SEB MTB 4. posms Sigulda

Avatar

By makreckis 06.07.2015 09:27:57

Member · 207 comments

Lasu komentārus un brīnos - mēs laikam esam dažādās sacensībās piedalījušies!

Tik daudz žulti, nievu, naida, ļaunuma man vienlaicīgi nav izdevies sen kā lasīt! Šausmas, jums pašiem nav grūti ar sevi sadzīvot, ja šitik neapmierināti ar visu esat/

Ar manu 7... 8 gadu pieredzei Latvijas MTB sacensībās - es tur biju, man viss patika, viss apmierināja. I par trasi savlaicīgi uzzināju, i numuru iedeva, i padzert, paēst iedeva!

Paldies, Japiņa k-gs, ka Tu visu šo dari un šīs nievas vēl izturi! smile

Avatar

By egils13 06.07.2015 09:56:58

Member+ · 1,204 comments

kulaks uz acs visam ir sporta klases individuālā vērtējuma apbalvošana, no kuras ir izņemti ārā nacionālo licenču turētāji! kā to saprast? nacionālo licenču turētāji samaksāja dalības maksu kā visi pārējie, bet posmā piedalījās ārpus konkurences? vai tas bija nolikumā pateikts? vai nacionālo licenču turētāji bija informēti pirms starta, ka viņu rezultāti netiks ņemti vērā?

Avatar

By wattanens 06.07.2015 10:00:04

Member · 793 comments
Trax wrote

Kas attiecas uz MammaDaba braucējiem Tautas klases priekšā - man bija pāris pacmitgadnieki (12-14 gadi apmēram), zinot šauro finiša 5 km trasi, koriģēju viņus no mugurpuses, sakot kur kāds līkums būs, kāds nobrauciens, lai tikai nebaidās un brauc, bet nelec no riteņa nost. Tādus čalīšus vajag uzslavēt, lai viņiem draivs braukt atkal un atkal. Kad tikām pa to šauro taku tādā veidā (diezgan ātri, starp citu) līdz Gaujas tiltam, tad uz asfalta viņus varēja apskriet.

+1
Lielākā daļa tautas klases braucēju varētu no V14 topgala pamācīties kā jāmin, kā arī cerēt sasniegt tādus pašus rezultātus kā teiksim pirmais trijnieks.


3/4

Avatar

By esska 06.07.2015 10:07:37

Member · 32 comments
Kalvis99 wrote

Katrs izceļas, kā māk
https://www.facebook.com/elvis.bernhard … 753834567/

Apskatoties video... Vietalvā, pie pēdējā dzeršanas punkta staigāja pie visiem un teica, ka esot stipri kritis un lauzis vairākas ribas....

averza wrote
Aigix24 wrote

nesportiska izskata meitenes (atvainojos nevienu negribu aizskart) stumjam velo augša ar zilajiem numuriem uz muguras.

Zilie numuri ir arī jauniešiem/jaunietēm, kas brauc dabu. Ja nemaldos, tie numuri ir 5xxx. Nebur drāmu! smile

Mammu dabu brauc jaunieši, grupa w/m14 ar zaļiem numuriem.

Last edited by esska (06.07.2015 10:17:57)

Avatar

By parazutis 06.07.2015 10:30:19

Member+ · 757 comments

Toties bērnu mači bija pa skaisto. I distance pagarināta, i aplis uztaisīts garāks, gan asfalts, gan grants un pat smilšu vanna. Uzvarētajiem tika ari lielais saldējuma kokteilis smile

Avatar

By novērotājs 06.07.2015 10:35:12

Member+ · 1,908 comments
Ints wrote

Nedomāju ka tas visu sarežģītu ja M/W14 un Mammadaba startētu 15-20 min pēc Tautas starta !

Pie pašreizējiem trašu plānojumiem (ar šortkatiem Mammaidabai) tas situāciju tikai pasliktinātu. Tie jaunieši, kas šobrīd vēl paspēj izbēgt no Tautas vai arī sastopas ar to pavisam netālu no finiša, tad saskrietos ar Tautu arī šobrīd tik tradicionālajās šaurajās taciņās. Un, tā kā viņiem ir savas cīņas par grupas spico galu, viņi vis nebūs noskaņoti pamukt malā, lai kādu palaistu garām.
Tur kaut kas ir jāmaina globāli, ja grib ko uzlabot.

