Jauna velo iegāde

Avatar

By ginca23 26.09.2015 18:25:35

Member+ · 3,154 comments

Prieks iepazīties ar Tevi pastalniek, mans vārds ir Gints smile He He


Mob. 26488083
Email: G.Rozenbergs@gmail.com
Work place: Giant/Liv velo darbnīca (Brīvības 197)

Avatar

By sone51 26.09.2015 22:29:34

Banned · 127 comments
ginca23 wrote

Prieks iepazīties ar Tevi pastalniek, mans vārds ir Gints smile He He

Kā tevi sauc, pastalnieks, gunta, gailis ?

Avatar

By buzic 65 28.09.2015 14:18:38

Member · 1,159 comments

Ir zināmi daži, kuri brauc ar Dacia-NahAmora un, ar putām uz lūpām, stāsta, ka Opel ir labākais, ko vien var vēlēties, jo MB, BMW, Saab pircēji pārmaksā par zīmola vārdu. Tak brauciet ar savām Kubām, bet ne3,14šiet prātus tiem, kuri izvēlas maksāt vairāk un braukt ar dārgāku zīmolu velosipēdiem!

Avatar

By nekas 28.09.2015 14:26:31

Member · 175 comments
buzic 65 wrote

Ir zināmi daži, kuri brauc ar Dacia-NahAmora un, ar putām uz lūpām, stāsta, ka Opel ir labākais, ko vien var vēlēties, jo MB, BMW, Saab pircēji pārmaksā par zīmola vārdu. Tak brauciet ar savām Kubām, bet ne3,14šiet prātus tiem, kuri izvēlas maksāt vairāk un braukt ar dārgāku zīmolu velosipēdiem!

šoreiz sūdīgs salīdzinājums, jo te jau vairs tik iet runa pa rāmi, pārējiem komponenti ir vienādi, domā opels ar MB iekšām būtu sliktāks par MB?

Avatar

By Maris 28.09.2015 14:30:02

Member · 1,322 comments
buzic 65 wrote

Ir zināmi daži, kuri brauc ar Dacia-NahAmora un, ar putām uz lūpām, stāsta, ka Opel ir labākais, ko vien var vēlēties, jo MB, BMW, Saab pircēji pārmaksā par zīmola vārdu. Tak brauciet ar savām Kubām, bet ne3,14šiet prātus tiem, kuri izvēlas maksāt vairāk un braukt ar dārgāku zīmolu velosipēdiem!

... njā, jo dziļāk mežā jo vairāk malkas ...

Avatar

By adix 28.09.2015 14:33:58

Member+ · 1,214 comments
nekas wrote
buzic 65 wrote

Ir zināmi daži, kuri brauc ar Dacia-NahAmora un, ar putām uz lūpām, stāsta, ka Opel ir labākais, ko vien var vēlēties, jo MB, BMW, Saab pircēji pārmaksā par zīmola vārdu. Tak brauciet ar savām Kubām, bet ne3,14šiet prātus tiem, kuri izvēlas maksāt vairāk un braukt ar dārgāku zīmolu velosipēdiem!

šoreiz sūdīgs salīdzinājums, jo te jau vairs tik iet runa pa rāmi, pārējiem komponenti ir vienādi, domā opels ar MB iekšām būtu sliktāks par MB?

Arī slikts salīdzinājums smile Neesi pamanījis, ka Opel no MB arī vizuāli atrškiras? Auto jau arī ir rāmji un šasijas un ģeometrijas un firmas tērē naudas testējoties vēja tuneļos utt. smile

Avatar

By buzic 65 28.09.2015 14:37:14

Member · 1,159 comments

ziniet, man dziļi pajāt, vietā vai nevietā mans salīdzinājums - braucu ar Trek un arī turpmāk braukšu ar Trek! Lai tā Kuba paliek tam, ar pirkstu taisītajam ekspertam, kurš tāpat viņu nepirks, bet turpinās braukt ar savu sūdu -Nakamora ar izlūzušajiem spieķiem.

Last edited by buzic 65 (28.09.2015 14:38:44)

Avatar

By IAeroI 28.09.2015 14:44:09

Member · 427 comments

Pašam ir Scale 970 (2013), pirku HE, nobraukti kadi 5000+ km (MTB, pilsēta). Kopumā vienīgais ko gribetu nomainīt ir dakša, izturīguma ziņa pagaidam vis ok, bet ar dargāku būtu daudz komfortablak mities pa meža takam utt. IMHO.

