Negadījums uz Vidzemes šosejas

Avatar

By jods 26.10.2015 15:35:43

Member · 37 comments

Sveiki, riteņbraucēji!

Vai saistībā ar šodienas negadījumu un cietušajiem, mums nevajadzētu organizēt kolektīvu braucienu un atgādināt autobraucējiem, ka arī mēs esam satiksmes dalībnieki!

Avatar

By jurisf 26.10.2015 15:50:09

Member · 946 comments

Jā jā, kādā kritiskāsmasas veidīgajā pasākumā atkal visus pakacināt, lai ir vēl jautrāk.

Avatar

By Dižminis 26.10.2015 15:52:52

Member · 28 comments

Diez vai no tā būs kāda jēga. Absolūtais vairākums Latvijas autovadītāji ir idioti, kas uzspļauj satiksmes noteikumiem. Autovadītāju piespiest kaut nedaudz ievērot noteikumus var tikai fotoradari un policisti krūmos.
Tikko braucu tai vietai garām, tieši nodomāju, tik traģisks negadījums, varbūt vismaz kādu laiku cilvēki ievēros atļauto ātrumu. Bet nekā, visi uz 70 pabrauc garām notikumu vietai un turpina maukt uz 110. Bezpriģels un savstarpējā nesapratne un neiecietība ir lietas, kas raksturo satiksmi Latvijā!

Avatar

By lea 26.10.2015 15:55:44

Member · 10 comments

Es pat teiktu, nevis braucienu, bet protestu. Lūk, kā bija Londonā, piemēram http://www.standard.co.uk/news/london/b … 53878.html

Nezinu, kā jūs, es esmu nenormāli nikna, jo tas bezpreģels ar "huļe viņi nevar braukt speciāli paredzētās vietās, piemēram, stadionā" velkas mūžību bez atrisinājuma. Čalis fūrists gan jau dabūs nosacītos sliktākajā gadījumā, bet man kaut kā ļoti gribas viņam pašrocīgi noamputēt kājas.

Avatar

By norcha 26.10.2015 16:01:08

Member · 143 comments

Varbūt labāk tomēr nodot asinis ar norādi kam- vismaz reāli kāds labums būs.

Avatar

By NilsS 26.10.2015 16:11:23

Member · 775 comments

+  jods, kaut kas ir jādara!

Avatar

By NilsS 26.10.2015 19:23:17

Member · 775 comments
norcha wrote

Varbūt labāk tomēr nodot asinis ar norādi kam- vismaz reāli kāds labums būs.

Jā gan. Un tad tik gaidi nākamo reizi kad atkal nodot asinis

Avatar

By NoProblemo 26.10.2015 19:34:46

Member · 262 comments
lea wrote

Es pat teiktu, nevis braucienu, bet protestu. Lūk, kā bija Londonā, piemēram http://www.standard.co.uk/news/london/b … 53878.html

Nezinu, kā jūs, es esmu nenormāli nikna, jo tas bezpreģels ar "huļe viņi nevar braukt speciāli paredzētās vietās, piemēram, stadionā" velkas mūžību bez atrisinājuma. Čalis fūrists gan jau dabūs nosacītos sliktākajā gadījumā, bet man kaut kā ļoti gribas viņam pašrocīgi noamputēt kājas.

Nu nejau fūrists labprātīgi taranēja, tur noteikti ir kādi šoreiz ļoti bēdīgi blakus apstākļi. Un tie kas saka ka "Absolūtais vairākums Latvijas autovadītāji ir idioti" derētu atcerēties ka arī pavadošajā auto bija autovadītājs.
Es ceturtdien vēlākā pēcpusdienā braucu ārā no Rīgas un redzēju šīs pašas skolas pavadošā auto manevrus ( no Alfas līdz Depo uz vienas rokas pirkstiem nesaskaitāmas avārijas situācijas), tieši noteicu ka tas reiz beigsies bēdīgi. Diemžēl...


