SEB MTB 2015 7. posms, Ikšķile

Avatar

By millis 15.10.2015 17:15:26

Member · 175 comments
Lauric wrote

Cik tie cilvēki tomēr ir dažādi.Tik daudziem ļoti patīk no vienkaršas uzrunas ko ļaunu un negatīvu izvilkt!Piedevām vēl noriet.Tiešam tam latvietim tas ir iedzimts mantojums?Es nesaprotu!Jeb vnk primitīva un stulba skaudība?Uzrakstu vnk savas pārdomas,bet pretī saņemu kaudzi nepamatota un prasta negatīvisma.Sorry,tas nav nopietni!

Es izteicos ka praktiskais latvietis .Un katrs ir izteicis savas pardomas.

Avatar

By marsh 15.10.2015 17:23:20

Member · 353 comments

Interesanti cik % šeit esošajiem ir interesanti katrā sacensību sadaļa lasīt vairākas lapas par bērnu sacensībām ? wink
Cik atceros, vienu reizi gandrīz jau vienojās par atsevišķu tēmu sadaļā, piem: "SEB bērnu sacensības", "Vivius  bērnu sacensības" u.t.t.

Avatar

By parazutis 15.10.2015 17:37:10

Member+ · 757 comments
Lauric wrote

Cik tie cilvēki tomēr ir dažādi.Tik daudziem ļoti patīk no vienkaršas uzrunas ko ļaunu un negatīvu izvilkt!Piedevām vēl noriet.Tiešam tam latvietim tas ir iedzimts mantojums?Es nesaprotu!Jeb vnk primitīva un stulba skaudība?Uzrakstu vnk savas pārdomas,bet pretī saņemu kaudzi nepamatota un prasta negatīvisma.Sorry,tas nav nopietni!

isti nesapratu, par ko mums Tevi apskaust?

Avatar

By averza 19.10.2015 18:39:23

Member++ · 5,039 comments

Ja nu kāds jau bija atmetis visas cerības - tomēr ir parādījušās divas jaunas galerijas.

Avatar

By nk 25.10.2015 21:17:06

Member · 85 comments
nekas wrote

143 pieteiktie dal'ibnieki sporta klasē, laikam jau tomēr nākamgad jābrauc tauta sad

Kur tad tie varoņi, kuri īsajā distancē vienmēr sāk no beigām un beidz pirmajā simtā? Kur tad tie stiprinieki, kuri var izbraukt un uzbraukt visur, tikai tie lēnie, kas brauc priekšā, viņiem vienmēr traucē?
Laikam jau jāatzīst - trases par grūtu, vieglāk ir plātīties forumā.

Avatar

By Marčiks 25.10.2015 23:20:26

Member · 255 comments

Trenējās

Avatar

By nekas 26.10.2015 21:29:14

Member · 175 comments
nk wrote
nekas wrote

143 pieteiktie dal'ibnieki sporta klasē, laikam jau tomēr nākamgad jābrauc tauta sad

Kur tad tie varoņi, kuri īsajā distancē vienmēr sāk no beigām un beidz pirmajā simtā? Kur tad tie stiprinieki, kuri var izbraukt un uzbraukt visur, tikai tie lēnie, kas brauc priekšā, viņiem vienmēr traucē?
Laikam jau jāatzīst - trases par grūtu, vieglāk ir plātīties forumā.

uij es to4 nebiju stiprinieks big_smile top 700 ta ai neiekluvu, bet biju nolemis ka jaiet uz sportu big_smile bet nu pie tada dalibnieku skaita trenesos un brauksu tautu, sportu nobraukshu Tartu

Avatar

By nk 06.11.2015 00:44:30

Member · 85 comments
nekas wrote
nk wrote
nekas wrote

143 pieteiktie dal'ibnieki sporta klasē, laikam jau tomēr nākamgad jābrauc tauta sad

Kur tad tie varoņi, kuri īsajā distancē vienmēr sāk no beigām un beidz pirmajā simtā? Kur tad tie stiprinieki, kuri var izbraukt un uzbraukt visur, tikai tie lēnie, kas brauc priekšā, viņiem vienmēr traucē?
Laikam jau jāatzīst - trases par grūtu, vieglāk ir plātīties forumā.

uij es to4 nebiju stiprinieks big_smile top 700 ta ai neiekluvu, bet biju nolemis ka jaiet uz sportu big_smile bet nu pie tada dalibnieku skaita trenesos un brauksu tautu, sportu nobraukshu Tartu

Tartu garā trase nav grūtāk nobraucama, kā daža laba mūsu SEBa tautas. Diemžēl mūsu "tautas sportisti" pilnā rīklē brēc, ja puse trases nav  dubļi, purvi, saknes, bedres vai smiltis. Kā izrādās - paši nav spējīgi to nobraukt. Kādas trases vairumam patiesībā patīk - Tartu ir uzskatāms piemērs. Pat latviešu tur ir vairāk kā atsevišķās mūsu sacensībās.
Tātad tomēr mūsu vārdi ar darbiem nesaskan. Kāpēc gan mēs pie sevis šādas trases uzskatām par apkaunojumu MTB pašiem svētākajiem pamatiem? Igauņiem laikam  noveicies, ka nav tik daudz gudrinieku, kas zin, kas ir "īsts MTB", tāpēc var izveidot trasi, kas ir baudāma vairumam.
Mēs mākam uztaisīt īstu MTB, tikai nez kāpēc labāk gribam braukt Tartu. Nav dīvaini?

Avatar

By averza 06.11.2015 01:43:14

Member++ · 5,039 comments

Domā, latvieši brauc Tartu tieši trases īpatnību dēļ? Diez vai.

Avatar

By Mutesprieks 06.11.2015 04:11:29

Member · 231 comments
averza wrote

Domā, latvieši brauc Tartu tieši trases īpatnību dēļ? Diez vai.

Kāds tad vēl var būt iemesls? big_smile

Avatar

By nekas 06.11.2015 08:00:17

Member · 175 comments
nk wrote
nekas wrote
nk wrote

Kur tad tie varoņi, kuri īsajā distancē vienmēr sāk no beigām un beidz pirmajā simtā? Kur tad tie stiprinieki, kuri var izbraukt un uzbraukt visur, tikai tie lēnie, kas brauc priekšā, viņiem vienmēr traucē?
Laikam jau jāatzīst - trases par grūtu, vieglāk ir plātīties forumā.

uij es to4 nebiju stiprinieks big_smile top 700 ta ai neiekluvu, bet biju nolemis ka jaiet uz sportu big_smile bet nu pie tada dalibnieku skaita trenesos un brauksu tautu, sportu nobraukshu Tartu

Tartu garā trase nav grūtāk nobraucama, kā daža laba mūsu SEBa tautas. Diemžēl mūsu "tautas sportisti" pilnā rīklē brēc, ja puse trases nav  dubļi, purvi, saknes, bedres vai smiltis. Kā izrādās - paši nav spējīgi to nobraukt. Kādas trases vairumam patiesībā patīk - Tartu ir uzskatāms piemērs. Pat latviešu tur ir vairāk kā atsevišķās mūsu sacensībās.
Tātad tomēr mūsu vārdi ar darbiem nesaskan. Kāpēc gan mēs pie sevis šādas trases uzskatām par apkaunojumu MTB pašiem svētākajiem pamatiem? Igauņiem laikam  noveicies, ka nav tik daudz gudrinieku, kas zin, kas ir "īsts MTB", tāpēc var izveidot trasi, kas ir baudāma vairumam.
Mēs mākam uztaisīt īstu MTB, tikai nez kāpēc labāk gribam braukt Tartu. Nav dīvaini?

es pat pa trasem necepos big_smile man MTB skaitas arii grantenes, jo ar sosejnieku nepabrauksi , tatad MTB , katra zinja ja nepatik trase ir iespejamas dazadas alternativas,

es vairak pa mazo dalibnieku skaitu sporta klase, un pa to Japinjs galigi nedomaa, jo vinjam tak labi taa kaa ir sad

Last edited by nekas (06.11.2015 08:03:14)

Avatar

By Ģirts_MTB 06.11.2015 08:28:10

Member · 319 comments
Mutesprieks wrote
averza wrote

Domā, latvieši brauc Tartu tieši trases īpatnību dēļ? Diez vai.

Kāds tad vēl var būt iemesls? big_smile

1. dalībnieku skaits (šādu dalībnieku skaitu latvijā vien var sastapt vienības brauciena 36km distancē, kas nu galīgi vairs nav tas);
2. izbaudīt citādāk organizētu pasākumu (starta zona, čekpointi, dzeršanas punktu biežums, finiša zona, šī visas lietas ļoti atšķiras no LV organizētajiem pasākumiem);
3. man nē, bet citiem noteikti arī koridoru sistēma, piemiņas zīmes par  5 un vairāk nobrauktiem maratoniem;
4. pieejamās bildes pēc finiša (pirkt ir dārgi, bet vismaz ātri var atlasīt un apskatīties kādos momentos trasē esi noķerts);
5. Čekpointu grafiki, salīdzināt savu sniegumu pret citiem braucējiem (gan vidējais ātrums īsākā nogrieznī, gan vieta čekpointā).

Avatar

By Mutesprieks 06.11.2015 13:15:37

Member · 231 comments
Ģirts_MTB wrote
Mutesprieks wrote
averza wrote

Domā, latvieši brauc Tartu tieši trases īpatnību dēļ? Diez vai.

Kāds tad vēl var būt iemesls? big_smile

1. dalībnieku skaits (šādu dalībnieku skaitu latvijā vien var sastapt vienības brauciena 36km distancē, kas nu galīgi vairs nav tas);
2. izbaudīt citādāk organizētu pasākumu (starta zona, čekpointi, dzeršanas punktu biežums, finiša zona, šī visas lietas ļoti atšķiras no LV organizētajiem pasākumiem);
3. man nē, bet citiem noteikti arī koridoru sistēma, piemiņas zīmes par  5 un vairāk nobrauktiem maratoniem;
4. pieejamās bildes pēc finiša (pirkt ir dārgi, bet vismaz ātri var atlasīt un apskatīties kādos momentos trasē esi noķerts);
5. Čekpointu grafiki, salīdzināt savu sniegumu pret citiem braucējiem (gan vidējais ātrums īsākā nogrieznī, gan vieta čekpointā).

1. Varētu piekrist.
2., 3., 5. Ir atrodams arī pie mums. Jāsaka gan, ka līmenis ir augstāks kā mums. Taču braukt dēļ dzeršanas punktiem - nu diez vai.
4. Starp citu, to  bilžu pirkšanas sistēmu, kas viņiem ir, var apiet, ja vien pacietības mērs ir liels. Meklējot sevi pēc numura automātiski visām bildēm uzmet to ūdenszīmi, bet, ja bildes meklē pats manuāli, tad tādas problēmas nav un ar skrīnšota palīdzību lieta darīta. Tiesa gan pāršķirstīt 30k bildes ir apnicīgi, bet vismaz par brīvu, ja ir daudz labu bilžu. Vienīgi patīk tas, ka bildes parādās ātri.

Last edited by Mutesprieks (06.11.2015 13:16:12)

Avatar

By guncha56 06.11.2015 18:32:19

Member · 220 comments

Salīdzinot ar Igaunijas seriāliem ir vēl viena priekšrocība ka uz katru gonku ir savs numurs ar čipu nevis kā SEBā viens " dēlis " uz visu sezonu un velokrekliņu plēsējas adatas, dzirdināšanas punkti kā diena pret nakti ar Igauniju.Šosezon braucu MTBest seriālu bet nākošajā sezonā ieplānots Latvijas SEBs samainīt pret vēl vienu Igaunijas seriālu Hawaii Express un neesmu es viens kurš Japiņa SEBu vairs netaisās braukt bet brauks Igaunijā.Igaunijā savā vecuma grupā tiku trijniekā un pie normālas balvas bet SEBā noteikti iedos plastmasas medāli tikai par trijnieku,lūk tā kautkā!!!!

Avatar

By nk 09.11.2015 01:29:07

Member · 85 comments

Par Tartu maratonu bez kurnēšanas maksājam vairāk, kā par vietējiem mačiem - izskaidrojums labākam servisam. Latvijā, spriežot pēc komentāriem, sacensības rīko iedzīvoties kāri biznesmeņi, kuriem rūp vienīgi nabaga riteņbraucēju noslaukšana. Mums grūti saprast, kāpēc gan nevarētu labākus un vairāk ēdienus, dzērienus, balvas un mīkstākus tualetes papīrus? Diemžēl mums arī grūti saprast, kāpēc par to būtu jāmaksā?
Domāju, ka Tartu maratona popularitāte ir tāda pateicoties tieši trasei. Personīgi es, ja šī trase būtu kā mūsu SEB, noteikti nebrauktu tos 90 km. Liekas, kas ne jau es viens tā domāju. SEBā joprojām vispopulārākā trase ir Cēsis-Valmiera, kas ir diezgan līdzīga rakstura kā Tartu maratona trase.
SEB garo distanču mazais dalībnieku skaits izskaidrojams ar to, ka šādas trases ir pa spēkam tikai tādam riteņbraucēju skaitam Latvijā. Pat sporta nosaukuma noņemšana garajām distancēm neko nav līdzējusi. Ir acīmredzami, kādas distances tautas vairumam ir pieņemamākas.
Visnesaprotamākie ir tie mūžīgi neapmierinātie čīkstētāji, kas īsajās distancēs pieprasa "īstu MTB", bet paši nav spējīgi nobraukt garo distanci, kas ir tikai par nieka 15 - 20 km garāka?

Avatar

By Helminth 09.11.2015 09:30:36

Member+ · 491 comments

Tautas distance pēc trasē pavadītā laika jau ir vairāk kross nekā maratons. Ir cilvēki, kuriem patīk vai padodas krosi (tautas distance) un ir cilvēki, kuriem patīk/padodas maratoni (garā distance). Pēdējo reizi, kad braucu SEB sportu atceros, ka man distances laiks bija garāks pat par stundu salīdzinot ar tautas distances braucējiem. Tas ir diezgan ievērojams ilgums, ņemot vērā ka cilvēks to stundu gāzē sacensību režīmā. Zinu, ka vieglatlētikā daudzi cilvēki, kuri skrien 100m, neskrien 400m distances. Itkā tikai 300m vairāk, bet tomēr ķermenim tā jau ir cita slodze.

Avatar

By Bibo 09.11.2015 10:46:16

Member · 582 comments

Nav tik traki. Es Vivusā braucu maratonu, bet SEBā tautu. Vivus man ir cīņa ar sevi un trasi, bet SEBā man ir interesanti sekot līdzi saviem rezultātiem uz salīdzināt tos ar citiem braucējiem. Lai arī ne tuvu neesmu pat pirmajā trīssimtniekā.

IMHO ar grūtības pakāpi arī SEBos viss ir ok, pretēji "apgalvojumiem par granteņ sacensībām" smile Var būt kļūdos, bet man liekas, ka nav XCM jāpielīdzina XCO grūtības pakāpei.

Last edited by Bibo (09.11.2015 16:02:19)

Avatar

By JanisRo 09.11.2015 15:32:48

Member · 558 comments

Nu, tie, kam viss ir slikti, var sarīkot savu pasākumu, un parādīt kā tās lietas ir jādara. Tad viss būs labi !


Kāpēc tad jūs braucat ar to riteni, ja jūs visu laiku krītat? (© dakteris)