Avatar

By Maris 28.09.2015 14:46:32

Member · 1,322 comments
buzic 65 wrote

ziniet, man dziļi pajāt, vietā vai nevietā mans salīdzinājums - braucu ar Trek un arī turpmāk braukšu ar Trek! Lai tā Kuba paliek tam, ar pirkstu taisītajam ekspertam, kurš tāpat viņu nepirks, bet turpinās braukt ar savu sūdu -Nakamora ar izlūzušajiem spieķiem.

Cien. buzic 65 kungs saprotu, ka pirmdiena ir grūta diena, žults organismā uzkrājusies un tā... bet nu kautkādas pieklājības normas tomēr forumā ievērot būtu korekti.Nezinu, vai arī esmu ar pirkstu taisīts, vai kā savādāk, bet braucu ar Cube trekinga riteni un varu teikt tikai to labāko.
p.s. ar riteni esmu uz Tu kādus padsmit gadus un esmu izprovējis daudzus un dažādus brendus, tā kā gluži subjektīvs viedoklis nav.

Avatar

By buzic 65 28.09.2015 14:50:35

Member · 1,159 comments

Māri, ja Tu neesi spējīgs saprast vairāku diskusiju kontekstu un manas ņirgāšanās adresātu, tad nespēju Tev palīdzēt! Un vari mani neaudzināt!

Avatar

By aidzhers 28.09.2015 15:04:31

Member · 57 comments

Jā, un tāpat visi tie rāmji pa lielam tiek taisīti vienā un tai pašā rūpnīcā taivānā, no viena un tā paša karbona un tiem pašiem sveķiem.

Avatar

By FOX 28.09.2015 15:11:46

Member+ · 5,297 comments
aidzhers wrote

Jā, un tāpat visi tie rāmji pa lielam tiek taisīti vienā un tai pašā rūpnīcā taivānā, no viena un tā paša karbona un tiem pašiem sveķiem.

Rūpnīca, varbūt, ir viena, bet materiāls mierīgi var būt dažāds, un cena līdz ar to arī.


TREK Supercaliber

Avatar

By IAeroI 28.09.2015 15:25:22

Member · 427 comments
FOX wrote
aidzhers wrote

Jā, un tāpat visi tie rāmji pa lielam tiek taisīti vienā un tai pašā rūpnīcā taivānā, no viena un tā paša karbona un tiem pašiem sveķiem.

Rūpnīca, varbūt, ir viena, bet materiāls mierīgi var būt dažāds, un cena līdz ar to arī.

Ka arī katra zimoļa kvalitātes pārbaude atšķiras. Pat ja produkciju taisa viena un tai paša Taivana vai Kīnas ražotaj rūpnica - pārbauda to jau zimoļa spečuki. Piemeram auto industrija nedrikst salidzināt Bosch sveces ar Bosch (VW) vai Bosch (MB) svecem un teikt ka viens un tas pats...

Avatar

By JanisRC 28.09.2015 15:32:50

Member · 544 comments
nekas wrote

domā opels ar MB iekšām būtu sliktāks par MB?

Ar garantiju ir sliktāks - Opelim jau startā durvis verās pilnībā ciet tikai ar papildus piespiešanu.

p.s. Neesmu MB fans, braucu ar OOOO.


Avatar

By adix 28.09.2015 15:33:26

Member+ · 1,214 comments
IAeroI wrote
FOX wrote
aidzhers wrote

Jā, un tāpat visi tie rāmji pa lielam tiek taisīti vienā un tai pašā rūpnīcā taivānā, no viena un tā paša karbona un tiem pašiem sveķiem.

Rūpnīca, varbūt, ir viena, bet materiāls mierīgi var būt dažāds, un cena līdz ar to arī.

Ka arī katra zimoļa kvalitātes pārbaude atšķiras. Pat ja produkciju taisa viena un tai paša Taivana vai Kīnas ražotaj rūpnica - pārbauda to jau zimoļa spečuki. Piemeram auto industrija nedrikst salidzināt Bosch sveces ar Bosch (VW) vai Bosch (MB) svecem un teikt ka viens un tas pats...

Vispār Bosch sveces ir Bosch sveces smile

Avatar

By aidzhers 28.09.2015 16:29:03

Member · 57 comments
adix wrote
IAeroI wrote
FOX wrote

Rūpnīca, varbūt, ir viena, bet materiāls mierīgi var būt dažāds, un cena līdz ar to arī.

