2.SEB posms Smiltene 8.05.2016.

Avatar

By Marčiks 07.05.2016 20:50:36

Member · 255 comments

Intresanti kuri tad tie laimīgie ir

Avatar

By averza 07.05.2016 21:02:13

Member++ · 5,039 comments

Hm, tiešām, nolikumā ir šāds teikums:
Starta karte ne vēlāk kā 10 minūtes pirms starta jānodod attiecīgā koridora tiesnesim.

Avatar

By madamilse 07.05.2016 23:49:55

Local.Auth · 118 comments

Izmaiņas trases konfigurācijā nav, ir tikai mainījies segums. Šodien noteikti daudzus ķēra šoks ieraugot, ka traktors cītīgi ar daļu no pļavas. Nekad tā pļava nav arta. Izdevās vienoties ar saimnieku, ka pagaidām darbi neturpināsies, bet nu neliels posmiņš ir arumi. Mežs ir ļoti, ļoti sauss. Kā jau Smiltenei pienākas , būs daudz smilšu.

Avatar

By Ginbox 08.05.2016 06:43:38

Member+ · 256 comments

Plānojot braucienu uz Smilteni no Rīgas virziena,iesaku izbraukt laicīgāk,jo,kkur +/- ap Ieriķiem remontē tiltu,attiecīgi tikai viena josla un luksafors!

Avatar

By averza 08.05.2016 08:40:59

Member++ · 5,039 comments

Riskējot nokavēt transportu, nelielai rīta jautrībai! smile Veiksmi visiem!

ue0gs24fnjekmbf7tihd.png

Avatar

By Duff 08.05.2016 18:45:36

Member · 449 comments

PALDIES par lielisko trasi!

Avatar

By Gabriela 08.05.2016 19:44:49

Member · 23 comments

arī no manis paldies par trasi..nemaz tik grūta nebija!..un mīļie šoreiz es pazaudēju savas oranžstikliņu brilles uz tumši sarkaniem kātiņiem,pēc finiša! iespējams aizmazgāju pie ugunsdzēsēju šļūtenes ar visiem Smiltenes putekļiem..varbūt kāds atradis un noglabājis pie sevis? smile


..vienmēr pretvējā..

Avatar

By PTZ 08.05.2016 20:02:10

Member · 454 comments

Paldies par trasi/sacensību! Smiltene atkal neliek vilties!


Pain is inevitable. Suffering is optional.

Avatar

By averza 08.05.2016 20:12:09

Member++ · 5,039 comments

Sāku no trešā. Trīs kritieni īsā laikā, pirmais asfalta kāpumā, tad augšā un tad jau uz grantenes - visus knapi apbraucu - pa zāli u.tml. Sajūta kā kara laukā. Cerams, bez nopietnām traumām. Pats vēl uz tās pašas grantenes izpildīju "gadsimta manevru", par laimi, viss beidzās labi... Pilnīgs lohs, tiešām. Dabūju arī karmu atpakaļ - kādas 5 reizes līdzīgā veidā gandrīz tiku nogāzts vēlāk mežā, kā arī pa saknēm aizgāja pudele. Šoreiz dzeršanas punktu pudelītes bija izcils izgudrojums - varēja saturu izgāzt uz galvas, uzreiz cits skats uz dzīvi smile Sanāca visu izbraukt 100%, par ko arī neliels prieks. Salīdzinot ar pirmdienas apskati, trase bija kļuvusi 100x smilšaināka. Arī saknes likās, ka ir vairāk big_smile

Paldies visiem, kas centās un kam izdevās šo pasākumu pataisīt tik baudāmu.

Pēc finiša uz ielas atradu īsos cimdus melns+pelēks+dzeltens. Īpašnieks, lūdzu, piesakās.

Avatar

By SEZA 08.05.2016 20:50:49

Member · 118 comments

Paldies par trasi un labiem laika apstākļiem smile

P.S. maza ziņkāre, vai kāds zina, kāpēc neapbalvo visas grupas Virši-A, bet ir daži izredzētie smile


Seza

Avatar

By averza 08.05.2016 21:12:33

Member++ · 5,039 comments

Apbalvo tikai vīriešu un sieviešu top 3, ne? Dalījums pa grupām ir tikai tāpat vien, ne?

Avatar

By Kalvis.bc 08.05.2016 21:14:13

Member · 7 comments

Paldies diviem džekiem no Virši-A distances, no kuriem apm. 4 kilometrā, ganību pļāvā viens ļoti palīdzēja iedodot kameru, bet otrs mazo seškantes atslēgu komplektu, labi ka ir tādi braucēji kā Jūs!
Atsaucieties lūdzu dodot ziņu uz talr. 27571208 vai šeit forumā, lai varu Jums atgriez kameru un atslēgu komplektu.

Avatar

By Marčiks 08.05.2016 21:19:53

Member · 255 comments

Paldies par mana velokompja pacelšanu un adošanu.Prieks ka ir tādi cilvēki.

Avatar

By rider.r 08.05.2016 21:22:48

Member · 43 comments

Trase bij laba...dēļ karstuma gāja grūti. Vairāk gribās zināt vai kāds nezin kā ir ar vīrieti, kurš krita 12km? Piestāju lai palīdzētu, bet diezgan ātri atradās arī telefons caur kuru pazvanīt un viens tiesnesis.

Avatar

By arwis 08.05.2016 21:44:10

Member · 1,020 comments

Trase perfekta kā jau Smiltenē.Nesanāca izbaudīt uz 100% jo uz viena no akmeniem izšķaidīju savu labo pedāli-turpmako trases daļu nācās braukt ar koncentrēšanos uz palikušo pedāli,lai kāja turās virsū kaut nedaudz big_smile big_smile

Kritiens uz grantenes izskatijās diezgan nopietns,cerams visiem viss ok.Ļoti nervozs starts visi raustās un maina trajektorijas,brauca kā apsitušās mušas un ilgi lidz kritienam nebija jāgaida.

Avatar

By 13sirmais 08.05.2016 21:58:09

Member · 55 comments

Paldies labajam cilvēkam, kurš atveda līdz orgiem manu pēdējā km pazaudēto Garmin!

Avatar

By Nemeth 08.05.2016 21:58:45

Member · 131 comments

Jā kritieni jau no paša sākuma, izdevās gan izvairīties. Cik atceros arī iepriekšējā gadā Smiltenē turpat uz grantenes bija pamatīgs kritiens.

Avatar

By chipo 08.05.2016 22:16:53

Member · 261 comments

paldies, trase lieliska!
pāris lietas:
1) par Mārtiņu Ozolu no Garkalnes komandas! apmērām 1/2 disancē "Savācām" viņu. visu atlikušo distances daļu visu laiku visiem lika strādāt, bet pašam it kā neesot spēka, tāpēc tik sēdēšot. tas viss štrunts, bet! Bet vienā mirklī man paprasīja ūdeni. protams, ja beidzies, kāpēc neiedot. patiesi negaidīju, ka čalis padzeries un vēl galvu atdzesēs! tas man bija pa traku un atļāvos pāris skarbākus vārdus pateikt uz kuru atbildi saņēmu "kad Tev vajadzēs es iedošu savu pudeli" - tas tiešām bija ...
2) upīti izdevās šķērsot vienam. pirms tam palūdzi skatītāju atblastu. likās, ka finēšēju kā pirmais, jo tādu atbalstu sev nekad nebiju saņēmis. iedvesmotam sanāca "izlidot" caur upīti!

trennējamies un tiekmaies Siguldā!
Ivo

Avatar

By averza 08.05.2016 22:22:44

Member++ · 5,039 comments

Šķirstot nejauši ieraudzīju pazīstamo tēlu smile

118283__572f7ba962047.jpg.jpg

Avatar

By Sandrisj 08.05.2016 22:24:18

Member · 13 comments
chipo wrote

paldies, trase lieliska!
pāris lietas:
1) par Mārtiņu Ozolu no Garkalnes komandas! apmērām 1/2 disancē "Savācām" viņu. visu atlikušo distances daļu visu laiku visiem lika strādāt, bet pašam it kā neesot spēka, tāpēc tik sēdēšot. tas viss štrunts, bet! Bet vienā mirklī man paprasīja ūdeni. protams, ja beidzies, kāpēc neiedot. patiesi negaidīju, ka čalis padzeries un vēl galvu atdzesēs! tas man bija pa traku un atļāvos pāris skarbākus vārdus pateikt uz kuru atbildi saņēmu "kad Tev vajadzēs es iedošu savu pudeli" - tas tiešām bija ...
2) upīti izdevās šķērsot vienam. pirms tam palūdzi skatītāju atblastu. likās, ka finēšēju kā pirmais, jo tādu atbalstu sev nekad nebiju saņēmis. iedvesmotam sanāca "izlidot" caur upīti!

trennējamies un tiekmaies Siguldā!
Ivo

Ir tādi bāleliņi mus te SEBā.. smile Nu ko vecāki dzīvē iemācijuši , tādas manieres. Viņš nav vienīgais tāds..

Avatar

By Ravx 08.05.2016 22:25:06

Member · 171 comments
averza wrote

Sāku no trešā. Trīs kritieni īsā laikā, pirmais asfalta kāpumā, tad augšā un tad jau uz grantenes - visus knapi apbraucu - pa zāli u.tml. Sajūta kā kara laukā. Cerams, bez nopietnām traumām. Pats vēl uz tās pašas grantenes izpildīju "gadsimta manevru", par laimi, viss beidzās labi... Pilnīgs lohs, tiešām. Dabūju arī karmu atpakaļ - kādas 5 reizes līdzīgā veidā gandrīz tiku nogāzts vēlāk mežā, kā arī pa saknēm aizgāja pudele. Šoreiz dzeršanas punktu pudelītes bija izcils izgudrojums - varēja saturu izgāzt uz galvas, uzreiz cits skats uz dzīvi smile Sanāca visu izbraukt 100%, par ko arī neliels prieks. Salīdzinot ar pirmdienas apskati, trase bija kļuvusi 100x smilšaināka. Arī saknes likās, ka ir vairāk big_smile

Paldies visiem, kas centās un kam izdevās šo pasākumu pataisīt tik baudāmu.

Pēc finiša uz ielas atradu īsos cimdus melns+pelēks+dzeltens. Īpašnieks, lūdzu, piesakās.

Artūr vai tevizdevās redzēt kas notika kritienā uz asfalta jau uzbraucot pirmo kalnu ???

Avatar

By averza 08.05.2016 22:33:13

Member++ · 5,039 comments

Nop, visiem kritieniem redzēju tikai, kā divi gāžas un pārējie drudžaini mēģina nepievienoties. Kalnā daži minās kājās pa sinusoīdas trajektorijām, varbūt tāpēc.

Avatar

By Sandrisj 08.05.2016 22:35:07

Member · 13 comments

Braukšanas kultūra mus SBā ir ļoooti zema.. katrs pats par sevi. Nokāp kalna vidū no ričuka un tālāk pofig, ka džeki min kalnā tur kur kungam ar cisku krietni pašvaki.. slāj pa takas vidu.. Nedod ceļu. Un tā bļaustīšanās aizmugurē.. es saprotu ka jāuzbāļauj tādiem kā iepriekš minēju, bet ja sāk bļaut uz tiem ,kuriem kāda šāda kunga nespējīgās ciskas dēļ, vai attaisnojošu gadījumu dēļ, tehniskas ķibeles) ir jānokāpj un tādējādi jātraucē arī aizmugurē braucošais... nu kungi, esat iecietīgāgi, skataties kā vainas dēļ tas notiek... mums daudz kas jāmācās no saču braukšanas kultūras kaut vai no igauņiem..

Avatar

By Ravx 08.05.2016 22:40:44

Member · 171 comments

Braucu ap 70-80 vietu atceros ka priekšā baigi sabremzējās un no sāniem sāka tuvoties un viss  tālāk filma atnāca ka esmu guļus zemē un ka visi nesās garām un es pa vidu smile
Ritenis šoreiz lupatās izskatās ka kāds ir spieķos ielicis !

Last edited by Ravx (08.05.2016 22:43:44)

Avatar

By JanisRC 08.05.2016 22:45:09

Member · 544 comments

Pāris bildes no Tautas spices - upes šķērsošana

https://photos.google.com/share/AF1QipP … FGSlZmT213


Avatar

By Sandrisj 08.05.2016 22:46:08

Member · 13 comments
Ravx wrote

Braucu ap 70-80 vietu atceros ka priekšā baigi sabremzējās un no sāniem sāka tuvoties un viss  tālāk filma atnča ka esmu guļus zemē un ka visi nesās garām un es pa vidu smile
Ritenis šoreiz lupatās izskatās ka kāds ir spieķos ielicis !

Par to jau stāsts.. piedodams, ja kāds nepaspēja sabremzēt un uzskrēja virsū. Bet mums pārsvarā mauc.. vienalga kas tur notiek. Pat dažreiz nepaceļ roku lai aizmugurējie saprastu ka kaut kas priekšā ir noticis.. riebjas man SEBs braukšanas kultūras ziņā,

Avatar

By hilss 08.05.2016 22:46:27

Member+ · 865 comments

Klau, a cikos jūs ejiet iekšā koridoros? Atbraucot pēc iesildīšanās 15min pirms starta, nemaz nevarēja tikt iekšā korodorā.
Cikos tad iet iekšā koridoros tie, kuri jau stāv pirmajā rindā pie lentes? smile