5. Jūnijs JŪRMALAS VELOMARATONS

Avatar

By Papuass 07.06.2016 12:07:01

Member+ · 2,978 comments
Martello wrote

Klau...
Lai nav te tukša salmu kūlšana ar nepamatotu manu komandas biedru pieminēšanu, lūdzu nosauciet konkrētus cilvēkus ar konkrētiem numuriem, kuri ielīda kādam nabadziņam priekšā.

Vai jums komandā ir prakse pēc sezonas pārdot formas un ar viņām pēc tam brauc kaut kādi sveši nelieši, kas nemāk uzvesties? Vari taču pajautāt komandas biedriem, kurš ielīda.

Avatar

By novērotājs 07.06.2016 12:09:44

Member+ · 1,909 comments

Ja jau orgi lasa (kas ir ļoti apsveicami), jautājums vēl šāds.

Nolikumā teikts:
"Komandu vērtējums:
Komandas tiek vērtētas atsevišķi visās distances izņemot EVIAN ģimenes distanci.
EVIAN Ģimenes distancē komandu vērtējuma nav."

Distances minētajās sacensībās, kā zināms, bija četras - sporta, tautas, bērnu un ģimeņu. Par ģimenēm skaidrs - komandu vērtējuma nav. Visās trīs pārējās tātad ir. Sportam un tautai tiešām arī bija. Kur palika bērnu distance?

Avatar

By Martello 07.06.2016 12:19:42

Member · 181 comments

Neviens no mūsējiem nekur neielīda. Tapēc prasu konkrētus numurus un vārdus.

Papuass wrote
Martello wrote

Klau...
Lai nav te tukša salmu kūlšana ar nepamatotu manu komandas biedru pieminēšanu, lūdzu nosauciet konkrētus cilvēkus ar konkrētiem numuriem, kuri ielīda kādam nabadziņam priekšā.

Vai jums komandā ir prakse pēc sezonas pārdot formas un ar viņām pēc tam brauc kaut kādi sveši nelieši, kas nemāk uzvesties? Vari taču pajautāt komandas biedriem, kurš ielīda.


Premium Team!

Avatar

By enkurs30 07.06.2016 12:45:44

Member · 16 comments

es nobraucu tautas distanci un uz beigam nepaliku
kas tad tikai 131 dalibnieks bija
kautka man starta likas pulkak to brauceju ?

Avatar

By Martello 07.06.2016 13:20:25

Member · 181 comments

Nu redziet, šis tikai skaidri pierāda to, ka te notiek tikai tukša runāšana.
Mēs vienkārši aizbraucām uz briekšgalu un tas arī viss.
Ar nelielu piepūli, to var izdarīt diezgan vienkārši.

Sintetika wrote
Martello wrote

Klau...
Lai nav te tukša salmu kūlšana ar nepamatotu manu komandas biedru pieminēšanu, lūdzu nosauciet konkrētus cilvēkus ar konkrētiem numuriem, kuri ielīda kādam nabadziņam priekšā.

Sintetika wrote

Bet tieši tā!

Kam tie konkrētie uzvārdi? Atlaidīsi no komandas? Ja arī pierakstītu, nesauktu numurus, katram pašam uz sirdsapziņas


Premium Team!

Avatar

By novērotājs 07.06.2016 14:34:49

Member+ · 1,909 comments

Ir parādījies rezultātu papildinājums. Vismaz tautai tagad finišējuši 586 braucēji.
http://baltijasmaratoni.lv/rezultati/

Avatar

By Kasparovics 07.06.2016 15:38:18

Member · 36 comments

Martello, ko Tu tik ļoti uztraucies par to līšanu vai nelīšanu? Es tikai pieminēju superizveicīgus džekus FANS formas tērpos.

Avatar

By aldis23 07.06.2016 16:08:19

Member · 246 comments

Interesanti, vai tas tik titulētiem braucējiem kā pirmo vietu ieguvējiem ir prieks un nav nekādu pārmetumu startēt tūdaliņu (tautas) distancē. Kāpēc Igaunijā tautas klasē startē tikai tūdaliņi? Vai tiešām sporta licences neizņemšana ir arguments startēt tūdaliņu braucienā?
Es uzskatu, ka tautas klasē startē veci buki un bērni kuri nedrīkst startēt sportā, kā tas bija 3 gadus atpakaļ.