Ka arī katra zimoļa kvalitātes pārbaude atšķiras. Pat ja produkciju taisa viena un tai paša Taivana vai Kīnas ražotaj rūpnica - pārbauda to jau zimoļa spečuki. Piemeram auto industrija nedrikst salidzināt Bosch sveces ar Bosch (VW) vai Bosch (MB) svecem un teikt ka viens un tas pats...

Vispār Bosch sveces ir Bosch sveces smile

Protams nianses jau var būt (un noteikti ir), bet zinot tos apjomus būtiskas atšķirības tur noteikti nav. Tāpat apģerbs kas šet maksā 100 naudiņas un tirgojās smalkā veikalā, tai pusē himalaju kalniem tirgojās tirgū par 5 naudiņām. Un redzot tai pilsētā milzīgu šī brenda rūpnīcu nav šaubu par izcelsmi. Piedodiet, bet nav man īsti ticība par to, ka šo starpību cenā nenosaka tur uzpūstais/uzlīmētais uzraksts.

Avatar

By adix 28.09.2015 16:42:25

Member+ · 1,214 comments
aidzhers wrote
adix wrote
IAeroI wrote

Ka arī katra zimoļa kvalitātes pārbaude atšķiras. Pat ja produkciju taisa viena un tai paša Taivana vai Kīnas ražotaj rūpnica - pārbauda to jau zimoļa spečuki. Piemeram auto industrija nedrikst salidzināt Bosch sveces ar Bosch (VW) vai Bosch (MB) svecem un teikt ka viens un tas pats...

Vispār Bosch sveces ir Bosch sveces smile

Protams nianses jau var būt (un noteikti ir), bet zinot tos apjomus būtiskas atšķirības tur noteikti nav. Tāpat apģerbs kas šet maksā 100 naudiņas un tirgojās smalkā veikalā, tai pusē himalaju kalniem tirgojās tirgū par 5 naudiņām. Un redzot tai pilsētā milzīgu šī brenda rūpnīcu nav šaubu par izcelsmi. Piedodiet, bet nav man īsti ticība par to, ka šo starpību cenā nenosaka tur uzpūstais/uzlīmētais uzraksts.

Neņemšos apgalvot , ka tā 100% ir arī velo industrijā, bet no man zināmajiem biznesiem ir tā, ka ķīna ir tā vieta, kur ražo. Bet iztrāde, inženieri, patenti (  viss prasa investīcijas) nāk no konrētā zīmola, kurš to visu dod ražot kādai no rūpnīcām tai pašā Ķīnā, pie nosacījuma, ka tam pašam nav sava ražotne. Tad konkrētais brends to arī testē un garantē to, ka produkti ar konkrēto zīmolu atbilst konkrētiem standartiem.  Tad nu loģiski, ka zīmols vēlas atgūt investīcijas, ko tas ieguldījis produkta izstrādē. Lielo velo zīmolu gadījumā, es domāju, ka tās ir lielās rūpnīcas, kuras spēj ražot apjomā. Nedomāju, ka šīs rūpnīcas riskētu un ražotu "ķipa brenda" rāmjus 1:1. Tas varētu ļoti vienkārši izvērsties par tiesāšanos un biznesa zaudēšanu. Ar kopēšanu drīzāk nodarbojas mazākās rūpnīcas.
Tā sadaļa par velo biznesu ir mans spriedelējums, ne apgalvojums smile

Last edited by adix (28.09.2015 16:43:52)

Avatar

By shutka 28.09.2015 16:52:08

Member · 12 comments

Paldies viesiem, kas padālās ar pieredzi.

Lūgums - visus brendu karus mest pie malas.

Lūgums padalās ar info, kam ir pieredze par zemāk norādītajiem jautājumiem

Interesē viedoklis no kāda braucēja, kurš ir gara auguma? Vai Scale ir gana ergonomisks, lai nomauktu 1.5-2h? Kā noproturāmja ģeometrija būtiski nav mainījies. Segumi - asfalts un meža ceļi.
Man pašam ir 192cm - 96 kg.

Un vēl par dakšu (Suntour XCR RL-R / Coil Spring) - vai spētu izturēt manu svaru, jo arī kādā no testiem lasīju, ka tā paredzēta "spalvas svaram"!? Šis ir vienīgais, kas liek nosvērties par labu 960. Kādas ir būtiskākās atšķirības starp atsperu un gaisa dakšām?

