Vivus.lv MTB Maratons 2016, 4. posms Kamparkalns

Avatar

By jt 26.06.2016 23:13:33

Member+ · 1,195 comments

par ko Ivo diskābelis?

Avatar

By CerinsCesis 26.06.2016 23:25:30

Member · 22 comments

Gonka vienkārši super! Karstums nedaudz traucēja, bet liels paldies daudzajiem ūdens laistītājiem trases malā - it īpaši čalim pie ezera trases sākumdaļā, kas nežēloja visa spaiņa saturu big_smile
Orgiem jau atkal varu pateikt tikai to labāko, gan kā braucējs, gan no līdzi paņemtajiem līdzjutējiem smile

Avatar

By androns1983 26.06.2016 23:49:21

Member · 418 comments

Trase bija forša. Viegli, protams, nebija. +30 grādi un saule piedeva asumu ... braucu pusīti. 2 km pirms beigām dikti saguru un turpināju ļoti lēnā tempā ... tomēr vēlme bija Kamparkalnu pamest pie auto stūres, nevis ātrās palīdzības kušetē.

Bet nu super! Viss patika.


Auto / Velo / GC / Outdoor / Camping / Active :)

Avatar

By Locis 27.06.2016 00:43:38

Member · 98 comments

Viena laistītāja pie lauku mājām bija jauna un diezgan smuka. smile

Likās smagākā gonka ever,čekojot pūlsu daudz atmetos,bet rezultāts bija uzlabojies. Laikam man vienīgajam nebija karsts. big_smile
Kā arī šeit,varbūt,nav tik izteikta verbāla agresija no sportistiem,bet šķiet,ka nevienam nebija spēka diriģēt sāncenšus. big_smile


2014=235km;2015=2393km;2016=3540;2017=7800km
Scott Scale 915 2018, Giant TCX, Scott Addict 30

Restorānos pasniegtie ēdieni ir kā velo detaļas-jo mazāks svars,jo dārgāk.

Avatar

By Strādnieks 27.06.2016 00:52:00

Member · 69 comments

... par aizbraukšanu ar ātrajiem...
Paldies tiem, kas palīdzēja ar ūdeni 3km pirms finiša, pārkarsušā čaļa dzesēšanā. Veiksmīgi sagaidījām ātros un šķiet, ka viņam viss būs kārtībā. Salasīju visas atstātās pudeles un nodevu orgiem, kuras vēlāk varēja saņemt pie dīdžeju telts.
... un atcerieties, ka karstums nav nekāda odziņa, bet apstāklis, kad stingri jāpavērtē savas spējas konkrētajos apstākļos ...

Avatar

By runcis_zabakos 27.06.2016 08:58:20

Member · 417 comments
jt wrote

par ko Ivo diskābelis?

Par ko dabūja?

Avatar

By LOOK 27.06.2016 11:35:03

Member# · 2,702 comments
runcis_zabakos wrote
jt wrote

par ko Ivo diskābelis?

Par ko dabūja?

Par distances neveikšanu pilnā apmērā, sakarā ar tehniskām problēmām.


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By edgarsbaltins 27.06.2016 11:49:28

Member · 310 comments

Pievienojos - trase ļoti patika , prieku mazliet laupīja otrā apļa beigās uzsprāgusī riepa , vēl īpaši vēlējos izcelt straujos pagriezienus nobraucienu beigās ar sekojošo kāpumu, trases izpētījušiem pilsoņiem šis apstāklis bija maza priekšrocība.

