Jelgavas velobraucēji

Avatar

By martins_audi 20.10.2008 12:04:56

Member+ · 67 comments

Aūūūūūū- atsaucās big_smile
Dzīvojot Jelgavā ir manīti daži velobraucēji šinī līdzenuma pilsētā.
Ja kāds šeit apgrozās, tad varbūt varam sakontaktēt un kādreiz izbraukt kādu treniņu kopā- kā nekā jautrāk un kādu jaunu maršrutu iepazīt!


Mārtiņš

Avatar

By duuzis 21.10.2008 10:50:46

Member · 461 comments

Es šad tad pabraukāju pa Jelgavas vienu galu. Braukāju parasti Garozas galā, bet tādu smuku maršrutiņu neesmu atradis. Pārsvarā iznāk asfalts un grants, bet smuki meža celiņi izpaliek... Ierastais maršruts: Iecavas šoseja (asfalts), Tetele - tur pa kreisi mežā (grantene) un pāri Iecavas upei, pa kreisi uz Brankām (mazliet smilšains meža ceļš), no Brankām uz Ozolniekiem, atpakaļ uz Jelgavu, pāri tiltam, apkārt pilij (patīk tur apbraukt smile) un atpakaļ uz Garozas galu. Kadi 25 km sanāk, bet nekāds baigais smukums naff.

Varbūt otrā pilsētas galā ir kkas labāks, bet neesmu meklējis. Vismaz kartē skatoties neko labāku par granti nevar ieraudzīt.

Last edited by duuzis (21.10.2008 10:51:13)

Avatar

By Salvis21 21.10.2008 22:38:01

Member · 275 comments

Esu no jelgavas provinces, varu kādu reizi iemest ričuku mašīnā un pēc skolas uzripināt kādu kopīgu braucienu, varam sakontaktēt.


Superior XP935 custom, I'm lovin it!

Avatar

By dadzis23 21.10.2008 23:07:02

Member · 61 comments

Tad jau kopā esam 4! smile Varbūt vēl kāds i?

Avatar

By martins_audi 22.10.2008 08:50:55

Member+ · 67 comments

duuzis - Es šad tad pabraukāju pa Jelgavas vienu galu. Braukāju parasti Garozas galā, ..........Garozas galu. Kadi 25 km sanāk, bet nekāds baigais smukums naff.
Būs jāizmēģina! Izklausās jau labi!

Ja ir kāds braucējs- šodien 15.00 braucu treniņā pa Duuzis izstrādāto maršrutu un vel drusku caur ozolniekiem. Ja kas, tad būšū šeit, vai sms 28614952

Avatar

By egils13 22.10.2008 10:38:26

Member+ · 1,204 comments

Jelgavas pusē labi braukt Ozolniekos pa mežiņu (ziemā tur ir slēpošanas trase. aplis nav liels (2,5km), bet to var papildināt ar citām cilpām. kad dzīvoju Ozolniekos, lielāko daļu treniņu tieši tur arī pavadīju. vēl labs maršruts ir gar Lielupi pa kreiso krastu - tur sanāk kādu gabalu braukt pa aizsargdambi. atrast šo maršrutu viegli - jābrauc pa ielu, kas ved no Lielās ielas uz tirgu (Akadēmijas ielas turpinājums) visu laiku taisni, kamēr izbrauc no pilsētas. sanāks braukt garām kaut kādai smirdīgai vecai fermai. bet tas ir īss gabaliņš. tad sāksies lauku ceļš. reljefa tur nekāda nav, bet vismaz daba ir smile. tā pa to dambi līdz tas beidzas un aiziet ceļš pa kreisi. pa to ceļu arī visu laiku taisni. tas ceļš atdursies krustojumā. es parasti braucu taisni (tur arī sanāk tāds kā dambis). pēc kādiem 500m pa labi aiziet celiņš (liekas, ka tas tur ir vienīgais). braucot pa šo celiņu izbrauksi uz Dobeles šoseju (tieši pie tilta). es šo apli parasti sāku no Akadēmijas ielas un sanāca aptuveni 40 km.

