SEB MTB 5. posms Kuldīga

Avatar

By Horny 31.07.2016 22:39:45

Member · 52 comments

Kuldīgas gonkās tiesneši trasē ar katru gadu paliek mazāk skaita ziņā un prāta spējās arī (varbūt nebija pateikts kas jādara, kurā vietā jāstāv)! Laikam to vietu par Mežvaldi sauc, kur caur privātmāju rajonu ass labais pagrieziens atpakaļ mežā uz dubļu kalnu (lenta pie pagrieziena tika norauta jau pēc sporta pirmajiem braucējiem un bultas neviena aizbraucot garām mēģinot tikt atpakaļ pāris kameras tika pārsistas), labākais skats bija dubļu kalna galā kad viens no Z** tika piestumts un vēl trasi palīdzēts saīsināt pa vieglāko vietu... labi tiesneši JP!

Avatar

By mexs70 31.07.2016 22:47:39

Member · 13 comments

Paldies ,beidzot bija normāla trase ,"tautai " ,kuru es pārstāvu ,nacās uzstumties tikai pusotru kalnu ,un rezultatā par 60 punktiem vairāk jebkad ir bijis , tik forši nekliboju ,ka pēc Vietalvas ,kā Vjetnamas kara , priekš kam vajag tos ekstrēmos nobraucienus  ,kur kvadrocikls ,lai savāktu upurus dzen kokos braucējus ,visu cieņu braucējiem vajag palīdzēt , bet tādus action vajag sportam ,nevis  tautai . Es īsti nesaprotu ,kas ir sports un tauta  , šodien apdzinu vismaz divus sporta braucējus točna , saprotu ka sports ir augtāka līga , bet kapēc piemēram trīs pirmo vietu ieguvējiem posmā nav iespēja startē nakošajās sacikstēs sportā ? kaut ka neloģiski ,viņi taču nav tizli ,normali bauc ,apskataties uz laikiem ?

Avatar

By dmitrijs82 31.07.2016 22:52:29

Member · 21 comments
novērotājs wrote
dmitrijs82 wrote

Tikai tie "sēņotāji" un mamadaba bija galīgi nevietā. Bet paldies dažiem MAMADABA dalībniekiem, kas palaida garām.

Par šo ir jāprotestē un skaļi - tā trasi plānot nedrīkst. Bet ja nu tā tomēr saplānota, nav tas saprātīgākais lamāties un grūstīt citus, it īpaši bērnus, kas noveda arī pie kritieniem un traumām. Cerams, "varoņi", šādi izcīnījuši par pāris vietām augstāk n-tajā simtā, jūtas varen labi.

Viss jau būtu normāli, ja būtu plāšāks ceļš, bet te jau sanāca, ka šaurs un ļoti dubļains, dažiem bēniem nācās braukt lielās peļķēs kurās viņi arī palika.

Avatar

By Priede94 31.07.2016 22:55:33

Member · 258 comments

Nevar nepiekrist tam visam par "Mamma daba", bet papildus tam, kas tie par "velo mazgātājiem"!? Kāpēc nevar atļaut pašam nomazgāt? Finālā, lielas rindas un velo tāpat nemaz netika normāli nomazgāts. Un protams lūgums pašam nomazgāt tikai atraidīts...


You can`t buy happiness, but you can buy a bike and that`s pretty close

Avatar

By dmitrijs82 31.07.2016 23:00:54

Member · 21 comments
mexs70 wrote

Paldies ,beidzot bija normāla trase ,"tautai " ,kuru es pārstāvu ,nacās uzstumties tikai pusotru kalnu ,un rezultatā par 60 punktiem vairāk jebkad ir bijis , tik forši nekliboju ,ka pēc Vietalvas ,kā Vjetnamas kara , priekš kam vajag tos ekstrēmos nobraucienus  ,kur kvadrocikls ,lai savāktu upurus dzen kokos braucējus ,visu cieņu braucējiem vajag palīdzēt , bet tādus action vajag sportam ,nevis  tautai . Es īsti nesaprotu ,kas ir sports un tauta  , šodien apdzinu vismaz divus sporta braucējus točna , saprotu ka sports ir augtāka līga , bet kapēc piemēram trīs pirmo vietu ieguvējiem posmā nav iespēja startē nakošajās sacikstēs sportā ? kaut ka neloģiski ,viņi taču nav tizli ,normali bauc ,apskataties uz laikiem ?