Last edited by aldis23 (07.06.2016 16:09:12)

Avatar

By maratonists 07.06.2016 16:16:27

Local.Auth · 95 comments

Līdz vakaram būs pilnie rezultāti no chip time

novērotājs wrote

Ir parādījies rezultātu papildinājums. Vismaz tautai tagad finišējuši 586 braucēji.
http://baltijasmaratoni.lv/rezultati/

Avatar

By arvils 07.06.2016 16:18:53

Member · 285 comments
aldis23 wrote

Interesanti, vai tas tik titulētiem braucējiem kā pirmo vietu ieguvējiem ir prieks un nav nekādu pārmetumu startēt tūdaliņu (tautas) distancē. Kāpēc Igaunijā tautas klasē startē tikai tūdaliņi? Vai tiešām sporta licences neizņemšana ir arguments startēt tūdaliņu braucienā?
Es uzskatu, ka tautas klasē startē veci buki un bērni kuri nedrīkst startēt sportā, kā tas bija 3 gadus atpakaļ.

Šajā braucienā bija arī Bērnu un Ģimenes brauciens, varēji kādā no tām distancēm startēt. Kā jau viens no braucējiem, dažus komentus atpakaļ, minēja - mēs neesam profesionāļi, braucam prieka pēc un sacenšamies ar līdzīgi domājošiem, līdzvērtīgiem konkurentiem. Neslēpšu, ka trenējos vidēji 1h dienā (šī gada statistika), vai zini cik stundas dienā trenējas profesionāļi? Un kāpēc man vispār ar viņiem būtu jāsacenšas un jāmaksā par kaut kādu nožēlojamu licenzi? Tad kad LV ieviesīs braucēju kategoriju sistēmu, tad varbūt arī sākšu par ko tādu maksāt.


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By averza 07.06.2016 16:30:17

Member++ · 5,039 comments

arvil, nevajag taisnoties katram, kuram nepatīk, ka tautā kāds brauc ātrāk par viņu. Pataupi spēkus finiša sprintam smile

Avatar

By adix 07.06.2016 16:38:04

Member+ · 1,214 comments
aldis23 wrote

Interesanti, vai tas tik titulētiem braucējiem kā pirmo vietu ieguvējiem ir prieks un nav nekādu pārmetumu startēt tūdaliņu (tautas) distancē. Kāpēc Igaunijā tautas klasē startē tikai tūdaliņi? Vai tiešām sporta licences neizņemšana ir arguments startēt tūdaliņu braucienā?
Es uzskatu, ka tautas klasē startē veci buki un bērni kuri nedrīkst startēt sportā, kā tas bija 3 gadus atpakaļ.

Nu gan nošāvi greizi, tai pašā Tartu maratonā, kas tikko bija, 56 km ditances startu pavēroju no malas.... tici man, sākuma gals bez problēmām būtu nobraucis 135km smile Tur nebrauca tikai meitenes ar pludmales ričukiem un opji ar mazbērniem smile Un ši ir pilnīgi lieka diskusija, kurš kurā distancē brauc, drīkst baukt vai vajadzētu braukt. Tā pat kā n-tos gadus SEBā tauta un sports un kad Ozols pāries uz sportu, ja to maz kāds atcerās vairs  big_smile

Avatar

By aldis23 07.06.2016 16:46:52

Member · 246 comments
arvils wrote
aldis23 wrote

Interesanti, vai tas tik titulētiem braucējiem kā pirmo vietu ieguvējiem ir prieks un nav nekādu pārmetumu startēt tūdaliņu (tautas) distancē. Kāpēc Igaunijā tautas klasē startē tikai tūdaliņi? Vai tiešām sporta licences neizņemšana ir arguments startēt tūdaliņu braucienā?
Es uzskatu, ka tautas klasē startē veci buki un bērni kuri nedrīkst startēt sportā, kā tas bija 3 gadus atpakaļ.

Šajā braucienā bija arī Bērnu un Ģimenes brauciens, varēji kādā no tām distancēm startēt. Kā jau viens no braucējiem, dažus komentus atpakaļ, minēja - mēs neesam profesionāļi, braucam prieka pēc un sacenšamies ar līdzīgi domājošiem, līdzvērtīgiem konkurentiem. Neslēpšu, ka trenējos vidēji 1h dienā (šī gada statistika), vai zini cik stundas dienā trenējas profesionāļi? Un kāpēc man vispār ar viņiem būtu jāsacenšas un jāmaksā par kaut kādu nožēlojamu licenzi? Tad kad LV ieviesīs braucēju kategoriju sistēmu, tad varbūt arī sākšu par ko tādu maksāt.

Nestāsti to man, stāsti to sev, ja nav pārmetumu, uz priekšu. Nav grūti paskatīties uzvarētāju nesenos titulus sportā. Pašam sanāk 2x nedēļā izbraukt un esmu 2 gadus braucis 1.grupā, līdz kurai aizcīnījos no pēdējā koridora, šogad vairs nebraucu, tautas brauciens pārvērties par "profiņu" rēķinu kārtošanu, man kauli dārgāki.