Vēl labs maršruts ir gar Lielupes labo krastu. tur gan ir vairāk šosejas, bet arī var labi pabraukt.

Kopumā ņemot - Jelgavas pusē reljefs ir tikai Ozolnieku mežiņā (mākslīgi veidots) un vienā mežiņā netālu no Tērvetes ielas, bet to izstāstīt nevarēšu. bet vizināties ir daudz kur - ir tikai jābrauc.

Avatar

By martins_audi 22.10.2008 11:27:20

Member+ · 67 comments

Varbūt precīzāk var pateik par to Ozolnieku mežiņu?
Tas ka nav reljefa, tas ir tas pats lielākais mīnuss, tāpēc gribētu uzzināt kur ir kaut mazākais pauguriņš! Līdz šim lielākais paugurs ko esmu atradis ir tilti pār dzelzceļu big_smile
Pēdējā laikā esmu braucis pa ceļu, kas iet pie Dalbes iekšā mežā un tur ir arī vecā kara bāze apskatāma un tad pa granteni uz Ozolniekiem vai Jelgavu.

Avatar

By egils13 22.10.2008 11:46:08

Member+ · 1,204 comments

ja no Jelgavas brauc uz Ozolniekiem (liekas, ka tur pat nesen veloceliņu izbūvēja), tad pirms tilta (neatceros, kā ta upīte saucas) jāgriež pa kreisi un jābrauc kādi 500-700m tad labajā malā redzēsi kaut kādas garāžas un arī dažus paugurus. tur var griezt pa labi un sāksies taciņa. principā taciņa ir labi pamanāma un viegli atrodama. liekas, ka trešdienās ap plkst. 18:00 tur pulcējas skrējēji un to aplīti skrien, tā kā šodien ap to laiku var mēģināt apskatīties. Lai veicas atrašana.

Avatar

By eBiker 22.10.2008 12:44:46

Member · 934 comments

es kadreiz dzivoju jelgava, RAFa, tas gan bija gadus padsmit atpakal, un ar tipa BMX vello kadreiz vizinajos pa kalniniem un ziema pa turieni ar slepem, un tagad smagakais - jamegina apstastit kur - es totali nezinu nevienu ielu ka sauc, bet ja brauc ieksa jelgava pa veco soseju caur ozolniekiem, tad pirmais krustojums ar luksoforu, aiz latvijas keramikas, griezoties pa kreisi pa to celu braucot kreisaja puse sanak dzivojamais masivs, labaja mezs, nu tad tai meza kadreiz, paraleli gravim preteja puse bija superigakie kalnini un ari pats mezs ari nebija pilnigi galds, bet tas bija KADREIZ, man nav ne jausmas ka tur izskatas tagad, moska jau privatmaju ciemats tur uzbliezts wink


Radisson Blu Cycling Team

Avatar

By martins_audi 22.10.2008 21:08:09

Member+ · 67 comments

Šodien ar Salvi21 izbraucām 2h garā treniņā un atradām egils13 ieteikto slēpošanas trasi. Aplītis tiešām labs un būs kur tumšajos vakaros vizināties!

Avatar

By duuzis 22.10.2008 21:20:26

Member · 461 comments

>>eBiker
Griežotis pa kreisi no Ozolnieku ceļa neviens dzīvojamais masīvs nav. Ir nepabeigts stadions, K-rautas veikals, RAFs, pretējā pusē serviss. Drīzāk jau pa labi nogiežoies, tad labajā pusē ir mežiņš un pretī daudzstāvenes.
Bet ar tiem kalnņiem ir kā ir. Gadus divdesmit ar kapeiku atpakaļ laukos braucām no kalniņa ar ragavām un slēpēm. Ar lielo (Aistu) ričuku vipār bij nerāli uzbraukt smile. Tagad bibraucot pie tā kalniņa smiekli nāk, trīs mīnieni un augšā. smile Viss ir relatīvs. Ka bērnībā liās milzīgs, tas tagad tāds nieks vien ir. Drīzāk jau, ka tevis minētie kalniņi, šodien liktos tiaki kā tramplīni uz ceļa. Bet nu jāapskata tas mežiņš būs.


