5. Jūnijs JŪRMALAS VELOMARATONS

Avatar

By NoProblemo 06.06.2016 22:10:41

Member · 262 comments
Tantrix wrote

hmm, un tad,  kas būs jaunās komandas kapteinis un kuri  gregory , kas uz kapteini kapās visu gonku un tērēsies , lai pirms finiša paietu maliņā ? smile pirms sačiem savāksies grupiņa individuālistu un tad metīs kapeiku ? smile
kaut gan, ja tiešām savāktos interesanta komanda, varbūt varētu arī kādu gonku ziedoties un nostrādāt uz līderi ?

Vai tad vienmēr vajag kādu ko vilkt, pietiek ja sametās kopā 5ci nezināmi čomi uztaisa atrāvienu un pēc tam sprintā vai kā citādi sadala vietas, tomēr brauciens interesantāks kā ļurkāt kopā ar milzīgu baru?!


Avatar

By Martello 06.06.2016 22:15:47

Member · 181 comments

Tas ir sports. Tajā reizē mums nesalikās gonka, kā plānots.
Šoreiz sanāca, un ja prot un var, tad arī no astes var piebraukt.

arvils wrote
Martello wrote

Neticēsi, bet Sniegs viņus neielaida pirmajā koridorā, neskatoties uz visām VIP aprocēm.
Brauca no pareizā koridora un aizbrauca! smile)

Ja jau bija VIP aproces, tad nekādu problēmu. Arī mani komandas biedri brauca no pareizā koridora, tu man neiestāstīsi, ka tavējie, startējot no beigām, jau pēc 5min bija pašā priekšā un aizgāja atrāvienā big_smile Atvaino, bet tad man 4. maijā pret tādiem monstriem nebūtu bijušas absolūti nekādas izredzes.

----------------------------------------
Video no 1. grupas. Finišā 6.
https://www.youtube.com/watch?v=0uSUyKt … e=youtu.be


Premium Team!

Avatar

By Ansis 06.06.2016 22:30:35

Member++ · 3,687 comments
Basters wrote

Jocīgi pie mums,ja ir tik spēcīgi čaļi kāpēc viņi nebrauc sporta distanci.Vai tiešām sportistam vinnēt tautas distanci ir prestiži manā skatījumā tas varētu būt līdzvērtīgi tam ja vidusmēra braucējs pieteiktos ģimenes distancē un tiktu līdz pjedestālam,vai tas ir kruta,nez vai.

Vai viens no LRF riteņbraucēju licenzēšanas mērķiem nebija, lai licenzētie (t.i. sporta) braucēji nepiedalītos dažādu oficiālo sacensību Tautas klasē?

Avatar

By Andersons 06.06.2016 22:48:33

Member+ · 2,639 comments

Kur ir problēma pagājušā gada licencētajiem braucējiem šogad licenci izlaist un piesmiet tūdaliņus?


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By Tourist 06.06.2016 23:23:56

Member · 440 comments

Nekāda problēma izlaist sezonu kā licencētam. Ar tik smieklīgi mazu oficiālo balvu fondu un nenoteiktas vērtības sponsoru balvām uz tik lielu braucēju skaitu un uz tik mazu šādu, neprofesionālo, šosejas sacensību skaitu Latvijā.
"Ar vērtīgām balvām no sadarbības partneriem tiek apbalvotas pirmās 3 vietas katrā vecuma grupa Turkish Airlines sporta, Skandi Motors tautas un LEGO bērnu distancē atsevišķi pa dzimumiem.
Ar vērtīgām balvām no sadarbības partneriem tiek apbalvotas pirmās 3 vietas komandu vērtējumā Turkish Airlines sporta un Skandi Motors tautas distancēs."
Ir info, kas bija vērtīgās balvas?
Tikai nepārprotiet! Es tik par to, lai šādu tautas braucienu būtu vairāk! Paldies organizatoriem! Un man nav nekas pret to, ka braucienu bagātina audzēkņi un bijušie un īslaicīgi (ne)esošie sportisti!

Avatar

By Meho 06.06.2016 23:25:51

Member · 20 comments

Ja jau 24h laikā nav pieejami pilni tautas brauciena rezultāti, orgi (no sētas gonkas) varētu atgriezt dalības maksu tiem pārējiem aiz 130 nieka palikušajiem, tā profilaksei lai nākamā gonkā viss ok!

