SEB MTB 4. posms Sigulda

Avatar

By Ints 05.07.2015 21:28:26

Member+ · 868 comments
murinsh wrote

Neskatoties uz to, ka par šodienas gonkas organizāciju pārsvarā ir negatīvas atsauksmes, man nākies vēl pieliet darvu ugunī.
Pirms gonkas paņemot savu dalībnieka aploksni reģistrācijas teltīs, man piezvanīja čoms, sakot, ka paspēs Siguldā tikai īsi pirms starta, piereģistrēt viņu sacensībai un samaksāt naudu par reģistrāciju. Tā arī izdarīju. Pārsteigums bija stāvot rindā pie reģistrācijas ( "kases" ) un vērojot kā notiek process. Par cik man priekšā bija apmēram 5-6 cilvēki, tad turpmāk aprakstītā situācija nebūs viss izņēmums, bet gan sistēma. Cilvēkiem iedodot naudu par reģistrāciju, tā tika ielikta metāla kastē un pateikts paldies. No priekšā esošajiem 5-6 cilvēkiem, tikai viens jautāja par čeka izsišanu kasas aparātā, kas tika izdarīts tikai pēc otrā aicinājuma..... Arī pieņemot naudu no manis, man nācās 2 reizes jautāt par čeku, un tikai tad, tas tika iedots (iesista nauda kases aparātā).....
Viss šis, man nelīmejas kopā ar Japiņa kunga un viņa team"u vārdiem,  Vienības braucienos tusējoties kopā ar prezidentiem, ministriem un bīdot saldus tekstus par patriotismu, Latvju utt.
Nēmot vērā, ka patriotisms ir darbos nevis vārdos, tad šis ir viens liels FIUJ !
Ja tā turpināsies, nākošreiz šo visu arī nofilmēšu.....!!!

  Kāds tur patriotisms Vienības braucienā ! Ja Unimaratons Neatkarības dienas velosacensības uztaisa ar 1 EUR dalības maksu ,kurš arī tiek ziedots tālāk,bet Vienības braucienā ir jāšķiras no 20 EUR.  Tad ir jājautā ko tad tas SEB un LDZ sponsorē !

Avatar

By Gerids 05.07.2015 21:37:46

Member · 831 comments
murinsh wrote

Neskatoties uz to, ka par šodienas gonkas organizāciju pārsvarā ir negatīvas atsauksmes, man nākies vēl pieliet darvu ugunī.
Pirms gonkas paņemot savu dalībnieka aploksni reģistrācijas teltīs, man piezvanīja čoms, sakot, ka paspēs Siguldā tikai īsi pirms starta, piereģistrēt viņu sacensībai un samaksāt naudu par reģistrāciju. Tā arī izdarīju. Pārsteigums bija stāvot rindā pie reģistrācijas ( "kases" ) un vērojot kā notiek process. Par cik man priekšā bija apmēram 5-6 cilvēki, tad turpmāk aprakstītā situācija nebūs viss izņēmums, bet gan sistēma. Cilvēkiem iedodot naudu par reģistrāciju, tā tika ielikta metāla kastē un pateikts paldies. No priekšā esošajiem 5-6 cilvēkiem, tikai viens jautāja par čeka izsišanu kasas aparātā, kas tika izdarīts tikai pēc otrā aicinājuma..... Arī pieņemot naudu no manis, man nācās 2 reizes jautāt par čeku, un tikai tad, tas tika iedots (iesista nauda kases aparātā).....
Viss šis, man nelīmejas kopā ar Japiņa kunga un viņa team"u vārdiem,  Vienības braucienos tusējoties kopā ar prezidentiem, ministriem un bīdot saldus tekstus par patriotismu, Latvju utt.
Nēmot vērā, ka patriotisms ir darbos nevis vārdos, tad šis ir viens liels FIUJ !
Ja tā turpināsies, nākošreiz šo visu arī nofilmēšu.....!!!


Izklausās pēc tā paša, kas notika Vietalvā, kad notika reģistrācija uz VB.

Avatar

By MaD 05.07.2015 21:38:11

Member · 48 comments
suugoi wrote

Pirmajos kilometros (IX koridora), tuksneša posmā, redzēju smagi kritušu braucēju, izskatijās diezgan slikti, ceru ka viss ok!

Braucu no IX koridora,apmēram 7km? redzēju to puiku. Izskatijās smagi. Cerams viss ok, un ātru veseļošanos.

Avatar

By Gerids 05.07.2015 21:40:04

Member · 831 comments
Ints wrote

  Kāds tur patriotisms Vienības braucienā ! Ja Unimaratons Neatkarības dienas velosacensības uztaisa ar 1 EUR dalības maksu ,kurš arī tiek ziedots tālāk,bet Vienības braucienā ir jāšķiras no 20 EUR.  Tad ir jājautā ko tad tas SEB un LDZ sponsorē !

Tiesa 1 EUR (kas nonāk zideojumos!!!) + sponsori ir īstais veids, kas runa ir par masveida patriotismu/velo kustības veicināšanu.

Avatar

By jurigors 05.07.2015 21:42:26

Member · 113 comments

Dažas bildes no manis, varbūt kāds ierauga sevi : https://goo.gl/photos/LAoZ8ZEMecRqg84y6

Avatar

By VIPSPORT 05.07.2015 21:43:45

Local.Auth · 44 comments

Arī mūsu komandas Tandēms/EthicSport braucēji šodien sporta trasē bija cietēji un, protams, ka jūtamies nelāgi, ka nevainīgie tiek pataisīti par vainīgajiem un muļķiem. Taču apzināmies to, ka ne jau ar lielu gandarījumu Japiņa kungs piekopj putina metodes un to, ka arī viņš pats tīri cilvēciski jūtas kā cietējs, jo nes atbildību par organizētā pasākuma reputāciju. Par nolaidību šīsdienas incidentu nevaram uzskatīt, jo aculiecinieki stāsta, ka vēl šodien trasē bijuši organizatoru pārstāvji, kas pārbaudījuši zīmju pareizību.  Šodienas sacensībām ir tālejošāki mērķi, tāpēc mēs kā Latvijas riteņbraukšanas patrioti, "norijam šo krupi" un ceram, ka uci pasākumi Latvijā būs vēl, vairāk un labāki.

Avatar

By novērotājs 05.07.2015 21:46:06

Member+ · 1,908 comments
Martinsons wrote

Kad tev sūdīgi, tad arī raksti komentāru Ātro profilā, jeb pa taisno zvani viņiem?
Nesmilksti šeit, vērsies pie organizatora.
xc.lv nerīko SEBus.

Ja organizators arī atbildētu uz viņam adresētiem e-pastiem, droši vien neviens šeit nesmilkstētu.

Avatar

By suugoi 05.07.2015 21:47:47

Member+ · 1,469 comments
jurigors wrote

Dažas bildes no manis, varbūt kāds ierauga sevi : https://goo.gl/photos/LAoZ8ZEMecRqg84y6

Personāžšs pirmajā bildē, bija nolicies tautas pirmajos kilometros, un savu bolīdu atstājis tieši trases vidū, no malas sniedzot kaut kādus viedus komentārus.


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By janulis 05.07.2015 21:48:56

Member · 191 comments
Martinsons wrote

Kad tev sūdīgi, tad arī raksti komentāru Ātro profilā, jeb pa taisno zvani viņiem?
Nesmilksti šeit, vērsies pie organizatora.
xc.lv nerīko SEBus.

Kas tas par idiotismu mūsdienās raudāt komentāros, ne runāt ar konkrēto personu/institūciju/uzņēmumu?!

mupe wrote

Cien. rīkotāji!
Ar to mammudabu kaut kas ir jādara!!! Reāli bīstami tas viss ir! Un ne jau pirmo gonku un ne jau pirmo gadu!!! Šodien pat - divi kritieni dēļ lēnajiem bruaucējiem (cik pats redzēju) un vēl kaudze bīstamu situāciju apdzīšanas laikā!!! Jūs gaidāt, lai kāds kaulus salauž vai kā? Domāju, ka naudas Jums, cien. kungi, tā kā vajadzētu pietikt no sponsoriem un dalības maksām. Varbūt tad sāksiet arī kaut ko organizēt nopietnāk? Kas tā vispār par parodiju - mammadaba? Lai visi brauc vienu distanci (40 km katrs var uz lēna nomīdīt) vai arī organizējiet atsevišķu startu ar pietiekamu laika rezervi. Jā, būs ilgāk, dārgāk, bet DROŠĀK!!! Un tas ir galvenais!
Un kas tas par bezsakaru ar maldīšanos pa trasi??? Ja nevariet nolikt katrā pagriezienā pa cilvēkam tad nostiepiet visu trasi ar "skoču" !!!

Viņš nesmilkst,bet reāli apraksta situāciju,lai nākamajās reizēs,ja tādas atkārtotos,citi liktu aiz auss!!!

Avatar

By averza 05.07.2015 21:56:36

Member++ · 5,039 comments
jurigors wrote

Dažas bildes no manis, varbūt kāds ierauga sevi : https://goo.gl/photos/LAoZ8ZEMecRqg84y6

Paldies!

Avatar

By Basters 05.07.2015 22:07:38

Member · 346 comments
Ints wrote
murinsh wrote

Neskatoties uz to, ka par šodienas gonkas organizāciju pārsvarā ir negatīvas atsauksmes, man nākies vēl pieliet darvu ugunī.
Pirms gonkas paņemot savu dalībnieka aploksni reģistrācijas teltīs, man piezvanīja čoms, sakot, ka paspēs Siguldā tikai īsi pirms starta, piereģistrēt viņu sacensībai un samaksāt naudu par reģistrāciju. Tā arī izdarīju. Pārsteigums bija stāvot rindā pie reģistrācijas ( "kases" ) un vērojot kā notiek process. Par cik man priekšā bija apmēram 5-6 cilvēki, tad turpmāk aprakstītā situācija nebūs viss izņēmums, bet gan sistēma. Cilvēkiem iedodot naudu par reģistrāciju, tā tika ielikta metāla kastē un pateikts paldies. No priekšā esošajiem 5-6 cilvēkiem, tikai viens jautāja par čeka izsišanu kasas aparātā, kas tika izdarīts tikai pēc otrā aicinājuma..... Arī pieņemot naudu no manis, man nācās 2 reizes jautāt par čeku, un tikai tad, tas tika iedots (iesista nauda kases aparātā).....
Viss šis, man nelīmejas kopā ar Japiņa kunga un viņa team"u vārdiem,  Vienības braucienos tusējoties kopā ar prezidentiem, ministriem un bīdot saldus tekstus par patriotismu, Latvju utt.
Nēmot vērā, ka patriotisms ir darbos nevis vārdos, tad šis ir viens liels FIUJ !
Ja tā turpināsies, nākošreiz šo visu arī nofilmēšu.....!!!

  Kāds tur patriotisms Vienības braucienā ! Ja Unimaratons Neatkarības dienas velosacensības uztaisa ar 1 EUR dalības maksu ,kurš arī tiek ziedots tālāk,bet Vienības braucienā ir jāšķiras no 20 EUR.  Tad ir jājautā ko tad tas SEB un LDZ sponsorē !

Un paskaitot ja ģimene kas sastāv no četriem cilvēkiem grib nobraukt Vienības braucienu jāatdod 80 EUR ,vai daudzi to var atļauties par 37km prauciena

Avatar

By a-69 05.07.2015 22:10:31

Member · 352 comments

Vai kāds redzēja, kā tā meitene to nasosu deva 30 kilometrā?

Aleksorl wrote

Девушка, которая дала мне насос на ~30 километре просьба дать свои контакты или позвонить 29 150 080.

Avatar

By KasparsS 05.07.2015 22:12:35

Member+ · 2,280 comments
a-69 wrote

Vai kāds redzēja, kā tā meitene to nasosu deva 30 kilometrā?

Aleksorl wrote

Девушка, которая дала мне насос на ~30 километре просьба дать свои контакты или позвонить 29 150 080.

Varbūt ir video?!


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By Kalvis99 05.07.2015 22:14:17

Member · 1,832 comments
suugoi wrote
jurigors wrote

Dažas bildes no manis, varbūt kāds ierauga sevi : https://goo.gl/photos/LAoZ8ZEMecRqg84y6

Personāžšs pirmajā bildē, bija nolicies tautas pirmajos kilometros, un savu bolīdu atstājis tieši trases vidū, no malas sniedzot kaut kādus viedus komentārus.

Katrs izceļas, kā māk
https://www.facebook.com/elvis.bernhard … 753834567/
MTB%2BSigulda-3815.jpg

Last edited by Kalvis99 (06.07.2015 17:18:16)


Spārīte->Panther->Rock Machine->Giant->Cannondale F-Si Carbon->Scalpel?

Avatar

By averza 05.07.2015 22:15:26

Member++ · 5,039 comments

Ja jaukais cilvēks, kuram grants kāpumā pametu kameru zeķē, vai arī kāds cits vēlas papildināt manu kontu - uzsit ziņu smile

Avatar

By Martinsons 05.07.2015 22:21:22

Member · 54 comments
janulis wrote
Martinsons wrote

Kad tev sūdīgi, tad arī raksti komentāru Ātro profilā, jeb pa taisno zvani viņiem?
Nesmilksti šeit, vērsies pie organizatora.
xc.lv nerīko SEBus.

Kas tas par idiotismu mūsdienās raudāt komentāros, ne runāt ar konkrēto personu/institūciju/uzņēmumu?!

mupe wrote

Cien. rīkotāji!
Ar to mammudabu kaut kas ir jādara!!! Reāli bīstami tas viss ir! Un ne jau pirmo gonku un ne jau pirmo gadu!!! Šodien pat - divi kritieni dēļ lēnajiem bruaucējiem (cik pats redzēju) un vēl kaudze bīstamu situāciju apdzīšanas laikā!!! Jūs gaidāt, lai kāds kaulus salauž vai kā? Domāju, ka naudas Jums, cien. kungi, tā kā vajadzētu pietikt no sponsoriem un dalības maksām. Varbūt tad sāksiet arī kaut ko organizēt nopietnāk? Kas tā vispār par parodiju - mammadaba? Lai visi brauc vienu distanci (40 km katrs var uz lēna nomīdīt) vai arī organizējiet atsevišķu startu ar pietiekamu laika rezervi. Jā, būs ilgāk, dārgāk, bet DROŠĀK!!! Un tas ir galvenais!
Un kas tas par bezsakaru ar maldīšanos pa trasi??? Ja nevariet nolikt katrā pagriezienā pa cilvēkam tad nostiepiet visu trasi ar "skoču" !!!

Viņš nesmilkst,bet reāli apraksta situāciju,lai nākamajās reizēs,ja tādas atkārtotos,citi liktu aiz auss!!!


Izlasi viņa pirmo teikumu- uzrunu. Tas nav nekāds apraksts.
Moš vēl BezTabu uzzvanīt? IJSA ir kontaktālrunis, tur var zvanīt un jautāt.

Avatar

By Aigix24 05.07.2015 22:22:00

Member · 83 comments

Diežēl nācās traše manīt vairākus aizdomīgus tautas klases braucējus, kur pēc manām domām brauca pa mamma daba trasi. Kā var būt ka labā ātrumā ap 30 km panesas garām braucēji ar 2000 numuriem. (galīgi pāris neizskatījās pēc SEB braucējiem). Smiekli nāca braucot augšā siguldneikā redzot sev priekšā nesportiska izskata meitenes (atvainojos nevienu negribu aizskart) stumjam velo augša ar zilajiem numuriem uz muguras. Nesaprotu ko šīs meitenes domā, uzliks tautas klases numurus nobrauks mammas dabas trasi un stāstīs kā braukušas.

Cienam sevi un cienam citus.

Avatar

By a-69 05.07.2015 22:23:45

Member · 352 comments
murinsh wrote

Neskatoties uz to, ka par šodienas gonkas organizāciju pārsvarā ir negatīvas atsauksmes, man nākies vēl pieliet darvu ugunī.
Pirms gonkas paņemot savu dalībnieka aploksni reģistrācijas teltīs, man piezvanīja čoms, sakot, ka paspēs Siguldā tikai īsi pirms starta, piereģistrēt viņu sacensībai un samaksāt naudu par reģistrāciju. Tā arī izdarīju. Pārsteigums bija stāvot rindā pie reģistrācijas ( "kases" ) un vērojot kā notiek process. Par cik man priekšā bija apmēram 5-6 cilvēki, tad turpmāk aprakstītā situācija nebūs viss izņēmums, bet gan sistēma. Cilvēkiem iedodot naudu par reģistrāciju, tā tika ielikta metāla kastē un pateikts paldies. No priekšā esošajiem 5-6 cilvēkiem, tikai viens jautāja par čeka izsišanu kasas aparātā, kas tika izdarīts tikai pēc otrā aicinājuma..... Arī pieņemot naudu no manis, man nācās 2 reizes jautāt par čeku, un tikai tad, tas tika iedots (iesista nauda kases aparātā).....
Viss šis, man nelīmejas kopā ar Japiņa kunga un viņa team"u vārdiem,  Vienības braucienos tusējoties kopā ar prezidentiem, ministriem un bīdot saldus tekstus par patriotismu, Latvju utt.
Nēmot vērā, ka patriotisms ir darbos nevis vārdos, tad šis ir viens liels FIUJ !
Ja tā turpināsies, nākošreiz šo visu arī nofilmēšu.....!!!

Un kur Tu to, ar otro piegājenu izprasīto čeku liki? Dupsi slaucīji, jeb vnk pats esi tik glums, ka draugi Tev neuzticas un par pieteikšanu čeku pieprasa?

Avatar

By Sigulda87 05.07.2015 22:30:00

Member · 88 comments
a-69 wrote
murinsh wrote

Neskatoties uz to, ka par šodienas gonkas organizāciju pārsvarā ir negatīvas atsauksmes, man nākies vēl pieliet darvu ugunī.
Pirms gonkas paņemot savu dalībnieka aploksni reģistrācijas teltīs, man piezvanīja čoms, sakot, ka paspēs Siguldā tikai īsi pirms starta, piereģistrēt viņu sacensībai un samaksāt naudu par reģistrāciju. Tā arī izdarīju. Pārsteigums bija stāvot rindā pie reģistrācijas ( "kases" ) un vērojot kā notiek process. Par cik man priekšā bija apmēram 5-6 cilvēki, tad turpmāk aprakstītā situācija nebūs viss izņēmums, bet gan sistēma. Cilvēkiem iedodot naudu par reģistrāciju, tā tika ielikta metāla kastē un pateikts paldies. No priekšā esošajiem 5-6 cilvēkiem, tikai viens jautāja par čeka izsišanu kasas aparātā, kas tika izdarīts tikai pēc otrā aicinājuma..... Arī pieņemot naudu no manis, man nācās 2 reizes jautāt par čeku, un tikai tad, tas tika iedots (iesista nauda kases aparātā).....
Viss šis, man nelīmejas kopā ar Japiņa kunga un viņa team"u vārdiem,  Vienības braucienos tusējoties kopā ar prezidentiem, ministriem un bīdot saldus tekstus par patriotismu, Latvju utt.
Nēmot vērā, ka patriotisms ir darbos nevis vārdos, tad šis ir viens liels FIUJ !
Ja tā turpināsies, nākošreiz šo visu arī nofilmēšu.....!!!

Un kur Tu to, ar otro piegājenu izprasīto čeku liki? Dupsi slaucīji, jeb vnk pats esi tik glums, ka draugi Tev neuzticas un par pieteikšanu čeku pieprasa?

Iepazīsties ar Latvijas likumdošanu smile Un laikam neesi dzirdējis, ka "uzņēmēji" mēdz naudu " atmazgāt" , "ielikt kabatā"nedodot par pirkumu, pakalpojumu čeku wink

Last edited by Sigulda87 (05.07.2015 22:30:42)

Avatar

By pipars 05.07.2015 22:34:59

Member · 62 comments

Arī es šeit vēlējos kārtīgi izraudāties smile par starta koridora ieņemšanas kārtību, izlaižot kadu posmu, tiek piemērots koeficients 1,15 vai 1,25.
Priekškam tāds sūds vispār ir vajadzigs....... izlaidu 2. posmu Kuldīgā un man tagad visa sezona ir sačakarēta, jo  katru reizi vidējos punktus
vēl izdalīs  ar 1,15 ( ja neizdomāšu izlaist vēl kādu posmu). Šogad pirmajā gadā iesāku no 10. koridora, jau nākamā reizē tiku līdz septītajam, bet izskatās, ka tur arī palikšu kaut ari 2 reiz biju ap 400 vietām.
Mans novēlējums  Sebam ir nākošgad šos koeficientus nelikt, tas tikai grauj sportisko garu smile

Avatar

By averza 05.07.2015 22:39:21

Member++ · 5,039 comments
Aigix24 wrote

nesportiska izskata meitenes (atvainojos nevienu negribu aizskart) stumjam velo augša ar zilajiem numuriem uz muguras.