Avatar

By Sapper 26.10.2015 20:13:00

Member · 68 comments

Negribu nevienu tiesāt, bet tas, ka fūre stāv gandrīz abām joslām pa vidu un trieciena pēdas ir redzamas tās kreisajā pusē, uzvedina uz diezgan nepatīkamām domām.
http://www.tvnet.lv/auto/satiksme/58146 … y_image=13

Avatar

By 2acis 26.10.2015 20:18:19

Member · 71 comments
Sapper wrote

Negribu nevienu tiesāt, bet tas, ka fūre stāv gandrīz abām joslām pa vidu un trieciena pēdas ir redzamas tās kreisajā pusē, uzvedina uz diezgan nepatīkamām domām.
http://www.tvnet.lv/auto/satiksme/58146 … y_image=13

Tagad to pašu loģiku piemēro bildēm, kur redzams pavadošais opelis. Cerams, ka pazudīs tās nepatīkamās domas

Avatar

By raiter 26.10.2015 20:26:08

Member+ · 3,346 comments

Protestu jātaisa pret Paula Timrota sarakstīto Feisbūkā (Zebras lapā), ar zemtekstu : "nafig riteņbraucēji pa šoseju braukā". 
Ierakstīju Timortam uzaicinājumu, lai apats pabrauc ar riteni pa RĪgas apvedceļu, un novērtē, vai problēma ir velo braucējā, vai arī šoferos, kuri nezina noteikumus.
Ja Timrots pēkšņi piekritīs, un brauks filmēt, nu tad gan vajadzētu kritisko masu taisīt.

P.S. Domājam labas domas par cietušajiem, un ticam ka visi izvesļosies.

Last edited by raiter (26.10.2015 20:26:58)


Avatar

By DZ 26.10.2015 20:59:35

Member · 3,501 comments

raiter, es Zebrai uzrakstīju par vēlmi izveidot sižetu. Gan kā riteņbraucējam ar 15+ gadu pieredzi, sākot braukt 11 gadu vecumā, gan lielam sportisku un retu auto cienītājam, kāds ir Timrots.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By 436 26.10.2015 21:13:09

Member · 822 comments
NoProblemo wrote

Es ceturtdien vēlākā pēcpusdienā braucu ārā no Rīgas un redzēju šīs pašas skolas pavadošā auto manevrus ( no Alfas līdz Depo uz vienas rokas pirkstiem nesaskaitāmas avārijas situācijas)

Varbūt arī nosauc tos bīstamos manevrus, ja reiz ieminējies.

Avatar

By Juris.St 26.10.2015 21:13:18

Member · 53 comments

Timrotam ir tizlas kājiņa viņš var tikai gāzes pedāli spiest - arī to grīdā baidās.

Avatar

By Juris.St 26.10.2015 21:14:42

Member · 53 comments

Kaut ko sarīkot vajadzētu!!!!!!!!
.......un donoriem ir jāsarosās.

Avatar

By Juris.St 26.10.2015 21:20:23

Member · 53 comments
NoProblemo wrote
lea wrote

Es pat teiktu, nevis braucienu, bet protestu. Lūk, kā bija Londonā, piemēram http://www.standard.co.uk/news/london/b … 53878.html

Nezinu, kā jūs, es esmu nenormāli nikna, jo tas bezpreģels ar "huļe viņi nevar braukt speciāli paredzētās vietās, piemēram, stadionā" velkas mūžību bez atrisinājuma. Čalis fūrists gan jau dabūs nosacītos sliktākajā gadījumā, bet man kaut kā ļoti gribas viņam pašrocīgi noamputēt kājas.

Nu nejau fūrists labprātīgi taranēja, tur noteikti ir kādi šoreiz ļoti bēdīgi blakus apstākļi. Un tie kas saka ka "Absolūtais vairākums Latvijas autovadītāji ir idioti" derētu atcerēties ka arī pavadošajā auto bija autovadītājs.
Es ceturtdien vēlākā pēcpusdienā braucu ārā no Rīgas un redzēju šīs pašas skolas pavadošā auto manevrus ( no Alfas līdz Depo uz vienas rokas pirkstiem nesaskaitāmas avārijas situācijas), tieši noteicu ka tas reiz beigsies bēdīgi. Diemžēl...

" derētu atcerēties ka arī pavadošajā auto bija autovadītājs." - ko Tu ar to gribi pateikt?

Avatar

By NoProblemo 26.10.2015 21:24:08

Member · 262 comments
436 wrote
NoProblemo wrote

Es ceturtdien vēlākā pēcpusdienā braucu ārā no Rīgas un redzēju šīs pašas skolas pavadošā auto manevrus ( no Alfas līdz Depo uz vienas rokas pirkstiem nesaskaitāmas avārijas situācijas)

Varbūt arī nosauc tos bīstamos manevrus, ja reiz ieminējies.