Kurā koridorā startēji?
Sporta trasi var braukt jebkurš (fiziski gatavs), tikai licenci vajag.

Avatar

By dmitrijs82 31.07.2016 23:03:37

Member · 21 comments
Priede94 wrote

Nevar nepiekrist tam visam par "Mamma daba", bet papildus tam, kas tie par "velo mazgātājiem"!? Kāpēc nevar atļaut pašam nomazgāt? Finālā, lielas rindas un velo tāpat nemaz netika normāli nomazgāts. Un protams lūgums pašam nomazgāt tikai atraidīts...

Es savu velo nomazgāju Ventā. Un pat ļoti labi. Ar to augstspiediena, visus dubļus tikai sadzen dziļāk caurumos...

Avatar

By Gerids 31.07.2016 23:20:39

Member · 831 comments

Nav smuki piecūkot ūdeni ar eļļu!

Avatar

By Locis 31.07.2016 23:21:56

Member · 98 comments
mexs70 wrote

Paldies ,beidzot bija normāla trase ,"tautai " ,kuru es pārstāvu ,nacās uzstumties tikai pusotru kalnu ,un rezultatā par 60 punktiem vairāk jebkad ir bijis , tik forši nekliboju ,ka pēc Vietalvas ,kā Vjetnamas kara , priekš kam vajag tos ekstrēmos nobraucienus  ,kur kvadrocikls ,lai savāktu upurus dzen kokos braucējus ,visu cieņu braucējiem vajag palīdzēt , bet tādus action vajag sportam ,nevis  tautai . Es īsti nesaprotu ,kas ir sports un tauta  , šodien apdzinu vismaz divus sporta braucējus točna , saprotu ka sports ir augtāka līga , bet kapēc piemēram trīs pirmo vietu ieguvējiem posmā nav iespēja startē nakošajās sacikstēs sportā ? kaut ka neloģiski ,viņi taču nav tizli ,normali bauc ,apskataties uz laikiem ?

Varbūt es ko jaucu,bet sis ir kalnu riteņu sacensības,nosaukums pats par sevi saka,ka būs kalni. Nevar būt par daudz stāvi nobraucieni vai vēl kas, vienkārši cilvēki pārvērtē savas spējas.  Tautas klase,manuprāt ,domāta priekš tādiem,kas grib izbaudīt kalnu riteņbraukšanu,labus nobraucienus,bet nav tik pieredzējuši vai dažādu apsvērumu dēļ nevar tik pietiekami trennēties,lai droši nobrauktu garo distanci. Kas Tu uzskati,ja cilvēks nav tik trennēts,lai brauktu garo distanci,tad vins nevar normāli nobraukt downhill vai uzmīt augšā vairāk par pusotru kalnu? Vivus maratonā arī tautas klasē ir 15 x vairāk stāvi un interesanti nobraucieni .  Vai nu ir mtb vai nav,nevar būt bez kalniem,tikai var atskirties distanču garumi atbilstoši katra spējām.

Par to bruģi runājot,es vispār neko tur īpašu neatminos,normāli stiept varēja. Ja kaut kādas problēmas dzīvē vai depresijas,tad  ,saprotu,ka viss ir slikti,arī bruģītis vai nobraucieni un 4 kalni.

Last edited by Locis (31.07.2016 23:29:27)


2014=235km;2015=2393km;2016=3540;2017=7800km
Scott Scale 915 2018, Giant TCX, Scott Addict 30

Restorānos pasniegtie ēdieni ir kā velo detaļas-jo mazāks svars,jo dārgāk.

Avatar

By ašers 31.07.2016 23:29:02

Member · 65 comments

Tagad tautas pirmajām trim vietām dod "kausiņus"?:D


tūrists labākajos gados.

