SEB MTB 4. posms Sigulda

Avatar

By Gerids 27.06.2015 16:45:08

Member · 831 comments

Cik tad sanāk kopējais kāpums?

Avatar

By Riibeklis 27.06.2015 18:52:49

Member · 536 comments
Sigulda87 wrote

Izbraucot trasi, radās sajūta,ka IJ ir teicis trases veidotājam: " Izveidojam Siguldas posmu tādu galīgi nebaudāmu ". Tad uzdevums ir izpildīts!!!


IJ grib lai tauta brauc sportā naac.gif


Жизнь надо прожить так, чтобы тебя мелом не обвели

Avatar

By Marčiks 27.06.2015 20:22:39

Member · 255 comments

Rīt kāds brauks trasi skatīt?

Avatar

By Cementits 27.06.2015 22:10:23

Member · 43 comments
Sigulda87 wrote

Izbraucot trasi, radās sajūta,ka IJ ir teicis trases veidotājam: " Izveidojam Siguldas posmu tādu galīgi nebaudāmu ". Tad uzdevums ir izpildīts!!!

1. Noņemts Turaidas kalns, laikam orgi ir aizmirsuši kādi kritieni bija 2011. gada startā braucot pa šuro,smilšaino ceļu,nevis Turaidas kalnu. Iepriekšējos gadus vairākums slavēja,ka ir Turaidas kalns, kas jau sākumā braucējus nedaudz "atdzesē" un izretina. Bet nē,šogad noņemts.
2. Nezinu pēc kādiem principiem tiek veidotas trases Sebos, bet nu tādā vietā, kā Sigulda likt braukt pļāvām un grantenēm ir noziegums.
3. Solīja,ka trase tikšot patīrīta, ceru,ka tā būs, jo šobrīd tā  vietām ir  nekāda!
4. Trase nav kalnaina. Ir jāpieveic trīs kāpumi.
Manuprāt, trase ir  štruntīgāka, nekā pērn. Bet katram jau savs

1,2,4 -pilnīgi piekrītu.
Tik tiešām netiek izmantotas Siguldas priekšrocības.

Avatar

By suugoi 27.06.2015 22:30:45

Member+ · 1,469 comments

Tagad skatoties karti mani šķēbina doma braukt no pašām beigām sad Pagājušo gad vienīgo reizi braucu SEBu, startēju no 10 koridora un tas starta kalniņs manuprāt bij ideāls sākums lai izretinātos, plats un gluds ceļš lai droši un brīvi varētu apdzīt visi kam to vajag un tad jau stumties pie pirmās peļķes, tuvāk braucējiem ar līdzīgiem spēkiem. Bet testies pa plakanu(vai pat daunhilu?) granteni tāda bara beigās sad


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By averza 27.06.2015 22:52:33

Member++ · 5,039 comments

Kas vainas? Gandrīz visa trase ir braucama vairākās joslās, apdzīt varēsi uz nebēdu.

Avatar

By antikurjers 28.06.2015 20:49:21

restricted · 550 comments
Gerids wrote

Cik tad sanāk kopējais kāpums?

https://connect.garmin.com/modern/course/10020322

Trīs kāpumi pa ~70m katrs (Visi labi braucami). Pirmie divi pa granti trešais finiša siguldnieks asfalts. Pārējais pilnīgi neinteresanti. Ja atmiņa neviļ slidens būs tik vienā vietā, lejā kur mitrs laikam vienmēr un mālains. Bet arī tur bez problēmām braucams pat ar continental SPEED KING II. Vietām grantene stipri krata, bet tā tik problēma cieto dakšu īpašniekiem. Pat ja būs lietus, tas īpaši neko nemainīs. ja nu tikai dažās vietās.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By klacis 29.06.2015 09:51:35

Member · 75 comments

nu neez. Interesanti ir ļoti subjektīvs jēdziens. Un, atceroties J. Skuteļa prātojumus par to, mūsdienās ne vienmēr tas tiek lietots, lai paustu pozitīvas emocijas. Trasi izbraucu. Piekrītu, ka ir pamaz kāpumu, mans saskaitīja 402 m kopā pa trasi. Visi esošie ir labi braucami un nevajadzētu būt problēmām pabraukt garām, ja kāds ir lēnāks, vai stumj. Apdzīt vispār grūtības būs tikai tajā posmā, kas iet gar žogu (jaunā taka pie Gaujas). Tur nenoliedzami kāds iesprūdīs starp kokiem, ieķersies sētā, paklups aiz saknēm utt, ja vien šonedēļ tur kāds ar krūmu zāģi nepastrādās. Bet man patika tā kā ir, varbūt tik kāds zars jānoīsina, lai neietriecas sejā. Trasē būs uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmu vietu, kur tautas klases tautas daļa pieliks kājas pie zemes, jo visi 40 km ir ļoti normāli braucami. Bet es neteiktu, ka no tā uzkāp/nokāp es gūstu mega prieku. Tās atsevišķās grantenes paskries ātri, bet meža celiņi ir gana līkumaini, reljefaini, lai būtu jāuzmanās un ātrie prastu pa tiem braukt ātrāk nekā lēnie. Nenoliedzami, ka Sigulda un tās apkārtne var piedāvāt niknāku trasi, bet varbūt tāds ir organizatoru mērķis, jo sporta distance pēc kartes spriežot būs ar pietiekmi daudz kāpumiem un kritumiem. Un šī būs tautas distance. Sajutīsim atšķirību un kāds varbūt sāks domāt par apgreidošanos, ja reiz ir tik garlaicīgi braukt šādu distanci.

Avatar

By Gerids 29.06.2015 10:40:34

Member · 831 comments

Ja tā ņem, tad labs variants pāriet uz nišu, kur velosports ir pieejams visiem vecumiem, bet stresa par traumām utt. Sakāpj visa ģimene uz velo un aidā.

Last edited by Gerids (29.06.2015 10:40:52)

Avatar

By skorobej 29.06.2015 10:46:25

Member · 12 comments

cikos starts Tautai? Vai kads var pateikt????/


speed.....

Avatar

By averza 29.06.2015 11:01:41

Member++ · 5,039 comments

Vienīgā trase, kad neviens no 2000 dalībniekiem negūs traumas, ir - visa distance 10% kāpums pa segumu, kas mīkstināts ar Lenor.

Avatar

By Bibo 29.06.2015 11:04:37

Member · 582 comments
averza wrote

Vienīgā trase, kad neviens no 2000 dalībniekiem negūs traumas, ir - visa distance 10% kāpums pa segumu, kas mīkstināts ar Lenor.

Šādā trasē var sākt streikot motors, nu vai krampji nomocīt.

Avatar

By fusio 29.06.2015 11:14:41

Member · 784 comments

Tiek prognozēts diezgan karsts laiks. Ar skarbāku trasi kāds varētu arī karoti nolikt tautas klasē.

Avatar

By IBS 29.06.2015 13:37:52

Member · 115 comments

Vai kāds šodien plāno izbraukt trasi? varētu pievienoties.


es par SCOTT

Avatar

By Beka 29.06.2015 15:28:29

Member · 118 comments

Varbūt kādam ir kāds GPX vai kāda detalizētāka Sporta distances karte?
Sporta distancei šoreiz izskatās maz kas kopīgs ar tautas distanci.

Avatar

By Gerids 29.06.2015 15:36:11

Member · 831 comments

Šī neder?
http://mans.velo.lv/lv/sacensibas/42/kartes/

Bet tiešām trases būtiski atšķirīgas, vismaz uz pirmo acu uzmetienu.

Last edited by Gerids (29.06.2015 15:41:11)

Avatar

By antikurjers 29.06.2015 16:08:08

restricted · 550 comments
Beka wrote

Varbūt kādam ir kāds GPX vai kāda detalizētāka Sporta distances karte?
Sporta distancei šoreiz izskatās maz kas kopīgs ar tautas distanci.

Ielādē to GPX failu  un būs tev detalizācija. Ja Garmin nelieto tad ir pa pilno free programmiņu  kurās var ielādēt un smuki skatīties.
http://mans.velo.lv/lv/sacensibas/maps/gpx/46/


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By Beka 29.06.2015 16:45:43

Member · 118 comments
antikurjers wrote

Ielādē to GPX failu  un būs tev detalizācija. Ja Garmin nelieto tad ir pa pilno free programmiņu  kurās var ielādēt un smuki skatīties.
http://mans.velo.lv/lv/sacensibas/maps/gpx/46/

Nedaudz atšķirās GPX no Japiņa kartes. Apmēram 8 - 9 km. Pēc gpx viņš iet lejā pa Siguldas kalnu, pēc Japiņa kartes kaut kur lejā pa gravu pie pilsdrupām.
Kā tur īsti ir?

Avatar

By ZIB 29.06.2015 22:04:07

Member · 273 comments

Nelādējiet Antikurjers karti, galīgi šķība, es nezinu vai viņš ir trollis, vai arī netīšām, bet tā karte aiziet kaut kādos krūmos, labi, ka man bija Kārļa karte itkā apdeitētā.

Kas likās jocīgi, ka Kārļa kartē nav iekļautas laipiņās, lai arī pēc norādēm seba tur ir jābrauc, gar medību torni. Un pēc Kārļa kartes nav jābrauc, gar to pretīgo sētu, lai arī šķiet, ka tur ir domāts braukt.

Orgiem gribētu vērst uzmanību, ka nobraucienos šodien smagi dabūju pa muti ar zaru. Un zari ir ļoti daudz, daudz vietās ka sitās pa seju.

Es jau protams saprotu offroad un mtb smile Ja tā ir domāts tad kūl.

7dien un šodien suņu nebija, lai arī gar to māju gāju uz full gas smile Bet tas negarantē, ka rīt viņi nebūs.

Tie kas saka, ka trase būs viegla, nepiekrītu. Es dabūšu iesvīst, es domāju visi dabūs iesvīst smile Neatkarīgi no fizuhas smile

Avatar

By Riibeklis 29.06.2015 22:06:58

Member · 536 comments

Bultas ir saliktas ?


Жизнь надо прожить так, чтобы тебя мелом не обвели

Avatar

By ZIB 29.06.2015 22:52:37

Member · 273 comments

Runājot par *.gpx failiem. Pievienojiet garmin edge pie kompja. Nokačājiet gpx failu un ierakstiet mapē "new files". Atvienojiet garminu no kompja un ieslēdziet. Viņš automātiski būs paņēmis failu *.gpx no mapes "new files" un pārtaisijis par *.fit failu, un ieslēdzot garminu būs sadaļā courses. Te kāds rakstīja, ka ir čakars smile

Avatar

By ZIB 29.06.2015 22:54:57

Member · 273 comments
Riibeklis wrote

Bultas ir saliktas ?

Jā, bultas bija man liekas tīri, ok. Bet te kaut kas rakstīja, ka kaut kas atkal mainījies. Vienā vietā būs priekšā šlagbaums sarkans. Viņam jābrauc garām. Viņš ir pirms nobrauciena, viņā var labi ielikties un izlīmēties, jo apbraucams ir tikai pie pilnīgas apstāšanās, bet ātrums tur liels smile

Avatar

By MTB 29.06.2015 23:36:57

Member · 15 comments

Kādam ir doma vēl izbraukt trasi,  labprāt pievienotos.

Avatar

By antikurjers 29.06.2015 23:48:29

restricted · 550 comments
ZIB wrote

Nelādējiet Antikurjers karti, galīgi šķība, es nezinu vai viņš ir trollis, vai arī netīšām, bet tā karte aiziet kaut kādos krūmos, labi, ka man bija Kārļa karte itkā apdeitētā.

Kas likās jocīgi, ka Kārļa kartē nav iekļautas laipiņās, lai arī pēc norādēm seba tur ir jābrauc, gar medību torni. Un pēc Kārļa kartes nav jābrauc, gar to pretīgo sētu, lai arī šķiet, ka tur ir domāts braukt.

Orgiem gribētu vērst uzmanību, ka nobraucienos šodien smagi dabūju pa muti ar zaru. Un zari ir ļoti daudz, daudz vietās ka sitās pa seju.

Es jau protams saprotu offroad un mtb smile Ja tā ir domāts tad kūl.

7dien un šodien suņu nebija, lai arī gar to māju gāju uz full gas smile Bet tas negarantē, ka rīt viņi nebūs.

Tie kas saka, ka trase būs viegla, nepiekrītu. Es dabūšu iesvīst, es domāju visi dabūs iesvīst smile Neatkarīgi no fizuhas smile


Tā tirliņ, ir nevis mana karte bet japiņa. Bet protams kaut kāds Kārlis tak zin labāk kāda būs trase, nevis seb orgi.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By DZ 29.06.2015 23:56:32

Member · 3,501 comments
antikurjers wrote

Tā tirliņ, ir nevis mana karte bet japiņa. Bet protams kaut kāds Kārlis tak zin labāk kāda būs trase, nevis seb orgi.

Kārlis veido šo trasi un ir viens no organizatoriem.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By ZIB 30.06.2015 08:25:46

Member · 273 comments
antikurjers wrote
ZIB wrote

Nelādējiet Antikurjers karti, galīgi šķība, es nezinu vai viņš ir trollis, vai arī netīšām, bet tā karte aiziet kaut kādos krūmos, labi, ka man bija Kārļa karte itkā apdeitētā.

Kas likās jocīgi, ka Kārļa kartē nav iekļautas laipiņās, lai arī pēc norādēm seba tur ir jābrauc, gar medību torni. Un pēc Kārļa kartes nav jābrauc, gar to pretīgo sētu, lai arī šķiet, ka tur ir domāts braukt.

Orgiem gribētu vērst uzmanību, ka nobraucienos šodien smagi dabūju pa muti ar zaru. Un zari ir ļoti daudz, daudz vietās ka sitās pa seju.

Es jau protams saprotu offroad un mtb smile Ja tā ir domāts tad kūl.

7dien un šodien suņu nebija, lai arī gar to māju gāju uz full gas smile Bet tas negarantē, ka rīt viņi nebūs.

Tie kas saka, ka trase būs viegla, nepiekrītu. Es dabūšu iesvīst, es domāju visi dabūs iesvīst smile Neatkarīgi no fizuhas smile


Tā tirliņ, ir nevis mana karte bet japiņa. Bet protams kaut kāds Kārlis tak zin labāk kāda būs trase, nevis seb orgi.

Tirliņš, ne tirliņs, bet karte ir mēsls smile

Ar Kārļa karti nekādu problēmu nebija smile

Last edited by ZIB (30.06.2015 08:26:10)

Avatar

By Bibo 30.06.2015 10:47:47

Member · 582 comments
Kārlis wrote

Virši A distance iet cauri privātai teritorijai kuru sargā suņi un tai cauri varēs izbraukt tikai saskanotos laikos. Šie laiki tiks publicēti rīt, 27.06.

Laiki ir kaut kur publicēti?