Last edited by novērotājs (06.07.2015 10:52:20)

Avatar

By klacis 06.07.2015 10:39:01

Member · 75 comments

Man patika. Personīgi neskāra neviena no lažām, kas tika nolaistas, tāpēc nevaru sūdzēties. Tāpat, trasi biju izbraucis un visu zināju arī bez marķējuma. Samērā nepamatoti gānīt visu organizatoru komandu par to sporta klases maldīšanos, jo cik saprotu gļuku pielaida viens brīvprātīgais tiesnesis, kurš visticamāk saņemot uzdevumu māja ar galvu un teica, ka viss skaidrs. Pasēdēja saulē un visu sajauca. Domāju, ka šādās vietās sarkanbaltās lentas būtu tieši laikā risinājums. Kad vieni aizbraukuši, tad pārliek lentu uz otru pusi. Tas samazinātu cilvēcisko faktoru.
Lai ar marķējumu visus nosūtītu pareizā virzienā, tad bultām jābūt dažādās krāsās, pirms būtiskiem pagriezieniem ir jābūt 200m..., 100m..., 50m... atskaitei, papildus lentas kur iespējams utt. Es piemēram, praktiski nevienu bultu trasē nepamanīju (trasi gan zināju un man viņas nevajadzēja), braucot barā ir svarīgākas lietas, kam pievērst uzmanību nekā čekot visu laiku krūmus. Liekot tās bultiņas jau droši vien liekas, ka šitā ir labi redzama, ko tad te vēl, bet tas notiek nesteidzoties, vienatnē un ar pulsu zem 100. Situācija gonkā ir stipri savādāka...

Avatar

By raiter 06.07.2015 10:49:46

Member+ · 3,346 comments
makreckis wrote

Lasu komentārus un brīnos - mēs laikam esam dažādās sacensībās piedalījušies!

Tik daudz žulti, nievu, naida, ļaunuma man vienlaicīgi nav izdevies sen kā lasīt! Šausmas, jums pašiem nav grūti ar sevi sadzīvot, ja šitik neapmierināti ar visu esat/

Ar manu 7... 8 gadu pieredzei Latvijas MTB sacensībās - es tur biju, man viss patika, viss apmierināja. I par trasi savlaicīgi uzzināju, i numuru iedeva, i padzert, paēst iedeva!

Paldies, Japiņa k-gs, ka Tu visu šo dari un šīs nievas vēl izturi! smile

+1  smile

Mani uzjautrina, ka ļaudis 7 no rīta kā pirmo darbu, forumā cemmi izgāž smile   Tiešām te jācitē foruma klasika: būtu labāk pedāļus treniņā minuši, nevis  datoram pogas spaidījuši smile


Avatar

By averza 06.07.2015 10:54:30

Member++ · 5,039 comments

Spriežot pēc tā, ko runāja pa skaļruņiem pirms tautas starta, šeit izteiktās sūdzības/priekšlikumi arī tiek ņemti vērā. Konkrēti par zīmi, ka pēc 200m sadalās tauta/mammadaba. Nemanīju gan to zīmi dabā, bet laikam tāpēc, ka skatījos uz priekšā braucošo dibeniem. Tā ka turpinām čīkstēt un viss paliks labāk smile

Avatar

By eR Bē 06.07.2015 10:58:37

Member · 2 comments

Vēlētos atdot ķēdes izspiedēju Latvenergo komandas pārstāvim. Ja tu te esi vai kāds pazīst ,.zvaniet  rakstiet 22 četri 4 seši 2 četri 5. Varētu būt kāds no sekojošiem dalībniekiem:
748    1331    Andris    Pļavnieks   
776    1020    Jānis     Saule   
905    1983    Sandris    Koževņikovs

Last edited by eR Bē (06.07.2015 12:56:51)

Avatar

By esska 06.07.2015 11:03:27

Member · 32 comments
averza wrote

Spriežot pēc tā, ko runāja pa skaļruņiem pirms tautas starta, šeit izteiktās sūdzības/priekšlikumi arī tiek ņemti vērā. Konkrēti par zīmi, ka pēc 200m sadalās tauta/mammadaba. Nemanīju gan to zīmi dabā, bet laikam tāpēc, ka skatījos uz priekšā braucošo dibeniem. Tā ka turpinām čīkstēt un viss paliks labāk smile

Bija zīmes, pie tam lielas, labi redzamas gan pirms 200. metriem, gan pirms 100. metriem ka mamma daba dalās un dalīšanas punktā arī puisis stāvēja un koriģēja kur jābrauc. Bija daži ar ziliem numuriem, kuri vēlējās braukt pa mammas dabas distanci, bet puisis skaļi viņiem pateica, Jums jābrauc pa labi!!! Šajā ziņā bija ļoti labi nostrādāts!!!

Avatar

By PTZ 06.07.2015 11:06:33

Member · 454 comments

Trase iepriekšējos gados patika labāk, it sevišķi Turaidas kalns sākumā, kur atbilstoši spējām jau varēja paretoties visa tā tautas masa.
Šoreiz tāds gāžamais gabals ar pāris kāpumiem.
Bet visādi citādi - nekādu pretenziju, paldies organizatoriem!


Pain is inevitable. Suffering is optional.

