Valdība apstiprina Ceļu satiksmes noteikumu jauno redakciju

Avatar

By Mihails 10.03.2016 16:34:19

Member · 341 comments

Es 95% ceļa arī braucu pa ielu.

Avatar

By Huligāns 10.03.2016 22:02:26

Member · 963 comments

Nav svarīgi, pa kurieni jūs brauciet -trotuārs, iela vai veloceliņš, jūs esiet CS dalībnieks un jāievēro CSN jebkurā vietā 24h diennaktī
Tas ka in-struktūra vai citi iemesli ir slikti,  nekādi neatvieglo tevi no CSN smile


arturs.lee@inbox.lv
bez liekiem vārdiem
https://www.facebook.com/groups/mtbvelo/

Avatar

By Mihails 10.03.2016 22:06:18

Member · 341 comments
Huligāns wrote

Nav svarīgi, pa kurieni jūs brauciet -trotuārs, iela vai veloceliņš, jūs esiet CS dalībnieks un jāievēro CSN jebkurā vietā 24h diennaktī
Tas ka in-struktūra vai citi iemesli ir slikti,  nekādi neatvieglo tevi no CSN smile

Un Jūs vienmēr ievērojat, arī kājām nekad neejat pie sarkanā un nešķērsojat ielu kvartāla vidū?

Avatar

By Huligāns 10.03.2016 22:13:23

Member · 963 comments
Mihails wrote

Un Jūs vienmēr ievērojat, arī kājām nekad neejat pie sarkanā un nešķērsojat ielu kvartāla vidū?

Es eju un braucu, ja neapdraudu sevi un citus CS dalībniekus un gājējus
Ja braucu ar auto, tad nekad nebraucu pie sarkanās, kaut arī viens krustojumā stāvu nakts vidū
Dzīvē esmu daudz ko piedzīvojis, esmu tik daudz kļūdījies, ka lieku reizi apdomāju - vai vajag to darīt smile
Dažreiz sekundes ir vērtas, lai paglābtos no negadījuma


arturs.lee@inbox.lv
bez liekiem vārdiem
https://www.facebook.com/groups/mtbvelo/

Avatar

By Huligāns 10.03.2016 22:26:25

Member · 963 comments

Vēl gribu piebilst, ka velosipēditu var pielīdzināt motobraucējam, jo grūti pamanāms uz ielas - it īpaši sākot no bulkvāģiem līdz smagajiem auto un sabiedriskajam, ieteiktu palaist pa priekšu kā nu tur nebūtu, bet blakus tiem līst nav ieteicams, pārredzmaība ir slikta
Kaut arī ir lohi, kas brauc  un neskatās ne spoguļos, ne rāda pagriezienus
Tāpēc brauciet ar domu uz priekšu, kas un kā var notikt pēc jūsu vai cita vadītāja rīcības

P/S mani fascinē velokurjeri, par tiem var biezu grāmatu sarakstīt smile


arturs.lee@inbox.lv
bez liekiem vārdiem
https://www.facebook.com/groups/mtbvelo/

Avatar

By androns1983 10.03.2016 22:28:04

Member · 418 comments
Huligāns wrote
Mihails wrote

Un Jūs vienmēr ievērojat, arī kājām nekad neejat pie sarkanā un nešķērsojat ielu kvartāla vidū?

Es eju un braucu, ja neapdraudu sevi un citus CS dalībniekus un gājējus
Ja braucu ar auto, tad nekad nebraucu pie sarkanās, kaut arī viens krustojumā stāvu nakts vidū
Dzīvē esmu daudz ko piedzīvojis, esmu tik daudz kļūdījies, ka lieku reizi apdomāju - vai vajag to darīt smile
Dažreiz sekundes ir vērtas, lai paglābtos no negadījuma


+++100

... un ja arī pārkāpi un tiki noķerts, tad esi gatavs atzīt savu pārkāpumu un samaksāt sodu, nevis vaimanāt par netaisnību smile


Auto / Velo / GC / Outdoor / Camping / Active :)

Avatar

By DZ 10.03.2016 23:07:00

Member · 3,501 comments
androns1983 wrote

un ar velo - par ko tieši?
p.s. - Alko pārbaude imho neskaitās nepatiess apturēšanas iemesls, ja kas.

Daudzu gadu laikā, tīrā alkohola pārbaude bijusi 1x ar velo pulkstens pus12os naktī Maskačkā, ārā -8 grādi, otra bijusi jāņu pievakarē uz ielas bijušajā mazdārziņu rajonā, kur tikai pirms gada uzlēja asfalta segumu un ātruma ierobežojums ir 30. Jēga tur kādu ķert ir pilnīga nulle, jo tas ceļš ved uz aptuveni 50 mazdārziņiem un tik pat cauru gadu apdzīvojamām mājām.

Reiz mani kā gājēju apturēja uz nelielu ielu krustojuma Jelgavā sešos naktī. Lieki piebilst, ka uz Jelgavas lielajām ielām luksafori pa nakti tiek izslēgti, tur ir retais krustojums, kur netika. Nezinu kur policija patrulēja, jo apkārt dzīvības būtnes nebija. Pēc 100 metriem piebrauca un sāka rakstīt protokolu. Pārrunāju ar viņiem viņu darbības lietderību un aizvācās prom. Lieki piebilst, ka Jelgavas pašvaldības policija diezgan regulāri pa nakti neievēro sarkano gaismu bez bākugunīm.

Last edited by DZ (10.03.2016 23:11:06)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By androns1983 11.03.2016 07:12:01

Member · 418 comments
DZ wrote

.... Lieki piebilst, ka Jelgavas pašvaldības policija diezgan regulāri pa nakti neievēro sarkano gaismu bez bākugunīm.


tas, ka Jānītis čurā uz kaimiņa sētas, nenozīmē, ka tādēļ Pēterītim tas ir atļauts wink


Auto / Velo / GC / Outdoor / Camping / Active :)

Avatar

By NilsS 11.03.2016 07:50:32

Member · 775 comments
androns1983 wrote
DZ wrote

.... Lieki piebilst, ka Jelgavas pašvaldības policija diezgan regulāri pa nakti neievēro sarkano gaismu bez bākugunīm.


tas, ka Jānītis čurā uz kaimiņa sētas, nenozīmē, ka tādēļ Pēterītim tas ir atļauts wink

"Visas  cūkas  ir vienlīdzīgas,   bet  dažas  ir  vienlīdzīgākas  par  citām" -  Džordžs  Orvels,  citāts  no viņa  grāmatas  Dzīvnieku  ferma.   Iesaku  izlasīt

Last edited by NilsS (11.03.2016 07:51:09)

Avatar

By androns1983 11.03.2016 08:03:31

Member · 418 comments
NilsS wrote
androns1983 wrote
DZ wrote

.... Lieki piebilst, ka Jelgavas pašvaldības policija diezgan regulāri pa nakti neievēro sarkano gaismu bez bākugunīm.


tas, ka Jānītis čurā uz kaimiņa sētas, nenozīmē, ka tādēļ Pēterītim tas ir atļauts wink

"Visas  cūkas  ir vienlīdzīgas,   bet  dažas  ir  vienlīdzīgākas  par  citām" -  Džordžs  Orvels,  citāts  no viņa  grāmatas  Dzīvnieku  ferma.   Iesaku  izlasīt

grāmatu esmu lasījis un zinu.


doma bija: ja piedzēries policists ar auto bez izietas tehniskās skates pārbrauc pāri sarkanajam bez bākugunīm, tad nekādi neatceļ faktu un pārkāpumu, ka DZ pārbrauca pie sarkanā.


in general visi jau tāpat saņem sodu nevis par to, ka pārkāpj, bet par to, ka tiek pieķerti wink
Ja par katru pārkāpumu būtu jāmaksā sods, tad tak lielākā daļa bankrotētu big_smile


Auto / Velo / GC / Outdoor / Camping / Active :)

Avatar

By Mihails 11.03.2016 09:16:24

Member · 341 comments
androns1983 wrote

Ja par katru pārkāpumu būtu jāmaksā sods, tad tak lielākā daļa bankrotētu big_smile

Tad nevienas automašīnas uz ielas nebūtu, jo visiem būtu savākti 16 soda punkti.

Avatar

By DZ 11.03.2016 15:13:36

Member · 3,501 comments
androns1983 wrote

doma bija: ja piedzēries policists ar auto bez izietas tehniskās skates pārbrauc pāri sarkanajam bez bākugunīm, tad nekādi neatceļ faktu un pārkāpumu, ka DZ pārbrauca pie sarkanā.

Iedomājies kādu no nenozīmīgiem Rīgas luksaforiem sešos naktī, kur kāds pāriet pa sarkano pāri. Ļoti liels noziegums. Varēja padežurēt pie naktsklubiem, bet to, protams mīziens darīt, jo var atrauties pa muti.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Slowmo 11.03.2016 22:31:38

Member+ · 1,166 comments

Man kaut kā nelīmējas kopā "sešos naktī". Tas tak rīts ne nakts smile Un pie tam vēl - ne pārāk agrs rīts.