SEB MTB 4. posms Sigulda

Avatar

By ImantsR 30.06.2015 11:33:10

Member · 163 comments

kurā km ir tas dubļu nobrauciens?

Avatar

By antikurjers 30.06.2015 11:56:20

restricted · 550 comments
DZ wrote
antikurjers wrote

Tā tirliņ, ir nevis mana karte bet japiņa. Bet protams kaut kāds Kārlis tak zin labāk kāda būs trase, nevis seb orgi.

Kārlis veido šo trasi un ir viens no organizatoriem.

Tad jautājumi tikai pavairojās. Sakarā ar ko, tiek ofic lapā izvietota pretrunīga info par trasi.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By velolv 30.06.2015 12:15:17

Local.Auth · 64 comments

SEB MTB maratona Siguldas posma programma:

REĢISTRĀCIJA (CĒSU IELĀ)
08:00 – 09:45 Dalībnieku pieteikšanās, licenču pārbaude un numuru izsniegšana UCI Skandi Motors distancei
Saskaņā ar UCI noteikumiem, licenču pārbaude noslēgsies stingri noteiktajā laikā!
09:30 – 10:45 Reģistrācija Herkuless Bērnu sacensībām
09:30 - 13:00 Dalībnieku pieteikšanās, reģistrācija un numuru izsniegšana Virši-A un Mammadaba Veselības distancēm
9:00 UCI Skandi Motors distances komandu pārstāvju sanāksme pie INFO telts.

STARTS (CĒSU IELĀ)
9:45 Atvērti koridori UCI Skandi Motors distancei – starta kārtība pēc UCI starptautiskiem tehniskajiem noteikumiem
09:55 Tiek slēgti koridori UCI Skandi Motors distancei!
10:00 STARTS UCI Skandi Motors distancei (73 km)
10:45 Atvērti koridori Herkuless Bērnu sacensībām
11:00 STARTS Herkuless Bērnu braucienam

STARTS ( Turaidas ielā)
12:50 Atvērti koridori Virši-A un Mammadaba Veselības distancēm
13:30 STARTS Virši-A distancei (40 km) un Mammadaba Veselības (27 km) distancei

FINIŠS (CĒSU IELĀ IELĀ)
~12:20 Finišs UCI Skandi Motors MTB distancei
~14:50 Finišs Virši-A un Mammadaba distancei

APBALVOŠANA (J.PORUKA IELĀ)
~12:30 M-Elite klases 1.-6.vietu apbalvošana (uz skatuves pirmie seši, pārējie sekretariātā pēc prēmijām)
~12:40 Herkuless Bērnu sacensību apbalvošana
~13:45 Loterija Virši-A Tautas un Mammadaba veselības distancēm
~15:30- 16:30 Apbalvošana ceremonija ( W-Elite klases braucējas, Skandi Motors distance pa vecuma grupām, un Virši – A distance

Avatar

By klacis 30.06.2015 12:15:46

Member · 75 comments
ImantsR wrote

kurā km ir tas dubļu nobrauciens?

Lieli nobraucieni ir divi. Abi virzienā uz gauju. Dubļus gan es tur negaidītu, jo tagad ir sauss un diez vai salīs. Nedēļas nogalē braucot, riteni nošķiedu tikai tik cik izbraucot cauri tām divām/trīs urdziņām, kas jāšķērso.

Avatar

By lauris81 30.06.2015 12:29:45

Member · 80 comments

Uzbraucot uz lielaas sosejas (soseja kas iet uz Tiraidu) neatradu bultinas... vakar braucu... Taa ari otro trases dalu neizbraucu...

Avatar

By Janis1976 30.06.2015 12:54:23

Member · 41 comments

Varbūt varētu kādreiz ielikt arī informāciju par bērnu sacensībām, kāda paredzēta trase, cik gara un kur atradīsies.

Avatar

By Ravx 30.06.2015 13:03:48

Member · 171 comments
Janis1976 wrote

Varbūt varētu kādreiz ielikt arī informāciju par bērnu sacensībām, kāda paredzēta trase, cik gara un kur atradīsies.

Tas jau būs par daudz prasīts no organizatoriem smile

Avatar

By Janis1976 30.06.2015 13:36:45

Member · 41 comments

Tā jau laikam ir, pirms starta pa mikrofonu izstāstīs ka pa priekšu brauks mašīna un viss

Avatar

By Gerids 30.06.2015 14:39:57

Member · 831 comments
Janis1976 wrote

Varbūt varētu kādreiz ielikt arī informāciju par bērnu sacensībām, kāda paredzēta trase, cik gara un kur atradīsies.

Ko tad vēl ne, varbūt vēl dalību par velti...

Avatar

By parazutis 30.06.2015 15:25:50

Member+ · 757 comments

Baumu birojs stāsta, ka mazie bērni brauks turpat kur parasti, trijtūris apkārt spieķiem.
Lielākiem bērniem trijstūris tikšot pagarināts uz Svētku laukuma pusi

Avatar

By chipo 30.06.2015 15:39:26

Member · 261 comments

Vai tiešām ir tik svarīgas bērnu trašu shēmas?
Vai redzot shēmas sūtīsiet Mazos uz trases "piebraukšanu"?

Tūlīt būs bļaušana, bet tas pierasts

Avatar

By IBS 30.06.2015 16:44:17

Member · 115 comments

Vakar biju apskatīt trasi.

Ļoti normāla SEB trase, vienīgi starts šķiet būtu labāks Turaidas kalnā braucams, nevis pa šauru granteni.

Par trases sliktumu šoreiz nepiekrītu čīkstētājiem. Ja gribas ko vairāk MTB cienīgu, tad jābrauc citi seriāli.

3 Siguldas cienīgi kāpumi, pārējais sīkumi.

Reku VIDEO SEB Siguldas trases apskate


es par SCOTT

Avatar

By Andža - tas tu? 30.06.2015 16:57:38

Member · 32 comments
IBS wrote

Vakar biju apskatīt trasi.

Ļoti normāla SEB trase, vienīgi starts šķiet būtu labāks Turaidas kalnā braucams, nevis pa šauru granteni.

Par trases sliktumu šoreiz nepiekrītu čīkstētājiem. Ja gribas ko vairāk MTB cienīgu, tad jābrauc citi seriāli.

3 Siguldas cienīgi kāpumi, pārējais sīkumi.

Reku VIDEO SEB Siguldas trases apskate

Esmu pareizi sapratis mamma daba skatoties video 3:29 nevis nogriežas , bet turpina taisni pa zeminieku? (jānoinformē brālis pareizi , lai neaizbrauc pilno trasi kā Vietalvā smile .

Izbraucu arī iepazīšanos https://www.endomondo.com/workouts/550314616/16092789 vienīgi nav pašu beigu gar Gauju un Siguldas kalna, jo izlādējās telefons, varu tikai piekrist- trasei nav ne vainas...


Nekas tā nenorūda kā pretvējš :)

Avatar

By janisz 30.06.2015 17:00:16

Member+ · 391 comments

Interesanti, ka Skandi Motors distancei starts 10.00.. tik ko nozīmē "starta kārtība pēc UCI starptautiskiem tehniskajiem noteikumiem"? smile

Avatar

By cuu508 30.06.2015 17:03:09

Member+ · 461 comments

Šodien izbraucu. Būs okei --ja ir konkurenti, ar ko sacensties, tad sanāk interesanti pat uz taisna asfalta ;-)
Sacensību režīmā tāpat nesanāk izbaudīt apkārtnes neskarto dabu. Ja gribas tehniskāku trasi, tad ir variants Siguldas XCO kauss dienu iepriekš. Divi apļi open klasē kārtīgam tūdaliņam būs pašā laikā.

Kas taisās braukt iepazīties, jārēķinās, ka marķējums gan nav padevies tik labs, kā Vietalvā. Šeit katrā krustojumā ar acīm bultas jāmeklē. Lielākā tiesā krustojumu vispār bultas ir, bet tā neintuitīvi novietotas, ka nelec acīs. Un vienā krustojumā divas, un katra rāda uz savu pusi. Pāāldies big_smile Tāpēc mazāk frustrācijas būs, ja apskatē līdzi ņem kādu trases zinātāju.

Ā, un viss sauss, dubļu nav, smilšu pavisam nedaudz, man ar rocket roniem pilnīgi neizdevīgi big_smile

Avatar

By novērotājs 30.06.2015 20:42:21

Member+ · 1,908 comments
chipo wrote

Vai tiešām ir tik svarīgas bērnu trašu shēmas?
Vai redzot shēmas sūtīsiet Mazos uz trases "piebraukšanu"?

Trašu shēmas varētu arī nebūt, bet svarīgi ir zināt trases segumu, lai pareizi izvēlētos riepas un gala beigās - noorientētu mazos, uz ko tad viņiem jāgatavojas.

Tev pašam ir vienalga, vai tu gatavojies braukt šosejas gonku pa asfaltu vai tomēr MTB sacensības pa smilšainu un kalnainu trasi?

Avatar

By chipo 30.06.2015 20:48:04

Member · 261 comments
novērotājs wrote
chipo wrote

Vai tiešām ir tik svarīgas bērnu trašu shēmas?
Vai redzot shēmas sūtīsiet Mazos uz trases "piebraukšanu"?

Trašu shēmas varētu arī nebūt, bet svarīgi ir zināt trases segumu, lai pareizi izvēlētos riepas un gala beigās - noorientētu mazos, uz ko tad viņiem jāgatavojas.

Tev pašam ir vienalga, vai tu gatavojies braukt šosejas gonku pa asfaltu vai tomēr MTB sacensības pa smilšainu un kalnainu trasi?


Segums un trašu shēmas divas dažādas lietas.
Nepārprotiet mani, man pašam ir pārītis Mazo, bet tas mūžīgais "cepiens" liekas smieklīgs

Avatar

By Inars 30.06.2015 20:49:20

Member+ · 1,303 comments
janisz wrote

Interesanti, ka Skandi Motors distancei starts 10.00.. tik ko nozīmē "starta kārtība pēc UCI starptautiskiem tehniskajiem noteikumiem"? smile

Ja nav Japiņa mājaslapā, tad meklē te http://www.uci.ch/, jo Sigulda ir UCI kalendārā.

Avatar

By Gerids 01.07.2015 08:14:22

Member · 831 comments

Jāsaka, ka trase ne tuvu nav tik bēdīga kā te mālē, tiek izbraukta gana daudz neredzētas vietas.

Avatar

By klacis 01.07.2015 08:50:57

Member · 75 comments

wow! bērniem arī kāds pielāgo riepas tam 300 m līdz km??? wow! visu cieņu. OK, man meita ar DipDapiņu nočāpo tomēr turpmāk laikam es apdomāšu viņai uzlikt kārtīgākus slikus, bet līdz Siguldai laikam nepaspēšu nopirkt.
Jopcikiņ! Bērnu trases ir apkārt spieķiem, tas ir vairākās vietās bijis pieminēts (slinkums meklēt citātus). Trases kopējais kāpums būs ap 0.8 m, segums šķiet tur ir asfalts. Ja kļūdos, tad betona bruģis. Vajag paskatīties, moš gūglmapā var izbraukt!
Jēziņ! ok, atvainojos par emocijām, rīta agrumā pārsteidza šāda dedzība..

Avatar

By klacis 01.07.2015 09:03:38

Member · 75 comments
cuu508 wrote

Kas taisās braukt iepazīties, jārēķinās, ka marķējums gan nav padevies tik labs, kā Vietalvā. Šeit katrā krustojumā ar acīm bultas jāmeklē. Lielākā tiesā krustojumu vispār bultas ir, bet tā neintuitīvi novietotas, ka nelec acīs. Un vienā krustojumā divas, un katra rāda uz savu pusi.

piekrītu, ka bultas bija viegli palaist garām, ja nesēž uz adatām, ka tūlīņ jāgriežas. Kas attiecas uz krustojumu ar divām bultām - pēc jpg kartēm, cuu508 endomondo kartes un savas kartes un svētdienas anabāzes, tai dakšas vietai vajadzētu būt sporta klases repertuārā un tautai tur nemaz nebūs jābrauc. Pa kreisi tur aiziet uz pērno dubļu nobraucienu. Pa labi aizbrauc uz "vidējo" nobraucienu, pirms kura ir kādi 200m pa pļavu, bet tautai pēc kartes vajadzētu atdalīties stipri ātri pēc nobraukšanas no Turaidas-Inciema ceļa, tajā vietā, kur ir mazs kalniņš uz leju un T krustojums ar smilšainu segumu. Tur pagaidām bija bulta pa kreisi, kas aizved sporta gaitās, bet tautai būtu jābrauc taisni. Es tur iebraucu, bet tālāk nevienu norādi neatradu. Pētot visas kartes sapratu, ka metu ripā vietā, kur teju bija jāsākas nobraucienam, bet mani bik atsita tāds paizgāzts žogs, norāde par suņa klātesamību un akūts citu velobraucēju pēdu iztrūkums.

Neesmu ar baigo pieredzi trašu piebraukšanā pirms mačiem un sacensībās reti esmu spicē, lai pašam būtu jāskatās norādes, bet man liktos prātīgi, ja šīs marķējuma bultiņas atšķirtos ar krāsām līdzīgi kā slēpošanas trases kalnos ir zilas, zaļas utt. te varētu sarkans - tauta, melns - sports, zils - mammadaba. ja pa minēto posmu brauc visi trīs, tad liek visas trīs bultas. darbs marķējot jau nebūtu diži vairāk, tik ka jāsadrukā tādas bultiņas, bet sarkanās Japiņa kungam droši vien skapjaugšā stāv vēl nākamajiem 10 gadiem...

Avatar

By parazutis 01.07.2015 09:47:33

Member+ · 757 comments

klaci
Varbūt esi ievērojis, ka šogad SEBos bērniem ir izmainītas distances, ga apļu konfigurācija (Vietalva), gan skaits.
Un cik saprotu, tas Siguldā būs gan asfalts, gan grants.
Īpaši jauki ar šosejnieku nebūs...
Un distance ir līdz 5 km smile

Last edited by parazutis (01.07.2015 09:52:56)

Avatar

By novērotājs 01.07.2015 10:02:42

Member+ · 1,908 comments
klacis wrote

wow! bērniem arī kāds pielāgo riepas tam 300 m līdz km??? wow! visu cieņu. OK, man meita ar DipDapiņu nočāpo tomēr turpmāk laikam es apdomāšu viņai uzlikt kārtīgākus slikus, bet līdz Siguldai laikam nepaspēšu nopirkt...

Kad tava meita būs aizaugusi līdz vismaz 20" velo, droši vien domāsi citādi un vēl visai pamatoti cepsies, kāpēc meitenes vērtē vienā kaudzē ar puikām. smile
Par pārējiem iemesliem parazutis jau pateica.

Avatar

By marsh 01.07.2015 10:32:44

Member · 353 comments

Sveiciens,
Kāds var pakomentēt sporta distanci? Praktiski viss grants?

Avatar

By kalamburs 01.07.2015 12:27:25

Member · 169 comments

Varbūt kādam tautas trases zinātājam šodien ap plkst. 14.30-15.00 ir brīvs brīdis un vēlēšanās izbraukt un parādīt apli?

Last edited by kalamburs (01.07.2015 12:27:48)

Avatar

By klacis 01.07.2015 12:35:48

Member · 75 comments

Tā kā mani bērni šajā pasākumā piedalās pirmo gadu, tad nē, neko ievērojis neesmu, jo iepriekš nepievērsu uzmanību ar bērniem saistītajām aktivitātēm.
Pilnībā piekrītu, ka būtu jauki, ja vismaz sacensību dienā piesakoties un saņemot ēšanas talonus, dāmas varētu precīzi pateikt, cik liels aplis un cik daudz katram ir jābrauc. Īsti nesaprotu, kāpēc šī informācija nav pieejama laicīgi, jo nevar taču būt, ka to izdomā svētdienas rītā. Ja viss ir kārtībā un uz gonku ierodas laicīgi, tad trasi ar bērnu kopā var apskatīt piecu minūšu laikā.
Vairāk es biju pārsteigts par to, ka maziem bērniem tiek piemeklētas riepas! a) tāpēc, ka man tas šķiet visnotaļ dārgi gādāt dažādus riepu komplektus max 10 minūšu braucienam b) tie ir tikai bērni, kuriem ir šķiet max 10 gadi. Viņam taču ir jāgūst prieks no braukšanas nevis jāstreso par to, vai tiks attaisnotas fātera cerības par konkrētām vietām.
Ja sīkais ir ar krampi un brauks pa pirmo, tad brauks neatkarīgi no tā vai viņam ir sliki vai semisliki. Foto finišu neesmu pamanījis nevienā no vecuma grupām. Tiem lielākajiem kā labākie atraujas, tā arī aizbrauc un apdzīšanas manevru ir ļoti maz. Un, ja kādai famīlijai ir gan šosejnieks, gan mtb, gan sazin vēl kas, tad tas ir jauki, bet gonka saucas mtb. Nav aizliegts mīt ar šosejnieku, bet tad lai arī puika mācās močīt pa granti. Gan jau drīz startēs Ķekavas maratonā, tad pieredze noderēs.

Avatar

By radiohead 01.07.2015 12:47:20

Member · 322 comments

Ir doma rit (ceturtdien) izbraukt trasi. Starts 19:00 no Svetku laukuma. Ja ir kadam velme - var drosi pievienoties. Brauciena temps - meerens, bez lidoshanas. Trasi braucu oficiaalajaa iepaziishanas laikaa sestdien - taa kaa vairak vai mazak zinashu kaa jabrauc.


no cycling, no party