>>Pārējiem Jelgavas braucējiem
Izskatās, ka man šogad sezona ir tuvu beigām. Darbadienās vakaros pē darba vairs pabraukt nsanāk, tumšs, brīvdienās parasti vai nu citi plāni, vai laiks sūdīgs. Bet ja nu kas, paturēšu topiku acīs. Iespējams ka būs vēl kāda smuka brīvdiena.

Avatar

By duuzis 22.10.2008 21:21:55

Member · 461 comments
martins_audi wrote

Šodien ar Salvi21 izbraucām 2h garā treniņā un atradām egils13 ieteikto slēpošanas trasi. Aplītis tiešām labs un būs kur tumšajos vakaros vizināties!

Pa kurieni braucāt?

Avatar

By martins_audi 22.10.2008 21:51:33

Member+ · 67 comments

Satikāmies uz Elejas ceļa, tad pa apvedceļu (ar nelielu nogriešanos uz granteni), ozolnieku dīķis, tad divi apļi pa to slēpošanas trasi un tad lēnā garā uz centru. Braucām normālā tempā, nekur neskrienot un "sitot" klaču!!!

Avatar

By imants 22.10.2008 21:53:04

Member · 64 comments

es dzīvoju vīgriežu ielas rajonā un izmantoju Būriņu mežu. Tur ir mazliet Garie kalni pa kuriem var brukāt krustu šķērsu, ceļi ar baļķvedējiem sagandēti.bet ar trenēšanos sanāk pašvaki.


Brauciet lēnām pār tiltu, draugi!

Avatar

By martins_audi 22.10.2008 22:08:38

Member+ · 67 comments

Opā! Vēlviens velobraucējs! Kur precīzāk ir tie Garie kalni? Liekas ka nākošnedēļ katru dienu būs savs, xc.lv lietotāju ieteikts maršruts big_smile

Avatar

By valis222 22.10.2008 22:47:09

Member · 206 comments

es ari dzivoju vigriezu ielas rajona,un uz ritena esmu pamanams,katru otro treso dienu.mans marsruts no vigriezenes,gar psiheni tikai taisni talak pa gruntacu,lidz dobeles shosim,no dobeles shoses lidz mazai maksimai,pie maksimas griezas pa labi un brauc garam jaunajam biznes centram zmc,liidz vilcien stacijai,no vilcien stacijas lidz akademijas ielai,pie seba griezu pa labi un mociju lidz ozolniekiem,no ozolniekiem gar to tiltu ko remonte lidz olainei.no olaines atpakal lidz jelgavas centram gar rimiti lidz gaisa tiltam,pari gasa tiltam lidz vidus ielai,pa vidus ielu lidz florai un no floras lidz vigriezu ielai.trenins sanak loti labs.ja kads grib kopa izmeginat ,tad piektdien,sestdien varam kopa pabraukt....

Avatar

By Salvis21 23.10.2008 19:23:08

Member · 275 comments

sestdien varu tikai pēc 16.00 un tad līdz tumsiņai.


Superior XP935 custom, I'm lovin it!