Avatar

By AdRemAuto 06.07.2015 11:11:46

Member · 35 comments

Foto no Siguldas posma (Tautas klase):
https://www.facebook.com/media/set/?set … 852&type=3

Avatar

By skorobej 06.07.2015 11:28:54

Member · 12 comments
raiter wrote
makreckis wrote

Lasu komentārus un brīnos - mēs laikam esam dažādās sacensībās piedalījušies!

Tik daudz žulti, nievu, naida, ļaunuma man vienlaicīgi nav izdevies sen kā lasīt! Šausmas, jums pašiem nav grūti ar sevi sadzīvot, ja šitik neapmierināti ar visu esat/

Ar manu 7... 8 gadu pieredzei Latvijas MTB sacensībās - es tur biju, man viss patika, viss apmierināja. I par trasi savlaicīgi uzzināju, i numuru iedeva, i padzert, paēst iedeva!

Paldies, Japiņa k-gs, ka Tu visu šo dari un šīs nievas vēl izturi! smile

+1  smile

Mani uzjautrina, ka ļaudis 7 no rīta kā pirmo darbu, forumā cemmi izgāž smile   Tiešām te jācitē foruma klasika: būtu labāk pedāļus treniņā minuši, nevis  datoram pogas spaidījuši smile


+1  smile


speed.....

Avatar

By Beka 06.07.2015 11:46:30

Member · 118 comments

Cik es dzirdēju no pašiem Sporta pirmās pačkas braucējiem, tad tiesnesis visu esot rādījis pareizi. Tikai kādam esot licies, ka viņš labāk zin trasi un esot nobļāvies, ka tiesnesis muldot un ka ir jāgriež pa labi. Tad nu visi esot paklausījuši un aizcirtuši nepareizi. Visas pārējās pačkas aizbrauca pareizi. Domāju, ka šeit nav ne organizatoru vaina ne arī tiesnešu. Un ar bultām, vismaz sportam, nebija nekādu problēmu. Bultas bija pietiekami un visu varēja saprast.

Last edited by Beka (06.07.2015 11:47:00)

Avatar

By Papuass 06.07.2015 11:47:04

Member+ · 2,978 comments

Ja kādam nobraucieni šķita pārāk neinteresanti, vajadzēja aizbraukt turpat blakus uz Laurenčiem, kur XCO trase smile

Avatar

By Ravx 06.07.2015 11:59:27

Member · 171 comments
jurigors wrote

Dažas bildes no manis, varbūt kāds ierauga sevi : https://goo.gl/photos/LAoZ8ZEMecRqg84y6

Paldies par bildēm no Sporta Klubs WENDI !!!

Avatar

By averza 06.07.2015 12:12:52

Member++ · 5,039 comments

Kurš man izstāstīs, kā Ieva tika trešajā koridorā?

Avatar

By vjdzonny 06.07.2015 12:25:43

Member · 20 comments

Kur tad šoreiz bija pazudušas koridoru vārtu meitenes jau 30min pirms tautas starta?
Bet beigās jau visi sameta vienā maisā.. (7. 8. 9..)

Avatar

By Everest 06.07.2015 12:42:31

Member · 57 comments
Beka wrote

Cik es dzirdēju no pašiem Sporta pirmās pačkas braucējiem, tad tiesnesis visu esot rādījis pareizi. Tikai kādam esot licies, ka viņš labāk zin trasi un esot nobļāvies, ka tiesnesis muldot un ka ir jāgriež pa labi. Tad nu visi esot paklausījuši un aizcirtuši nepareizi. Visas pārējās pačkas aizbrauca pareizi. Domāju, ka šeit nav ne organizatoru vaina ne arī tiesnešu. Un ar bultām, vismaz sportam, nebija nekādu problēmu. Bultas bija pietiekami un visu varēja saprast.

Sabotāža! big_smile


Big dreams no money

Avatar

By Judy 06.07.2015 12:42:54

Member · 56 comments
Lēnais wrote

Trase varēja būt interesantāja, bet nekas, varēja tik mīt un mīt. Kopumā viss labi.
Jautājums: Vai kāds stāvlaukumā pie panorāmas rata neatrada 950 numuru, uz muguras spraužamo, vai kaut kur Siguldā?
Un ja neatrodas, ko iesakiet darīt!?

par kaut kādu atrastu numuru ziņoja pa mikrofonu, bet kaut kā likās, ka numurs ir no sporta distances, vari pie organizētājiem painteresēties. Ja neatrod, tad jāpiesaka jauns un jāsamaksā.

