BBB 2016 - Gruzis acī, 24h MTB un Mošķu brauciens 2016. gadā

Avatar

By Laimigais 16.02.2016 01:28:46

Local.Shop · 3,167 comments

BBBB nevis BBB

:-D


Pievilcīgas cenas velosipēdiem
Zvani, raksti, prasi

26 ... 689 ... 689

Avatar

By Spameris Tominjsh 16.02.2016 12:14:15

Member · 390 comments

BBB>Canyon


Ļoti viegls rāmis, ... dakša ar mīkstinātu atsperes regulējumu, dubultās aploces

Avatar

By JanisRo 16.02.2016 13:03:05

Member · 558 comments

jautājumu var pagriezt arī tā -  kāds segums ir titulam "LR čempions" ? Vai līdzīgam/jebkādam citam titulam.
Ja gribas lai titula īpašnieks var ierasties federācijā, atspert ar kāju durvis, un visi ceļās un guļās - nu tad čempionātam kā minimums ir jābūt atzītam no šīs federācijas puses.
Bet ja negribas - nu tad jau vienalga.
Un piem svarcelšanā LV līmenī iet (vai gāja) raibi, boksā tas pats ir pasaules līmenī ar n-tajām jostām, gan jau ka citos sporta veidos ar visādi iet.

Es piem varbūt esmu LR čempions ūdens nešanā ar sietu (čempionātā piedalījās 1 dalībnieks un tas pats tikai dzēra šņabi).

Neņemiet personīgi. Keep smiling !


Kāpēc tad jūs braucat ar to riteni, ja jūs visu laiku krītat? (© dakteris)

Avatar

By KasparsS 16.02.2016 14:15:33

Member+ · 2,280 comments
JanisRo wrote

jautājumu var pagriezt arī tā -  kāds segums ir titulam "LR čempions" ? Vai līdzīgam/jebkādam citam titulam.
Ja gribas lai titula īpašnieks var ierasties federācijā, atspert ar kāju durvis, un visi ceļās un guļās - nu tad čempionātam kā minimums ir jābūt atzītam no šīs federācijas puses.
Bet ja negribas - nu tad jau vienalga.
Un piem svarcelšanā LV līmenī iet (vai gāja) raibi, boksā tas pats ir pasaules līmenī ar n-tajām jostām, gan jau ka citos sporta veidos ar visādi iet.

Es piem varbūt esmu LR čempions ūdens nešanā ar sietu (čempionātā piedalījās 1 dalībnieks un tas pats tikai dzēra šņabi).

Neņemiet personīgi. Keep smiling !

Kā var kaut ko tik stulbu uzrakstīt?! Tev 6 gadi?


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By JanisRo 16.02.2016 14:30:50

Member · 558 comments

mierīgi.


Kāpēc tad jūs braucat ar to riteni, ja jūs visu laiku krītat? (© dakteris)

Avatar

By Tamburins 16.02.2016 15:32:45

Member · 273 comments

Pec taa Sporta likuma bij minimaalais gonku skaits, tapat daliibnieku utt; lai traapiitos tas LR Chempja nosaukums. Varbuut ka disciplinaam, sporta veidiem ir atkjiriigi veel nosacijumi; Skan jau skaisti, bet ir daudz un dazhaadu gonku, nu kur taa LR chempja piekabe nemaz nav nepiecieshama. Attieciigaa cilveeku grupa brauc tāpat un prieciiga;
  Pamatstaasts jau velkaas no pagaajsgada, kad Federaacija uzspieda licenzes, bez skaidrojuma, kaa notiks ieguutaa papildus finanseejuma teereeshana; Un ir stulbie piemēri dažos citos Sporta veidos, kur Federācija atklāti lobēja "Resnos" orgus , jo "re kur no ārpuses tik brauks, maksās dalības un piedalīsies", attiecīgi masveidīgako daļu izmantojot Gonkas budžeta papildināšanai - rezultāts šobrīd skumīgs, LR čempionāts tamajā vienā sportā ir atgriezies kkur 96.gada versijā;   Mazās, sākumgoncinjas vai nu iznīka vai arii sāka paši uz savu galvu taisīt ;
P.S. Sveiciens KasparsS, viņs mums tāds gramatiski pareizs big_smile


nogi, krilja... samoje glavnoje-LRF! :D

Avatar

By tjotja_sonja 16.02.2016 15:57:30

Local.Auth · 1,057 comments
Tamburins wrote

Pec taa Sporta likuma bij minimaalais gonku skaits, tapat daliibnieku utt; lai traapiitos tas LR Chempja nosaukums.

http://likumi.lv/doc.php?id=68294
Ir ir tāds sporta likums, tikai viņš nenosaka konkrētus normatīvus.


