2016 23:27:11

Member+ · 1,195 comments

paldies par lietu, tas piedeva odziņu un padarīja trasi ļoti interesantu!

Avatar

By CerinsCesis 07.08.2016 23:29:04

Member · 22 comments
jurigors wrote

Dažas amatiera bildes... dažās vietās... https://goo.gl/photos/ExRZ7PPaYGmRY6V98

Šeit arī fotogrāfs labās vietās uzbildējis! Šeit ne tikai cepums jādod, bet vesela torte!! smile

Avatar

By tjotja_sonja 07.08.2016 23:36:13

Local.Auth · 1,057 comments
jurigors wrote

Dažas amatiera bildes... dažās vietās... https://goo.gl/photos/ExRZ7PPaYGmRY6V98

Paldies par foto sesiju smile)

p.s. trase ģeniāla - pirmais aplis +/- pa sauso - superīgas taciņas, izkaisītie kalniņi - ideāli.
Šī būs mana favorite trase smile Paldies veidotājiem Strazdiņiem - vienam par trasi, otram par kompāniju smile)
Otrais aplis - garšs dubļu treniņš - vnk perfekti. Dubļi un smiltis tagad mani labākie draugi smile


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By Redlihs 08.08.2016 08:44:53

Member · 91 comments

Vai kāds trases malā nav atradis dzeltenas brilles?
Tika izmestas pirmā apļa beigās pilsētas teritorijā, šķiet Festivāla ielā pirms guļošā policista.
Būtu ļoti patecīgs, ja atradējs būtu gatavs tās atgriezt.

Avatar

By Locis 08.08.2016 10:31:57

Member · 98 comments

Man vienā nobraucienā aiz līkuma pa labi uzreiz, pazuda author instrumentu komplektiņš,ja nu noticis brīnums un kāds to mazo, melno ieraudzījis,tad domāsim tālāk. smile


Laikam šoreiz iemaņas no ziemas un drifta autosacīkstēm noderēja,beidzot pārliecinoši iebraucu top 100. big_smile


2014=235km;2015=2393km;2016=3540;2017=7800km
Scott Scale 915 2018, Giant TCX, Scott Addict 30

Restorānos pasniegtie ēdieni ir kā velo detaļas-jo mazāks svars,jo dārgāk.

Avatar

By aiviskarzons 08.08.2016 14:35:54

Member+ · 140 comments

Trase bija forša !

Par limpo bērnu braucienu gan bija pārdomas
Kāpēc nevarēja laist pirmos mazākos bērnus, jo ši vecumam ir visgrūtāk noture't uzmanību , un kur nu vēl ja lietus gāža.  Sacensību starts 12:00 bet mazie tikai tika pie braukšanas 13:30 , tur kaut kas jamaina!  Lielākie bērni spēj ilgāk paciesties !  Piemēram ,mans bērns aizmiga uz plecu gaidot savu startu!  Un kā lai vecāks aizved savu bērnu uz sacensībām un pats paspēj uz startu vismaz pusmaratonam, nekādīgi!    Vienmēr esmu slavējis jusu pasakumu , bet šis konkrēti uzvilka!!!


Focus Raven EVO

Avatar

By atis8 08.08.2016 15:10:14

Member+ · 432 comments
kjaunozolins wrote

pavisam nedaudz bildes
https://goo.gl/photos/sHGi97L3qB4j48Eo9

Cepuri nost bildētājam!
...un nizkij poklon!


mtbgarkalne.lv

Avatar

By eliina 08.08.2016 15:48:22

Member · 225 comments
aiviskarzons wrote

Kāpēc nevarēja laist pirmos mazākos bērnus, jo ši vecumam ir visgrūtāk noture't uzmanību , un kur nu vēl ja lietus gāža.  Sacensību starts 12:00 bet mazie tikai tika pie braukšanas 13:30 , tur kaut kas jamaina!  Lielākie bērni spēj ilgāk paciesties !  Piemēram ,mans bērns aizmiga uz plecu gaidot savu startu!

Jā, tas ir tas, ko arī es iepriekš rakstīju smile Mans gan neaizmiga, bet bija jau tik ļoti saguris, ka nekāda braukšana nesanāca. + tik salijis un nosalis tur gaidot, ka nesanāca braukšana arī man (bet tās jau laikam mūsu problēmas).

Avatar

By novērotājs 08.08.2016 18:46:42

Member+ · 1,908 comments

Tie, kas nav mani bērni, noteikti spēj i paciesties, i pamirkt, tāpēc, ka nav mani bērni. Mani bērni to nespēj, tāpēc protestēju. big_smile

Ja nopietni, nu vakar tas bērniem sanāca ekstremāls pasākums (tāpēc arī ievilkās laiks), bet tāpēc ne mazāk interesants.
Ja vecāki pēc tam paši dodas trasē, nu neatstāj taču mazo vienu pašu, tātad ir, kas pieskata un var pārņemt stafeti, ja mammai/tētim jāiet uz startu, bet mazais vēl gatavojas braukt.