Pavadošais auto nez kāpēc bija aizkavējies, jo tikai tad kad viņš saķēra grupu (pie viadukta pirms depo) sapratu kas tas tāds vispār ir! Bet līdz tam lēkāšana no joslas uz joslu lai tik kaut kā, pa galvu pa kaklu tiktu uz priekšu, pagrieziena rādītājs protams neeksistē, tāpat kā gabarīt lukturi. Izcils manevrs bija pirms statoil kur ir sabiedriskā transporta joslas un pieturas - viņam bija no kreisās joslas jāpārlec uz Sabiedriskā transporta joslu lai apbraukto plūsmu, protams tas neko dižu nedod un atkal lecam uz kreiso joslu. Kad beidzot izdodas saķert grupu tad protams tikpat droši un strauji no kreisās bez jebkādiem signāliem uz labo grupai Priekšā. (Pa lielam tā pati maniere kas šīs skolas audzēkņiem sacensībās, nekas vairāk)

Juris.St wrote

" derētu atcerēties ka arī pavadošajā auto bija autovadītājs." - ko Tu ar to gribi pateikt?

Tas domāts tiem kas saka "Absolūtais vairākums Latvijas autovadītāji ir idioti, kas uzspļauj satiksmes noteikumiem."

Last edited by NoProblemo (26.10.2015 21:27:03)


Avatar

By NoProblemo 26.10.2015 21:33:58

Member · 262 comments
Juris.St wrote

Kaut ko sarīkot vajadzētu!!!!!!!!
.......un donoriem ir jāsarosās.

Sarīkot vajag, un jau iepriekš vajadzēja, diemžēl tikai šādi gadījumi par to atgādina un tikai tad liek rīkoties. Tam pašam Timrotam un CSDD jau sen vajadzēja dāžādu akciju veidā (līdzīgi kā alko, ātrums utt) rīkoties, lielie melnie plakāti par cienīsim citus un citi tevi cienīs, nestrādā!


Avatar

By Andersons 26.10.2015 21:58:43

Member+ · 2,638 comments

Ja godīgi, man sirdī sažņaudzās uzzinot šādus šokējošus jaunumus. Šoferis pat nav vietējais bet polis. Es varu konkrēti pateikt to ka Rīgā braukājot tagad ar motorolleri, nu neviens neievēro distanci līdz priekšā braucošam jo sanāk saskarties ar to ka ja esu aiz priekšā braucošā auto kādus 4-6 metrus lai vajadzības gadījumā varētu izvairīties no kādas lielākas bedres uz ceļa, obligāti kāds ielīdīs man priekšā un atstās man knapi pusotra metra pat braucot <=50km/h.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By Autobraucējs 26.10.2015 22:11:47

Member · 836 comments

Jā, drausmīgs negadījums ... ... Daudzi saka ka kaut kas jādara, ....nezinu, bet droši varu pateikt tikai to ,ka tāds stāvoklis ar ceļiem un ar  braucējiem te Latvijā būs vēl ilgi !  Jo, tagad ir primārais uzņemt un izmitināt bēgļus, kur jātērē miljoni !!!    Es pats kādreiz , gadus 25 atpakaļ , man viens no LV izlases braucējiem adeva savu trenniņu šosejas  velo, tad es vilku mugurā spilgtas krāsas krekliņu un vasarās braukājos pa apvedceļu, pa Jūrmalas šoseju,  Mārupe, Ķekava un bija diezgan mierrīgi, bet tagad lai es to darītu, - diez vai , laikam gan nē !  Esmu šoferis - profesionālis, tūlīt pensija, esmu  izbraukājis visu EU, visu ko redzējis, Francijā pa brīvdienām brauc daudzi, un tādi uz 70 un 80 gadiem un grupās, un nedod dievs tu viņus dzīsi malā vai taurēsi , tur visi velkās līdzi uz 30 un kaut vai 20 km garumā!   Tāpat citur arī, visi brauc un gaida un laiž, bet te tā kā sacīkstes pēc miljona, kurš pirmais tiks , tas pagrābs, vai tas ir uz šosejas vai pilsētā vai uz mazajām ielām , kas skaitās dzīvojamā zona .
Un vēl par šoferiem,  tas bija pans ! , ne tikai pani brauc un taisa ziepes, tādi ir arī bālēliņi un leiši un lēnie igauņi arī, bet , to ko es  esmu redzējis daudz kur un daudz viet, tas ir ka tagad braukt uz lielo smago ir garlaicīgi, piem. no Waršavas līdz Frankfurtei, pa bāni, un cik esmu redzējis, poļi brauc un skatās filmas, un tāpat to dara krievi un leiši un bālēliņi,  un tagad ir navigācijas ko bakstīt braucot un mobilie telefoni !!! , tapēc tagad man ir bail braukt pa LV šosejām ar velo, kā es to darīju 20 -25 gadus atpakaļ kad nebija uz ko novērst uzmanību lai neskatītos uz ceļa !     Galvenās maģistrāles , Veclaicene, Daugavpils, Tallina, Bauska, Liepāja, Ventspils, fūres iet  tūkstotis tagad cauri Latvijai un kādi tik tur visvisādi nesēž pie stūres,  liela daļa jau ir normāli, bet pietiek vienam  novērsties no ceļa uz telefonu vai navigāciju vai citu ko, un nelaime klāt .  Vācijā brauci ar atvērtu kompi uz paneļa , uzreiz ir sods , par telefona lietošanu arī uzreiz , tikai te neesmu dzirdējis ka par to sodītu !

