Vivus.lv MTB Maratons 2015, 3. posms Baldonē

Avatar

By averza 26.05.2015 11:37:02

Member++ · 5,039 comments

Vai ir kādas ziņas par to, kad būs nomarķēta trase un cik ļoti tā atšķirsies no iepriekšējā gada?

Avatar

By www.mtb-maratons.lv 26.05.2015 12:42:17

Local.Auth · 218 comments

Trases apskate notiks 31. maijā 12:00 Riekstukalnā


Avatar

By martinsb 28.05.2015 21:28:09

Member+ · 964 comments

TOP 50 koridoris būs pēc pēdējā posma vai pēc kopvērtējuma?

Avatar

By Riibeklis 28.05.2015 21:47:17

Member · 536 comments
www.mtb-maratons.lv wrote

Trases apskate notiks 31. maijā 12:00 Riekstukalnā

karte ātrāk netiks publicēta?


Жизнь надо прожить так, чтобы тебя мелом не обвели

Avatar

By Baltais 28.05.2015 23:14:43

Local.Auth · 5,425 comments

http://www.mtb-maratons.lv/lv/raksts/12 … rases-gpx/


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By Aleksandrs1975 29.05.2015 01:02:00

Member · 238 comments

TOP 50 koridoris ir pieejams SEPā! Nejauc lietas!

martinsb wrote

TOP 50 koridoris būs pēc pēdējā posma vai pēc kopvērtējuma?

Avatar

By bonys 29.05.2015 01:31:38

Member+ · 721 comments
Aleksandrs1975 wrote

TOP 50 koridoris ir pieejams SEPā! Nejauc lietas!

martinsb wrote

TOP 50 koridoris būs pēc pēdējā posma vai pēc kopvērtējuma?

Vivusā ir Top 50 koridoris, lūdzu, nejauc pats!


mtbgarkalne.lv

Avatar

By Aleksandrs1975 29.05.2015 03:33:07

Member · 238 comments

Lasi nolikumu!


bonys wrote
Aleksandrs1975 wrote

TOP 50 koridoris ir pieejams SEPā! Nejauc lietas!

martinsb wrote

TOP 50 koridoris būs pēc pēdējā posma vai pēc kopvērtējuma?

Vivusā ir Top 50 koridoris, lūdzu, nejauc pats!

Avatar

By JanisRC 29.05.2015 08:11:07

Member · 544 comments
Aleksandrs1975 wrote

Lasi nolikumu!


bonys wrote
Aleksandrs1975 wrote

TOP 50 koridoris ir pieejams SEPā! Nejauc lietas!

Vivusā ir Top 50 koridoris, lūdzu, nejauc pats!

Realitāte nesakrīt ar nolikumu !
Martinsb ir taisnība !


Avatar

By kekss 29.05.2015 08:55:45

Member · 33 comments

Uzskatu, ka organizatoriem vajadzētu kk uzlabot koridoru sistēmai, jo dalībnieku skaits ir krietni pieaudzis. Vivusa taciņas ir super interesantas, bet ļoti šauras un apdzīšana grūta.

Avatar

By ADV2002 29.05.2015 11:18:28

Member · 35 comments

Trase ļoti labi nomarķēta, bet vismaz vakarā bija nežēlīga cīņa ar odiem!

Avatar

By Eduards 29.05.2015 11:50:26

Member# · 2,686 comments

Humoram- varētu ieviest 30 vietas klāt pie rezultāta, ja kļūdījies ar pašvērtējumu un nostājies koridorā par augstu.

Bet ja nopietni, pamazām atnācis laiks koridoru lapiņām.

Avatar

By suugoi 29.05.2015 12:30:18

Member+ · 1,469 comments

Vai trase ir tāda pati kā iepriekš?


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By Bibo 29.05.2015 12:47:17

Member · 582 comments

MySportam arī bija koridoru lapiņas un nekādas šūmes nebija.