Avatar

By kandrejevs 08.08.2016 21:07:07

Member+ · 767 comments

mans brauciens. starts no 3. koridora, finišā 100. vieta

https://www.youtube.com/watch?v=OFrG7HU3Opg


Giant anthem advanced pro 1 2022
Giant propel advanced 1 2019

Avatar

By jaja 08.08.2016 21:57:47

New Member · 1,271 comments

Ja nebūtu tik slapji/glumi tad būtu neizteiksmīgākā trase šogad. A tā tīri cienīga grūtība sanāca.
Par bērniem jautājums vecākiem. Kāda velna pēc jūs mocat bērnus līdz 5 gadi ar tām sacensībām?


Te kaut kas būs, kaut kad.

Avatar

By martux 08.08.2016 22:50:34

Member · 50 comments
aiviskarzons wrote

Trase bija forša !

Par limpo bērnu braucienu gan bija pārdomas
Kāpēc nevarēja laist pirmos mazākos bērnus, jo ši vecumam ir visgrūtāk noture't uzmanību , un kur nu vēl ja lietus gāža.  Sacensību starts 12:00 bet mazie tikai tika pie braukšanas 13:30 , tur kaut kas jamaina!  Lielākie bērni spēj ilgāk paciesties !  Piemēram ,mans bērns aizmiga uz plecu gaidot savu startu!  Un kā lai vecāks aizved savu bērnu uz sacensībām un pats paspēj uz startu vismaz pusmaratonam, nekādīgi!    Vienmēr esmu slavējis jusu pasakumu , bet šis konkrēti uzvilka!!!


Bet tak vienmēr mazie ir bijuši pēc lielajiem (izņemot dažus eksperimentus citus gadus, kad mazo laišana pa priekšu mēdza beigties ar to, ka lielajiem nācās noīsināt trasi, lai tik viņus fiksāk izdzītu). Un kā nez bērnu startu secības maiņa ietekmētu to, ka vecāki uz savu startu īsti labi netiek? Lielo bērnu vecāki arī ne viens vien brauc pusmaratonu, "lielos" arī grib redzēt startējam. (un nekas cits kā "grib redzēt startējam" jo pusmaratona laikā vienlīdz jāpieskata ir gan abu jaunāko grupu, gan Z7/M7 pārstāvji). Ja maziem starti vienmēr dienas vidū- nu izdomājiet kā un kad viņus nolikt pagulēt (auto, rati), ja viņi nevar izturēt. Citam ir paradums gulēt diendusu 11:00, citam 14:00, citam 12:30. Cits beidz diendusu gulēt 2 gados, cits guļ vēl skolas vecumā, ja ir iespēja. Nesanāks visiem izdabāt.
Pie kam - šajā reizē, ja lielajiem būtu jāstāv lietū un jāgaida - kalnā neuzbrauktu neviens, jo līt sāka tikai pie M9 un jau Z7 grupai otrais gals slīdēja atpakaļ cenšoties uzstumties.


Jā, ir tomēr viens LŪGUMS ORGANIZATORIEM - ja laižat bērnu trasi pa ielu (ļoti jauki visādā ziņā) - LŪDZU atstājat  ja ne cilvēku, tad vismaz LIELU zīmi pie katra grieziena - nogriežoties aiz "sarkanās mājas" mašīnas vizinājās visnotaļ aktīvi, pusmaratonisti iesildījās, viens auto bija noparkots ielas vidū, u.t.t. - M7 tajā trakajā lietū samērā pamatīgi nācās piedomāt, kur vispār lai brauc (par puikām nezinu, tobrīd vēl tik tālu nebija sanācis aiziet).

Avatar

By ozo47 08.08.2016 23:00:53

Member · 1 comments

Dažas bildes no gonkas https://failiem.lv/u/tju28r4z

Avatar

By Lauris2211 08.08.2016 23:21:52

Member · 9 comments

Bildes no Cēsīm---> https://failiem.lv/u/ns4d3duw


Avatar

By censoņa 09.08.2016 07:18:11

Member · 8 comments

Kad tie bija pa gājieniem,kad audi 80 un zīme bija atstāta ceļa vidū maratona startam?Vivus orgi,laikam,speciāli tādus šķēršļus salikuši big_smile
Nākamreiz labāk nedariet tā,var sanākt ļoti sāpīgi.Jebkurā gadījumā pārējais bija nevainojami smile

Avatar

By garaisgarais 09.08.2016 09:15:48

Member · 46 comments

...un tālāk otrādi nolikts "ķieģelis" arī bija labs!!!