Avatar

By Sapper 26.10.2015 22:29:43

Member · 68 comments

2acis Tagad to pašu loģiku piemēro bildēm, kur redzams pavadošais opelis. Cerams, ka pazudīs tās nepatīkamās domas

Nekas nekur nepazudīs. Skaidrs, ka jebkurā sadursmē, kur viens taranē otru, vainojams aizmugurē braucošais - drošas distances neievērošana. Polis laikus nepamanīja problēmu. Varbūt es esmu paranoiķis, bet ja man ar asfalta krāsas auto, kuram starp jumta bagāžniekiem iebāzta tik viena  bākuguns būtu pa šosejas vienu no brauktuves joslām jāeskortē bērni, es visus pupās pasūtītu. Manuprāt eskorta auto ir jāizskatās šādi. http://www.ebbles.com/wpcore/wp-content … mecar2.jpg

Last edited by Sapper (26.10.2015 22:32:36)

Avatar

By averza 26.10.2015 22:32:04

Member++ · 5,039 comments
NoProblemo wrote

...

Tas nemaina lietas būtību, bet tomēr kārtībai jābūt - tur nav sabiedriskā transporta joslas.

Avatar

By Autobraucējs 26.10.2015 22:43:12

Member · 836 comments
Sapper wrote

2acis Tagad to pašu loģiku piemēro bildēm, kur redzams pavadošais opelis. Cerams, ka pazudīs tās nepatīkamās domas

Nekas nekur nepazudīs. Skaidrs, ka jebkurā sadursmē, kur viens taranē otru, vainojams aizmugurē braucošais - drošas distances neievērošana. Polis laikus nepamanīja problēmu. Varbūt es esmu paranoiķis, bet ja man ar asfalta krāsas auto, kuram starp jumta bagāžniekiem iebāzta tik viena  bākuguns būtu pa šosejas vienu no brauktuves joslām jāeskortē bērni, es visus pupās pasūtītu. Manuprāt eskorta auto ir jāizskatās šādi. http://www.ebbles.com/wpcore/wp-content … mecar2.jpg

 

Te es arī pilnībā piekrītu !  Ja ne 2 gb. a/m kas pavada, tad tā viena lai ir pilnībā aprīkota ar daudz un dažādām gaismām un bākugunīm,...... jo viena bākuguns piestiprināta uz jumta ar magnētu, var noslīdēt, var sabojāties, var vienkārši izdegt, bet 2 vai 3, tas jau ir kaut kas !   Es kundzes velosipēdam aizmugurē pieliku 2 gb. sarkanos, lai mirgo visvisādi, pa tumsu brauc, lai ir drošāk par drošu !

Avatar

By suugoi 26.10.2015 22:47:02

Member+ · 1,469 comments
Autobraucējs wrote

Te es arī pilnībā piekrītu !  Ja ne 2 gb. a/m kas pavada, tad tā viena lai ir pilnībā aprīkota ar daudz un dažādām gaismām un bākugunīm,...... jo viena bākuguns piestiprināta uz jumta ar magnētu, var noslīdēt, var sabojāties, var vienkārši izdegt, bet 2 vai 3, tas jau ir kaut kas !