Avatar

By nekas 27.06.2016 11:59:58

Member · 175 comments
Strādnieks wrote

... par aizbraukšanu ar ātrajiem...
Paldies tiem, kas palīdzēja ar ūdeni 3km pirms finiša, pārkarsušā čaļa dzesēšanā. Veiksmīgi sagaidījām ātros un šķiet, ka viņam viss būs kārtībā. Salasīju visas atstātās pudeles un nodevu orgiem, kuras vēlāk varēja saņemt pie dīdžeju telts.
... un atcerieties, ka karstums nav nekāda odziņa, bet apstāklis, kad stingri jāpavērtē savas spējas konkrētajos apstākļos ...

japiekrit, es izverteju un 2 apli nedevos, jo uzskatiju, ka tas nav to verts, bet katram savs,

Avatar

By ufo95 27.06.2016 12:21:16

Member · 98 comments

14. km pazaudēju sudrabainu ķēdes izspiedēju ietītu velokamerā. Ja kāds atrod, dodat ziņu.

Avatar

By aiviskarzons 27.06.2016 13:47:49

Member+ · 140 comments

Bieži nerakstu komentārus , bet šoreiz padalīšos un pasūdzēšos tautai par saviem piedzīvojumiem! 

Piedzīvoju nobrauciena smagu kritienu ar kūleņiem ka nācās atiet vismaz minūti lai saprastu kur vispār atrodas man velo, rezultāta zaudēta laba pozīcija top 50 , daudz zilumu un nobrāzumu, sasistas ribas, šodienas apmeklējums slimnīcā, ari ričuks apskādēts!  BET tas vis tikai tāpēc ka kāds izdomājis lēnām stumt velo ātrā un līkumainā nobraucienā, jo džeku ieraudziju tikai līkumā aiz krumiem kad ātrums bija liels un bremzēt nebija jēgas, un vis ko pārkarsušajā galvā spēju izdomāt bija raut stūri ārmalas brikšņos  bet izrādijās ka tas varbūt nebija labākais variants , jo bija nogaze ar daudziem kokiem un apzāģētiem krūmu kātiem. 

Tāpēc lūgums aizdomāties varbūt tomēr izvēlamies kur stumt ričuku, padomājot ka citi tomēr cīnas par rezultātu un ātrumi ir lieli!

Trase protams bija forša ar visu to ka piedzīvoju vismaz 3 kritienus  un pirmo reiz es izmantoju udeni ko piedāvā no malas big_smile


Focus Raven EVO

Avatar

By Inars 27.06.2016 14:27:48

Member+ · 1,303 comments

Ļoti slapja sacīkste. Daudz tika dzerts, izmantoti brīvprātīgo ūdens laistītāju pakalpojumi un 3 reizes pa ceļam atvēsinājos ezeriņos smile
Vecums nāk ar piesardzību - šoreiz nelāgi. Pie starta kalna nobrauciena pieķēru bremzes uz nopļautā sausā siena. Kritiens bija (joprojām ir) ļoti sāpīgs.
Salīdzinot ar pirmsjāņu izbraucienu, īsti neticējās, bet 2.aplī braucu pa forši piebrauktu trasi. Nākamais loģiskais iznākums būs, ka pēc gada-diviem, maratons brauks vienu apli.

Avatar

By kandrejevs 27.06.2016 15:31:31

Member+ · 767 comments

man gan trase šausmīgi nepatika, ar visām mīkstajām riepām tā bija nebaudāmi nelīdzena un visā garumā cīņa ar sevi un karstumu, labi, ka 10km kad trase gāja gar startu tas bija ātri un uz leju un man nebija spēka bremzēt, savādāk noteikti būtu stājies ārā.

sveiciens čalim, kas ar saviem safistajiem robiem pirms karjera par visām varītēm līda garām un nespēja uzbraukt kalnā.

video no 3. koridora, finišā 134. vieta
https://www.youtube.com/watch?v=KLNBLP0RLQc


Giant anthem advanced pro 1 2022
Giant propel advanced 1 2019

Avatar

By gunars788 27.06.2016 15:41:42

Member · 174 comments

Patika trase; uz karstuma rēķina veselība pietaupīta un bez liekas spriedzes nobraukts arī nemaz tik slikts rezultāts, pēc paša vērtējuma.
Mazliet trasē pabremzēja lēnākie braucēji (Latvijas Meži, 3.koridors), kas koridorā bija iespraukušies priekšā, nenovērtējot savus spēkus un vidējo ātrumu ar kādu dodās trasē, tāpēc nācās, piemēram, karjerā un citās šaurākās vietās mest nost savu tempu.
Savādāk viss kā viemēr - līmenī!