Avatar

By calvins 07.06.2016 16:48:43

Member+ · 438 comments
Martello wrote

Kapēc mums būtu jābrauc sportā, ja neesam profi? Mums par braukšanu neviens nemaksā un trenējamies mēs, kad sanāk.
Mēs esam tauta parastā. Braucam, kā mākam.

Tici man, sportā distancē apmēram 90% braucēju atbilst taviem kritērijiem - nav profesionāļi un trenējas no darba brīvajā laikā. Bēt tā, protams, ir katra brīva izvēle, sacensties ar bērniem un tūristiem vai ar braukt sportā.

Avatar

By arvils 07.06.2016 17:01:41

Member · 285 comments
aldis23 wrote

Nestāsti to man, stāsti to sev, ja nav pārmetumu, uz priekšu. Nav grūti paskatīties uzvarētāju nesenos titulus sportā. Pašam sanāk 2x nedēļā izbraukt un esmu 2 gadus braucis 1.grupā, līdz kurai aizcīnījos no pēdējā koridora, šogad vairs nebraucu, tautas brauciens pārvērties par "profiņu" rēķinu kārtošanu, man kauli dārgāki.

Pēc gandrīz pusotras nobrauktas sezonas šosejā? Vēl nav pārmetumu, tici man...


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By novērotājs 07.06.2016 17:35:53

Member+ · 1,909 comments

arvil, pieļauju, ka runa te nav gluži par tevi (tak kopvērtējumā pie uzvarētājiem nebiji?)

Avatar

By mu96 07.06.2016 20:10:33

Member · 58 comments

Ko var sūdzēties, es ar MTB startējot no beigām iebraucu divsimt niekā, ar vidējo ātrumu 37km/h- perfekts treniņš. Viss bija ir un būs kārtībā, vajag tikai mīt- nevis sūdzēties.

Avatar

By Martello 07.06.2016 20:46:11

Member · 181 comments

Oho!
Esi eksperts ja?
Lieliski! Tā turēt! big_smile

calvins wrote
Martello wrote

Kapēc mums būtu jābrauc sportā, ja neesam profi? Mums par braukšanu neviens nemaksā un trenējamies mēs, kad sanāk.
Mēs esam tauta parastā. Braucam, kā mākam.

Tici man, sportā distancē apmēram 90% braucēju atbilst taviem kritērijiem - nav profesionāļi un trenējas no darba brīvajā laikā. Bēt tā, protams, ir katra brīva izvēle, sacensties ar bērniem un tūristiem vai ar braukt sportā.


Premium Team!

Avatar

By Bomzis 07.06.2016 20:50:34

Local.Auth · 1,215 comments

Atceros ... kādu gadu atpakaļ, pēc vienas no vietējo sētas maču gonkām, vietējā pagasta forumā arī tauta stipri neapmierināta šūmējās, līdzīgi kā aldis23 ... ka sabraucot te visādi "profi" un parastiem cilvēkiem neesot nekādu izredzu uz uzvarām wink vajagot atdalīt braucienus, aizliegt "profiem" piedalīties ... utt utjp smile Nu jā, labi atceros to gonku, tie vietējās tautas minētie "profi" uzvarētāji bija tādi vidusmēra SEBa tautas pirmā 500nieka braucēji wink
Secinājums ... laikam apmierināti visi būtu tikai tad, kad dalībniekus sacensībās sadalītu tik daudz grupās lai katrā visi tiktu uz goda pjedestāla. laikam grupas jāsadala pēc dalībnieku dzimšanas gadiem, un ja arī tad par daudz kādā grupā sanāk, tad var arī pēc gada dzimšanas mēnešiem ... wink Kaut gan ... droši vien arī tad, grupas otrās vietas ieguvējam uzvarētājs noteikti skaitīsies kā "profs" smile


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By Vaskis 07.06.2016 21:43:24

Member · 2,612 comments

Kamēr braucēja "papīri tīri", tā ir viņa darīšana, kur braukt un kāpēc. Ja kāds cepas par distanču izvēles komentāriem, tad tā ir katra paša indivīda "problēma", jo abos gadījumos katram ir daļa taisnības.

Sportā tiešām daudzi strādā un ar braukšanu nenopelna pilnīgi neko, un man ir smagas aizdomas, ka neviens-vien netrenējas vairāk stundas kā, piemēram, Arvils:)
Tajā pašā laikā, tautas pirmais simts, bez nekādām problēmām, būtu nobraucis Sporta distanci, turklāt visdrīzāk ar tādu pašu vidējo ātrumu, kā īsāko-tautas distanci:D

Un ko tas šajā diskusijā dod, pilnīgi, neko! Parakstās un viss, tāpat kā n-gadus par Ozolu Seb'ā.

