Vienības brauciens MTB 2015

Avatar

By es.tur.biju 03.09.2015 11:59:28

Member · 17 comments
kranailm wrote

Paskatoties starta laikus.  Vai nebūs tā ka MTB braucēji saskriesies ar tautu taisni uz nobraucienu no turaidas kalna ?  Kā ir bijis iepriekšējos gadus?

Ja MTB paveiksies, tad varēs atsēdēt wink

Last edited by es.tur.biju (03.09.2015 11:59:38)

Avatar

By averza 03.09.2015 12:02:12

Member++ · 5,039 comments

Tāpēc tas ir Vienības brauciens, ka trases beigās visi vienojas kopā un brauc gan baltie, gan zilie, gan zaļie numuri kiš-miš ar rozīnēm. Vai kādi nu būs šogad smile

Avatar

By Bibo 03.09.2015 13:55:56

Member · 582 comments

Šogad numurus tikai svētdien uz vietas varēs izņemt? sad

Avatar

By TONTONS 03.09.2015 14:07:51

Member · 30 comments

4-5.09 pie ELKOR PLAZA no 10.00-20.00

Avatar

By averza 03.09.2015 14:59:18

Member++ · 5,039 comments

Čoms pirms pāris gadiem izņēma numurus laicīgi un svētdienā aizmirsa mājās. Tas tā, viela pārdomām smile

Avatar

By martinsb 03.09.2015 15:43:05

Member+ · 964 comments
averza wrote

Čoms pirms pāris gadiem izņēma numurus laicīgi un svētdienā aizmirsa mājās. Tas tā, viela pārdomām smile

labi, ka riteni neaizmirsa

Avatar

By Cementits 03.09.2015 20:43:48

Member · 43 comments

Šodien izbraucu trasi.
9,5-10km ir diezgan nejauks koks pret spalvu, bet tas vairāk bīstamību radīs sacensību dienā.
Un tiltiņi aiz rāmkalniem ir itkā sausi, bet tai pat laikā nē un ir ļoti ļoti viltīgi.Braucu jau tā ar piesardzību, bet tik un tā uz viena pavisam nedaudz bij un būtu gar zemi.

Avatar

By arvigo 03.09.2015 20:44:09

Member · 190 comments

Kā var gribēt dalībnieku skaita rekordu, ja sacensību dienā pieteikšanās maksā 40.-Eur !!!

Avatar

By Lauric 04.09.2015 09:02:36

Member · 705 comments
Cementits wrote

Šodien izbraucu trasi.
9,5-10km ir diezgan nejauks koks pret spalvu, bet tas vairāk bīstamību radīs sacensību dienā.
Un tiltiņi aiz rāmkalniem ir itkā sausi, bet tai pat laikā nē un ir ļoti ļoti viltīgi.Braucu jau tā ar piesardzību, bet tik un tā uz viena pavisam nedaudz bij un būtu gar zemi.

Tieši piesardzīgi/ar bijību braucot notiek problemas

Avatar

By JanisRo 04.09.2015 09:06:19

Member · 558 comments
arvigo wrote

Kā var gribēt dalībnieku skaita rekordu, ja sacensību dienā pieteikšanās maksā 40.-Eur !!!

Aha ! Šitāds cipars vienkārši slēdz ārā.


Kāpēc tad jūs braucat ar to riteni, ja jūs visu laiku krītat? (© dakteris)

Avatar

By serģis 04.09.2015 09:25:33

Member · 417 comments
JanisRo wrote
arvigo wrote

Kā var gribēt dalībnieku skaita rekordu, ja sacensību dienā pieteikšanās maksā 40.-Eur !!!

Aha ! Šitāds cipars vienkārši slēdz ārā.

īpaši, ja visa ģimene grib piedalīties

Avatar

By calvins 04.09.2015 10:41:52

Member+ · 438 comments
serģis wrote
JanisRo wrote
arvigo wrote

Kā var gribēt dalībnieku skaita rekordu, ja sacensību dienā pieteikšanās maksā 40.-Eur !!!

Aha ! Šitāds cipars vienkārši slēdz ārā.

īpaši, ja visa ģimene grib piedalīties

nu ja ģimenē neviens nav tik apķērīgs, lai pieteiktos laicīgi par 10-15 €, tad protams sanāk padārgs pasākums

Avatar

By janisz 04.09.2015 11:11:32

Member+ · 391 comments
kranailm wrote

Paskatoties starta laikus.  Vai nebūs tā ka MTB braucēji saskriesies ar tautu taisni uz nobraucienu no turaidas kalna ?  Kā ir bijis iepriekšējos gadus?

Nav nekādu problēmu - ir braukts kopā gan ar Tautas braucējiem, gan pat šosejas braucējiem. Distancēs visi vairāk vai mazāk ir izretojušies.

Avatar

By olimpietis 04.09.2015 13:34:35

Member · 20 comments

Es gribu piedalīties vienības braucienā, bet negribu maksāt 40 eur. Ir varbūt kāds kas netiek un var pa saprātīgu naudu savu Nr pārdot? Vai tā nedrīkst darīt? es nezinu?

Avatar

By Ģirts_MTB 04.09.2015 13:42:25

Member · 319 comments

Un diez vai nākamgad šie, kas pamodušies pēdējā brīdī, nopirks dalību laicīgi pa 10-15 eur . smile) no kļūdām nemācās, ā pareizi tās ir Japiņa kļūdas nosakot cenrādi nevis pašu, velkot pieteikšanos līdz pēdējam big_smile

Avatar

By makreckis 04.09.2015 13:47:59

Member · 207 comments
olimpietis wrote

Es gribu piedalīties vienības braucienā, bet negribu maksāt 40 eur. Ir varbūt kāds kas netiek un var pa saprātīgu naudu savu Nr pārdot? Vai tā nedrīkst darīt? es nezinu?

Ir viena brīva biļete MTB braucienam. Jābrauc ar kolēģa uzvārdu. Kurā vietā esi gatavs iebraukt?

Avatar

By JanisRo 04.09.2015 14:03:10

Member · 558 comments
Ģirts_MTB wrote

Un diez vai nākamgad šie, kas pamodušies pēdējā brīdī, nopirks dalību laicīgi pa 10-15 eur . smile) no kļūdām nemācās, ā pareizi tās ir Japiņa kļūdas nosakot cenrādi nevis pašu, velkot pieteikšanos līdz pēdējam big_smile

nūu, diez ko neticu ka tam cenas kāpumam atkarībā no pieteikšanās laika ir kāds objektīvs pamats. Sacensību dienā vēl varbūt (ķip lai algotu darbinieku reģistratūrā), bet līdz tam - ne-e.
Un kas var aizliegt vienoties vienībā (galvenais ir velobraukšana, nevis nauda, vai ne hmm ) un braukt bez numura. Ok, aizmugurē.. vai priekšā hahaha big_smile


Kāpēc tad jūs braucat ar to riteni, ja jūs visu laiku krītat? (© dakteris)

Avatar

By adix 04.09.2015 14:18:42

Member+ · 1,214 comments
JanisRo wrote
Ģirts_MTB wrote

Un diez vai nākamgad šie, kas pamodušies pēdējā brīdī, nopirks dalību laicīgi pa 10-15 eur . smile) no kļūdām nemācās, ā pareizi tās ir Japiņa kļūdas nosakot cenrādi nevis pašu, velkot pieteikšanos līdz pēdējam big_smile

nūu, diez ko neticu ka tam cenas kāpumam atkarībā no pieteikšanās laika ir kāds objektīvs pamats. Sacensību dienā vēl varbūt (ķip lai algotu darbinieku reģistratūrā), bet līdz tam - ne-e.
Un kas var aizliegt vienoties vienībā (galvenais ir velobraukšana, nevis nauda, vai ne hmm ) un braukt bez numura. Ok, aizmugurē.. vai priekšā hahaha big_smile

Lai visu pareizi saplānotu un noorganizētu un visi nesūdzētos par visu, ir jāzin dalībnieku skaits. Jo ātrāk to zin, jo labāk organizatoram. Līdz ar to praktiski visās sacensībās ir pieaugošas cenas, lai motivētu laicīgi pieteiktis un organizators varētu plānot ļoti daudzas lietas. Es tajā neko sliktu nesaskatu.
Par otro.... Es atbalstu viedokli, ka ja negribi maksāt, tad vienojies un brauc citā virzienā ar draugiem vai viens, kā daudzi dara, bet ne ar visiem un vēl beigās  finiša vārtiem cauri.

Avatar

By JanisRo 04.09.2015 15:12:21

Member · 558 comments

no stress !
tas tik tā, lai uzsistu kašķi smile


Kāpēc tad jūs braucat ar to riteni, ja jūs visu laiku krītat? (© dakteris)

Avatar

By suugoi 04.09.2015 16:00:10

Member+ · 1,469 comments

Mērķis
-Popularizēt un veicināt riteņbraukšanas sportu Latvijā;
-atzīmēt Vienības brauciena 25. gadu jubileju;
-sasniegt Vienības velobrauciena dalībnieku rekordskaitli;
-iesaistīt velobraucienā iespējami daudz dažādu vecuma, dzimuma un tautības Latvijas iedzīvotājus;
-radīt tautas kopības sajūtu un veicināt veselīgu dzīvesveidu.

Valsts nozīmes vēsturisks sporta-kultūras pasākums, ar tik saldiem mērķiem un tiešu valsts atbalstu, nevar nodrošināt simbolisku dalības maksu šādā pasākumā.

Vai ar ģenerāl sponsoru, valsts uzņēmumu Latvijas Dzelzceļs tam nepietiek? Vai ar zviedru bankas, kas ir viena no lielākajām Latvijā, SEB palīdzību tam nepietiek? Vai Latvijas Olimpiskā Komiteja nespēj neko darīt lietas labā? Varbūt Latvenergo varētu palīdzēt? Vai krievu biznesmeņu un Rosneft piederošā enerģijas kompānijas Itera palīdzību? Varbūt Elkor, Skandi Motors, Zaķumuiža, Radio SWH, BN Kurši un kaudze ar citiem atbalstītājiem varētu kā sekmē dalības maksas samazināšanu?

Maksājam tautieši un nesūdzamies. Ceram ka sasniegsim jaunus rekordus (peļņā)!


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By dzonemons 04.09.2015 17:21:00

Member · 68 comments

..kapēc nav Mamma daba piedāvājuma? .. es pie tiem kas no beigām un bez maksas smile ..nesodiet bargi ,bet kautkas ar tām cenām nav kārtībā ..1eiro +- 1km.. žēl tik ka to vārdu neiegravēs tai instalācijā.. mans svētdienas plāns 70km turp+ 36 pa smuko + 70 uz mājām ..lai visiem veicas ..

Avatar

By KasparsS 04.09.2015 17:55:33

Member+ · 2,280 comments
Ģirts_MTB wrote

Un diez vai nākamgad šie, kas pamodušies pēdējā brīdī, nopirks dalību laicīgi pa 10-15 eur . smile) no kļūdām nemācās, ā pareizi tās ir Japiņa kļūdas nosakot cenrādi nevis pašu, velkot pieteikšanos līdz pēdējam big_smile

Es varu saderēt, ka tie kas nespēj "pamosties" katru gadu laicīgi pieteikties, no tiem 90% vismaz nepiesakās laicīgi, jo ir 101 faktors kāpēc to nedarīt, nosaukšu dažus no tiem... darbs, veselība, citi pasākumi/plāni utt., iespējams kādam arī laikapstākļi, jo septembrī nevar zināt kāds laiks būs, iespējams nespēja izlemt par distanci un jebkuri citi apstākļi.
Bet tad kad pienāk nedēļa/divas pirms brauciena un var/grib pieteiktie, tad cena ir "kosmoss". Runājot par cenu - nedaudz ne pa tēmu averza iemeta linku no kaut kādas Tartu maratona lapas, kas nemaz nesauc sevi un nepozicionē kā "vienības" brauciens. Ja ir parasta gonka, cena var būt vienalga cik liela, jo tas ir bizness, ar to pelna naudu. Tas man ir saprotams.
Bet pozicionēt pasākumu tik skaļi, kā vienības brauciens, tradīcijas, 1939. gads, utt.. Skandēt un "spēlēt" uz to, ka jāsavāc kaut kāds rekords, tad tiešām ir jautājums - par kādu rekordu ir runa?!
Nekādā gadījumā neuzkatu, ka pasākumam jābūt bezmaksas. Ir sponsori (lasīt suugoi komentāru).
Konkrēti šim pasākumam jābūt pieejamam visiem, nevis tikai tiem, kam ir nauda. Pretējā gadījumā jābeidz "skalot" smadzenes tautai par kaut kādu riteņbraucēju vienību.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By JanisRo 04.09.2015 18:05:23

Member · 558 comments

man dalības maksa ir x3, jo puikas ar piedalās. + vēl kādi 10 EUR par nokļūšanu + kādi 10 EUR tiek noēsti papildus ikdienas ēšanai. Kopā salasās. Vienai gonkai nekas, bet šitā būtu laikam kāda astotā šogad; sāk sist pa kabatu.
Ar simbolisku dalības naudu uzstādītie mērķi pildītos labāk.


Kāpēc tad jūs braucat ar to riteni, ja jūs visu laiku krītat? (© dakteris)

Avatar

By averza 04.09.2015 18:46:31

Member++ · 5,039 comments

Vai tad es?

Avatar

By KasparsS 04.09.2015 19:12:37

Member+ · 2,280 comments
averza wrote

Vai tad es?

Ui, sorī, Vaskis


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By arvigo 04.09.2015 19:52:05

Member · 190 comments

Tiešām ļoti daudzi divus mēnešus iepriekš nezina kas būs ar veselību darbiem un laika apstākļiem. Un noteikti ir daudz tādu, kas redzot ka noteiktajā dienā ir labs laiks, izlemtu piedalīties, nu bet par tādu ciparu....protams ka nebrauks.

Avatar

By Eduards 04.09.2015 20:29:56

Member# · 2,686 comments

Reiz vienā intervijā Igo teica, ka neiebilstu, ja sacensībām pāris stundas pirms starta nevarētu vispār pieteikties. Kā arī ka uz vietas piesakās ~500, arī par šo lielo dalības maksu.