SEB MTB 2015 7. posms, Ikšķile

Avatar

By janis.miculis 28.09.2015 13:01:35

Member · 5 comments

Vai ir kāda saprotama versija, kā tika iedalīti starta koridori vakar? Esmu stabils 3 koridors , bet vakar man piešķir II !!!
Tā protams bija Super dāvana noslēdzošajam posmam, kas ļāva finišēt vislabākajā vietā manās 3 sezonās. Redzēju daudzus stabilus 3 koridorus otrajā un atpazinu stabilus otros trešajā koridorā. Kā ???

Avatar

By Gerids 28.09.2015 13:04:38

Member · 831 comments
janis.miculis wrote

Vai ir kāda saprotama versija, kā tika iedalīti starta koridori vakar? Esmu stabils 3 koridors , bet vakar man piešķir II !!!
Tā protams bija Super dāvana noslēdzošajam posmam, kas ļāva finišēt vislabākajā vietā manās 3 sezonās. Redzēju daudzus stabilus 3 koridorus otrajā un atpazinu stabilus otros trešajā koridorā. Kā ???

Pēc kopvērtējuma tā nesanāca?

Avatar

By F1 28.09.2015 13:06:43

Member · 13 comments

Fascinē tie krabji,kas katru gadu priecājās par katru palēcienu ntajā koridorā. Oooo es pagājušo gadu biju 365 vietā,bet šogad 310. Katru gadu pirsdami un elsdami atbalsta seb maratona kingu-Japiņu. Nevienam neintresē vai tu esi 50 vietā  vai 49.

Avatar

By Bibo 28.09.2015 13:12:39

Member · 582 comments
F1 wrote

Fascinē tie krabji,kas katru gadu priecājās par katru palēcienu ntajā koridorā. Oooo es pagājušo gadu biju 365 vietā,bet šogad 310. Katru gadu pirsdami un elsdami atbalsta seb maratona kingu-Japiņu. Nevienam neintresē vai tu esi 50 vietā  vai 49.

Vēl viens dzīves apbižotais.

Avatar

By F1 28.09.2015 13:17:09

Member · 13 comments

Bet tu japiņa blowjobistsD

Avatar

By aidzhers 28.09.2015 13:21:21

Member · 57 comments
F1 wrote

Fascinē tie krabji,kas katru gadu priecājās par katru palēcienu ntajā koridorā. Oooo es pagājušo gadu biju 365 vietā,bet šogad 310. Katru gadu pirsdami un elsdami atbalsta seb maratona kingu-Japiņu. Nevienam neintresē vai tu esi 50 vietā  vai 49.

Laikam tā arī neesi sapratis ko nozīmē sportiskais azarts, un to ka kādam cīņa par iekļūšanu 500niekā ir daudz svarīgāka par kārtējo pjedestālu.

Avatar

By Bibo 28.09.2015 13:21:42

Member · 582 comments

A nē, vienkārši bērns.

Avatar

By serģis 28.09.2015 13:24:05

Member · 417 comments
aidzhers wrote
F1 wrote

Fascinē tie krabji,kas katru gadu priecājās par katru palēcienu ntajā koridorā. Oooo es pagājušo gadu biju 365 vietā,bet šogad 310. Katru gadu pirsdami un elsdami atbalsta seb maratona kingu-Japiņu. Nevienam neintresē vai tu esi 50 vietā  vai 49.

Laikam tā arī neesi sapratis ko nozīmē sportiskais azarts, un to ka kādam cīņa par iekļūšanu 500niekā ir daudz svarīgāka par kārtējo pjedestālu.

tak kārtējais pamuļķis trāpījies big_smile
F1, izdzēsies labāk un dzīvo savā pokemonu pasaulē big_smile

Avatar

By F1 28.09.2015 13:30:18

Member · 13 comments

Vai, vai. Vai tik neizķēru lielāko "sportistu" sāpīti. big_smile Lai jau jūsu tas sportiskais azarts pilda japiņa maciņu.

