SEB MTB 2015 7. posms, Ikšķile

Avatar

By entuziasts 28.09.2015 20:30:23

Member · 39 comments

Es ar no 12 koridora , bez trenešnās kā pirdu, tā 3 vietas aiz pjedestāla. Bet nu grūti jau gāja, ja vēl būtu trenējies.

serģis wrote
jan4ukss wrote
FOX wrote

A kur aizbrauca visi konkurenti, kas bija priekšā, pēc tiltiņa un kāpuma galā? 10:00.

Tas jau sen ir skaidrs ,ka tadu brauceju ir pilns,bet orgiem jau pofig par sho visu big_smile Nesaprotu vai tiesham gruti ir nolikt kadu kameru vai normalu tiesnesi ,kas ja aizbrauc pa mammas dabas trasi uzreiz piefikse nr. Kada vispar jega no tiem tirliniem ,kas stav trases mala un spaida mobilos ? Un tad tikai dzird apkart runajot varonus ,kas ir no hz kada 7 vai 8 koridora iebraukushi pirmaja 100nieka

vecīt, tur nav nekas pārdabisks.
es šogad esmu izbraucis kādus 5treniņus, ko vispār var dēvet par treniņiem.
vakar sebā startēju no 9koridora beigām(ierados uzreiz pēc vilciena, kad tas aizbrauca garām, kādas 2min līdz startam), finišeju pāris vietas aiz pirmā 300nieka, turklāt, braucu es ar 26nieku, viens no rrs kurš startēja kkur ar mani, un lielu distances daļu nomaucām kopā, šams arī iebrauca pirmajā 100niekā, es braucu ar rezervi, bez treniņu bāzes sacensību režīmā pēc 30km ir ļoti smagi big_smile

Avatar

By pipars 28.09.2015 20:38:37

Member · 62 comments

+1 smile

Avatar

By KasparsS 28.09.2015 20:57:01

Member+ · 2,280 comments
IBS wrote

VIDEO !!! - Pēdējā kalna Tautas skaitīšana -500. vietai

* Brīdinu par necenzētu leksiku.
** Nosauktās vietas ir aptuvenas un nevar tikt uzskatītas par oficiālu rezultātu!

Var redzēt, kā es agresīvi pabakstu ar elkonīti blakus stūmējus.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By raiter 28.09.2015 21:43:31

Member+ · 3,346 comments
IBS wrote

VIDEO !!! - Pēdējā kalna Tautas skaitīšana -500. vietai

* Brīdinu par necenzētu leksiku.
** Nosauktās vietas ir aptuvenas un nevar tikt uzskatītas par oficiālu rezultātu!

Šeit var uzskatāmi redzēt (video otrajā pusē), cik bieži tie, kas rāpjas ar kājām, nepaiet malā (neskatoties pat uz skatītāju brīdinājumiem) un patraucē braucējiem uzbraukt stāvāko vietu.


Avatar

By Javis 28.09.2015 22:16:27

Member · 31 comments

Re kur Cūkmens ar Nr. 928 video 10:25 minūtē atbrīvojas no tukšās, bet acīmredzot ļoti smagās želejas paciņas !!!

Izskatās, ka mūsu varonim ir arī vārds: Lauris    Sniķers    1961    T M-50    Tandēms/VipSport

Sveiciens Tandēms/VipSport cūcīgajam komandas pārstāvim...


https://www.youtube.com/watch?v=nTAgbHquuwA

Last edited by Javis (28.09.2015 22:20:08)

Avatar

By Čangals 28.09.2015 22:30:27

Member · 27 comments

Nu ta beidzot tikām arī pie želejas paciņām.Interesanti,vai nosaucot vārdu un uzvārdu,,sportistam'' par nesportisku uzvedību piecūkojot LV mežus,rodas kāda kauna apziņa.???Viens tāds ar nr 1935 tautas klasē arī izcelās,kaut gan pabraucot uz priekšu metrus 30,bija izvietota atkritumu urna pie soliņa.Kauns,kauns,kauns

Avatar

By Martinsons 28.09.2015 22:49:26

Member · 54 comments

Nemāci pensionārus, viņi ir dzimuši/dzīvojuši tajos laikos, kad *irst varēja vienmēr un visur! Kāds vienmēr aiz viņiem sakopa. Ja nebūtu viņi, nebūtu arī šīs ikgadējās Lielās Talkas un trases arī bieži vien prīvātīpašnieki ļautu caur saviem īpašumiem braukt. Gan jau, ka šādiem sportistiem pēcnācēji arī tādi paši aug.