Avatar

By Mutesprieks 06.06.2016 23:30:33

Member · 231 comments
Martello wrote

Tas ir sports. Tajā reizē mums nesalikās gonka, kā plānots.
Šoreiz sanāca, un ja prot un var, tad arī no astes var piebraukt

Kādi bija avg vati,  lai no pēdējā koridora 3 km laikā uzrautu līdz pakas spicei un uzreiz aizietu otrivā?  Kaut kas ap 4-5k ne?

Avatar

By Tourist 06.06.2016 23:37:02

Member · 440 comments

OK dodam viņiem vēl rītdien laiku. Nu bet ja tad nebūs un nebūs arī saprātīga paskaidrojuma, kas par lietu, tad gan sākam pa īstam brukt virsū! 8)
P.S. Es jau arī gaidu savu rezultātu 8)

Avatar

By Tourist 06.06.2016 23:39:27

Member · 440 comments
Mutesprieks wrote
Martello wrote

Tas ir sports. Tajā reizē mums nesalikās gonka, kā plānots.
Šoreiz sanāca, un ja prot un var, tad arī no astes var piebraukt

Kādi bija avg vati,  lai no pēdējā koridora 3 km laikā uzrautu līdz pakas spicei un uzreiz aizietu otrivā?  Kaut kas ap 4-5k ne?

Es ticu. Es redzēju, kā daži palidoja man garām ar 2x lielāku ātrumu 8) Nopietni!

Last edited by Tourist (06.06.2016 23:40:01)

Avatar

By JānisAL 06.06.2016 23:40:08

Member · 4 comments
Horny wrote

Šamie lidojuši no pēdējiem koridoriem, ka iebraukuši 30 niekā, droši vien paši lepojas!
552 Alekss Jānis Logins 2000 RRS
832 Aleksandrs Kurbatskis 1991 3VeloPlus
842 Pāvels Siminaitis 1983 Elkor
577 Aivars Dārznieks 1986 Baltijas Sports/Lizums
819 Igors Račkovs 1963 3VeloPlus
576 Edmunds Dārznieks 1993 Baltijas Sports/Lizums
827 Guntis Krūze 1966 3VeloPlus

Ko tu tur pird, apvaino 2000 gada sportistu , bet nemaz nepaskaties uz visu 5inieku 1. vieta 721 numurs 3. vieta 845 4. vieta 810 numurs, nevienu no fana jau pieminēt nevarēji , 100% tu no fana esi.

Avatar

By Martello 06.06.2016 23:46:03

Member · 181 comments

Bet kurš tev liedz braukt visiem pa priekšu?
Neviens jau neliedz tev braukt otrivā un uzvarēt.

JānisAL wrote
Horny wrote

Šamie lidojuši no pēdējiem koridoriem, ka iebraukuši 30 niekā, droši vien paši lepojas!
552 Alekss Jānis Logins 2000 RRS
832 Aleksandrs Kurbatskis 1991 3VeloPlus
842 Pāvels Siminaitis 1983 Elkor
577 Aivars Dārznieks 1986 Baltijas Sports/Lizums
819 Igors Račkovs 1963 3VeloPlus
576 Edmunds Dārznieks 1993 Baltijas Sports/Lizums
827 Guntis Krūze 1966 3VeloPlus

Ko tu tur pird, apvaino 2000 gada sportistu , bet nemaz nepaskaties uz visu 5inieku 1. vieta 721 numurs 3. vieta 845 4. vieta 810 numurs, nevienu no fana jau pieminēt nevarēji , 100% tu no fana esi.


Premium Team!

Avatar

By JānisAL 06.06.2016 23:53:50

Member · 4 comments
Martello wrote

Bet kurš tev liedz braukt visiem pa priekšu?
Neviens jau neliedz tev braukt otrivā un uzvarēt.

JānisAL wrote
Horny wrote

Šamie lidojuši no pēdējiem koridoriem, ka iebraukuši 30 niekā, droši vien paši lepojas!
552 Alekss Jānis Logins 2000 RRS
832 Aleksandrs Kurbatskis 1991 3VeloPlus
842 Pāvels Siminaitis 1983 Elkor
577 Aivars Dārznieks 1986 Baltijas Sports/Lizums
819 Igors Račkovs 1963 3VeloPlus
576 Edmunds Dārznieks 1993 Baltijas Sports/Lizums
827 Guntis Krūze 1966 3VeloPlus

Ko tu tur pird, apvaino 2000 gada sportistu , bet nemaz nepaskaties uz visu 5inieku 1. vieta 721 numurs 3. vieta 845 4. vieta 810 numurs, nevienu no fana jau pieminēt nevarēji , 100% tu no fana esi.

Smieklīgais, itkā es neredzēju kas uz vietas notika. smile

Avatar

By Mutesprieks 06.06.2016 23:55:26

Member · 231 comments
Tourist wrote
Mutesprieks wrote
Martello wrote

Tas ir sports. Tajā reizē mums nesalikās gonka, kā plānots.
Šoreiz sanāca, un ja prot un var, tad arī no astes var piebraukt

Kādi bija avg vati,  lai no pēdējā koridora 3 km laikā uzrautu līdz pakas spicei un uzreiz aizietu otrivā?  Kaut kas ap 4-5k ne?

Es ticu. Es redzēju, kā daži palidoja man garām ar 2x lielāku ātrumu 8) Nopietni!

Par vatiem - sarkasms.  Finiša sprintā čaļiem ir ap 1.5 k. Tā ka tas nav fiziski iespējams. Vēl jo vairāk,  trase startā ir pilna ar braucējiem,  kas traucē kustību.  Varbūt pa gaisu lidoja.

Avatar

By 436 07.06.2016 00:06:46

Member · 822 comments

būtu labāk uztraukušies par savām prasmēm un spēkiem, nevis čīkstējuši, ka kāds ielien ne savā koridorā.
ja esi spējīgs izraut sprintu vai aiziet atrāvienā, tad neviens koridorā līdējs tev neradīs nekādu traucējumu..
savukārt ja nevari, tad tā ir tikai tava nevis citu vaina.
un vienalga, vai tev ir 25. vai 30. vieta... te jau ir galīgi vienalga, jo gonka ir pakāsta....

Avatar

By Horny 07.06.2016 00:19:00

Member · 52 comments
JānisAL wrote
Horny wrote

Šamie lidojuši no pēdējiem koridoriem, ka iebraukuši 30 niekā, droši vien paši lepojas!
552 Alekss Jānis Logins 2000 RRS
832 Aleksandrs Kurbatskis 1991 3VeloPlus
842 Pāvels Siminaitis 1983 Elkor
577 Aivars Dārznieks 1986 Baltijas Sports/Lizums
819 Igors Račkovs 1963 3VeloPlus
576 Edmunds Dārznieks 1993 Baltijas Sports/Lizums
827 Guntis Krūze 1966 3VeloPlus

Ko tu tur pird, apvaino 2000 gada sportistu , bet nemaz nepaskaties uz visu 5inieku 1. vieta 721 numurs 3. vieta 845 4. vieta 810 numurs, nevienu no fana jau pieminēt nevarēji , 100% tu no fana esi.

Tev jau Ķekavas gonkā bija broblēmas ar skaitīšanu!?

Avatar

By suugoi 07.06.2016 00:20:04

Member+ · 1,469 comments

Pareizi, nav ko čīkstēt, ir jāpiefiksē un organizatoriem jāsāk likt diskābeļi, lai dzīves karaļi ar lielajām ciskām padomā vai ir vērts ievērot sacensību noteikumus. Tas manuprāt ir cieņas jautājums pret citiem, pie tam šis ir masu starts, kur jārēķinās ar citiem braucējiem, nevis ITT.

Drīz jau ar lielo cisku pat startēt nevaidzēs, izlien no krūmiem un iebrauc finišā (kā šķiet sebā varoņi ir darījuši). Vai nogriez kādu kilometru no trases, kamēr lielajā atrāvienā esi, tāpat būsi pirmais. Jo nolikums jau rakstīts tikai priekš tiem kas nav spējīgi izraut sprintu un uzvarēt gonku.

Nesaprotu vispār, kas par modi regulāri aizstāvēt noteikumu pārkāpējus, un pamatot to ar braucēju spējām. Kaut kāda sētas loģika.


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By novērotājs 07.06.2016 00:52:40

Member+ · 1,909 comments
JānisAL wrote
Horny wrote

Šamie lidojuši no pēdējiem koridoriem, ka iebraukuši 30 niekā, droši vien paši lepojas!
552 Alekss Jānis Logins 2000 RRS
832 Aleksandrs Kurbatskis 1991 3VeloPlus
842 Pāvels Siminaitis 1983 Elkor
577 Aivars Dārznieks 1986 Baltijas Sports/Lizums
819 Igors Račkovs 1963 3VeloPlus
576 Edmunds Dārznieks 1993 Baltijas Sports/Lizums
827 Guntis Krūze 1966 3VeloPlus

Ko tu tur pird, apvaino 2000 gada sportistu , bet nemaz nepaskaties uz visu 5inieku 1. vieta 721 numurs 3. vieta 845 4. vieta 810 numurs, nevienu no fana jau pieminēt nevarēji , 100% tu no fana esi.

(Ne)cienītais, ja vēl neesi dzirdējis - šajā forumā nav pieņemts mētāties ar rupjībām. Gribi izrunāties, lūdzu, delfi&Co tevi gaida, "sportist".

Avatar

By Sintetika 07.06.2016 08:43:31

Member · 8 comments

Nu drausmīga plūkšanās te sanākusi... Visi cenšās te kādu nolinčot! Ir sajūta, ka visvairāk par iekšā līdējiem bļauj tie, kas paši nekad neaizietu atrāvienā, kaut viņus uz starta noliktu 100m pirms pārējiem un neredz to, ko raksta aizvainotie, kuri aizstāv sevi. Man vienalga, ja kāds ielien, ja vien viņš no sevis var kaut ko izspiest un netraucē pārējiem, mēs nevaram zināt iemeslu, kāpēc šoreiz nebrauc koridorā, kurā gribētos vai būtu pelnījuši. Galu galā vietas ir tikai dažas. Man vienmēr ir licies, ka tautas brauciens ir kā draudzības brauciens, kur visi brauc tīri, arī līderi, neizmantojot profesionālā sporta "netīros" vai oficiāli atļautos, bet nepieklājīgos knifus.
Tagad variet nolinčot arī mani.

Avatar

By maratonists 07.06.2016 10:04:32

Local.Auth · 95 comments

Pirmkārt tukši mēs no savas puses šeit un nekur citu nerunājam. Par rezultātiem jau šeit sniedzām paskaidrojumu un tos papildina chip timing kompānija, kas mums sniedza garantiju līdz 08.06.2016 vakaram veikt visas korekcijas. Par medaļām tās piektdien mūsu atsaucīgie muitas darbinieki neļāva atmuitot un tādēļ gan ģimenes distancei gan bērnu distancei tika aizstātas ar piemiņas diplomiem !!!

Edmisco wrote
maratonists wrote

Par kritiku - paldies mēs to uztveram pozitīvi un cenšamies ieviest korekcijas projektu norisē, kur ļoti lielu lomu spēlē cilvēciskais faktors. No mūsu puses,  ir prieks redzets, ka braucēju tolerances līmenis neskatoties uz atseviskiem gadījumiem, aug !


Varēji jau nevis tukši te runāt bet paskaidrot, kad būs rezultāti, kāpēc nav sms?
Kas notika ar medaļām, kāpēc jāmaina nolikums viltīgi pēdējā brīd?

Zem goda atzīt savas kļūdas un atvainoties?

Avatar

By Martello 07.06.2016 10:14:54

Member · 181 comments

Bet tad jau tās vairs nav sacensības, bet gan brauciens.


Sintetika wrote

Nu drausmīga plūkšanās te sanākusi... Visi cenšās te kādu nolinčot! Ir sajūta, ka visvairāk par iekšā līdējiem bļauj tie, kas paši nekad neaizietu atrāvienā, kaut viņus uz starta noliktu 100m pirms pārējiem un neredz to, ko raksta aizvainotie, kuri aizstāv sevi. Man vienalga, ja kāds ielien, ja vien viņš no sevis var kaut ko izspiest un netraucē pārējiem, mēs nevaram zināt iemeslu, kāpēc šoreiz nebrauc koridorā, kurā gribētos vai būtu pelnījuši. Galu galā vietas ir tikai dažas. Man vienmēr ir licies, ka tautas brauciens ir kā draudzības brauciens, kur visi brauc tīri, arī līderi, neizmantojot profesionālā sporta "netīros" vai oficiāli atļautos, bet nepieklājīgos knifus.
Tagad variet nolinčot arī mani.


Premium Team!

Avatar

By Sintetika 07.06.2016 10:42:52

Member · 8 comments

Īstas sacensības tomēr ir sporta klasē. Tad jau šis tautas brauciens arī būtu jādala. Tos jaunos censoņus es tomēr saprotu labāk, jo viņi ir spēcīgi, bet sporta klasē vēl nevar braukt, jo vecums neatļauj, tāpēc cīnās kā māk, jo ir ambiciozi un līdz ar to nedaudz bezkaunīgi. Grūti izlauzties tai svētdienas braucēju masai cauri. Man ir grūtāk saprast tos "Fanus" (lielie a la "profesionāļi", ar vai bez licensēm), kuri, ja neielien priekšā, tad laužas uz turieni diezgan brutāli, pa ceļam grūstot mierīgos braucējus. Nevainoju visus, bet atsevišķus kadrus. Un tā līšana no trases puses bija kronis visam, bet par to neviens neraksta. Nenosodiet manu, maz te kas domā un raksta ar vēsu prātu un es ticu, ka viena daļa "ielīdēju" būtu pelnījusi braukt pirmajā koridorī, ja ne dažādi misēkļi. Dzīvosim draudzīgi!

Avatar

By Martello 07.06.2016 10:53:53

Member · 181 comments

Kapēc mums būtu jābrauc sportā, ja neesam profi? Mums par braukšanu neviens nemaksā un trenējamies mēs, kad sanāk.
Mēs esam tauta parastā. Braucam, kā mākam.

Sintetika wrote

Īstas sacensības tomēr ir sporta klasē. Tad jau šis tautas brauciens arī būtu jādala. Tos jaunos censoņus es tomēr saprotu labāk, jo viņi ir spēcīgi, bet sporta klasē vēl nevar braukt, jo vecums neatļauj, tāpēc cīnās kā māk, jo ir ambiciozi un līdz ar to nedaudz bezkaunīgi. Grūti izlauzties tai svētdienas braucēju masai cauri. Man ir grūtāk saprast tos "Fanus" (lielie a la "profesionāļi", ar vai bez licensēm), kuri, ja neielien priekšā, tad laužas uz turieni diezgan brutāli, pa ceļam grūstot mierīgos braucējus. Nevainoju visus, bet atsevišķus kadrus. Un tā līšana no trases puses bija kronis visam, bet par to neviens neraksta. Nenosodiet manu, maz te kas domā un raksta ar vēsu prātu un es ticu, ka viena daļa "ielīdēju" būtu pelnījusi braukt pirmajā koridorī, ja ne dažādi misēkļi. Dzīvosim draudzīgi!


Premium Team!

Avatar

By Sintetika 07.06.2016 11:14:06

Member · 8 comments

Atvaino, ka aizskāru, bet es šeit rakstu par attieksmi pret citiem braucējiem braukšanas laikā. Tāpēc jau rakstu, ka tā nav sporta klase un tomēr būtu jābrauc ar cieņu pret citiem. Bet ko nu man te runāt, esmu tikai "svētdienas braucējs"

To Martello

Last edited by Sintetika (07.06.2016 11:20:07)

Avatar

By Kasparovics 07.06.2016 11:22:28

Member · 36 comments
Sintetika wrote

Īstas sacensības tomēr ir sporta klasē. Tad jau šis tautas brauciens arī būtu jādala. Tos jaunos censoņus es tomēr saprotu labāk, jo viņi ir spēcīgi, bet sporta klasē vēl nevar braukt, jo vecums neatļauj, tāpēc cīnās kā māk, jo ir ambiciozi un līdz ar to nedaudz bezkaunīgi. Grūti izlauzties tai svētdienas braucēju masai cauri. Man ir grūtāk saprast tos "Fanus" (lielie a la "profesionāļi", ar vai bez licensēm), kuri, ja neielien priekšā, tad laužas uz turieni diezgan brutāli, pa ceļam grūstot mierīgos braucējus. Nevainoju visus, bet atsevišķus kadrus. Un tā līšana no trases puses bija kronis visam, bet par to neviens neraksta. Nenosodiet manu, maz te kas domā un raksta ar vēsu prātu un es ticu, ka viena daļa "ielīdēju" būtu pelnījusi braukt pirmajā koridorī, ja ne dažādi misēkļi. Dzīvosim draudzīgi!