Avatar

By Janots 06.07.2015 12:44:09

Member · 61 comments

Gribētu lūgt,  tiem kuriem velidopēdi ir aprīkoti ar kājiņām un bagažniekiem un visādiem citādiem asiem un bīstamiem brīnumiem, lūdzu noņemiet tos uz sacīksti,  jo ar tiem variet traumēt ne tikai sevi,  bet arī līdzbraucējus. Būtu labi,  ja visam velobraucēju baram būtu vismaz jāpaiet garām,  kādam tehniskajam speciālistam, kurš pamanītu vismaz pašu svarīgāko(neesošas bremzes, bīstamus priekšmetus uz velo u.c.).

Avatar

By averza 06.07.2015 12:55:14

Member++ · 5,039 comments

Bez bremzēm desmitajā kilometrā ielidotu Gaujā smile

Avatar

By Redlihs 06.07.2015 13:05:35

Member · 91 comments
Beka wrote

Cik es dzirdēju no pašiem Sporta pirmās pačkas braucējiem, tad tiesnesis visu esot rādījis pareizi. Tikai kādam esot licies, ka viņš labāk zin trasi un esot nobļāvies, ka tiesnesis muldot un ka ir jāgriež pa labi. Tad nu visi esot paklausījuši un aizcirtuši nepareizi. Visas pārējās pačkas aizbrauca pareizi. Domāju, ka šeit nav ne organizatoru vaina ne arī tiesnešu. Un ar bultām, vismaz sportam, nebija nekādu problēmu. Bultas bija pietiekami un visu varēja saprast.

Nebija jau tā, ka tikai viena grupa aizbrauca nepareizi. Tādas bija vismaz 3-4.

Avatar

By Gerids 06.07.2015 13:29:24

Member · 831 comments
Redlihs wrote
Beka wrote

Cik es dzirdēju no pašiem Sporta pirmās pačkas braucējiem, tad tiesnesis visu esot rādījis pareizi. Tikai kādam esot licies, ka viņš labāk zin trasi un esot nobļāvies, ka tiesnesis muldot un ka ir jāgriež pa labi. Tad nu visi esot paklausījuši un aizcirtuši nepareizi. Visas pārējās pačkas aizbrauca pareizi. Domāju, ka šeit nav ne organizatoru vaina ne arī tiesnešu. Un ar bultām, vismaz sportam, nebija nekādu problēmu. Bultas bija pietiekami un visu varēja saprast.

Nebija jau tā, ka tikai viena grupa aizbrauca nepareizi. Tādas bija vismaz 3-4.


Sanāk, ka mocis ar aizbrauca šķībi, jo no muguras kāds teicis, ka nav īstais ceļš ....? Vai mocis aizbraucis uz vienu pusi, bet pārēji 13km līkumu.

Avatar

By novērotājs 06.07.2015 13:30:40

Member+ · 1,908 comments
Beka wrote

Cik es dzirdēju no pašiem Sporta pirmās pačkas braucējiem...

No kura tieši tad to dzirdēji - no Preimaņa vai no Prūsa? big_smile
Viņi abi bija līderi uz to brīdi. Visdrīzāk kādam būs gribējies palielīties, ka viņš braucis "pirmajā pačkā". smile

Žēl, ka videoierakstos nav intervija ar Dzalbu, kurš smuki stāstīja, kā viņi tur uz stūra prātojuši - braukt pa labi vai pa kreisi, gala beigās pagriezušies pa kreisi (pareizi), bet pēc tam labu laiku nav bijuši pārliecināti, ka tiešām brauc tur, kur jābrauc. Un tas ir pieredzējis braucējs, nevis kaut kāds neapdomīgs puišelis, kas mauc uz labu laimi.

Last edited by novērotājs (06.07.2015 13:35:41)

Avatar

By Aigi_nr1 06.07.2015 13:57:39

Member · 281 comments
Gerids wrote
Redlihs wrote
Beka wrote

Cik es dzirdēju no pašiem Sporta pirmās pačkas braucējiem, tad tiesnesis visu esot rādījis pareizi. Tikai kādam esot licies, ka viņš labāk zin trasi un esot nobļāvies, ka tiesnesis muldot un ka ir jāgriež pa labi. Tad nu visi esot paklausījuši un aizcirtuši nepareizi. Visas pārējās pačkas aizbrauca pareizi. Domāju, ka šeit nav ne organizatoru vaina ne arī tiesnešu. Un ar bultām, vismaz sportam, nebija nekādu problēmu. Bultas bija pietiekami un visu varēja saprast.

Nebija jau tā, ka tikai viena grupa aizbrauca nepareizi. Tādas bija vismaz 3-4.


Sanāk, ka mocis ar aizbrauca šķībi, jo no muguras kāds teicis, ka nav īstais ceļš ....? Vai mocis aizbraucis uz vienu pusi, bet pārēji 13km līkumu.

Pavadošie ir 2 moči?
Abi iebrauca finišā pirms uzvarētāja. 

Tad jau tas nozīmē, ka puikas paši ir kļūdījušies... Vai ne tā?