Neatkarības dienas velobrauciens Jūrmalā 2016

Avatar

By suslix 05.05.2016 10:40:28

Member · 66 comments

Sacensības feinas, laiks teicams.
Parādījušās jau pirmās bildes smile
http://www.528.lv/galerija-neatkaribas- … s-jurmala/

Avatar

By RST 05.05.2016 11:07:21

Member · 103 comments

Pirmajā bildē jau labi redzams kad koridorā ir no 1001-1100 numuram, bet viens pirmajā rindā ielīdis ar 1922 numuru. big_smile Un tad brīnās kad ar 3000 numuru apbalvo par 3.v grupā. big_smile

Avatar

By DZ 05.05.2016 11:08:58

Member · 3,501 comments

Un pirms otvečatj par bazaru, esi pārbaudījis, vai braucējam uz rokas ir VIP aproce?


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By RST 05.05.2016 11:31:49

Member · 103 comments
DZ wrote

Un pirms otvečatj par bazaru, esi pārbaudījis, vai braucējam uz rokas ir VIP aproce?

Nolikumā nekas nav minēts kad pirmajā koridorā dalībnieki ar VIP aprocēm. Un vispār nolikumā minēts kad 1001-1200 numuram, bet reāli dzīvē ir savādāk. Bet kas to zin, varbūt jau viņam vienīgam ir kāda VIP vieta.

Avatar

By fizkultūrietis 05.05.2016 12:25:26

Banned · 83 comments
arvils wrote
fizkultūrietis wrote

Tehniska problēma. Risinām un rezultāti drīz būs smile
Tipiska pastalnieku problēma, naudiņu paņemt prot, bet kvalitatīvi izdarīt nē

Naudiņu paņēma/prasīja ļoti saprātīgos apjomos, salīdzinot ar daudziem citiem pasākumiem.. tā kā par to būtu lieki čīkstēt.

P.S. Rītdien būs video no 1. pakas. Video, kā vienmēr, negraizīšu, jo man tam nav laika.

Naudu paņēmi, izdari kvalitatīvi! Bet nē, kampt un neizdarīt, pastalnieku mentalitāte.Vajag rosināt braukt bez maksas, ja pakalpojums tiek veikt kvalitatīvi, tad tiek pārskaitīta arī nauda.Galvenais nevajag tagad stenēt, jo pielīdzināšu jūsu veceņu nekvalitatīvi uzvārītiem makaroniem smile

P.S Ak jā, un tad vēl iedomājas prasīt no vadītājiem ievērot noteikumus, paši pat rezūltatus neprot izlikt, laicīgi izlikt

Last edited by fizkultūrietis (05.05.2016 12:27:19)

Avatar

By RST 05.05.2016 12:52:32

Member · 103 comments
RST wrote
DZ wrote

Un pirms otvečatj par bazaru, esi pārbaudījis, vai braucējam uz rokas ir VIP aproce?

Nolikumā nekas nav minēts kad pirmajā koridorā dalībnieki ar VIP aprocēm. Un vispār nolikumā minēts kad 1001-1200 numuram, bet reāli dzīvē ir savādāk. Bet kas to zin, varbūt jau viņam vienīgam ir kāda VIP vieta.

Pie tā paša pieskaroties šo čali video labi varēja redzēt un nekādas aproces viņam nav. Čalis 4.vietu izcēlis, tākā tā droši var darīt iet citā koridorā un gāzt, diskābeli nedabūsi.

Avatar

By suslix 05.05.2016 13:08:23

Member · 66 comments

Diemžēl negodīgo netrūkst sad   1200-1400 koridorī bija pilns ar krietni leilākiem NR un uz tiesnes aizrādījumiem reaģēja nelabprāt un ar nesaprašanu...
Ko darīt ja visi grib labāku starta vietu un sāks šmaukties ?  Tādus tiesnešiem bez brīdinājuma vajadzēja piefiksēt  un iedot DSQ

Avatar

By M4t1ss 05.05.2016 15:31:22

Member · 6 comments

Oficiālās fotogrāfijas sāk parādīties - Foto: Neatkarības dienas velo maratons Jūrmalā


-

Avatar

By seerzaants 05.05.2016 16:42:59

Member · 18 comments

https://www.youtube.com/watch?v=yhS4uK9 … e=youtu.be
Mans video
Kritiens uz 15:10 izraisīja numurs 3056
rez laiks 0:53:41 min/km(41,3), 30.vieta grupa MT3, vieta kopa 67

Avatar

By Mazdels 05.05.2016 16:48:36

Member · 25 comments

Mjāā, viens man atbildēja, ka viņam esot esot draugi koridorā ar krietni augstāku nr. smile Nokaunējās gan, un draugus neatrada. Vienīgais, kas man reāli beigās nedaudz uzsita adrenalīnu bija dažu MTB braucēju raustīšanās grupā. Man drošvien arī būtu liels prieks un varena sajūta turēties šosejnieku grupā, bet citus apdraudēt un veikt visādus apšaubāmus manevrus nav prāta darbs. Vai arī tas piederās pie lietas "Tautas klasē"?

Avatar

By jaja 05.05.2016 16:59:30

New Member · 1,271 comments

Tas pieder pie lietas "Tautas klasē" Tiesa šoreiz kur braukt bija tik plati, ka nez vai vajadzēja briesmīgi spiesties. Tiesa no ieradumiem atbrīvoties grūti. Un te nav sakara ar MTB. Pietiek gudrinieku ar jebkuriem velo veidiem.


Te kaut kas būs, kaut kad.

Avatar

By Rust Chole 05.05.2016 17:12:36

Member · 25 comments

Teoretiski ar šosejas stūrēm nav iespējams saķerties, mtb, ir ne tikai platākas stūres un prasa vairāk vietas, bet arī var aizķert kādu, mani vakar divas reizes meitene iebakstīja ar mtb stūri, bet viņai bija krietni mazāka masa tāpēc man tas īsti neko nemainīja. Man liekas, ka pamazām tomēr braukšanas kultūra uzlabojas, tomēr bieži nākas redzēt tiešām stulbus kritienus. Pats trakākais ir starts, kamēr vēl nav sadalījušies pa grupām, vēlāk ar pirmajām divām trim pakām salīdzinoši drošāk braukt, līkumos jauzmanās ir frīki, kas līkumus griež kā pagadās, tāpec es vienmēr cenšos pa ārmalu. Finišā droši ir tikai pašā priekšā vai aizmugurē pakas vidu tu esi tikai skatītājs ar cerību, ka nekas nebūs. Lai atrāk sadalītos pa grupām startā vajadzētu kādu kalnu palielāku, bet nav jau Latvijā to kalnu. Par līšanu svešos koriodors tas atsevišķs stāsts labākas zāles būtu DNS nebrīdinot.

jaja wrote

Tas pieder pie lietas "Tautas klasē" Tiesa šoreiz kur braukt bija tik plati, ka nez vai vajadzēja briesmīgi spiesties. Tiesa no ieradumiem atbrīvoties grūti. Un te nav sakara ar MTB. Pietiek gudrinieku ar jebkuriem velo veidiem.


Atpūta ir priekš cilvēkiem, kas strādā

Avatar

By reiniss 05.05.2016 17:54:41

Member · 4 comments
seerzaants wrote

https://www.youtube.com/watch?v=yhS4uK9 … e=youtu.be
Mans video
Kritiens uz 15:10 izraisīja numurs 3056
rez laiks 0:53:41 min/km(41,3), 30.vieta grupa MT3, vieta kopa 67

šermuļi pārskrēja skatoties! paldies par materiālu

un paldies tam, kurš uzgrūdās virsū par jēliem sāniem, sasitumiem un saskrāpētu velo!

Avatar

By arvils 05.05.2016 18:01:05

Member · 285 comments

Video no 1. grupas
https://www.youtube.com/watch?v=CbHlQxGiQ0U


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By entuziasts 05.05.2016 19:13:51

Member · 39 comments

Sveiciens visiem " tautas klases čempioniem " , kuri pavasari pavadījuši treniņnometnēs Spānijā u.c. Izskatās, ka jūs ir izbāzis džeks kompresijas zeķēs ! Muhahahā !

Avatar

By Mutesprieks 05.05.2016 19:18:43

Member · 231 comments

Kāda tieši vaina ir kompresijas zeķēm?

Avatar

By AndrisG 05.05.2016 19:19:19

Member · 670 comments
arvils wrote

Video no 1. grupas
https://www.youtube.com/watch?v=CbHlQxGiQ0U

Skaisti! Apsveicu!
Īstais moments un glauni pāri 1kW iegriezi. smile

Avatar

By arvils 05.05.2016 19:24:43

Member · 285 comments
entuziasts wrote

Sveiciens visiem " tautas klases čempioniem " , kuri pavasari pavadījuši treniņnometnēs Spānijā u.c. Izskatās, ka jūs ir izbāzis džeks kompresijas zeķēs ! Muhahahā !

Kāda vaina manām gandrīz baltajām kompresijas zeķēm vai apakšstilbu kompresijai? big_smile  Es piesedzu savus viduvēji stipri noaugušos apakšstilbus, lai labāka aerodinamika big_smile

AndrisG wrote

Skaisti! Apsveicu!
Īstais moments un glauni pāri 1kW iegriezi. smile

Paldies smile Moments it kā bija īstais. Treniņos sprinta laikā tie W ir krietni lielāki, bet nu tas jau tikai loģiski...

Last edited by arvils (05.05.2016 19:37:05)


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By DZ 05.05.2016 19:27:59

Member · 3,501 comments

Saprotams, ka šī ir tauta, taču UCI ir aizliedzis šādu zeķu valkāšanu sacensībās. Tīri ētisku apsvērumu dēļ nebūtu labi tādas lietot.
Bet nu līmenis tautā ir ievērojami, ievērojami krities.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By arvils 05.05.2016 19:41:49

Member · 285 comments
DZ wrote

Saprotams, ka šī ir tauta, taču UCI ir aizliedzis šādu zeķu valkāšanu sacensībās. Tīri ētisku apsvērumu dēļ nebūtu labi tādas lietot.
Bet nu līmenis tautā ir ievērojami, ievērojami krities.

Sapratu, nākamreiz ievērošu dress code / UCI noteikumus.


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By entuziasts 05.05.2016 19:56:21

Member · 39 comments
arvils wrote
entuziasts wrote

Sveiciens visiem " tautas klases čempioniem " , kuri pavasari pavadījuši treniņnometnēs Spānijā u.c. Izskatās, ka jūs ir izbāzis džeks kompresijas zeķēs ! Muhahahā !

Kāda vaina manām gandrīz baltajām kompresijas zeķēm vai apakšstilbu kompresijai? big_smile  Es piesedzu savus viduvēji stipri noaugušos apakšstilbus, lai labāka aerodinamika big_smile

AndrisG wrote

Skaisti! Apsveicu!
Īstais moments un glauni pāri 1kW iegriezi. smile

Paldies smile Moments it kā bija īstais. Treniņos sprinta laikā tie W ir krietni lielāki, bet nu tas jau tikai loģiski...

Kompresijas zeķēm nav ne vainas. Ja tu esi tas vinnētājs, tas norāda uz to, ka esi riteņbraucējs " autodidakts", jo savādāk zinātu dažas nerakstītas riteņbraukšanas etiķetes normas. Laikam iepriekšējiem rakstītājam taisnība par to, ka pat UCI noteikumos ir rakstīts, ka kompresijas zeķes nav atļautas sacensībā. Neesmu pētījis šo sacensību nolikumu, bet kādreiz organizatori naski rakstīja, ka sacensības notiek saskaņā ar UCI noteikumiem.
Redzams, ka nav mums savs GCN, kurā bijušie augsta kalibra profi, piem. Arvis Piziks vai vēl kāds cits pastāstītu par nerakstīto riteņbraukšanas etiķeti.
Smējos vairāk par tiem , kas zaudēja.

Avatar

By lūsis 05.05.2016 20:12:26

Member · 231 comments
AndrisG wrote
arvils wrote

Video no 1. grupas
https://www.youtube.com/watch?v=CbHlQxGiQ0U

Skaisti! Apsveicu!
Īstais moments un glauni pāri 1kW iegriezi. smile

Arvils malacis! Kā no mtb uzkāpa uz šosejnieka, tā uzvara rokā. Sen tā vajadzēja. smile

Avatar

By arvils 05.05.2016 20:26:59

Member · 285 comments
lūsis wrote
AndrisG wrote
arvils wrote

Video no 1. grupas
https://www.youtube.com/watch?v=CbHlQxGiQ0U

Skaisti! Apsveicu!
Īstais moments un glauni pāri 1kW iegriezi. smile

Arvils malacis! Kā no mtb uzkāpa uz šosejnieka, tā uzvara rokā. Sen tā vajadzēja. smile

Pāriešana uz šoseju prasīja diezgan palielu ieguldījumu, tikko kā bija iespēja - pārgāju. Īstā MTB/XCO gonkā man nav ko darīt, tad jau labāk no malas paskatos kā brauc tie, kam tas tiešām sanāk.

Runājot par tām zeķēm utt, nebraucu es tik ilgi, lai zinātu visus rakstītos/nerakstītos riteņbraukšanas likumus. Zināšanas nāk ar laiku.


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By Basters 05.05.2016 20:31:03

Member · 346 comments

Palasot komentārus liekas,ka organizatoriem vajadzētu ieviest vēl vienu grupu.Būtu sporta klase,tautas klase un tautas sporta klase,šajā klasē varētu braukt visi kas zin un māk braukt.Bet mēs pārējie ar mtb platajām stūrēm un zeķēs varētu baudīt svētku braucienu.

Avatar

By mrlobber 05.05.2016 21:11:28

Member · 826 comments

Fans AP - pirmajā tautas trīsdesmitniekā 8 braucēji, kopā pirmajā grupā - virs 10. Priekš kam tad tādas "komandas" vajadzīgas, ja pat normāli nevar sprintu sev par labu noorganizēt? Tikai tāpēc, lai braucēji formas par velti/pusvelti dabūtu?

Avatar

By DZ 05.05.2016 21:18:12

Member · 3,501 comments

Nav ne pirmā ne pēdējā komandiņa, kurā viens pret otru cīnās.
Xsportā dažas komandas, vārdā nesaukšu, regulāri savējos ķēra, jo komandā daudzi jaunieši/juniori, kuri ķer visu nešķirojot smile


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By hencisk 05.05.2016 21:18:37

Member · 133 comments
arvils wrote

Video no 1. grupas
https://www.youtube.com/watch?v=CbHlQxGiQ0U

Baigi skaisti izšāvi!