Javis wrote

Re kur Cūkmens ar Nr. 928 video 10:25 minūtē atbrīvojas no tukšās, bet acīmredzot ļoti smagās želejas paciņas !!!

Izskatās, ka mūsu varonim ir arī vārds: Lauris    Sniķers    1961    T M-50    Tandēms/VipSport

Sveiciens Tandēms/VipSport cūcīgajam komandas pārstāvim...


https://www.youtube.com/watch?v=nTAgbHquuwA

Avatar

By Cementits 28.09.2015 23:13:27

Member · 43 comments
Martinsons wrote

Nemāci pensionārus, viņi ir dzimuši/dzīvojuši tajos laikos, kad *irst varēja vienmēr un visur! Kāds vienmēr aiz viņiem sakopa. Ja nebūtu viņi, nebūtu arī šīs ikgadējās Lielās Talkas un trases arī bieži vien prīvātīpašnieki ļautu caur saviem īpašumiem braukt. Gan jau, ka šādiem sportistiem pēcnācēji arī tādi paši aug.


Javis wrote

Re kur Cūkmens ar Nr. 928 video 10:25 minūtē atbrīvojas no tukšās, bet acīmredzot ļoti smagās želejas paciņas !!!

Izskatās, ka mūsu varonim ir arī vārds: Lauris    Sniķers    1961    T M-50    Tandēms/VipSport

Sveiciens Tandēms/VipSport cūcīgajam komandas pārstāvim...


https://www.youtube.com/watch?v=nTAgbHquuwA

smile Reālās sarunas!
Kāpēc neviens neko nav uzrakstījis par lielo ļauno bedri!

Avatar

By ktn 28.09.2015 23:23:14

Member+ · 1,642 comments
Cementits wrote

smile Reālās sarunas!
Kāpēc neviens neko nav uzrakstījis par lielo ļauno bedri!

Nevar jau arī teikt, ka neviens. smile

cuu508 wrote

...
Šķērsojam slaveno "bedri". Es tā sapriecājos par milzu šķērsli, ka visai neprecīzi trāpu nākošajā līkumā.
...


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By MZGD 28.09.2015 23:28:40

Member · 322 comments
Javis wrote

Re kur Cūkmens ar Nr. 928 video 10:25 minūtē atbrīvojas no tukšās, bet acīmredzot ļoti smagās želejas paciņas !!!

Izskatās, ka mūsu varonim ir arī vārds: Lauris    Sniķers    1961    T M-50    Tandēms/VipSport

Sveiciens Tandēms/VipSport cūcīgajam komandas pārstāvim...


https://www.youtube.com/watch?v=nTAgbHquuwA


a ko tik ātri jau želeju jāēd? big_smile


ar ko ir filmēts un kā veido to ka uz video rāda pulsu un ātrumu, karti? smile


P.S.- Pie tādiem hodiem kas video redzami mierīgi var iet uz sporta klasi

Last edited by MZGD (28.09.2015 23:29:08)

Avatar

By redīss 28.09.2015 23:31:41

Member · 1 comments

Uzjautrina tie daži, kuriem viss ir slikti - trase nekāda, organizatori muļķi un nolāpītais astesgala zosu gājiens, kas neļauj traukties pretī uzvarai. Nu tad nafig jūs bojājat sev nervus un piedalāties šādā pasākumā? Es pats piederu pie tā sasodītā astes gala, kurš vienkārši brauc atbilstoši savām spējām un (ne)trenētības pakāpei un veido to fonu, uz kura jums celt savu pašapziņu, raugoties finiša protokolā. Toties es gūstu prieku no lieliski pavadīta laika un man pat neskauž, ka pēc finišēšanas jūs esat apēduši man pienākušos kēksiņu smile
Paldies organizatoriem, viss bija lieliski!

Last edited by redīss (28.09.2015 23:34:18)

Avatar

By atis8 29.09.2015 06:27:55

Member+ · 432 comments

Pilns video (starts no 6.koridora, finišs ap 1h 44min), šeit: http://www.mtbgarkalne.lv/notikumi.html


mtbgarkalne.lv

Avatar

By jaja 29.09.2015 09:06:22

New Member · 1,271 comments
MZGD wrote
Javis wrote

Re kur Cūkmens ar Nr. 928 video 10:25 minūtē atbrīvojas no tukšās, bet acīmredzot ļoti smagās želejas paciņas !!!

Izskatās, ka mūsu varonim ir arī vārds: Lauris    Sniķers    1961    T M-50    Tandēms/VipSport

Sveiciens Tandēms/VipSport cūcīgajam komandas pārstāvim...


https://www.youtube.com/watch?v=nTAgbHquuwA


a ko tik ātri jau želeju jāēd? big_smile


ar ko ir filmēts un kā veido to ka uz video rāda pulsu un ātrumu, karti? smile


P.S.- Pie tādiem hodiem kas video redzami mierīgi var iet uz sporta klasi

Smieklīgs teksts, ņemot vērā ka liela daļa ir aizbēgusi uz tautu, "Jo nav tak sportisti" wink 
Pretīgais SEBs


Te kaut kas būs, kaut kad.

Avatar

By klacis 29.09.2015 10:07:16

Member · 75 comments
MZGD wrote

P.S.- Pie tādiem hodiem kas video redzami mierīgi var iet uz sporta klasi

Braucu +/- tajā pašā ātrumā un koridorī, kur filmētājs. Jā es mierīgi varētu aiziet uz sporta klasi, bet tur arī mierīgi beigtos. Diemžēl. Arī šajā filmiņā ir redzams, ka vēl neaizbraucot līdz Ogrei autors ir pāršāvis pār strīpu un vienā brīdī pazaudē lērumu vietu. Būtu paņēmis es startu tik pat sirsnīgi kā viņš, arī aplauztos. Ja es aizietu uz +20 km distanci, tad es varētu labi ja 80 % no vidējā ātruma noturēt (atbilstoši nepalielinot treniņu skaitu, garumu utt, kam man nav laika). Un to īsti es laikam negribu. Esmu pavadījis zināmu laiku, lai tiktu līdz 4. koridorim un gribu saprast, vai tie ir mani griesti vai tomēr ar pareizākiem treniņiem varu izspiest no sevis vēl kaut ko. DOmāju, ka tad, kad būs iestājusies stagnācija rezultātos un es vairs nejutīšu progresu, arī aiziešu uz sportu, lai gluži vienkārši kaut ko pamainītu un būtu svaigas emocijas. Bet pagaidām vismaz man pietiek ar šo...

Avatar

By Lucky 29.09.2015 10:16:25

Member · 90 comments
Javis wrote

Re kur Cūkmens ar Nr. 928 video 10:25 minūtē atbrīvojas no tukšās, bet acīmredzot ļoti smagās želejas paciņas !!!

Izskatās, ka mūsu varonim ir arī vārds: Lauris    Sniķers    1961    T M-50    Tandēms/VipSport

Sveiciens Tandēms/VipSport cūcīgajam komandas pārstāvim...


https://www.youtube.com/watch?v=nTAgbHquuwA


Nevis cūkmens, bet reāla cūka! Būtu vismaz to želejas paku uz ceļa nometis, kur to var ieraudzīt un savākt nevis iemetis nomalē! Es parasti šiem tizleņiem nekautrējos aizrādīt, to vajadzētu darīt arī pārējiem smile

Avatar

By Bibo 29.09.2015 10:41:39

Member · 582 comments

Te jau bija informācija, ka igauņos par tādu pasākumu ir diskābelis un video/foto der kā pierādījums. Domāju, ka to arī mūsu pašmāju sacensībās būtu jāpārņem no igauņiem.

Avatar

By Gerids 29.09.2015 10:42:55

Member · 831 comments
Bibo wrote

Te jau bija informācija, ka igauņos par tādu pasākumu ir diskābelis un video/foto der kā pierādījums. Domāju, ka to arī mūsu pašmāju sacensībās būtu jāpārņem no igauņiem.


Pāris paraugdiskābeļus un lieta atrisināta.

Last edited by Gerids (29.09.2015 10:44:25)

Avatar

By Sandis13 29.09.2015 11:57:28

Member · 186 comments

Iesaku izveidot "RAUDUĻU" lapu...Jo vienmēr kāds "PASAULES GUDRAIS" ar kaut ko būs neapmierināts un vienmēr zinās kā labāk...
Cik var kaukt kā kuņas uz plosta..?
2016. gadā Jūs varētu braukt kleitās, tad Jums varētu izrādīt īpašu uzmanību...

Avatar

By Dāvīts 29.09.2015 13:18:31

Member · 57 comments

Kā ar bildēm, daži fotogrāfi tika manīti pa trasi.

Avatar

By IBS 29.09.2015 14:14:35

Member · 115 comments
KasparsS wrote
IBS wrote

VIDEO !!! - Pēdējā kalna Tautas skaitīšana -500. vietai

* Brīdinu par necenzētu leksiku.
** Nosauktās vietas ir aptuvenas un nevar tikt uzskatītas par oficiālu rezultātu!

Var redzēt, kā es agresīvi pabakstu ar elkonīti blakus stūmējus.

Tā ir, kad brauc ne ar savējiem


es par SCOTT

Avatar

By DieseI13 29.09.2015 20:10:03

Member+ · 178 comments
suugoi wrote

Te arī mans video no gonkas Virši A, starts no IX koridora - https://www.youtube.com/watch?v=I5Wf5dfYD-o

Teiksu godigi, ta Tava cieta daksa galigi garam, video kratas ta, ka slikta dusa skatoties var palikt smile


Bicycle races are coming your way
So forget all your duties oh yeah
Fat bottomed girls they'll be riding today
So look out for those beauties oh yeah

Avatar

By Gerids 29.09.2015 21:07:43

Member · 831 comments
DieseI13 wrote
suugoi wrote

Te arī mans video no gonkas Virši A, starts no IX koridora - https://www.youtube.com/watch?v=I5Wf5dfYD-o

Teiksu godigi, ta Tava cieta daksa galigi garam, video kratas ta, ka slikta dusa skatoties var palikt smile

Bildes kustīgums nav saistīts ar dakšas tipu, bet gan kameras izvietojumu. Par nelabo dūšu derētu parunāt ar ģimenes ārstu smile

Avatar

By DieseI13 29.09.2015 21:27:07

Member+ · 178 comments
Gerids wrote

[

Bildes kustīgums nav saistīts ar dakšas tipu, bet gan kameras izvietojumu. Par nelabo dūšu derētu parunāt ar ģimenes ārstu smile

Paskaties agrakus suugoi video smile kamera ta pati, izvietojums tas pats, suugoi barda tik pat gara, bet daksa ar amortizatoru un bilde nobraucienos nekratas ka pie 220V pieslegta:)

Bet ja nopetni, ta tas bija joks smile


Bicycle races are coming your way
So forget all your duties oh yeah
Fat bottomed girls they'll be riding today
So look out for those beauties oh yeah

Avatar

By F1 29.09.2015 21:47:56

Member · 13 comments

Apskatījos to video (Pēdējā kalna tautas skaitīšana- līdz 500 vietai). Dikti stāvs tas kāpums,vai tik tas nav Alpu Monblāns. Pēc divsimtā dalībnieka, katrs otrais lec nost no baika. Kāpēc tā? Un galvenajs, ka tie nav xx koridora braucēji. Jā īsti mtb braucēji.

Avatar

By CerinsCesis 29.09.2015 22:10:25

Member · 22 comments
Riibeklis wrote
Sandis13 wrote

Finišēja 35. vietā...Trases īsinātājs
Kopvērtējums: 515    2153    Kristaps    Ceriņš    1989    -    616    537    585    681    662    702    948    3609

Viņam nav starpfiniša laiks smile


Trasi tik tiešām nogriezu tikai tā dēļ, ka pie 4-5 km (tur kur jāuzbrauc augšā pa slēpošanas kalnu) biju palicis gandrīz bez aizmugurējām bremzēm = zilajos kalnos bez bremzēm īsti nav ko darīt. Bet vismaz sencīti no mamma dabas sagaidīju un lēnu garu finišēju netraucējot līderus smile