SEB MTB 4. posms Sigulda

Avatar

By Befeker 07.07.2015 15:58:01

Member · 33 comments

Kādu tieši kļūdu?

kurjers wrote

Befeker,..vismaz savu kļūdu saprati..?

Avatar

By Bomzis 07.07.2015 15:58:57

Local.Auth · 1,215 comments
velolv wrote

...
Kā pēc sacensībām norādīja UCI komisārs, kurš vērtēja Siguldas posmu, tad dalībniekiem ir jāpārzin trase, jo visas tajā izvietotās bultas nav iespējams nosargāt. Jebkurš ļaundaris tās var sagrozīt vai noņemt. Vienlaikus UCI komisārs norādīja, ka rezultāti nav nekādā veidā jāanulē vai jāmaina. ...

Paldies UCI komisār ... kā tevi tur sauc. Šāds punkts vēl tikai iekš nolikuma jāieliek un varbūt vēl jāiekaļ kādā stabā pirms starta big_smile big_smile ... un organizatori varēs nakti gulēt mierīgi un ar drošu pārliecību ka viss ir kārtībā un galvenais ka saskaņā ar UCI wink

Punkta projekts nolikumā ... "pēc trases marķējuma nevadīties, jo tas var būt sagrozīts, viltots vai noņemts" smile


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By Slowmo 07.07.2015 16:03:28

Member+ · 1,166 comments
Befeker wrote

Kādu tieši kļūdu?

kurjers wrote

Befeker,..vismaz savu kļūdu saprati..?

Tātad nesaprati big_smile

Avatar

By adix 07.07.2015 16:07:40

Member+ · 1,214 comments

@velolv, izmantošu iespēju, ka oficiālie rīkotāji parādijušies un piemetīšu savu viedokli.
Un tā nebūs čīkstēšana vai žults, braucu , jo patīk, bet gribu lai sacensības tomēr būtu drošas un godīgas!
Manuprāt:
1) ja taisa šādas cilpas tautai un mammai dabai, kur var noīsināt trasi, tad tomēr ir jārīko tālākajā galā kontrole!
2) šādas cilpas, kur tauta iet pāri mammai dabai, ir vairāk nekā bīstamas. Braucot pats redzēju un piedzīvoju gana daudz neveiklu un bīstamu brīžu, kad jāpdzen mazi bērni vai mazi bērni kopā ar mammu utt .
    Kā arī bildēs no otrā dzeršanas punkta var ļoti labi redzēt, kā izskatās, kad tautas līderi satiekas vienā dzeršanas punktā ar mammu dabu.

Last edited by adix (07.07.2015 16:10:50)

Avatar

By Befeker 07.07.2015 16:07:57

Member · 33 comments

Nemāku spriest, jo nedomaju, ka trasē pieļāvu tikai tiešu to kļūdu par, kuru domā.

Slowmo wrote
Befeker wrote

Kādu tieši kļūdu?

kurjers wrote

Befeker,..vismaz savu kļūdu saprati..?

Tātad nesaprati big_smile

Avatar

By raiter 07.07.2015 16:08:02

Member+ · 3,346 comments

Eu, beidzam cepties par to maldīšanos. 
Orgi paskaidroja problēmas cēloni (izgaisušu zīmi) un savu kļūdu (nepieredzējušu vai nesaprotošu trases uzraugu), kā arī UCI komisāra viedokli par rezultātiem.
Slikti, ka braucējiem sačakarēta diena un + 15km bez rezultāta. Vēl sliktāk Orgiem, ka tāds feileris tieši UCI gonkā noticies.

P.S. Par trases pārzināšanu, te gan jāpiekrīt vairākumam, ka no galvas trasi zināt nevar (tas man šķiet pat fiziski nav iespējams ar visām tām cilpu cilpām, kur nu vēl ja brauc pus-komā uz punktiem). Pie tam perfektas zīmes arī nepalīdzēs pret vienkāršu braucēju neuzmanību vai pat  braucēja  nespēju atšķirt zīmes.
Es pats pagājšgad šķiet 4 eizes izbraucu nepareizi , jo vienkārši neskatījos pa malām, un pēdējā brīdī nācās griezt atpakaļ. Pie tam viena no tām reizēm bija Alpos, kas beidzās ar sūru 300m kāpšanu kalnā pa stāvu taku.

Lai braucēji trasi zinātu, laikam ja pareizākais būtu visiem pieejams GPX fails.


Avatar

By raiter 07.07.2015 16:10:42

Member+ · 3,346 comments
adix wrote

(...)  šādas cilpas, kur tauta iet pāri mammai dabai, ir vairāk nekā bīstamas. Bruacot pats redzēju un piedzīvoju gana daudz neveiklu un bīstamu brīžu, kad jāpdzen mazi bērni vai mazi bērni kopā ar mammu utt .
    Kā arī bildēs no otrā dzeršanas punkta var ļoti labi redzēt, kā izskatās, kad tautas līderi satiekas vienā dzeršanas punktā ar mammu dabu.

Uj, tak orgi jau sen labojušies, pirms 2 (laikam) gadiem Siguldas posmā Sporta elite uz otro apli ietriecās tieši startējošās tautas 4 koridorā. Tad gan bija interesanti (par "bistami" pat runāt negribas).


Avatar

By runcis_zabakos 07.07.2015 16:12:15

Member · 417 comments

Paskatoties šo tautas klases mīcīšanos, saprotu, ka izvēle par labu sporta klasei bija pareiza. Nevins netraucē, virsū nebrauc un distance arī nemaz ļoti nav garāka. Veselībai drošāka noteikti sporta klase, protams, vienmer var kaut kas gadīties.

PS
Siguldas trase, manuprāt, nepārdomāta! Priekškam sportam 3 reizes jāriņķo pa vienu un to pašu maršrutu, vai tad nav kur sabraukt tos km? Nebūtu arī Fail ar Top sportistiem un būtu interesantāk braukt.

Last edited by runcis_zabakos (07.07.2015 16:14:06)

Avatar

By adix 07.07.2015 16:14:14

Member+ · 1,214 comments
raiter wrote
adix wrote

(...)  šādas cilpas, kur tauta iet pāri mammai dabai, ir vairāk nekā bīstamas. Bruacot pats redzēju un piedzīvoju gana daudz neveiklu un bīstamu brīžu, kad jāpdzen mazi bērni vai mazi bērni kopā ar mammu utt .
    Kā arī bildēs no otrā dzeršanas punkta var ļoti labi redzēt, kā izskatās, kad tautas līderi satiekas vienā dzeršanas punktā ar mammu dabu.

Uj, tak orgi jau sen labojušies, pirms 2 (laikam) gadiem Siguldas posmā Sporta elite uz otro apli ietriecās tieši startējošās tautas 4 koridorā. Tad gan bija interesanti (par "bistami" pat runāt negribas).

Nu nez.... ja saskrienas divi tēviņi, viens sporta, otrs tautas..... tas skaidrs.... bīstami.... atceros to visu, bet ja redzu kā tautas sākums iet pāri maziem bērniem ar mammām......tas ir pavisam kas cits....

Avatar

By Trax 07.07.2015 16:32:29

Member · 318 comments
Befeker wrote

Nemāku spriest, jo nedomaju, ka trasē pieļāvu tikai tiešu to kļūdu par, kuru domā.

Slowmo wrote
Befeker wrote

Kādu tieši kļūdu?

Tātad nesaprati big_smile

Domāju, ka kurjers norāda uz to kritienu - pašam ir bijsi līdzīgi, bet esmu pēdējā mirklī rāvis priekšu gaisā, lai no rises malas noceltu slīdošo ratu. Ja tas notiek ātri un neesi tam gatavs, reakcija var izrādīties novēlota, kritiens tāpat būs.

Avatar

By novērotājs 07.07.2015 16:39:19

Member+ · 1,908 comments
adix wrote

kā izskatās, kad tautas līderi satiekas vienā dzeršanas punktā ar mammu dabu.

Štrunts par dzeršanas punktu, foršāk ir satikties šaurā taciņā. Mammadaba pa taisno lec dabā - t.i., krūmos. big_smile

Bet orgi kārtējo reizi parāda, ka viņiem tie dalībnieki ne pārāk rūp. Marķējumu var nākamreiz varbūt nemaz nelikt, jo trase taču jāzina no galvas. Un arī uz vēstulēm par Vietalvas fail nav atbildes līdz šim brīdim - vispār nekādas.

Last edited by novērotājs (07.07.2015 16:43:33)

Avatar

By six6 07.07.2015 16:47:41

Member+ · 1,287 comments
novērotājs wrote
adix wrote

kā izskatās, kad tautas līderi satiekas vienā dzeršanas punktā ar mammu dabu.

Štrunts par dzeršanas punktu, foršāk ir satikties šaurā taciņā. Mammadaba pa taisno lec dabā - t.i., krūmos. big_smile

Bet orgi kārtējo reizi parāda, ka viņiem tie dalībnieki ne pārāk rūp. Marķējumu var nākamreiz varbūt nemaz nelikt, jo trase taču jāzina no galvas. Un arī uz vēstulēm par Vietalvas fail nav atbildes līdz šim brīdim - vispār nekādas.

Izeja- sports. Es esmu nobraucis ar velo šogad 500km ar visām gonkam, līdz finišam tieku. Būs sportā ap 400-500 dalībniekiem, domāju tas netraucēs satiksmei!

Avatar

By adix 07.07.2015 16:50:06

Member+ · 1,214 comments
novērotājs wrote
adix wrote

kā izskatās, kad tautas līderi satiekas vienā dzeršanas punktā ar mammu dabu.

Štrunts par dzeršanas punktu, foršāk ir satikties šaurā taciņā. Mammadaba pa taisno lec dabā - t.i., krūmos. big_smile

Bet orgi kārtējo reizi parāda, ka viņiem tie dalībnieki ne pārāk rūp. Marķējumu var nākamreiz varbūt nemaz nelikt, jo trase taču jāzina no galvas. Un arī uz vēstulēm par Vietalvas fail nav atbildes līdz šim brīdim - vispār nekādas.

Cik izskatās, laikam līdz šim veiksmīgi lec tai pļavā.
Bet es savus tuviniekus, sievietes un bērnus noteikti atrunātu piedalīties mammas dabas braucienā!

Avatar

By adix 07.07.2015 16:54:24

Member+ · 1,214 comments
six6 wrote
novērotājs wrote
adix wrote

kā izskatās, kad tautas līderi satiekas vienā dzeršanas punktā ar mammu dabu.

Štrunts par dzeršanas punktu, foršāk ir satikties šaurā taciņā. Mammadaba pa taisno lec dabā - t.i., krūmos. big_smile

Bet orgi kārtējo reizi parāda, ka viņiem tie dalībnieki ne pārāk rūp. Marķējumu var nākamreiz varbūt nemaz nelikt, jo trase taču jāzina no galvas. Un arī uz vēstulēm par Vietalvas fail nav atbildes līdz šim brīdim - vispār nekādas.

Izeja- sports. Es esmu nobraucis ar velo šogad 500km ar visām gonkam, līdz finišam tieku. Būs sportā ap 400-500 dalībniekiem, domāju tas netraucēs satiksmei!

Tu maz saproti, par ko šeit ir runa? Kāds sports? Es runāju par mammas dabas braucēju drošību un tad protams arī par tautas braucēju.
Tu domā, ka es satraucos par saviem 85kg, ar kuriem taranēšu to max 30kg "smago" bērnu vai viņa 50kg mammu?

Avatar

By novērotājs 07.07.2015 17:03:41

Member+ · 1,908 comments
six6 wrote

Izeja- sports. ..

Zini, tiem, kas brauc Mammudabu, Sports noteikti nav pa spēkam - tur ir citi apjomi un cita grūtības pakāpe.

Avatar

By six6 07.07.2015 17:55:49

Member+ · 1,287 comments
novērotājs wrote
six6 wrote

Izeja- sports. ..

Zini, tiem, kas brauc Mammudabu, Sports noteikti nav pa spēkam - tur ir citi apjomi un cita grūtības pakāpe.

domā plašāk!

Avatar

By six6 07.07.2015 17:58:11

Member+ · 1,287 comments
adix wrote
six6 wrote
novērotājs wrote

Štrunts par dzeršanas punktu, foršāk ir satikties šaurā taciņā. Mammadaba pa taisno lec dabā - t.i., krūmos. big_smile

Bet orgi kārtējo reizi parāda, ka viņiem tie dalībnieki ne pārāk rūp. Marķējumu var nākamreiz varbūt nemaz nelikt, jo trase taču jāzina no galvas. Un arī uz vēstulēm par Vietalvas fail nav atbildes līdz šim brīdim - vispār nekādas.

Izeja- sports. Es esmu nobraucis ar velo šogad 500km ar visām gonkam, līdz finišam tieku. Būs sportā ap 400-500 dalībniekiem, domāju tas netraucēs satiksmei!

Tu maz saproti, par ko šeit ir runa? Kāds sports? Es runāju par mammas dabas braucēju drošību un tad protams arī par tautas braucēju.
Tu domā, ka es satraucos par saviem 85kg, ar kuriem taranēšu to max 30kg "smago" bērnu vai viņa 50kg mammu?

piedod!

Avatar

By Eduards 07.07.2015 18:01:05

Member# · 2,686 comments
Bomzis wrote
velolv wrote

...
Kā pēc sacensībām norādīja UCI komisārs, kurš vērtēja Siguldas posmu, tad dalībniekiem ir jāpārzin trase, jo visas tajā izvietotās bultas nav iespējams nosargāt. Jebkurš ļaundaris tās var sagrozīt vai noņemt. Vienlaikus UCI komisārs norādīja, ka rezultāti nav nekādā veidā jāanulē vai jāmaina. ...

Paldies UCI komisār ... kā tevi tur sauc. Šāds punkts vēl tikai iekš nolikuma jāieliek un varbūt vēl jāiekaļ kādā stabā pirms starta big_smile big_smile ... un organizatori varēs nakti gulēt mierīgi un ar drošu pārliecību ka viss ir kārtībā un galvenais ka saskaņā ar UCI wink

Punkta projekts nolikumā ... "pēc trases marķējuma nevadīties, jo tas var būt sagrozīts, viltots vai noņemts" smile

Vispār jau šis punkts ir iekšā UCI noteikumos. Nevajag nekādu jaunu noteikumu projektu.

Avatar

By marta 07.07.2015 22:31:19

Member+ · 212 comments

Šeit vēl SEB MTB Siguldas posma fotogrāfijas no  Elmāra Olšteina.

Virši A distances tiltiņš ~10km un Sporta nobrauciens Kaķītī

https://drive.google.com/folderview?id= … sp=sharing

Avatar

By GuessWho 08.07.2015 14:46:55

Member · 33 comments

Paldies visiem, kuri fotogrāfēja - beidzot arī kādā bildē es sevi ieraugu. smile

Visas bildes un video es iemetu mans.velo.lv.

Avatar

By SiSe 10.07.2015 00:30:52

Member++ · 775 comments
Inars wrote

Paldies Sisei par foršajām intervijām. Prieks par viņas labo latviešu valodu smile

Paldies par labo atsauksmi smile Komplimenti manai pāragri no dzīves aizgājušajai skolotājai A.Zīdai (RV1Ģ).
Turpinot nebeidzamo diskusiju par marķējumu - ar neveiksmēm ir jārēķinās - tādas ir bijušas i` lielās gonkās (palasiet ko Dana ir rakstījusi savā lapā), i` mazās. Patīkami tas nav nevienam un tādēļ orgiem ir ļoti jādomā kā padarīt marķējumu maksimāli drošu pret ļaunprātīgu rīcību.

Avatar

By averza 10.07.2015 02:54:31

Member++ · 5,039 comments

Inara reklāma nostrādāja - noskatījos. Jauki! http://straume.lmt.lv/lv/sports/velo/in … -pirms/934

Avatar

By asa1985 10.07.2015 09:05:40

Member · 71 comments

Šeit vēl pāris bildes no Virši-A Starta:

https://drive.google.com/open?id=0B3qq7 … UM0NGctS1E

Avatar

By suugoi 10.07.2015 21:52:22

Member+ · 1,469 comments

http://straume.lmt.lv/lv/sports/velo/in … va-pec/936

@ 4:20, Virši-A līderi saliek Mammai Dabai big_smile un tad 05:05 otrā pačka nāk pakaļ, tad 06:06 trešā big_smile Tiešām interesanti kādas ir izjūtas tiem bērni vai dabas baudītājiem, kad šaurajās takās iet garām spices gals un pro tauta. Trases plānojums 10/10

Last edited by suugoi (10.07.2015 21:56:03)


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By Slowmo 10.07.2015 22:31:46

Member+ · 1,166 comments

Neuztraucies... "nekādā veidā tas netraucē ne vieniem, ne otriem braucējiem". smile

Avatar

By Aleksandrs1975 11.07.2015 00:51:56

Member · 238 comments

Nez cik ilgi pēc katra SEPa beidzas cepiens par sliktu trasi, putru un tml? Nav ko braukt to, kas nepatīk, elementāri!

Avatar

By novērotājs 11.07.2015 19:02:35

Member+ · 1,908 comments

Nu tā nu nesaki - ilgu laiku te bija cepšanās par koridoriem, kas jāzaudē, izlaižot kaut vienu posmu. Šogad, rau, IJSA sadzirdēja un beidzot kaut kas ir pamainīts.
Bērnu ielikšana Mammasdabas trasē arī šogad ir jaunums, vispār doma nav slikta, bet kaut kas tur vēl nav līdz galam izstrādāts, jo tikšanās ar tautas spici tiešām rada asas izjūtas un lēkt krūmos vajag visai veikli.
Varbūt pa visiem izštukosim, kā labāk, un pēc kāda laiciņa būs atregulēts arī šis moments.