Vieglāk jau nograuzt tos jaunos sportistus.
Daļa no jaunajiem sportistiem tiešām gaida, kad varēs startēt sporta distancē, jo tā ap...šana jau apnikusi

Avatar

By Sintetika 07.06.2016 11:25:24

Member · 8 comments
Kasparovics wrote
Sintetika wrote

Īstas sacensības tomēr ir sporta klasē. Tad jau šis tautas brauciens arī būtu jādala. Tos jaunos censoņus es tomēr saprotu labāk, jo viņi ir spēcīgi, bet sporta klasē vēl nevar braukt, jo vecums neatļauj, tāpēc cīnās kā māk, jo ir ambiciozi un līdz ar to nedaudz bezkaunīgi. Grūti izlauzties tai svētdienas braucēju masai cauri. Man ir grūtāk saprast tos "Fanus" (lielie a la "profesionāļi", ar vai bez licensēm), kuri, ja neielien priekšā, tad laužas uz turieni diezgan brutāli, pa ceļam grūstot mierīgos braucējus. Nevainoju visus, bet atsevišķus kadrus. Un tā līšana no trases puses bija kronis visam, bet par to neviens neraksta. Nenosodiet manu, maz te kas domā un raksta ar vēsu prātu un es ticu, ka viena daļa "ielīdēju" būtu pelnījusi braukt pirmajā koridorī, ja ne dažādi misēkļi. Dzīvosim draudzīgi!

Vieglāk jau nograuzt tos jaunos sportistus.
Daļa no jaunajiem sportistiem tiešām gaida, kad varēs startēt sporta distancē, jo tā ap...šana jau apnikusi


Bet tieši tā!

Avatar

By Martello 07.06.2016 11:33:54

Member · 181 comments

Klau...
Lai nav te tukša salmu kūlšana ar nepamatotu manu komandas biedru pieminēšanu, lūdzu nosauciet konkrētus cilvēkus ar konkrētiem numuriem, kuri ielīda kādam nabadziņam priekšā.

Sintetika wrote
Kasparovics wrote
Sintetika wrote

Īstas sacensības tomēr ir sporta klasē. Tad jau šis tautas brauciens arī būtu jādala. Tos jaunos censoņus es tomēr saprotu labāk, jo viņi ir spēcīgi, bet sporta klasē vēl nevar braukt, jo vecums neatļauj, tāpēc cīnās kā māk, jo ir ambiciozi un līdz ar to nedaudz bezkaunīgi. Grūti izlauzties tai svētdienas braucēju masai cauri. Man ir grūtāk saprast tos "Fanus" (lielie a la "profesionāļi", ar vai bez licensēm), kuri, ja neielien priekšā, tad laužas uz turieni diezgan brutāli, pa ceļam grūstot mierīgos braucējus. Nevainoju visus, bet atsevišķus kadrus. Un tā līšana no trases puses bija kronis visam, bet par to neviens neraksta. Nenosodiet manu, maz te kas domā un raksta ar vēsu prātu un es ticu, ka viena daļa "ielīdēju" būtu pelnījusi braukt pirmajā koridorī, ja ne dažādi misēkļi. Dzīvosim draudzīgi!

Vieglāk jau nograuzt tos jaunos sportistus.
Daļa no jaunajiem sportistiem tiešām gaida, kad varēs startēt sporta distancē, jo tā ap...šana jau apnikusi


Bet tieši tā!


Premium Team!

Avatar

By Sintetika 07.06.2016 11:43:41

Member · 8 comments
Martello wrote

Klau...
Lai nav te tukša salmu kūlšana ar nepamatotu manu komandas biedru pieminēšanu, lūdzu nosauciet konkrētus cilvēkus ar konkrētiem numuriem, kuri ielīda kādam nabadziņam priekšā.

Sintetika wrote
Kasparovics wrote

Vieglāk jau nograuzt tos jaunos sportistus.
Daļa no jaunajiem sportistiem tiešām gaida, kad varēs startēt sporta distancē, jo tā ap...šana jau apnikusi


Bet tieši tā!

Kam tie konkrētie uzvārdi? Atlaidīsi no komandas? Ja arī pierakstītu, nesauktu numurus, katram pašam uz sirdsapziņas