Ir jāspēj atzīt pašam sev, ka svarīga tā "vieta". Tādēļ jau tā neticamā cīņa, par 100. un 1000. vietu. Iespējams, kaut kur līnija ir jānovelk un kā savādāk kā šobrīd, bet to, lai risina LRF kopā ar orgiem.

Gribi ko mainīt raksti Orgiem un LRF pa tiešo.

Un ziniet, kas ir, man fasicē, ka šogad velotons, rīko tautas distanci divās versijās- viens aplis bez ieskaites un otrs ar ieskaiti. Prieks, ka šīs orgs nebaidās eksperimentēt, tātad ir cerība, ka sports kā tāds LV tikai attīstās!

Bomzim, lielisks komentārs par dz.d. mēnešiem:D

Avatar

By Dexters 1 07.06.2016 22:14:08

Member · 78 comments

Pilnīgi taisnība "Bomzim",  ZB tā mīksto sopļošanās par "sportistiem" tautas klasē!  Katrs brauc kur viņam patīk,un kur var cīnīties! Iespārdīja iepriekš koments,ka "tautas klasē jābūt cieņai un disciplīnai vienam pret otru", "redz sporta klasē visi necienīgi izturās viens pret otru!" big_smile big_smile  Var saprast  šo komentētāju "augsto kompetenci" .       Starp citu,es arī nākamo šādu gonku vēlētos uzvarēt!  (tas nekas,ka sveru ap centneru,un trenēties nav laika un negribu.  Rakstura arī nav...)    Tāpēc, noliksim visus "Sportistus"kas būs pirms MANIS finišējuši, (negodīgi,noteikti!),pie sienas un nošaut!!! Un tad viss būs pēc kanoniem,būs uzvarējis pareizais "tautas sportists"! big_smile

Avatar

By DZ 07.06.2016 22:51:10

Member · 3,501 comments

Izskatās, ka drīz tauta atkal varēs cīnīties tikai par otro vietu.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Slowmo 07.06.2016 23:17:56

Member+ · 1,166 comments
Vaskis wrote

Un ziniet, kas ir, man fasicē, ka šogad velotons, rīko tautas distanci divās versijās- viens aplis bez ieskaites un otrs ar ieskaiti. Prieks, ka šīs orgs nebaidās eksperimentēt, tātad ir cerība, ka sports kā tāds LV tikai attīstās!

Arī viena apļa brauciens būs sacensības. Ģimenes brauciens ir bez vērtēšanas, un tas startēs venlaicīgi ar 1 apļa sacensībām. Diemžēl attīstība šobrīd notiek arvien īsāku distanču virzienā.

Avatar

By Bobcat 07.06.2016 23:52:18

Member · 86 comments

cīņa un rezultāti tas ir viens, kašķis ir laba lieta, citreiz dzimst labas idejas.
Man jautājums visiem, vai man vienīgajam nesakrita distances garums un vidējais ātrums pēc velo kompja ar oficiālajiem rezultātiem. Es salīdzinu ar divām programmām, tas ir Strava un Endomondo.


Braukt uz priekšu vienmēr ir interesantāk.

Avatar

By Slowmo 08.06.2016 00:15:57

Member+ · 1,166 comments

Neesi vienīgais. Tautas distancē visiem rezultātos norādīts ievērojami lielāks vidējāis ātrums, jo organizatori uzskata, ka distance bijusi garāka.

Avatar

By enkurs30 08.06.2016 05:48:34

Member · 16 comments

jaa distance bija 37 km bet videjo mera pec 40 km

Avatar

By Vaskis 08.06.2016 09:17:51

Member · 2,612 comments
Slowmo wrote
Vaskis wrote

Un ziniet, kas ir, man fasicē, ka šogad velotons, rīko tautas distanci divās versijās- viens aplis bez ieskaites un otrs ar ieskaiti. Prieks, ka šīs orgs nebaidās eksperimentēt, tātad ir cerība, ka sports kā tāds LV tikai attīstās!

Arī viena apļa brauciens būs sacensības. Ģimenes brauciens ir bez vērtēšanas, un tas startēs venlaicīgi ar 1 apļa sacensībām. Diemžēl attīstība šobrīd notiek arvien īsāku distanču virzienā.

https://velo.lv/lv/sacensibas/61/nolikums/
4.4.

njā, izksatās, ka tev taisnība. Bet kaut kas tajā aprakstā nav tīrs, tur faktiski apraksta nav.