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By cello 17.02.2016 10:12:07

Local.Auth · 4,686 comments
janisz wrote
tjotja_sonja wrote

Informācija BBB organizēto sacensību dalībniekiem - http://xco.lv/lv/informacija-bbb-organi … ibniekiem/

Ļoti labs un loģisks paziņojums. Žēl, ka nevar forumā "ietagot" LRF pārstāvjus, gribētos dzirdēt atbildi.

Nebūtu ko tagot,jo šeit ir daži no LRF biedriem,treneriem.

Avatar

By Bibo 22.02.2016 09:59:03

Member · 581 comments
Avatar

By Bibo 22.02.2016 10:11:12

Member · 581 comments

5. punkta beigas mani kā parastu mirstīgo arī interesē, var būt sacensību organizatori, kuri piedalījās seminārā varētu padalīties ar gūto informāciju...

un 6. punkts ir tīrākā vilkšana uz kašķi smile

Last edited by Bibo (22.02.2016 10:12:52)

Avatar

By tjotja_sonja 22.02.2016 10:34:08

Local.Auth · 1,057 comments
Bibo wrote

5. punkta beigas mani kā parastu mirstīgo arī interesē, var būt sacensību organizatori, kuri piedalījās seminārā varētu padalīties ar gūto informāciju...

un 6. punkts ir tīrākā vilkšana uz kašķi smile

Reti gadās, bet uz sitiena man nav ko teikt, jo cik tad var atkārtoties smile)
btw. par 6. punktu " Šāda veida sacensībās nav iespēju veikt drošības kontroles" hihi es kā reiz izteicos iepriekšējā foruma lapā smile

tjotja_sonja wrote

...
Pie kam, pirms organizēt pirmās sacensības, mēs ieradāmies LRF, lai noskaidrotu kā saņemt LČ titulu 24h MTB. Izstāstījām kas un kā (jauni orgi, neko nezinām u.c.) - domā kāds mums izstāstīja kā tas darāms? Tikai to, ka LČ status 24h MTB nespīd, jo nav UCI tādu sacensību un LČ ir bezjēdzīgs.

Tā nu paši organizējam - no pašu pieredzes kā dalībniekiem. Lasām tautas viedokli par citām sacensībām, jautājam dalībniekiem par savām (kas patīk, kas nepatīk).
Bet to, kā es saskaņoju ar pašvaldību pirmās 24h MTB, ,man likās, ka nekas trakāks dzīvē būt nevar smile Tagad jau protams par to var pasmaidīt. Pie kam pašvaldības dažādas, katrā savas nianses.

Es pat neesmu redzējusi LRF noteikumus, ieteikumus sacensību organizētājiem (tajā lapā es vēl aizvien neko nevaru atrast).
Kad sākām organizēt XCO, sākām rakāties un lasīt UCI noteikumus, kas ir kas, lai saprastu.

Man pat bija galvā radusies ideja - nokārtot tiesneša licenci - 2 gadus LRF solīja, ka būs kursi, mani informēs, noteikti būs. Kā tad - 'Gaidīju, nesagaidīju ... '

Last edited by tjotja_sonja (22.02.2016 10:37:56)


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By JanisRo 22.02.2016 15:32:15

Member · 558 comments
tjotja_sonja wrote

Ir ir tāds sporta likums, tikai viņš nenosaka konkrētus normatīvus.

Ja tā ir spēkā esošā redakcija, tad no tās izriet ka nacionālo čempionātu var rīkot jebkurš par jebko. Jo par nacionālo čempionātu tur vispār neiet runa.


Kāpēc tad jūs braucat ar to riteni, ja jūs visu laiku krītat? (© dakteris)

Avatar

By tjotja_sonja 22.02.2016 15:56:24

Local.Auth · 1,057 comments
JanisRo wrote
tjotja_sonja wrote

Ir ir tāds sporta likums, tikai viņš nenosaka konkrētus normatīvus.

Ja tā ir spēkā esošā redakcija, tad no tās izriet ka nacionālo čempionātu var rīkot jebkurš par jebko. Jo par nacionālo čempionātu tur vispār neiet runa.

To likumu vispār ir vērts paķidāt spēcīgāk smile Tiesa brīvā brīdī.
Piemēram:
(1) Sportistam ir tiesības piedalīties sporta treniņos un sacensībās.
(2) Sportista pienākums, piedaloties sporta sacensībās, ir ievērot starptautisko un Latvijas sporta federāciju noteikumus, sporta ētikas un godīgas spēles principus, antidopinga konvenciju noteikumus, kā arī normatīvos aktus.

