08.08.08. Rīga - Ērgļi

Avatar

By iwars 12.08.2008 09:02:04

Member+ · 73 comments
mr.SQRX wrote

Kāds tad ir vilciena laiks? Es arī esmu "Ērglis"? smile
Es braucu ar riteni šo sestdienu uz Ērgļiem. Viens pats. Ceļš bija pēc lietus, mīksts un ar baigo trepi. Sevišķu vēju nejutu. Izbraucu paagri no rīta, kad ceļi vēl tukši. Vidējais ātrums līdz Ērgļiem bija 27,13 km/h un līdz turienei nokļuvu 3:52 (09.08.08.). Pēc tam izbraucu SEB maratona Tautas klases trases apskati kopā ar entuziastiem, atpūtos un atpakaļ uz Rīgu! Kopā sanāca 260 km vienā dienā! smile Interesantākais ir tas, ka pa ceļam izdzēru gandrīz vai 6 litrus šķidrumu! big_smile Uz beigām vairs spēka nebija, un visa brauciena vidējais ātrums ir 25,7 km/h. Atpakaļbraucienā gan nācās ik pa laikam piestāt pieturās, lai atpūstos! smile

Vilciens reitingā ir 5. vietā smile

Nezinu, kāds ir HAWAII viedoklis, bet droši vien šādi braucieni būtu jāorganizē grupiņās, ar simbolisku startu un finišu, no dz.st. līdz dz. stacijai, ar simbolisku sekretāru un simboliskiem sertifikātiem, drošības pēc - lai būtu vismaz divi liecinieki smile


Eat pasta, smoke rasta, ride fasta!

Avatar

By Biker 12.08.2008 09:29:25

Member+ · 954 comments
iwars wrote
mr.SQRX wrote

Kāds tad ir vilciena laiks? Es arī esmu "Ērglis"? smile
Es braucu ar riteni šo sestdienu uz Ērgļiem. Viens pats. Ceļš bija pēc lietus, mīksts un ar baigo trepi. Sevišķu vēju nejutu. Izbraucu paagri no rīta, kad ceļi vēl tukši. Vidējais ātrums līdz Ērgļiem bija 27,13 km/h un līdz turienei nokļuvu 3:52 (09.08.08.). Pēc tam izbraucu SEB maratona Tautas klases trases apskati kopā ar entuziastiem, atpūtos un atpakaļ uz Rīgu! Kopā sanāca 260 km vienā dienā! smile Interesantākais ir tas, ka pa ceļam izdzēru gandrīz vai 6 litrus šķidrumu! big_smile Uz beigām vairs spēka nebija, un visa brauciena vidējais ātrums ir 25,7 km/h. Atpakaļbraucienā gan nācās ik pa laikam piestāt pieturās, lai atpūstos! smile

Vilciens reitingā ir 5. vietā smile

Nezinu, kāds ir HAWAII viedoklis, bet droši vien šādi braucieni būtu jāorganizē grupiņās, ar simbolisku startu un finišu, no dz.st. līdz dz. stacijai, ar simbolisku sekretāru un simboliskiem sertifikātiem, drošības pēc - lai būtu vismaz divi liecinieki smile

Jāpaskatās, varbūt ka var mēģināt uzstādīt Ginesa rekordu !


Galvenais ir motivācija.

Avatar

By r_s 28.06.2010 16:14:51

Member+ · 1,534 comments

šis varētu būt interesants velomaršruts, ja vien nav pārāk daudz smilšu. zebra stāsta, ka ar auto vidējais ātrums 20km/h.
http://tv.delfi.lv/video/KSw2qLgF/

Avatar

By trops 28.06.2010 17:53:12

Member · 546 comments

Vakar braucu turp atpakaļ posmu Kliģenes ceļš-Ērgļi, stāvklis labāks par parasto, zebra četreiz pārspīlē. Ar velosipēdu kaifu būs grūti noķert, varbūt ir vērts pamēģināt izbraukt pa nojauktā dzelzceļa uzbērumu, itkā tagad skitoties veloceliņš(varbūt jaucu ar Ieriķi -Gulbene)


Puisis no laukiem

Avatar

By dc 29.06.2010 00:40:16

Member+ · 297 comments

te var palasīt, kā kādi brauca pa rīga-ērgļi veco dzelzceļu
http://cdtlapsa.wordpress.com/2010/04/2 … spedicija/

Avatar

By wheelie 12.08.2010 15:33:10

Member+ · 2,605 comments

Cik saprotu, pašlaik sliedes ir demontētas? Kaa ir ar braukšanas apstākļiem šaja ceļa posmā  Var braukt pa uzbērumu?


keep rollin'

Avatar

By r_s 12.08.2010 15:38:54

Member+ · 1,534 comments

mēs jūlijā nobraucām tikai pusi, līdz Suntažiem un tad uz Ķegumu. Kangaros ir ūdens pumpis smile
uzbērums daudzās vietās ir ar oļu granti, kas grimst. nekāda grantene tur nesanāk.