Last edited by F1 (28.09.2015 13:30:43)

Avatar

By serģis 28.09.2015 13:33:31

Member · 417 comments
F1 wrote

Vai, vai. Vai tik neizķēru lielāko "sportistu" sāpīti. big_smile Lai jau jūsu tas sportiskais azarts pilda japiņa maciņu.

un tu būtu tas, kurš visu rīkotu un ziedotu par velti?

Avatar

By averza 28.09.2015 13:38:28

Member++ · 5,039 comments

Ja nepatīk Japiņš, tad, lūdzu, izdari 2 lietas:
1) Nepiedalies viņa aģentūras rīkotajos pasākumos;
2) Neraksti viņa aģentūras rīkoto sacensību tematos forumā.
Tici man, nevienam tas nav vajadzīgs.

Avatar

By IBS 28.09.2015 13:40:37

Member · 115 comments

VIDEO !!! - Pēdējā kalna Tautas skaitīšana -500. vietai

* Brīdinu par necenzētu leksiku.
** Nosauktās vietas ir aptuvenas un nevar tikt uzskatītas par oficiālu rezultātu!

Last edited by IBS (28.09.2015 14:28:01)


es par SCOTT

Avatar

By tjotja_sonja 28.09.2015 13:45:47

Local.Auth · 1,057 comments
IBS wrote

VIDEO !!! - Pēdējā kalna Tautas skaitīšana -500. vietai

Super - Gruzis acī taka (tikai pretējā virzienā).
Vislielākais prieks, ka pēc 2k braucēju nākamgad nebūs vairs vesela diena jāpavada, lai atkal krūmājos atrastu taku smile)


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By aidzhers 28.09.2015 13:47:26

Member · 57 comments
F1 wrote

Vai, vai. Vai tik neizķēru lielāko "sportistu" sāpīti. big_smile Lai jau jūsu tas sportiskais azarts pilda japiņa maciņu.

Tā vien liekas, ka tā ir teši Tava sāpīte, ja jau jāsāk līst cita maciņā. Un galu galā iesaku kādu reizi piedalīties kaut kur, un redzēsi cik labas emocijas no tā rodas. Visu dzīvi piržot dīvāna, nav nekāds brīnums ka ir naids pret visu un visiem.

Avatar

By averza 28.09.2015 13:50:42

Member++ · 5,039 comments
IBS wrote

VIDEO !!!

Super, paldies! Kā var šitā nepiekust saukt skaitļus visu laiku smile

Avatar

By serģis 28.09.2015 14:00:46

Member · 417 comments
tjotja_sonja wrote
IBS wrote

VIDEO !!! - Pēdējā kalna Tautas skaitīšana -500. vietai

Super - Gruzis acī taka (tikai pretējā virzienā).
Vislielākais prieks, ka pēc 2k braucēju nākamgad nebūs vairs vesela diena jāpavada, lai atkal krūmājos atrastu taku smile)

šur tur jau būs paralēli vairākas takas big_smile
īstenībā sastrēguma vietās tā būtu laba opcija, novelk lentas piem 3 paralēlām takām un beigās tās saiet kopā kur jau atkal izstiepies ir smile

Avatar

By tjotja_sonja 28.09.2015 14:22:50

Local.Auth · 1,057 comments
serģis wrote

šur tur jau būs paralēli vairākas takas big_smile
īstenībā sastrēguma vietās tā būtu laba opcija, novelk lentas piem 3 paralēlām takām un beigās tās saiet kopā kur jau atkal izstiepies ir smile

hihi - paralēlajām takām vēl opciju - zaļā, sarkanā un melnā trase ar dažādām grūtības pakāpēm un garumiem (grūtāka īsāka u.c.) Tiesa varu iedomāties dalībnieku apjukumu tādā krustpunktā smile

Last edited by tjotja_sonja (28.09.2015 14:23:07)


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By Augusto 28.09.2015 14:26:39

Member · 8 comments

Eu, puiši, "beženci"!!! smile
http://ru.focus.lv/latvija/sabiedriba/s … -bezhencev


King of the speed...

Avatar

By AdRemAuto 28.09.2015 14:34:44

Member · 35 comments

Sveiki.

Te nedaudz bildes no Tautas klases Ogres kalna: https://www.facebook.com/media/set/?set … 852&type=3

Avatar

By Basters 28.09.2015 14:51:01

Member · 346 comments
averza wrote
Basters wrote

ja trasē ir sastrēgums kurš veidojies nevis braucēju nespēka ,bet gan distances šaurības dēļ tātad orgi ir slikti izdarījuši savu darbu tautā to sauc par brāķī.Par sastrēgumu uz tiltiņiem zināja,ka  būs jau iepriekš nu neviens neuzskatīja par vajadzīgu kaut ko mainīt.

Laikam neesi piedalījies nevienā citā gonkā. Sestdien Haanja100 ar 500 dalībniekiem bija korķis pāris km pēc starta vēl lielāks. Pirms gada H100 pēdējiem bija jāgaida pat 20 minūtes, lai tiktu klāt pie nobrauciena. Tāpat korķi ir arī slēpošanas mačos. Ja pie tik liela dalībnieku skaita nepatīk sastrēgumi, jābrauc pirmajā koridorā vai arī šoseja, citu variantu nav. Tur neko nav iespējams darīt - tiklīdz būs kāds šaurs stāvs kāpums, tā tur noteikti būs sastrēgumi. Man ir pilnīgi diametrāls skatījums - katra vieta, kur tauta tiek kaut nedaudz paretināta, ir svēta, jo vismaz aiz tās vietas var mierīgi neviena netraucēts braukt. Un Ogres kalniņos lielākā daļa bija braucama vismaz 2 joslās, līdz ar to varēja apdzīt uz nebēdu, ja vien ciska būtu. Trase 10/10, paldies Kārlim. (Lai gan mammadaba tomēr nedaudz patraucēja pēdējos kilometros)

Basters wrote

pa lielam sacīkstes notiek pirmajā 200 nu labi varbūt 400

Lai Tu zinātu, trasē cīnās ne tikai veči, bet arī sievietes, meitenes, jaunieši, kas neiebrauc pirmajā 200niekā.

Nu tavuprāt tur pie laipām vis bija noorganizēts līmenī,orgi bija tu ieguldījuši daudz darba lai tajā vietā būtu maksimāli mazāka burzma

Avatar

By marta 28.09.2015 15:18:51

Member+ · 212 comments

Paldies organizatoriem, bija lielisks noslēdzošais posms!
Patika Ikšķiles trase un OZK takas ļoti, paldies trases autoram!
Paldies par šo sezonu, tiekamies nākamajā!

Avatar

By serģis 28.09.2015 16:25:26

Member · 417 comments
tjotja_sonja wrote
serģis wrote

šur tur jau būs paralēli vairākas takas big_smile
īstenībā sastrēguma vietās tā būtu laba opcija, novelk lentas piem 3 paralēlām takām un beigās tās saiet kopā kur jau atkal izstiepies ir smile

hihi - paralēlajām takām vēl opciju - zaļā, sarkanā un melnā trase ar dažādām grūtības pakāpēm un garumiem (grūtāka īsāka u.c.) Tiesa varu iedomāties dalībnieku apjukumu tādā krustpunktā smile

man šķiet tu nedaudz pārprati.
vienkārši, tur kur ir mega drūzmēšanās vienas takas vietā piemēram divas paralēli, piemēram 5metru attālumā vienai no otras.
nedaudz raitāk ietu uz priekšu smile

Avatar

By DE 28.09.2015 17:48:50

Member · 1 comments

Dalībnieku skaitīšana bija laba ideja. Un tie uzjautrinošie uzraksti kāpumos!

Avatar

By jaja 28.09.2015 17:49:53

New Member · 1,271 comments

Tur jau tā arī bija. Tika veidoti vēl divi alternatīvi maršruti(). Tiesa tajā brikšņainajā vietā īsti kur tik cauri nebija. Nākotnē šādā vietā vajag izcirst ar mačeti savu taku laicīgi. Piemaskēt ar zariem un tad uzreiz skriet uz to kamēr konkurenti nav pamanījuši wink


Te kaut kas būs, kaut kad.