Avatar

By averza 29.05.2015 12:51:20

Member++ · 5,039 comments

wq6fuhqv8zvkfihg2h8l.png

P.S. Tiešā urla uz gpx failu: https://connect.garmin.com/proxy/activi … ?full=true

Last edited by averza (29.05.2015 13:44:16)

Avatar

By www.mtb-maratons.lv 29.05.2015 14:25:46

Local.Auth · 218 comments

Vivus.lv MTB maratona organizatoru skaidrojums par starta koridoru sistēmu.

Atgādinām, ka šāda koridoru sistēma ir izveidota ar mērķi radīt pēc iespējas drošākus braukšanas apstākļus distances pirmajos kilometros, kā arī veidot godprātīgu un pozitīvu attieksmi dalībnieku vidū vienam pret otru.

Sevišķi otro mērķi esam centušies attīstīt un ievērot jau no mūsu organizēto sacensību pirmajām dienām vairāk nekā desmit gadu garumā.

Drošāku pārvietošanos distances sākumā nodrošina neapšaubāmi stiprāko dalībnieku stāšanās pirmajā starta koridorā, tāpēc arī turpmāk tajā vietu ieņems kopvērtējuma 50 labākie attiecīgajā distancē un tie dalībnieki, kuri kādā no posmiem būs finišējuši pirmajās 20 vietās distances vērtējumā.

Vietu ieņemšanai tālākajos starta koridoros saglabāsim pašnovērtējuma principu.

Esam pārliecināti, ka daudzi dalībnieki mūsu sacensības izvēlas tieši šādu vai līdzīgu principu dēļ.

Gribam uzsvērt, ka mēs ļoti augstu vērtējam dalībnieku godīgu attieksmi pret konkurentiem, kā arī organizatoru izstrādātajiem noteikumiem.

Papildinājumi nolikumā tiks veikti tuvākajā laikā. Paldies par sapratni.

Uz tikšanos Riekstukalnā!

P.S. Starp citu, šogad ir sagatavota lieliska distance smile)


Avatar

By Lauric 29.05.2015 15:13:17

Member · 705 comments

Līdz šim neesmu bijis pastāvīgs vivus.lv braucējs.Braucu vienīgi pirmo posmu šogad.Tas,kādas trases veido organizatori mani uzrunā pat ļoti un tāpēc apdomāju iespēju arī turpmāk piedalīties.TAČU,jāatzīst,ka mani pilnībā neuzrunā koridoru sistēma.Pieņemsim vienu posmu izlaižu(mans gadijums),lai arī esmu spējīgs TOP koridorī iebraukt.Sanāk nākošās sacensības tik un tā pirmajā koridorī netiec un katrās sacensībās atkal ir divi varianti:Iesildīties/sagatavoties startam normāli un koridorī stāties pašās beigās,un tad sākt pārgalvīgu sprintu lai ņoķertu sev līdzvērtīgos lieki patērējot enerģiju,kura tik un tā 100% nekad nevar sevi attaisnot,jeb nīkt/salt koridorī jau no tā atvēršanas(kas man personīgi ir pilnībā nepieņemami) un startēt pilnīgi aukstam ar visām izrietošajām sekām.Pašnovērtējuma princips!Pieņemsim,mans pašnovērtējums ir pirmais koridors.Kā es,posmu izlaidušais(priekšroku dodu normālai pirmsstarta sagavotībai),varu tikt sava pašnovērtējuma koridorī,ja tur jau pat vājā gala braucēji trīcošām rokām par vietu ir cīnījušies no koridoru atvēršanas brīža.Mani tur kāds laipni ielaidīs?Smiekli pašiem nenāk?Nories no aizmugures:kur lien un tt.Katrā gonkā ir redzami censoņi,kuri ceļ velo koridorī,kur fiziski vairs nav vietas.Bet vai visiem ir tik augsts nekaunības līmenis?Man personīgi nav.Tā samudžināti to domu kaut kā izklāstiju.Esmu jau gatavs rējēju replikām.Personīgus pārmetumus lūdzu PM