Avatar

By marta 31.07.2016 23:32:53

Member+ · 212 comments

Ļoti nepatika, ka takās reizē sporta beigu gals, tautas priekšgals un Mammadaba. Dārgie "malā" un "palaid garām" bļāvēji, kā arī necenzētās leksikas izmantotāji - ejiet un bļaujiet uz organizatoriem par šādu plānošanu, bet sporta beigām un Mammadaba braucējiem arī ir tiesības atrasties trasē. Paldies visiem, kuri apdzina korekti, pasakot "pa labo", "pa kreiso", iespēju robežās centos palaist, bet nu galīgi krūmos nelekšu. Paldies arī Tautas braucējiem, kuri vēl atrada elpu uzmundrināt vai aicināja "sēsties astē", bet spēki gāja jau uz beigām smile

Avatar

By ehe 31.07.2016 23:34:47

Member · 7 comments

Gonka super! Katrai trasei sava "sāls"! Tie kuri vairāk tendēti uz šoseju, droši vien kā medus maize braukt grupā. Es kā taciņu braucējs, pabraucu vienā grupā, atkrītu , lecu iekšā nākamajā utt.:) Man patika!

Avatar

By ašers 31.07.2016 23:36:14

Member · 65 comments

O! Marta sakarīgi pateica, cik nav dzirdēts "pap&€ malā", čalis no ceturtā simtnieka, kurš pēc 2km ir savākts un zem ragiem???


tūrists labākajos gados.

Avatar

By hilss 31.07.2016 23:40:30

Member+ · 865 comments
averza wrote

Gaidu video. Gribu apskatīties to vietu, kur marķējums bija izcili debīls. Par trases plānojumu (tauta+jaunieši/veselība+sports vienā putrā) neko (labu) neteikšu. Citādi viss ļoti patika, liels paldies par posmu.

Gaisotne kā Lemānā 24h smile

Avatar

By averza 31.07.2016 23:45:03

Member++ · 5,039 comments

Dārgie! Kāda tautas klase? Kāda sporta klase? No kurienes jūs to izrāvāt? Tādu lietu nav jau vismaz 3 gadus (arī Vivusā). Ir Toyota Hybrid, Virši-A un MammaDaba. Katrs izvēlas to distanci, kas tuvāka sirdij.

Avatar

By AinarsL 31.07.2016 23:45:48

Member · 163 comments

pastaaveeju kaa skatiitaajs Mežvaldee pie straujaa PA LABI pagrieziena...
tiem , kas neredz bultas vajadzeetu braukt ar galvu un ACĪM VAĻĀ, nevis testies kaa slimiem un peedeejaa briidii mest pa nažiem un dažam labam vel pārraut pār ragiem..
riktigi smiekliigi izskatijaas. jums vajadzetu sevi no malas redzeet. chiikstulji big_smile

Last edited by AinarsL (31.07.2016 23:46:14)


Corratec Revolution Carbon <10kg
"Nazis (asmens) reising"

Avatar

By tjotja_sonja 31.07.2016 23:50:23

Local.Auth · 1,057 comments
hilss wrote
averza wrote

Gaidu video. Gribu apskatīties to vietu, kur marķējums bija izcili debīls. Par trases plānojumu (tauta+jaunieši/veselība+sports vienā putrā) neko (labu) neteikšu. Citādi viss ļoti patika, liels paldies par posmu.

Gaisotne kā Lemānā 24h smile

?


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By kandrejevs 31.07.2016 23:50:49

Member+ · 768 comments

kalni, mežu taciņas, nobraucieni ir lieliski. tie ir galvenie iemesli, kapēc braucu XC nevis šosejā. vivus vispār ir konča ar savu reljefu un sarežģītību.

šodienas brauciens tāds nekāds likās. peletons pa granteni sēžot astē šķiet, ka vairāk kā 30 km, kā tiec mežā tā nenormāls zosu gājiens. sanāca tā, ka pašam nav spēka lai izrautos no grupas un ķertu nākamo, kad mēģināju to darīt, labi, ka garkalnes čalis man pavilka līdz, pusi līdz nākamaji grupai izvilku un baterija nosēdās, tad viņš mani aizvilka līdz viņiem big_smile

Last edited by kandrejevs (31.07.2016 23:55:50)


Giant anthem advanced pro 1 2022
Giant propel advanced 1 2019

Avatar

By ašers 31.07.2016 23:53:10

Member · 65 comments

nūuu, mainīti nosaukumi, lietas būtību tas nemaina, vai tad kaut kas ir mainījies pēdējos 10 gados?


tūrists labākajos gados.

Avatar

By nk 31.07.2016 23:54:13

Member · 85 comments

Ļoti forša trase

Avatar

By janisz 31.07.2016 23:56:02

Member+ · 391 comments
marta wrote

Ļoti nepatika, ka takās reizē sporta beigu gals, tautas priekšgals un Mammadaba. Dārgie "malā" un "palaid garām" bļāvēji, kā arī necenzētās leksikas izmantotāji - ejiet un bļaujiet uz organizatoriem par šādu plānošanu, bet sporta beigām un Mammadaba braucējiem arī ir tiesības atrasties trasē. Paldies visiem, kuri apdzina korekti, pasakot "pa labo", "pa kreiso", iespēju robežās centos palaist, bet nu galīgi krūmos nelekšu. Paldies arī Tautas braucējiem, kuri vēl atrada elpu uzmundrināt vai aicināja "sēsties astē", bet spēki gāja jau uz beigām smile

Pilnībā piekrītu. Dārgie _īsās_ distances braucēji - atceraties, ka jūs brauciet savu distanci, un tos, kas brauc ar baltajiem numuriem, brauc citu distanci. Tas nav F1, kur apdzenot pa apli, tiek vicināts zilais karogs, un man uzreiz ir jūs jāpalaiž. Ļoti pārsteidza trešā, ceturtā grupa tautas distancē, kas par katru varīti un sekundi gribēji tikt garām. "Maliņā, maliņā" nav OK. Nav OK arī mēģināt tik garām pirms nobrauciena, jo arī es varu nobraukt tik pat ātri, un arī es cīnos par saviem punktiem. Lūdzu respektēt pārējos dalībniekus. Pēc pārrunām ar tiesnešiem, atliks man pieslēgt filmēšanu, iesniegt pēc šīm situācijām ierakstu, un kad kāds no vadošā 50nieka saņems DSQ sava 900+ punktu rezultāta vietā vai dažu minūšu sodu, varbūt sāksiet domāt, kā pateikt "pa kreiso" un "paldies".

Visu cieņu tiem, kas to māk, kā arī paldies dažiem, kas uzmundrināja. Un vēlreiz - man nav problēmu palaist garām, bet darīšu to vietās, kur atļauj trases konfigurācija, nevis pēc katra uzsauciena.

Trase forša, putra laba, dubļi patika.

Avatar

By janisz 31.07.2016 23:57:55

Member+ · 391 comments
averza wrote

Dārgie! Kāda tautas klase? Kāda sporta klase? No kurienes jūs to izrāvāt? Tādu lietu nav jau vismaz 3 gadus (arī Vivusā). Ir Toyota Hybrid, Virši-A un MammaDaba. Katrs izvēlas to distanci, kas tuvāka sirdij.

ai nu beidz, nesaki, ka top50 no _īsās_ distances nevarētu kvalitatīvi braukt arī _garo_ distanci, un cīnīties par pjedestāliem.

Avatar

By Locis 01.08.2016 00:05:48

Member · 98 comments
ašers wrote

O! Marta sakarīgi pateica, cik nav dzirdēts "pap&€ malā", čalis no ceturtā simtnieka, kurš pēc 2km ir savākts un zem ragiem???

Kāda starpība no kura simtnieka? Jūs ar galvu domājiet?
Vispār es tā nebļauju,bet pieļauju,ka džeki adrenalīnā negrib atmesties uz vienīgā nobrauciena un tā arī steigā izsprāgst visādas frāzes. Man drīz sāks likties ,ka sebā nedrīkst apdzīt un ja sāc no 10. koridora tā arī visu mūžu jābrauc,jo ja brauc savās spējās , nestum riteni cauri 50cm platai dubļu peļķītei,tā tad skrien pēc medaļām. Vienkārši smiekli nāk par tām piezīmēm. Lūdzu ,neapkaunojiet sevi un nerakstiet neizmērojami aprobežotus tekstus par kaut kādiem n100 pozīcijām.

Piemēram mans mērķis ir tik labi braukt,lai stāvētu vienā koridorā ar sava līmeņa braucējiem,lai varētu izbaudīt normālu dinamisku braukšanu,savās spējās. Šogad sāku no 10. koridora,nelamājos,bet ir jābrauc ļoti atraktīvi,lai tiktu līdz  sev vēlajam koridoram un vairs nekad nebūtu jālūdz ,lai palaiž mani garām. Raudātāju prāt man būtu jāmarinējas 10. koridorā vai jāpiedzimst  vienā koridorā ar līdzvērtīgiem sāncenšiem?
Atkārtošos,ka es nelamājos uz citiem,saku pa labi,pa kreisi apdzīšu,vienkārši no draugiem dzirdētas frāzes ,kad nobraucienā kādu apdzen pa brikšņiem,tad ,redz, uzreiz pēc medaļām skrienot un nez ko.Pie tam tas ir apdzenot pašus pēdējos koridorus. Dumji tie cilvēki.
Ja kādam ļoti interesē,tad finišēju 350,sezinu sāku no 2. posma un startēju šoreiz no 6. koridora,bet šķiet ,ka esmu  tuvu savam mērķim.

Last edited by Locis (01.08.2016 00:15:18)


2014=235km;2015=2393km;2016=3540;2017=7800km
Scott Scale 915 2018, Giant TCX, Scott Addict 30

Restorānos pasniegtie ēdieni ir kā velo detaļas-jo mazāks svars,jo dārgāk.

Avatar

By ašers 01.08.2016 00:09:49

Member · 65 comments

Redz, ja nevari apdzīt distancē Tava problēma, mutes palaišana jau ir audzināšana, tā šķiet.


tūrists labākajos gados.

Avatar

By averza 01.08.2016 00:10:18

Member++ · 5,039 comments
ašers wrote

nūuu, mainīti nosaukumi, lietas būtību tas nemaina

Tieši pretēji - tas maina lietas būtību. Saucot distances par "tautas" un "sporta", cilvēki to tā arī uztver - tautas distancē brauc jebkurš un nebrauc sportisti, sporta distancē - tikai nopietni, trenēti sportisti. Tā kā tas neatbilst īstenībai un nolikums nekādā veidā neierobežo distances izvēli (izņemot licenci, kuru iedos katram, kuram ir lieka nauda), tad šādi nosaukumi parādās vairs tikai velo.lv publicētajos gpx failu nosaukumos, un labi, ka tā.

Avatar

By ašers 01.08.2016 00:11:55

Member · 65 comments
averza wrote
ašers wrote

nūuu, mainīti nosaukumi, lietas būtību tas nemaina

Tieši pretēji - tas maina lietas būtību. Saucot distances par "tautas" un "sporta", cilvēki to tā arī uztver - tautas distancē brauc jebkurš un nebrauc sportisti, sporta distancē - tikai nopietni, trenēti sportisti. Tā kā tas neatbilst īstenībai un nolikums nekādā veidā neierobežo distances izvēli (izņemot licenci, kuru iedos katram, kuram ir lieka nauda), tad šādi nosaukumi parādās vairs tikai velo.lv publicētajos gpx failu nosaukumos, un labi, ka tā.

interesanti, izskatās, ka 10 gadu laikā kaut kas ir mainījies, iespējams


tūrists labākajos gados.

Avatar

By Locis 01.08.2016 00:26:48

Member · 98 comments
ašers wrote

Redz, ja nevari apdzīt distancē Tava problēma, mutes palaišana jau ir audzināšana, tā šķiet.

Pēc kā Tu spried ,ka nevaru apdzīt? Es kad esmu labi ieskrējies,kāds brauc pa vidu,tad pabļauju pa kuru pusi braukšu,lai nepabrauc pēkšņi priekšā. Vairāk runa par tām piezīmēm pa simtajām pozīcijām,braukšanu pēc medaļām,kad kāds meistarīgāk pa brikšņiem nobraucienā apdzen kādu bariņu. Es labāk kādreiz nokristu kādā nobraucienā,nevis bailīgi ripinu lejā un nekad mūžā neizbaudu normālu nobraucienu. Tev žēl,ka kāds brauc uz riska robežas un nokrīt?

Mutes palaiž gan vieni,gan otri. Es arī esmu saskāries ar to,ka man bļauj virsū,kad vienu mijienu švakrāku uztaisu,palaižu un pēc tam pa šauru taku velkas pa priekšu. Vienkārši jāizvērtē situācija,vai vajag vispār bļaut un kā bļaut,nevis kāds sakars ar medaļām un n100/pozīcijām.


2014=235km;2015=2393km;2016=3540;2017=7800km
Scott Scale 915 2018, Giant TCX, Scott Addict 30

Restorānos pasniegtie ēdieni ir kā velo detaļas-jo mazāks svars,jo dārgāk.