Avatar

By serģis 28.09.2015 17:54:04

Member · 417 comments
jaja wrote

Tur jau tā arī bija. Tika veidoti vēl divi alternatīvi maršruti(). Tiesa tajā brikšņainajā vietā īsti kur tik cauri nebija. Nākotnē šādā vietā vajag izcirst ar mačeti savu taku laicīgi. Piemaskēt ar zariem un tad uzreiz skriet uz to kamēr konkurenti nav pamanījuši wink

es jau ar bridu ērces lasīt big_smile

bet doma tāda, ka tādās vietās vajag reāli vairāk vietas kur izpausties.
pa granti jau izstiepās normāli, likās, ka viss būs bumbās, bet kad jau piebrauc klāt saprot, ka ir auzāns pilnīgākais big_smile

Avatar

By Garin 28.09.2015 17:54:29

Member · 165 comments
janis.miculis wrote

Vai ir kāda saprotama versija, kā tika iedalīti starta koridori vakar? Esmu stabils 3 koridors , bet vakar man piešķir II !!!
Tā protams bija Super dāvana noslēdzošajam posmam, kas ļāva finišēt vislabākajā vietā manās 3 sezonās. Redzēju daudzus stabilus 3 koridorus otrajā un atpazinu stabilus otros trešajā koridorā. Kā ???


Tie kam vel nav zinams, bet ir jauni noteikumi un tagat ja tev nesanak startet vismaz vienu posmu (kad nomir, tu saslimo vai vel ko), tad uz reiz tev bus ļoti slikts koridors...

1.7.5 Starta koridoru ieņemšanas kārtība, izlaižot posmus 2015. gada sezonā

    Ja dalībnieks nav startējis 1.posmā, rezultātu nosaka pēc 2014.gada punktu summas, dalot punktu summu ar 5 (ieskaites posmi).
    Izlaižot vienu posmu, dalībnieka starta koridora aprēķināšanai tiek piemērota formula: nobraukto posmu punktu summa tiek dalīta ar nobraukto posmu skaitu, aprēķinot vidējo punktu skaitli. Šis skaitlis tiek dalīts ar koeficentu 1,15.
    Izlaižot divus posmus, dalībnieka starta koridora aprēķināšanai tiek piemērota formula: nobraukto posmu punktu summa tiek dalīta ar nobraukto posmu skaitu, aprēķinot vidējo punktu skaitli. Šis skaitlis tiek dalīts ar koeficentu 1,25.
    Ja dalībnieks 7 dienu laikā pirms sacensībām piesakās pie organizatoriem (pieteikumi@velo.lv.), rakstiski un ar dokumentiem pamatojot iemeslu, kāpēc vieta koridorā ir zaudēta, organizatori var izskatīt šo iesniegumu un atjaunot zaudēto koridoru, bet ne vairāk kā reizi gadā.

Last edited by Garin (28.09.2015 17:57:01)

Avatar

By suugoi 28.09.2015 17:58:35

Member+ · 1,469 comments

Te arī mans video no gonkas Virši A, starts no IX koridora - https://www.youtube.com/watch?v=I5Wf5dfYD-o

@8:30 zavala sekas
@12:30 pirmais kalniņš
@22:05 vēl viens neliels kritiens

27 minūtē dabūju mīksto, tad to superilgi remontēju un atsāku braukt gandrīz pēdejais (aiz muguras palika viens bēdu brālis). 

@37:10 vienatnē izbaudu tiltiņus smile) un pēc tam paspēju noķert pēdejos mammas dabas braucējus kāpumā aiz otra tilta
@48:40 noķeru tautas asti
@55:45 nobrauciens pie mājām kur eleganti noliekos gar zemi
tālāk takās pa vienam vācu tautas asti, kas īstenībā ir ļoti relaksējošs process, un bij liels prieks čiliņā uz finišu ripot
@1:17:25 gruža kāpums
@1:20:10 laikam tas guļošais džeks par ko te daudzi rakstīja, braucot nemanīju bet guļ blakus tiesnesim ja ieskatās, un nedaudz tālāk redzama mediķu brigāde kas dodas pa taku viņa virzienā
@1:34:00 grimstošās smiltis
@1:39:04 "mana pirmā gonka ar klipšu kurpēm"
@1:40:15 feinais nobrauciens pilsētas vidū


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