Zilie numuri ir arī jauniešiem/jaunietēm, kas brauc dabu. Ja nemaldos, tie numuri ir 5xxx. Nebur drāmu! smile

Avatar

By Sigulda87 05.07.2015 22:42:34

Member · 88 comments
averza wrote
Aigix24 wrote

nesportiska izskata meitenes (atvainojos nevienu negribu aizskart) stumjam velo augša ar zilajiem numuriem uz muguras.

Zilie numuri ir arī jauniešiem/jaunietēm, kas brauc dabu. Ja nemaldos, tie numuri ir 5xxx. Nebur drāmu! smile

Tiem jauniešiem, jaunietēm, kas brauc mammu dabu uz laiku ir zaļie numuri wink Zilie numuri šogad ir Virši A braucējiem wink

Avatar

By Horny 05.07.2015 22:43:18

Member · 52 comments

Ņem piemēru no Nr.772 šodien dreifēja gar V koridoru, bet pashas beigās iespējams iespraucās IV, un nobrauca 254, iepriekšējos posmos attiecīgi  562, 556 labi uztrenējies!!!

pipars wrote

Arī es šeit vēlējos kārtīgi izraudāties smile par starta koridora ieņemšanas kārtību, izlaižot kadu posmu, tiek piemērots koeficients 1,15 vai 1,25.
Priekškam tāds sūds vispār ir vajadzigs....... izlaidu 2. posmu Kuldīgā un man tagad visa sezona ir sačakarēta, jo  katru reizi vidējos punktus
vēl izdalīs  ar 1,15 ( ja neizdomāšu izlaist vēl kādu posmu). Šogad pirmajā gadā iesāku no 10. koridora, jau nākamā reizē tiku līdz septītajam, bet izskatās, ka tur arī palikšu kaut ari 2 reiz biju ap 400 vietām.
Mans novēlējums  Sebam ir nākošgad šos koeficientus nelikt, tas tikai grauj sportisko garu smile

Avatar

By Aigix24 05.07.2015 22:43:21

Member · 83 comments

Šajā gadījumā tie bija 2000 numuri. Precīzu numuru nepateikši vairs.

Avatar

By millis 05.07.2015 22:44:25

Member · 175 comments
averza wrote
Aigix24 wrote

nesportiska izskata meitenes (atvainojos nevienu negribu aizskart) stumjam velo augša ar zilajiem numuriem uz muguras.

Zilie numuri ir arī jauniešiem/jaunietēm, kas brauc dabu. Ja nemaldos, tie numuri ir 5xxx. Nebur drāmu! smile

5xxx numuri ir zali

Avatar

By Jurec 05.07.2015 22:47:58

Member · 11 comments
suugoi wrote
jurigors wrote

Dažas bildes no manis, varbūt kāds ierauga sevi : https://goo.gl/photos/LAoZ8ZEMecRqg84y6

Personāžšs pirmajā bildē, bija nolicies tautas pirmajos kilometros, un savu bolīdu atstājis tieši trases vidū, no malas sniedzot kaut kādus viedus komentārus.

Paldies par bildem!
Personāžs no pirmas bildes, starteja no V koridora. Kā????!!!

Avatar

By ixmens 05.07.2015 22:56:32

Member · 17 comments
Aigix24 wrote

Diežēl nācās traše manīt vairākus aizdomīgus tautas klases braucējus, kur pēc manām domām brauca pa mamma daba trasi. Kā var būt ka labā ātrumā ap 30 km panesas garām braucēji ar 2000 numuriem. (galīgi pāris neizskatījās pēc SEB braucējiem). Smiekli nāca braucot augšā siguldneikā redzot sev priekšā nesportiska izskata meitenes (atvainojos nevienu negribu aizskart) stumjam velo augša ar zilajiem numuriem uz muguras. Nesaprotu ko šīs meitenes domā, uzliks tautas klases numurus nobrauks mammas dabas trasi un stāstīs kā braukušas.

Cienam sevi un cienam citus.


Nācās manīt šīs meitenes! Ir video, jāapsatrādā tikai!