Last edited by Lauric (29.05.2015 15:16:15)

Avatar

By suominen 29.05.2015 15:57:10

Member · 177 comments
Lauric wrote

Līdz šim neesmu bijis pastāvīgs vivus.lv braucējs.Braucu vienīgi pirmo posmu šogad.Tas,kādas trases veido organizatori mani uzrunā pat ļoti un tāpēc apdomāju iespēju arī turpmāk piedalīties.TAČU,jāatzīst,ka mani pilnībā neuzrunā koridoru sistēma.Pieņemsim vienu posmu izlaižu(mans gadijums),lai arī esmu spējīgs TOP koridorī iebraukt.Sanāk nākošās sacensības tik un tā pirmajā koridorī netiec un katrās sacensībās atkal ir divi varianti:Iesildīties/sagatavoties startam normāli un koridorī stāties pašās beigās,un tad sākt pārgalvīgu sprintu lai ņoķertu sev līdzvērtīgos lieki patērējot enerģiju,kura tik un tā 100% nekad nevar sevi attaisnot,jeb nīkt/salt koridorī jau no tā atvēršanas(kas man personīgi ir pilnībā nepieņemami) un startēt pilnīgi aukstam ar visām izrietošajām sekām.Pašnovērtējuma princips!Pieņemsim,mans pašnovērtējums ir pirmais koridors.Kā es,posmu izlaidušais(priekšroku dodu normālai pirmsstarta sagavotībai),varu tikt sava pašnovērtējuma koridorī,ja tur jau pat vājā gala braucēji trīcošām rokām par vietu ir cīnījušies no koridoru atvēršanas brīža.Mani tur kāds laipni ielaidīs?Smiekli pašiem nenāk?Nories no aizmugures:kur lien un tt.Katrā gonkā ir redzami censoņi,kuri ceļ velo koridorī,kur fiziski vairs nav vietas.Bet vai visiem ir tik augsts nekaunības līmenis?Man personīgi nav.Tā samudžināti to domu kaut kā izklāstiju.Esmu jau gatavs rējēju replikām.Personīgus pārmetumus lūdzu PM

Iebrauc 20-niekā vismaz 1 posmā un tiksi 1.koridorā! Kur problēma?

Avatar

By Nemeth 29.05.2015 16:11:46

Member · 131 comments

Vai arī palielināt koridoru skaitu sadalot smalkāk vietas no līdz kurās dalībnieks parasti finišē, tādejādi arī saglabājot pašnovertējuma principu. Nebūs jau visi dalībnieki, kuri finišē piem 4-5 koridorā pēc tam stātos nākamreiz pirmajā.

Avatar

By Papuass 29.05.2015 16:25:26

Member+ · 2,978 comments

Cepšanās vairāk ir par īso vai garo distanci? Garajā īsti nemanīju šo problēmu, pats gan ielīdu"parasti finišēju simtniekā" koridorī veselas 10 minūtes pirms starta.

Avatar

By averza 29.05.2015 16:27:58

Member++ · 5,039 comments

Jums nemaz nav žēl savu latviešu valodas skolotāju? Korido-RĀĀĀĀĀĀ!!! smile

Avatar

By Lauric 29.05.2015 16:31:33

Member · 705 comments

Vispār ja nopietni,tad šis vārdiņš jebkurā gadijumā ir izkropļojums no krievu valodas vārda коридор. Latviski tas skan gaitenis.

Avatar

By Papuass 29.05.2015 16:38:25

Member+ · 2,978 comments

Ak varenā krievu valoda:

Origin of CORRIDOR

Middle French, from Italian dialect (N Italy) corridore, from correre to run, from Latin currere
First Known Use: 1719

Avatar

By Eduards 29.05.2015 16:44:08

Member# · 2,686 comments

Izdomāju vienkāršu risinājumu- katrs braucējs ejot starta koridorā atdod mazu lapiņu ar savu numuru (vai tiesnesis vienkārši pieraksta numurus), pēc tam rezultātos pēc pāris dienām tiek pievienota kolonna ar braucēja izvēlēto koridoru. Viss visiem redzams, katrs joprojām stājas kur pats vēlas. Lēnā gala braucēji vairs trīcošām rokām necīnīsies par 1. koridoru. Varbūt...