Avatar

By DZ 28.09.2015 16:55:49

Member · 3,501 comments
buzic 65 wrote

Ir zināmi daži, kuri brauc ar Dacia-NahAmora un, ar putām uz lūpām, stāsta, ka Opel ir labākais, ko vien var vēlēties, jo MB, BMW, Saab pircēji pārmaksā par zīmola vārdu. Tak brauciet ar savām Kubām, bet ne3,14šiet prātus tiem, kuri izvēlas maksāt vairāk un braukt ar dārgāku zīmolu velosipēdiem!

Kopš kura laika saaps nav žopelis?


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By IAeroI 28.09.2015 17:48:07

Member · 427 comments
adix wrote
IAeroI wrote
FOX wrote

Rūpnīca, varbūt, ir viena, bet materiāls mierīgi var būt dažāds, un cena līdz ar to arī.

Ka arī katra zimoļa kvalitātes pārbaude atšķiras. Pat ja produkciju taisa viena un tai paša Taivana vai Kīnas ražotaj rūpnica - pārbauda to jau zimoļa spečuki. Piemeram auto industrija nedrikst salidzināt Bosch sveces ar Bosch (VW) vai Bosch (MB) svecem un teikt ka viens un tas pats...

Vispār Bosch sveces ir Bosch sveces smile

Vispar runa iet par brendu un ta ražotaju. VW un MB ir brendi (ka ari visi citi) kuri paši sveces (ka piemers) neražo. Tie tiek taisiti Bosch, NGK, Denso ražotaj rūpnicas pec auto ražotaja pasūtījumā, un tikai tie kurus pārbaudija brenda (VW, MB utt.) spečuki - marķejas ka oriģināls --> VW Bosch, BMW NGK utt..  Ja jus turejat rokas oriģinālas tad zināt ka piem. BMW originālajam svecem (priekš m52) ir marķejums NGK BMW. VW --> Bosch VW. Viss parejais paliek ka stock Bosch, NGK, Denso un protams nemarķejas/netirgojas ka oriģināls bet iet nost ka parastas.

Ar velo ir ta ka katram brendam ir sava kvalitātes pārbaude un neviens no viņiem netices uz vardu kadam Kwan Džo Ltd. direktoram..

Pa tēmu,
Man ir 70 kg pie 1.79m,  ši Suntour XCR RL-R / Coil Spring dakša ir lēta gala produkts no kura nu nevar sagaidīt labu nelidzenumu dzesešanu.
Piem Baložu trasse var pabraukt, man nebija nekada stressa nobraucienos utt. Bet uz saknem ta ir ka ir, nu parak krat IMHO. Riepas ir Roket Ron (2.2), 2.4 bar. Protams var pameģināt resnakas riepas, pagaidam nebija variantu notestet. Ka jau rakstiju, ja būs iespeja tad pirmais ko apgreidošu - dakša. Viss parejais mani pagaidam apmierinā.
P.s. sledzas viss ātri (stock Deore).

Avatar

By Aleksandrs1975 28.09.2015 21:18:49

Member · 238 comments

Zini, brauc ar ko Tu gribi, bet nepamatoti nenoliec citus! Te tika minēti divi pretstati, Giant esot super, bet Cube sūds...man ir gan viens, gan otrs un Cube man ripo labāk, ir braukts arī ar TREK, atšķirība tikai cenā....zemākas klases aprīkojums par augstāku cenu!!! Gribētos dzirdēt ĻOTI nopietnus argumentus, kas ļautu manu 4,5 naudiņu vērto KUBU nosaukt par sūdu salīdzinājumu ar citām markām!!!


buzic 65 wrote

Ir zināmi daži, kuri brauc ar Dacia-NahAmora un, ar putām uz lūpām, stāsta, ka Opel ir labākais, ko vien var vēlēties, jo MB, BMW, Saab pircēji pārmaksā par zīmola vārdu. Tak brauciet ar savām Kubām, bet ne3,14šiet prātus tiem, kuri izvēlas maksāt vairāk un braukt ar dārgāku zīmolu velosipēdiem!

Avatar

By buzic 65 28.09.2015 22:33:45

Member · 1,159 comments

Aleksandr! Skatos, arī Tu esi no tiem, kurš nesaprot, par ko ir runa un kam ir veltīts mans sarkasms... Es arī braucu, ar ko gribu, un man ir absolūti vienalga, ar ko brauc Tu un pārējie! Priecājos, ka esi gatavs investēt tādu ciparu velosipēdā!