Nevienā mirklī, netiek aizliegts piedalīties sacensībās, piedaloties ir jāievēro noteikumi, bet tev ir tiesības piedalīties. Pēkšņi parādās kaut kādi aizliegumi (tu esi licencēts un nedrīksti piedalīties tur un tur).
Likums vienmēr ir bijis spēcīgāks par visu pārējo smile
Pie kam nevienā mirklī likumā nav noteikts, ka jebkura sporta organizatoriem ir jābūt federāciju biedriem. Visu pārējo mēs jau tā ievērojam smile


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By suugoi 22.02.2016 16:49:10

Member+ · 1,469 comments

uj uj, nelegālas sacensības, braucot jutīšos kā noziedznieks


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By tjotja_sonja 22.02.2016 17:44:10

Local.Auth · 1,057 comments
suugoi wrote

uj uj, nelegālas sacensības, braucot jutīšos kā noziedznieks

Izsniegsim sejas maskas, numurs jau būs smile)
Beaglefamily.png

Tematiskais Gruzis big_smile


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By parazutis 22.02.2016 17:44:13

Member+ · 757 comments

ja pareizi atceros, tad licenču tracis sākās Amerikā pāris gadus atpakaļ. Trača pamatā UCI noteikumi, ka UCI licencētie sportisti drīkst braukt tikai federācijas kalendārā esošos mačos. Citādi DSQ uz 30 dienām.
Tas par sportiskta pienākumiem (ievērot starptautiskās federācijas noteikumus).
Ja ir interese, var parakņāties tīklā, kā Amerikā tas viss atrisninājās

Avatar

By cello 22.02.2016 17:53:31

Local.Auth · 4,686 comments
parazutis wrote

ja pareizi atceros, tad licenču tracis sākās Amerikā pāris gadus atpakaļ. Trača pamatā UCI noteikumi, ka UCI licencētie sportisti drīkst braukt tikai federācijas kalendārā esošos mačos. Citādi DSQ uz 30 dienām.
Tas par sportiskta pienākumiem (ievērot starptautiskās federācijas noteikumus).
Ja ir interese, var parakņāties tīklā, kā Amerikā tas viss atrisninājās

Ja atmiņa neviļ atcēla,visi turpina braukt.

Avatar

By tjotja_sonja 22.02.2016 18:32:08

Local.Auth · 1,057 comments

Hmm es vairāk esmu uz amatieru sporta attīstību Latvijā, bet paskatīsimies reāli:
Mums ir MTB
Ir XCO
Ir CX ...
mums ir braucēji ...

tikai neviens jau nekur ārpus LV netiek.

Kaut ko pabraukā, pacīnās, izcīna pa punktam dažādās starptautiskās sacensībās un? tālāk? Cik komandas sponsors spēj atļauties, tik daudz puiši pabraukā, pašu priekam. Uzsvērsim pašu priekam, lepnumam un skaistam braucēja CV. Kā arī rezultātiem, lai brauktu zem citas valsts komandas, ne Latvijas.

Pašlaik esam ar to visu dziļā bedrē - vismaz no man pieejamās informācijas, bet ja es kļūdos droši labojiet.

Kam ir jānotiek, lai izlasītu skaļu virsrakstu ziņās (kā tagad par skeletonu, bobsleju to pašu BMX), ka kāds no mūsējiem, ko ir izcīnījis MTB, XCO, CX - vinnējis Pasaules čempi?!


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By novērotājs 22.02.2016 22:40:08

Member+ · 1,908 comments
suugoi wrote

uj uj, nelegālas sacensības, braucot jutīšos kā noziedznieks

Tajā periodā, kad Motofederācija ļoti apkaroja citus skijoringa sacensību rīkotājus, kāds īpaši piesardzīgs cilvēks startēja pie "nepareizajiem" ar niku Mārupes Slēpotājs (lai šamo nevar atšifrēt un sodīt).
Nu tad varbūt Gruzī var parādīties kāds, piemēram, Rīgas Riteņbraucējs... big_smile

Avatar

By JanisRo 23.02.2016 09:40:08

Member · 558 comments
novērotājs wrote

Tajā periodā, kad Motofederācija ļoti apkaroja citus skijoringa sacensību rīkotājus, kāds īpaši piesardzīgs cilvēks startēja pie "nepareizajiem" ar niku Mārupes Slēpotājs (lai šamo nevar atšifrēt un sodīt).
Nu tad varbūt Gruzī var parādīties kāds, piemēram, Rīgas Riteņbraucējs... big_smile

Sudraba Sērfotājs smile


Kāpēc tad jūs braucat ar to riteni, ja jūs visu laiku krītat? (© dakteris)

Avatar

By Laimigais 23.02.2016 10:28:32

Local.Shop · 3,167 comments
tjotja_sonja wrote

Kam ir jānotiek, lai izlasītu skaļu virsrakstu ziņās, ka kāds no mūsējiem, ko ir izcīnījis MTB, XCO, CX - vinnējis Pasaules čempi?!