Avatar

By LOOK 29.05.2015 17:02:35

Member# · 2,702 comments

Doma ir apsverama, iespējams tas stimulētu ieņemt atbilstošu vietu spējām. Taču tas prasa ieguldīt papildus darbu (patreiz izskatās ka diezgan lielu).

Trases shēma uz papīra:

11336915_812009145548164_6479344234396936656_o.jpg


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By kekss 29.05.2015 18:07:56

Member · 33 comments
www.mtb-maratons.lv wrote

Vivus.lv MTB maratona organizatoru skaidrojums par starta koridoru sistēmu.

Atgādinām, ka šāda koridoru sistēma ir izveidota ar mērķi radīt pēc iespējas drošākus braukšanas apstākļus distances pirmajos kilometros, kā arī veidot godprātīgu un pozitīvu attieksmi dalībnieku vidū vienam pret otru.

Sevišķi otro mērķi esam centušies attīstīt un ievērot jau no mūsu organizēto sacensību pirmajām dienām vairāk nekā desmit gadu garumā.

Drošāku pārvietošanos distances sākumā nodrošina neapšaubāmi stiprāko dalībnieku stāšanās pirmajā starta koridorā, tāpēc arī turpmāk tajā vietu ieņems kopvērtējuma 50 labākie attiecīgajā distancē un tie dalībnieki, kuri kādā no posmiem būs finišējuši pirmajās 20 vietās distances vērtējumā.

Vietu ieņemšanai tālākajos starta koridoros saglabāsim pašnovērtējuma principu.

............................

Pusmaratonā par drošumu 1majos kilometros  runājot, tikpat labi var padomāt arī par variantu likt Mazos puikas / sievietes  koridoru beigās. Tad neviens stiprais neuznesīsies virsū.
Pašnovērtējuma princips vairs nedarbojas,ja atbraucot pēc iesildīšanās 10-15 min pirms starta tās izvēles nemaz nav.

Avatar

By millis 29.05.2015 20:16:11

Member · 175 comments
kekss wrote
www.mtb-maratons.lv wrote

Vivus.lv MTB maratona organizatoru skaidrojums par starta koridoru sistēmu.

Atgādinām, ka šāda koridoru sistēma ir izveidota ar mērķi radīt pēc iespējas drošākus braukšanas apstākļus distances pirmajos kilometros, kā arī veidot godprātīgu un pozitīvu attieksmi dalībnieku vidū vienam pret otru.

Sevišķi otro mērķi esam centušies attīstīt un ievērot jau no mūsu organizēto sacensību pirmajām dienām vairāk nekā desmit gadu garumā.

Drošāku pārvietošanos distances sākumā nodrošina neapšaubāmi stiprāko dalībnieku stāšanās pirmajā starta koridorā, tāpēc arī turpmāk tajā vietu ieņems kopvērtējuma 50 labākie attiecīgajā distancē un tie dalībnieki, kuri kādā no posmiem būs finišējuši pirmajās 20 vietās distances vērtējumā.

Vietu ieņemšanai tālākajos starta koridoros saglabāsim pašnovērtējuma principu.

............................

Pusmaratonā par drošumu 1majos kilometros  runājot, tikpat labi var padomāt arī par variantu likt Mazos puikas / sievietes  koridoru beigās. Tad neviens stiprais neuznesīsies virsū.
Pašnovērtējuma princips vairs nedarbojas,ja atbraucot pēc iesildīšanās 10-15 min pirms starta tās izvēles nemaz nav.

Tiesi ta pa tiem puikam taka seba tikai daziem bija jaabdzen kadi 1000 cilveki ,seba so kludu izlaboja.

Last edited by millis (29.05.2015 20:16:42)