Cube AIM SL 29" 2015 aizmugurējie pārslēgi

Avatar

By vējš matos 08.10.2015 11:29:05

Member · 203 comments
Inars wrote
vējš matos wrote

Pr.pārslēdzēja marku manam velo ņēmu no Fana mājaslapas dotās specifikācijas "Priekšējais pārslēdzējs
Shimano RD-M310" "Aizmugurējais pārslēdzējs Shimano Alivio RD-M410" smile)
Paldies!
Taisīšu upgrade uz XT priekšā-pakaļā.

Kā ar pārnesumu pārslēgiem (šifteriem)? FD-310 un RD-410 ir tīra 8-ātrumu sistēma.

paga!!! No iepriekšējiem padomdevējiem sapratu,ka 8sp sistēmā, ieliekot 9sp pārslēdzējus,problēmu nebūs...
es saprotu,ka man pēkšņi tāpēc nesāks slēgties 9 robi....tas viens būs virtuāls.

Last edited by vējš matos (08.10.2015 11:30:31)

Avatar

By dizpark 08.10.2015 11:57:57

Member · 908 comments
Inars wrote
vējš matos wrote

Pr.pārslēdzēja marku manam velo ņēmu no Fana mājaslapas dotās specifikācijas "Priekšējais pārslēdzējs
Shimano RD-M310" "Aizmugurējais pārslēdzējs Shimano Alivio RD-M410" smile)
Paldies!
Taisīšu upgrade uz XT priekšā-pakaļā.

Kā ar pārnesumu pārslēgiem (šifteriem)? FD-310 un RD-410 ir tīra 8-ātrumu sistēma.

Nu, un tad - pārslēdzējam jau vienalga - par cik šifteris to pabīda, par tik viņš pabīdās smile Cits jautājums, vai ir jēgas likt XT pārslēdzēju,ja šifteris paliek Altus, jo nav tā,ka slēgšanās precizitāte ir (tikai) pārslēdzējā, varbūt par šifteris ir svarīgāks.

Avatar

By dizpark 08.10.2015 12:01:24

Member · 908 comments
vējš matos wrote
Inars wrote
vējš matos wrote

Pr.pārslēdzēja marku manam velo ņēmu no Fana mājaslapas dotās specifikācijas "Priekšējais pārslēdzējs
Shimano RD-M310" "Aizmugurējais pārslēdzējs Shimano Alivio RD-M410" smile)
Paldies!
Taisīšu upgrade uz XT priekšā-pakaļā.

Kā ar pārnesumu pārslēgiem (šifteriem)? FD-310 un RD-410 ir tīra 8-ātrumu sistēma.

paga!!! No iepriekšējiem padomdevējiem sapratu,ka 8sp sistēmā, ieliekot 9sp pārslēdzējus,problēmu nebūs...
es saprotu,ka man pēkšņi tāpēc nesāks slēgties 9 robi....tas viens būs virtuāls.

Nu, kā pa ķešu. Neko vairs nevar saprast, varbūt uzraksti tieši ko VISU tu taisies mainit. No iepriekš rakstītā varēja sapprast,ka kasete paliks 8 ātrumu, mainīsi tikai priekšējo un pakaļējo pārslēdzēju. Vai tagad gribi arī šifterus uz 9 sp mainīt?

Avatar

By vējš matos 08.10.2015 12:08:50

Member · 203 comments

Man bija doma nomainīt abus pārslēdzējus uz labākiem - XT, atstājot 8sp visu pārējo, jo 8sp pārslēdzēji,kā saprotu,tik augstas klases nav pieejami.Citā tēmā zēni stāsta,ka visu celt no 8sp uz 9sp neesot tā vērts.Tad nu gribu savu 8sp uztaisīt max labu.
Inars man te norādīja,ka it kā būs problēmas,uzliekot tikai 9sp pārslēdzējus bez šifteru maiņas. Bet man jau aizmugurē paliek 8sp kasete - priekš kam man 9sp šifteri?

Avatar

By dizpark 08.10.2015 12:25:07

Member · 908 comments
vējš matos wrote

Man bija doma nomainīt abus pārslēdzējus uz labākiem - XT, atstājot 8sp visu pārējo, jo 8sp pārslēdzēji,kā saprotu,tik augstas klases nav pieejami.Citā tēmā zēni stāsta,ka visu celt no 8sp uz 9sp neesot tā vērts.Tad nu gribu savu 8sp uztaisīt max labu.
Inars man te norādīja,ka it kā būs problēmas,uzliekot tikai 9sp pārslēdzējus bez šifteru maiņas. Bet man jau aizmugurē paliek 8sp kasete - priekš kam man 9sp šifteri?

Nepareizi norādīja, no TĀ tev nebūs problēmas. Cita lieta, ka ja esošie pārslēdzēji normāli strādā, t.i. nav salūdzuši vai kā izdiluši, tad tad neredzu dižu jēgu šim projektam. Ja nemaldos, tad citā tēmā tev norādīja, ka tāda līmeņa ričukam nekāds dižais upgreids VISPĀR nav to vērts.  Bet, ja nu gribas apgreidoties, tad, to,ko esi nodomājis, var izdarīt (pats zinu, kāda ir sajūta, kad piemeties upgreidīts smile.

Tikai nebrīnies, ka nekādu dižu uzlabojumu tieši pārslēgšanas darbībā nejutīsi. Kaut kādi labumi jau būs, bet pati pārslēgšanās lielā mērā atkarīga no šifteru darbības.

Un starp citu, kad būs izdilusi esošā 8 sp kasete un nobrauktas ķēdes, varēs nomainīt atlikušo uz 9 ātrumu sistēmu, kasete un ķēde tāpat būs jāpērk, atliks tikai nomainīt šifterus uz 3x9sp, kurus var dabūt labu labos (arī jaunus).

Avatar

By vējš matos 08.10.2015 12:46:04

Member · 203 comments

Jautājums,kas neliek mieru - vai uz esošās brīvrumbas (papīrā rakstīts Shimano HB-RM35) es varu uzbāzt 9sp kaseti? Ja var,tad varētu pāriet uz visu 9sp, tik pakāpeniski jāpiepērk daļas.Ja jāmaina rumba,tad jau sarežģītāk.

Avatar

By kachinjsh 08.10.2015 12:48:35

Member · 72 comments

uz 8sp rumbas var uzlikt 9sp kaseti


Cilvēkam vajag singlspīdu.