Avatar

By imants 25.10.2008 14:03:22

Member · 64 comments

Nobriedu treninnam pa Būriņu mežu( aiz kalnu Būriņiem).Kā jau biju gaidījis, dubļi līdz ceļiem, tad gabaliņs pa kalnu smile, tad pa meža ceļu cauri dāčām ārā uz pļavu.Pļavā baisais vējš, tāpēc tālāk nebraucu, jo negribēju atdzist.Griezu atpakaļ mežā un braucu iekarot kalnu!Izbraukāju to krustu šķērsu un tad devos atpakaļ pa dubļaino ceļu līdz dzelzceļam.gar dzelzceļu līdz dāčām, tad līdz baložu kapiem un pa grunteni uz mājām.Shoreiz bija 19 km, bet var arī variēt un pagarināt distanci.Ja kādam interesē šis maršruts, varam otrdien trešdien kopā izbraukt jebkurā laikā.


Brauciet lēnām pār tiltu, draugi!

Avatar

By valis222 25.10.2008 17:29:28

Member · 206 comments

imants,atstāj kādas koordinātes, lai varetu ar tevi sazināties.otardien varētu izbraukt tavu maršrutu.tādas aizdomas vai,tik es pa turieni nesmu braucis.......

Avatar

By martins_audi 26.10.2008 19:06:35

Member+ · 67 comments

Labprāt 2dien vai 3dien pēcpusdien piebiedrotos izbraukt treniņā!!

Avatar

By imants 27.10.2008 21:50:15

Member · 64 comments

tādā lietū dikti negribas:(


Brauciet lēnām pār tiltu, draugi!

Avatar

By martins_audi 27.10.2008 22:16:51

Member+ · 67 comments

Es šodien izbraucu Egils13 ieteikto maršrutu gar Lielupes kreiso krastu- skati tiešām jauki  bet dabūju mīkstos priekšā un pakaļā un tikai viena rezerves kamera līdzi-> rezultātā bij jāstumjas pāris km līdz mājām!!!!
Ja rīt līs kā šodien, tad es neesmu kustināms, pietika ar šodienu big_smile

Avatar

By imants 28.10.2008 11:24:28

Member · 64 comments

domāju braukt šodien javien pēkšņi nesāksies lietus mans t:26599012.


Brauciet lēnām pār tiltu, draugi!

Avatar

By martins_audi 28.10.2008 15:32:29

Member+ · 67 comments

Es labprāt, bet šodien neesmu spējīgs- biju donors!!!

Avatar

By Salvis21 28.10.2008 22:42:45

Member · 275 comments

Šodien izvizinājos ~30km pa savu pusi, biju kādi 6km no Jelgavas. Var ripot pa Elejas šoseju līdz astartei tad uz stādaudzētavu Dimzas, pāri sliedēm, un augšupejoša gruntene līdz svētes ceļam un tad atpakaļ uz pilsētu.


Superior XP935 custom, I'm lovin it!

Avatar

By Ronis 30.10.2008 12:08:24

Member · 69 comments
dadzis23 wrote

Tad jau kopā esam 4! smile Varbūt vēl kāds i?

Arī es esmu bijušais jelgavnieks, kurš diezgan bieži braukā uz turieni! Mani izbraucieni gan ir bezgala garlaicīgi, jo sezonā pārsvarā braucu maršrutā Rīga-Jelgava, Jelgava-Rīga kā arī sezonas sākumā "lieku bāzi" maršrutā Jelgava-Tērvete-Dobele-Jelgava. Daudziem zināmais Sprtlat-a Tērvetes posms ir ļoti feina vieta, pa kurieni var braukāties, bet viss pārējais kā jau minēju, ir ļoti garlaicīgi, tādēļ nākamsezon labprāt šajos treniņos brauktu kopā ar kādu ceļabiedru! Būtu interesanti pabraukāties Ģintermuižas... un Garo klanu apkārtnē, jo skolas laikos, kad ziemās sniega vēl bija pa pilnam, tur bieži tika ar slēpēm braukāts!

Avatar

By ĢirtsF 30.10.2008 12:54:29

Local.Auth · 46 comments

Es arī labprāt pievienotos trenniņiem Jelgavas apkārtnē! Pašlaik mitinos Brankās (netālu no Ozolniekiem)!