Varbut tad ir labak palikt majas un nekur nebraukt, jo acimredzami pie stures brauc cilveki ar redzes traucejumiem, un labak tadiem netraucet?


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By lea 26.10.2015 23:15:18

Member · 10 comments
NoProblemo wrote
lea wrote

Es pat teiktu, nevis braucienu, bet protestu. Lūk, kā bija Londonā, piemēram http://www.standard.co.uk/news/london/b … 53878.html

Nezinu, kā jūs, es esmu nenormāli nikna, jo tas bezpreģels ar "huļe viņi nevar braukt speciāli paredzētās vietās, piemēram, stadionā" velkas mūžību bez atrisinājuma. Čalis fūrists gan jau dabūs nosacītos sliktākajā gadījumā, bet man kaut kā ļoti gribas viņam pašrocīgi noamputēt kājas.

Nu nejau fūrists labprātīgi taranēja, tur noteikti ir kādi šoreiz ļoti bēdīgi blakus apstākļi. Un tie kas saka ka "Absolūtais vairākums Latvijas autovadītāji ir idioti" derētu atcerēties ka arī pavadošajā auto bija autovadītājs.
Es ceturtdien vēlākā pēcpusdienā braucu ārā no Rīgas un redzēju šīs pašas skolas pavadošā auto manevrus ( no Alfas līdz Depo uz vienas rokas pirkstiem nesaskaitāmas avārijas situācijas), tieši noteicu ka tas reiz beigsies bēdīgi. Diemžēl...

Kāda tur vairs starpība, speciāli vai nespeciāli, pie šāda kalibra kļūdīšanās. Un jā, es uzskatu, ka daudzi autovadītāju ir idioti, bet lielākā cemme tomēr ir par to, ka viņi ir nevis vienkārši idioti, bet tādi idioti, kuri uzskata, ka velo satiksmē nekur nav vietas. Un sodi ir ļoti piedodoši. Sabraukt riteņbraucēju ir aptuveni kā sabraukt ezi.

Avatar

By soldonys 26.10.2015 23:15:55

Member · 234 comments

tieši rrs ir  vienīgie kas trenējas šādos braucienos. un paldies visu augstāk stāvošajam, ka šis bija un cerams būs vienīgais šada veida negadījums.

problēma ir tikai un vienīgi autovadītājos, riteņbraucēju neviens neņem par pilntiesīgu satiksmes dalībnieku, jo redz tā jau tāda blusa vien ir, pamuks malā. bet reizēm nepamūk, vai pamūk, bet uz nepareizo pusi.

šiī avārija būtu notikusi ar, vai bez velobraucējiem, viņi vienkārši pagadījās nepareizajā vietā, un laikā.


livelo-team.lv

Avatar

By Sapper 27.10.2015 00:08:46

Member · 68 comments
suugoi wrote
Autobraucējs wrote

Te es arī pilnībā piekrītu !  Ja ne 2 gb. a/m kas pavada, tad tā viena lai ir pilnībā aprīkota ar daudz un dažādām gaismām un bākugunīm,...... jo viena bākuguns piestiprināta uz jumta ar magnētu, var noslīdēt, var sabojāties, var vienkārši izdegt, bet 2 vai 3, tas jau ir kaut kas !

Varbut tad ir labak palikt majas un nekur nebraukt, jo acimredzami pie stures brauc cilveki ar redzes traucejumiem, un labak tadiem netraucet?

Vislabāk ir ne tikai palikt mājās, bet apvainoties uz visu pasauli un aiziet mežā nosalt. Pirms tam tik jāpaspēj nozīmēt un izdrāzt vainīgo, vienoties kopdziesmā, sarīkot kādu mītiņu, palamāt valdību, pavaidēt par savu sūro likteni un 700 verdzības gadiem. Risku menedžments? Eskorta auto uztaisīt pamanāmu kā Lido Ziemassvētku eglī? Kas tās par muļķibām! "Slapjā asfalta tonis" ir mūsu viss. Nebraukās jau kā klauni riņķī.
Bet tikmēr pie pūstošajiem buržujiem...
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/73 … 043e9b.jpg
http://www.corsacyclecentre.com/content … ng-car.jpg
http://www.superbiketool.com/ulFiles/Im … G_9188.jpg

Last edited by Sapper (27.10.2015 00:10:30)