Tiešs jautājums. Atbildiet.


Pievilcīgas cenas velosipēdiem
Zvani, raksti, prasi

26 ... 689 ... 689

Avatar

By martinsb 23.02.2016 12:04:52

Member+ · 964 comments
Laimigais wrote
tjotja_sonja wrote

Kam ir jānotiek, lai izlasītu skaļu virsrakstu ziņās, ka kāds no mūsējiem, ko ir izcīnījis MTB, XCO, CX - vinnējis Pasaules čempi?!

Tiešs jautājums. Atbildiet.

Tas pats, kas bobslejā, skeletonā un tajā pašā BMX- mērķtiecīgs darbs daudzu gadu garumā- vairāku sporta paaudžu garumā, sponsori u.t.t. No federācijām neko negaidiet, tad būs jāmin ar to ko atrod pagrabā un caurām biksēm, tā, šķiet, ir visos sporta veidos! Gribētos redzēt cik daudz naudas attiecīgā federācija ir ielikusi Dukuros pēdējo 10 gadu laikā

Avatar

By novērotājs 23.02.2016 13:10:06

Member+ · 1,908 comments
tjotja_sonja wrote

Kam ir jānotiek, lai izlasītu skaļu virsrakstu ziņās (kā tagad par skeletonu, bobsleju to pašu BMX), ka kāds no mūsējiem, ko ir izcīnījis MTB, XCO, CX - vinnējis Pasaules čempi?!

Nu grūti būs - tur konkurence ir n-tās reizes lielāka nekā skeletonā un bobslejā. sad
Turklāt nav jau Latvijā to klinšaino un akmeņaino kalnu. Diez vai mūsējiem arī skeletonā kas spīdētu, ja nebūtu Siguldas trases.
Bet sapņot un cerēt vajag. Ja nu kādreiz...

Avatar

By tjotja_sonja 02.03.2016 12:35:09

Local.Auth · 1,057 comments

Mēs vēlamies redzēt no LRF konkrētus darbus, kas vērstas uz riteņbraukšanas attīstību, nevis vispārīgas runas par un ap:
http://xco.lv/lv/jautajumi-latvijas-rit … deracijai/


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By suugoi 02.03.2016 12:48:27

Member+ · 1,469 comments

Skaisti. Jabliezh valja jauns topiks un jadiskute.


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By averza 02.03.2016 12:51:23

Member++ · 5,039 comments

Man kaut kā BBBB sāk atgādināt Artusu un LRF - pārējos deputātus smile

Avatar

By tjotja_sonja 02.03.2016 13:01:07

Local.Auth · 1,057 comments
averza wrote

Man kaut kā BBBB sāk atgādināt Artusu un LRF - pārējos deputātus smile

Zini, ja mēs būtu politikā ... mēs rīkotos līdzīgi.
Neanalizējot pašu Artusu man patīk viņa ideja.

Šorīt man ļoti patika Bondara facebook posts:
"SKANDĀLS! Divu ierēdņu vietām šogad paredzēti 267 000 eiro. Satiksmes ministrijai plāna nav - ne rakstiska, ne mutiska. Acīmredzot, kādam tiek gatavota “silta” vieta.
SECINĀJUMS!? ZZS šķiežas ar nodokļu maksātāju naudu, turklāt Vienotība un Nacionālā apvienība to atbalsta. ZZS, V un NA balsoja PAR. Es balsoju PRET Pārliecinieties paši pievienotajos dokumentos, kas kalpo kā pamatojums ierēdņu skaita palielināšanai."

Bet nevar sēdēt stūrīti un pukstēt, ka viss ir slikti, nekas nenotiek. Ar kaut ko ir jāsāk.
Un nav tā, ka mēs paši tikai rakstām. Mums pašiem ir kaudze ar idejām, ko mēs varam darīt, lai attīstītu un uzlabotu riteņbraukšanas sacensības. Cītīgi pie tā strādājam. Laiks rādīs.


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv