Vienības brauciens 2015 - šoseja

Avatar

By Basters 07.09.2015 19:56:41

Member · 346 comments
arvils wrote
ZIB wrote

nu gan tev dzelzs nervi. Kāpēc startā neņēmi un nebrauci pa asfalu ? Tas nav nekas aizliegts, tie kas gribēja dzina, a tiem kam nepatīk lūdzu, vai tad jums kāds aizliedza tur atrasties ? smile

Neesmu pārliecināts vai tā darot vispār būtu bijis ievērojams ieguvums; slaloms tik un tā būtu bijis līdz pat šosejai. Varbūt vienīgi finišā būtu kādu 1-2min ātrāk, kas attiecīgi būtu vēl kādas 100 vietas augstāk kopvērtējumā.

Baigi liels laiks paiet kamēr uzkāp un sāc mīt šāviens uz video ir 1min20sek reāli braukt sāc 7min 49sek,bakstīšanās koridor 6min30sek

Avatar

By Garinhais 07.09.2015 20:01:56

Member · 59 comments
nigus wrote

arvils pirmajā video 14:51 redzams viens kritiens:
https://youtu.be/pgHuwrQha7g?t=891

15:15 vēl viens.

Ja no mugurpuses nebrīdina, izpildītais slaloms arī viegli ar kaut ko tādu varēja beigties.

Ups par vēlu.

Varbūt atsauksies kritiena 15:15 vaininieks, vismaz gribās dzirdēt kādu skaidrojumu. Meitene, kas cieta visvairāk atceras tikai tekstu "atvaino"...


www.4rati.lv
Nu tie 4 riteņi arī mīļi...

Avatar

By toms79 07.09.2015 20:23:49

Member · 465 comments

Kad māciet bērniem braukt ar riteni, iemāciet nebraukt priekšā braucošajam pakaļējā ratā. un viss būs labi. Ir cilvēki, kas šo zin jau no mazotnes.


Avatar

By Gerids 07.09.2015 20:39:13

Member · 831 comments
RichDee wrote

Pirmā grupa tautā. Kopumā diezgan jocīgs brauciens ar pārāk daudziem interesantiem tipiņiem, sēdēt dziļāk grupā ļoti neomulīgi - skatīt 15:45

Diez gan trakas lietas izskatās, it sevišķi Sēnīte -> Ragana, visa tā satiksme un pilnīgs bardaks.

Last edited by Gerids (07.09.2015 20:40:51)

Avatar

By vasis8 07.09.2015 20:59:59

Member · 5,770 comments
wheelie wrote

25:50, gandrīz ātrajos, atceros šo momentu, kārtīgi nolamāja vēl čali big_smile

es laikam tas biju kurš lamāja..bet nu čalis pilnīgs idi***, gandrīz parāva mani zem ātrajiem.


vasis8@inbox.lv
VISS PIEDĀVĀJUMS:  https://mtb.xc.lv/search.php?action=sho … er_id=2705
P.S. Protu apieties ar Omnivas aparātiem

Avatar

By averza 07.09.2015 21:14:05

Member++ · 5,039 comments

Reku ir redzami lohi ar braukšanas stilu, kura dēļ daļa kritienu arī rodas: https://youtu.be/pgHuwrQha7g?t=20m57s

Avatar

By Mayhem 07.09.2015 21:23:15

Member · 89 comments
averza wrote

Reku ir redzami lohi ar braukšanas stilu, kura dēļ daļa kritienu arī rodas: https://youtu.be/pgHuwrQha7g?t=20m57s

Lol, vienam nemaz nav ķiveres un abiem nav numuru. Tie ir tie keksi, kuri pēc starta, kaut kur no krūmiem izlien un īsi pirms finiša atkal ielec krūmos? Bet jā, cik esmu manījis, tad man šie 'modernie' fiksīšu braucēji šķiet tik pat atbaidoši kā mazi bērni ar RRS krekliem. Ļoti skāba drošība no viņu pusēm. Par laimi, nu jau, lielākajos velomaratonos startēju no pirmajiem 2~ koridoriem, tāpēc ar tādiem vairs nav īpaši jāsaskarās.

p.s. Kādam ir kāda galerija pieejama no brauciena? Neskatitot to vienu galeriju Japiņa facebook lapā. Profesionālas kameras pa malām redzēju daudz, gribas redzēt rezultātus.

Last edited by Mayhem (07.09.2015 21:24:15)

Avatar

By averza 07.09.2015 21:31:14

Member++ · 5,039 comments

Sasmīdināja apollo komentārs:

Braukšanas kultūra..briesmīga..ar pilnu jaudu lejā no Turaidas kalna..tur ir jābūt slimam.

Avatar

By aldis23 07.09.2015 22:07:40

Member · 246 comments
Mayhem wrote
averza wrote

Reku ir redzami lohi ar braukšanas stilu, kura dēļ daļa kritienu arī rodas: https://youtu.be/pgHuwrQha7g?t=20m57s

Lol, vienam nemaz nav ķiveres un abiem nav numuru. Tie ir tie keksi, kuri pēc starta, kaut kur no krūmiem izlien un īsi pirms finiša atkal ielec krūmos? Bet jā, cik esmu manījis, tad man šie 'modernie' fiksīšu braucēji šķiet tik pat atbaidoši kā mazi bērni ar RRS krekliem. Ļoti skāba drošība no viņu pusēm. Par laimi, nu jau, lielākajos velomaratonos startēju no pirmajiem 2~ koridoriem, tāpēc ar tādiem vairs nav īpaši jāsaskarās.

p.s. Kādam ir kāda galerija pieejama no brauciena? Neskatitot to vienu galeriju Japiņa facebook lapā. Profesionālas kameras pa malām redzēju daudz, gribas redzēt rezultātus.

https://www.facebook.com/arwis.vorslavs … 044082923/ Labākais ir "mocikletista", kuram liekas jārūpējas par drošību komentārs

Last edited by aldis23 (07.09.2015 22:09:09)

Avatar

By Alkohols 07.09.2015 22:21:29

Member · 9 comments

lielākoties baisi video un baisi komentāri smile un kā vārdā ? Mana "karjera" ilga no 2002. līdz 2009. un pēc smagas traumas un 2 operācijām pēc 2009. gada Vienības brauciena metu mieru. Šogad kaut kas mani dīdija, ka vajadzētu moš atkal pamēģināt. Pat patrennējos drusku. Bet racionālists manī nogalināja velmi samaksāt dalības maksu, un labi, ka tā, jo video tiešām ir "pabriesmīgi". Negribētos vēlreiz rehabilitēties 18 mēnešus dēļ kaut kāda dowņa, bet tādu skaits tur, kā saprotu, pēdējos gados tikai pieaug

Avatar

By čukča 07.09.2015 22:25:08

Member+ · 607 comments
averza wrote

Reku ir redzami lohi ar braukšanas stilu, kura dēļ daļa kritienu arī rodas: https://youtu.be/pgHuwrQha7g?t=20m57s

lol, itkā tavs braukšanas stils baigi atšķiras. Pats esi tāds pats alnis.

Avatar

By UC1366 07.09.2015 22:52:13

Member · 48 comments

A kurš ta saka ka Mēs velobraucēji esam veseli smile Es gan braucu MTB bet man MTB riteni no Turaidas kalna ātrums bija 74 km/h

averza wrote

Sasmīdināja apollo komentārs:

Braukšanas kultūra..briesmīga..ar pilnu jaudu lejā no Turaidas kalna..tur ir jābūt slimam.

Avatar

By jan4ukss 07.09.2015 23:01:41

Member · 227 comments

Vispar iesaku jums pameiginat nevis tautu ,bet sporta distanci pagasho gad pameiginaju saprau ,ka tauta vairs nav ko meklet. Pa visam cita brauksanas kultura visi laipni ,draudzigi nav neapdomati manevri. Rezultats ari daudziem nav svarigs ,svarigi ir finishet. Par laiku ari nav ko uztraukties neviens tev no trases nedzen nost vari lena gara ripinaties kaut vai 6as stundas big_smile big_smile un rezultats tapat bus.

Avatar

By averza 08.09.2015 00:00:28

Member++ · 5,039 comments
čukča wrote
averza wrote

Reku ir redzami lohi ar braukšanas stilu, kura dēļ daļa kritienu arī rodas: https://youtu.be/pgHuwrQha7g?t=20m57s

lol, itkā tavs braukšanas stils baigi atšķiras. Pats esi tāds pats alnis.

Saprotu, ka varonis bez numura un ķiveres, kurš prot braukt ratā un samācījies braukt kā NYC velokurjeri, esi Tu? Prieks iepazīties!

Avatar

By antosha.tt 08.09.2015 07:06:47

Member · 8 comments

Varu tik nopriecaties ka otraja grupa sadu slalomistu nebij, vai nemaniju. Katrs akstas ka mak, kamer citus netraume, lai kaut kaulus lauzh. Uz sosejas izbraucot meginaju veikt raavienu lidz pirmajai grupai, apravos. Finish ap 150. Vietu. Palidzeja mierigak braukt ari skats acu prieksa, kad blakus stavosajai meitenei parlika ratus no cita velo kas shoseju bij braucis un vecis apskrapejies bij smagi. Tapat bij moments viens kur sabremzeties dabuju uz sosejas un no aizmugures bij koments, diezgan vertigu pieredzi sanaca gut braucot grupa, un veljoprojam man grupas riebjas. No siguldnieka leja ar 69 lidoju,viens bij sabremzejies, saprast nevareja kas sim bij bet pats dabuju bremzet, kas to lai zin kur palicis butu.
Trase manuprat vissinteresantakaa gada kalendaraa. Tik tas traumas un avarijas, pagajuso gad vienam pari rokai pabrauca laikam vel, ari grupas kritieni un milzu blaushana pec tam. Sogad ari neizpalika cilveki ar 5000 nummuriem pirmajos simtos, vienu uz kalna apdzinu, iedeva stimulu braukt atrak.

Last edited by antosha.tt (08.09.2015 07:12:21)


Campagnolo miilis.
Pinarello Prince "team telekom" + 52t raval.
Entuziastisks ritenjlauzis.

Avatar

By asa1985 08.09.2015 08:56:15

Member · 71 comments

Tā ir bauda braukt ar pilnu jaudu lejā no Turaidas vai Siguldas puses. smile Sajūtas ir labas. smile

Avatar

By Gaidis 08.09.2015 09:55:43

Member · 14 comments

3,5 tonnas vērto velo ar koka rāmi 6dien pie Elkor Plaza Vienības brauciena izlozē 7 jubilāru konkurencē nevinnēju, bet 7dien Siguldā svētku laukumā bija tas gods atrast zelta (apzeltītu) rokassprādzi, ko nodevu sacensību info centrā.

Avatar

By derek 08.09.2015 10:26:47

Member · 25 comments
Alkohols wrote

lielākoties baisi video un baisi komentāri smile un kā vārdā ? Mana "karjera" ilga no 2002. līdz 2009. un pēc smagas traumas un 2 operācijām pēc 2009. gada Vienības brauciena metu mieru. Šogad kaut kas mani dīdija, ka vajadzētu moš atkal pamēģināt. Pat patrennējos drusku. Bet racionālists manī nogalināja velmi samaksāt dalības maksu, un labi, ka tā, jo video tiešām ir "pabriesmīgi". Negribētos vēlreiz rehabilitēties 18 mēnešus dēļ kaut kāda dowņa, bet tādu skaits tur, kā saprotu, pēdējos gados tikai pieaug


kaut ko tādu lasot, pazūd vēlme piedalīties kādos šosejas mačos sad
bet laikam no tā izmukt nav iespējams, ja pats māki braukt, nav teikts, ka tevī kāds nenonesīs sad
Tas sports visur tāds ir? Vai tikai pie mums tā gadas?

Avatar

By ondris 08.09.2015 10:29:23

Member · 16 comments

Redzēju divus braucējus, kas pilnā hodā nesoties no Turaidas kalna kaut ko nesadalīja uz slidenā pielijušā asfalta, kam sekoja kritiens, un pēc tam vēl kādus 10 metrus garš šļūciens pa asfaltu uz "tekstila un ādas bremzēm". Skats pabriesmīgs. Cerams, ka bez nopietnām traumām.

Avatar

By vitamiins_xc 08.09.2015 10:31:09

Member+ · 2,832 comments

jāiet otrivā, neviens netraucēs, ja nu vienīgais mocis.


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By ZIB 08.09.2015 10:35:11

Member · 273 comments
derek wrote
Alkohols wrote

lielākoties baisi video un baisi komentāri smile un kā vārdā ? Mana "karjera" ilga no 2002. līdz 2009. un pēc smagas traumas un 2 operācijām pēc 2009. gada Vienības brauciena metu mieru. Šogad kaut kas mani dīdija, ka vajadzētu moš atkal pamēģināt. Pat patrennējos drusku. Bet racionālists manī nogalināja velmi samaksāt dalības maksu, un labi, ka tā, jo video tiešām ir "pabriesmīgi". Negribētos vēlreiz rehabilitēties 18 mēnešus dēļ kaut kāda dowņa, bet tādu skaits tur, kā saprotu, pēdējos gados tikai pieaug


kaut ko tādu lasot, pazūd vēlme piedalīties kādos šosejas mačos sad
bet laikam no tā izmukt nav iespējams, ja pats māki braukt, nav teikts, ka tevī kāds nenonesīs sad
Tas sports visur tāds ir? Vai tikai pie mums tā gadas?

Visās šosejas gonkās, izņemot Rīgas šoseju kur braucu no pēdējā koridora (šosejas gonkas braucu pirmo gadu) esmu atbraucis pirmajā grupā, ap priekšpusi. Nevienā kritienā neesmu bijis un par laimi nav bijis situāciju bīstamu. Tāpēc, nebrauciet aizmugurē un būs mazāka iespēja, ka jums kāds priekšā nokritīs smile

Par kritieniem, paskatieties kā tour de france visi sitās, mūsu pašu sporta klasē cik kritienu ir. Visur kur cilvēki sacenšas un izliekas būs bīstamas situācijas. Bet šoseja noteikti ir krietni traumatiskāka par mtb un bīstamāka vismaz reizes divas.

Tie visi ir mani personiskie minējumi un novērojumi, ja kļūdos, tad labojiet.

Jā, braucot 2, 3, 4 grupā tautā, cilvēki kritīs stulbāku iemeslu dēļ nekā priekšā, bet citādāk, kā tautā ir zavali, tā sportā ir (manuprāt)

Last edited by ZIB (08.09.2015 10:36:29)

Avatar

By novērotājs 08.09.2015 11:06:12

Member+ · 1,908 comments
Garinhais wrote

Vakarā tusējot pa traumām un  gaiļiem principā 70% pacientu bija no velo pasaakuma, un ar ko iznāca parunāt visiem ir bijis kontakts ar kādu no braucējiem...

Un visiem tas kritiens sanāca tā otrā dēļ?
Vienā no šī gada Jūrmalām, piemēram, paziņa stāstīja par jaunkundzi, kas ik pa laikam braukusi pārējiem grupas braucējiem pakaļratā, līdz kamēr pati nolikusi uz acīm.

Avatar

By čaks 08.09.2015 13:43:09

Member · 75 comments

otrivā ar pliku muldēšanu neaiziesi:D

vitamiins_xc wrote

jāiet otrivā, neviens netraucēs, ja nu vienīgais mocis.

Avatar

By Juris D. 08.09.2015 13:57:15

Member · 56 comments
Lipucis wrote

Varbūt kāds var padalīties ar bildēm no tautas brauciena ?

Velo.lv Picasa albumos ir mazliet vairāk oficiālo bilžu nekā tajā Facebook lapā publicētajā vienīgajā galerijā https://picasaweb.google.com/106247863439843138865

Avatar

By Dzinja 08.09.2015 13:59:03

Member · 131 comments

Facebookā ir bildes Pulsometrs.lv lapā

Avatar

By DZ 08.09.2015 14:52:48

Member · 3,501 comments
jan4ukss wrote

Vispar iesaku jums pameiginat nevis tautu ,bet sporta distanci pagasho gad pameiginaju saprau ,ka tauta vairs nav ko meklet. Pa visam cita brauksanas kultura visi laipni ,draudzigi nav neapdomati manevri. Rezultats ari daudziem nav svarigs ,svarigi ir finishet. Par laiku ari nav ko uztraukties neviens tev no trases nedzen nost vari lena gara ripinaties kaut vai 6as stundas big_smile big_smile un rezultats tapat bus.

Pirms divi gadi policijas eskorts Cēsīs otrivu aizveda nepareizi, pagājušogad vilciena dēļ tika apturēta grupa, bet otrivs paspēja. Balvās XXL krekli un tamlīdzīga draza, ko sportisti var vien izmantot lai notīrītu drazu no ķēdes. Vismaz vienu gadu(2004.?) tautas un šosejas sporta pirmās grupas pie turaidas kalna pagrieziena sabrauca kopā.
Ļoti laba attieksme pret šāda līmeņa sacensību organizēšanu.

Last edited by DZ (08.09.2015 14:54:08)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By aspms* 08.09.2015 15:29:25

Member · 2,079 comments

Galvenais ka dalībnieku skaita rekords!

p.s. kad ir nākamās LRF prezidenta vēlēšanas? big_smile


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.