When you ride hard on a mountain bike, sometimes you fall, otherwise you’re not riding hard.

Avatar

By Uvio77 27.06.2016 18:05:53

Member · 59 comments

Kino distance!!! man nebija grūti pabļaustīties, lai citi nešķērso trasi pirms pēdējā līkuma, bet nu prasījās kau 1 tiesnesis, vai attiecīgi dalībnieku kāds brīvprātīgais vecāks. Pēdējos nesagaidīju, ja tādi bija, jo jābrauc bija uz startu, toties nozīmēju savā vietā nestartējošo komandas biedru.

Trase bija baigi ok, pie vienas izsaukuma zīmes prasījās ari ceļazīme "kamielis", trases apskati veikušīe zināja ka būs pampaki, man sanāca uzsitiens, krūmi, rise, atpakaļ trase, par laimi....

Braucu taupīgi, tik taupīgi, ka atdevi vienam savu o.5 knapi iesākto ūdeni, bet nu draugi amatieri, šitādā laikā ņemam vismaz 0.7 līdzi, ja negribās 2 pudeles staipīt.

Avatar

By Guncha80 27.06.2016 20:04:13

Member · 88 comments

Karsts,karsts!!! Braucu mierīgi lai tiktu līdz finišam.  Ja gadījuma te ir tas mudaks kas man no aizmugures bļāva "da bļe ja tu nokrititīsi tad es tev" nezinu ko talāk nomurmulēja tad atcerirs ka neesi  vienīgais trasē! Varbūt tev vajag uz MMA iet nevis ar ričuku braukt. Paldies meitenei kas laistija ūdeni no šļūtenes,džekam pie ezera un vīram kas uzgāza riktīgi labo spaini ar ūdeni finiša kāpienā.

Avatar

By hamaleons 27.06.2016 20:28:58

Member · 44 comments

Paldies visiem tiem dalībniekiem par sapratni un ceļa došanu brīdī, kad devāmies trasē pie cietušajiem. braucām pretī sportistiem pa šauru ceļu un visi padeva ceļu saprotot cik svarīgi tas ir. vēlreiz, LIELS PALDIES !!!


Ar kājām vien tālu netiksi...

Avatar

By jaja 27.06.2016 22:46:30

New Member · 1,271 comments
kandrejevs wrote

man gan trase šausmīgi nepatika, ar visām mīkstajām riepām tā bija nebaudāmi nelīdzena un visā garumā cīņa ar sevi un karstumu, labi, ka 10km kad trase gāja gar startu tas bija ātri un uz leju un man nebija spēka bremzēt, savādāk noteikti būtu stājies ārā.

sveiciens čalim, kas ar saviem safistajiem robiem pirms karjera par visām varītēm līda garām un nespēja uzbraukt kalnā.

video no 3. koridora, finišā 134. vieta
https://www.youtube.com/watch?v=KLNBLP0RLQc


Ar kādu kameru + krūšu stiprinājumu un gps softu veici ierakstu? Izskatās labs lenķis. Cik ērta pašsajūta ar to? Ar manu nesanāk labs leņķis, moš zemu liecos, bet uz max leņķi tāpat zemē kamera skatās.


Te kaut kas būs, kaut kad.

Avatar

By kandrejevs 27.06.2016 23:00:26

Member+ · 767 comments

gopro + lētais chest mount no ebay vai aliexpress. kamera piestiprināta ar ausīm uz augšu ar J-hook buckle mount apmēram 45 grādu leņķī. GPS un sensoru dati no suunto ambit3 pulksteņa, no viņu movescount (analogs endomondo) lejupielādēju aktivitāti kā .fit failu un ar garmin virb edit softu sasinhronizēju gps datus ar video un uztaisu filmiņu. aiz chest mount vēl aizbāzta 5000 mah power bank, lai gopro var izvilkt manu lēno braukšanu neizlādējoties. ērtums ir OK, ja godīgi, tad pat nejūtu ka man tur kamera ir, stingri turas un uz bedrēm nekratas. prasītos gan piepirkt battery bacpac, lai tas viss pasākums būtu ūdens drošs un svars mazliet mazāks.

apmēram šitā: http://ep1.pinkbike.org/p4pb5879840/p4pb5879840.jpg

Last edited by kandrejevs (27.06.2016 23:08:18)


Giant anthem advanced pro 1 2022
Giant propel advanced 1 2019

Avatar

By DrAll 27.06.2016 23:39:51

Member · 18 comments

25 km
Starts no priekšpēdējā koridora
Finišs 160 vietās..

https://www.youtube.com/watch?v=T0hrJRnBf6Y

Avatar

By KKTK 28.06.2016 00:35:19

Member+ · 2,298 comments
Strādnieks wrote

... par aizbraukšanu ar ātrajiem...
Paldies tiem, kas palīdzēja ar ūdeni 3km pirms finiša, pārkarsušā čaļa dzesēšanā. Veiksmīgi sagaidījām ātros un šķiet, ka viņam viss būs kārtībā. Salasīju visas atstātās pudeles un nodevu orgiem, kuras vēlāk varēja saņemt pie dīdžeju telts.
... un atcerieties, ka karstums nav nekāda odziņa, bet apstāklis, kad stingri jāpavērtē savas spējas konkrētajos apstākļos ...

Tajos elektro līnijas izcituma kalniņos? Kad mēs braucām garām šis teica, ka viss OK - tik atpūtīšoties. Tad nebija laikam viss tik OK...

Nu zem riteņa guļošu Ikšķilieti Aigaru es jau uzskatīju par normu big_smile big_smile

Nez kā tā trase būtu normālā temperatūrā. Tagad likās baigais skarbinieks, bet notiekit DAUDZ labāks par iepriekšējām slēpošanas čiekuru čaumalu takām.

Avatar

By Riibeklis 28.06.2016 10:12:35

Member · 536 comments

Kā šim čalītim pasākums beidzās ? https://youtu.be/KLNBLP0RLQc?t=1h25m19s

Izskats bija drausmīgs

Last edited by Riibeklis (28.06.2016 10:14:30)


Жизнь надо прожить так, чтобы тебя мелом не обвели

Avatar

By atis8 28.06.2016 10:24:05

Member+ · 432 comments

Video šeit, zem bildēm: http://www.mtbgarkalne.lv/ (...no aizmugures startā līdz 200v. finišā)


mtbgarkalne.lv

Avatar

By tjotja_sonja 28.06.2016 10:52:37

Local.Auth · 1,057 comments

Hihi.
Tagad man gribas teikt šo frāzi - vairāk bilžu nebūs? smile)


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By averza 28.06.2016 11:21:54

Member++ · 5,039 comments

Hihi! Viens no retajiem cilvēkiem, kurš būtu gatavs knipsēt šādā karstumā, bija aizdevies distancē!
Ā, bija vēl fotogrāfs pie karjera.

Last edited by averza (28.06.2016 13:27:21)

Avatar

By Strādnieks 28.06.2016 11:35:31

Member · 69 comments
Riibeklis wrote

Kā šim čalītim pasākums beidzās ? https://youtu.be/KLNBLP0RLQc?t=1h25m19s

Izskats bija drausmīgs

Video redzamajā momentā, viņš tikko bija nācis pie samaņas. Pēdējo reizi redzēju viņu redzēju NMP mašīnā, pie pārkarsušā - bija jau runājams. It kā aizveda uz Ventspils slimnīcu.

Last edited by Strādnieks (28.06.2016 11:36:26)

Avatar

By kjaunozolins 28.06.2016 11:36:01

Member · 58 comments

http://www.mtb-maratons.lv/lv/12.foto-g … lerija/96/
te ik pa brīdim atjaunojas ar jaunām bildēm