Vivus.lv MTB Maratons 2015, 2. posms Tukumā

Avatar

By Helminth 25.05.2015 10:50:20

Member+ · 491 comments

Perfekta maratona trase wink
Bija pat daži XCO cienīgi nobraucieni un uzbraucieni smile
Braucēji un kalnā stūmēji visi laipni arī palaiž garām.
Vafeles labu labās ūdens punktos - tā saēdos, ka pat pabraukt vairs nevarēja big_smile
P.s. kā secinājām ar dažiem braucējiem vienā uzbraucienā, kāds bija aizmirsis savu xxl izmēra spieķatslēgu uz takas big_smile
P.s.s. kāds vēl pamanīja izrotātu Ziemassvētku eglīti trasē (Labajā takas pusē, sarkani rotājumi, laikam pirms uzbrauciena, nekurienes vidū)? smile Varbūt vienkārši pārdozēju ar tām vafelēm un halucinācijas sāka rādīties big_smile

Last edited by Helminth (25.05.2015 11:02:47)

Avatar

By rider.r 25.05.2015 10:56:39

Member · 43 comments

Lkm tapēc es netiku pie ēdiena trasē, kāds tās bij pārēdies big_smile big_smile big_smile

Avatar

By supers 25.05.2015 11:21:13

Member · 63 comments
despecs wrote

nedaudz pakaunināšu.

109 Raivo Sarkanābols tāds nelaipns. Iebrauc manā trajektorijā, es sadzēšos lai viņu nenonestu, nedaudz saskārāmies un tad sākās epiteti.

un ja kāds domā, ka man tur nebija jābūt, tas nav svarīgi. Ja maini trajektoriju pamet aci.

kopumā tauta laipna, bet aklās trajektoriju maiņas redzēju vairākas. Bija vēl džeks, kas aiziet takās garām vienai meitenei un tad sāk bremzēt dzerot ūdeni.

Ja nu kādu vajadzētu pakaunināt, tad tas esi tu - Nožogojumu sabojāji, trasē atradies bez Nr. un vēl skrien citiem virsū:)
p.s.
Vai esi pārliecināts par Nr.? Braucu ar Nr.109 un trasē ne ar vienu neesmu saķēries, saskāries vai arī "apepitojis" kādu.

Avatar

By despecs 25.05.2015 11:28:46

Member · 1,745 comments

nu tad būs otrs LEC braucējs(110). skatījos pēc laikiem, ja maratonu nepalaida precīzi 12:00
kautgan pēc teksta #85  varētu būt arī tu, ja joprojām uzskati, ka jebkura trajektorija pieder tikai tam, kas ir puskaļosu priekšā. smile


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By suugoi 25.05.2015 11:31:10

Member+ · 1,469 comments
centy wrote

Nedaudz jau ir apsurdi, ka 40min līdz startam ir jāieņem starta koridors.
Tas gan nav pārmetums organizatoriem!
Pašiem dalībniekiem vajadzētu izvērtēt savu spēju robežas.
Vēl jo vairāk ja pēc ~500m ir pirmais stāvais kāpums!

Tas tiešām ir interesanti novērot no malas kā koridori sāk pildīties jau 30-40min pirms starta, saulē stāvēt nav par karstu? big_smile Pirmais kalns nav tālu un ir pietiekoši plats lai sarindotu visus īstajos koridoros smile

mu96 wrote

bet man kā iesācējam pastāstie kas notiek ar koridoru sadali:
* es kā iesācējs ieņēmu vietu cetrurtajā kordiorā
* liela daļa startējušo no pirmajiem kordoriem nespēja uzbraukt pirmajā kalnā, un trasē bremzēja cilvēku grupas aiz sevis
* vai tiešām lai daudz maz normāli brauktu ir jābūt  nekaunīgam un jāieņem vieta pirmajā koridorā

Vai vispār kāds uz šo ir spējīgs atbildēt?

Runājot par šo, tikko skatijos bildes ar pusmaratona startu, divi braucēji kas atrodas pirmā koridora 2 rindā (pēc top50), distances pirmajā(!!!) metrā aiz starta līnijas uztaisa zavalu un nobloķē pusi no braucamā ceļa uztaisot startā milzīgu korķi... Apskatijos rezultātus, viens ap 120 vietu otrs ap 190.

smile


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By averza 25.05.2015 11:33:27

Member++ · 5,039 comments

VIP koridors: TOP 50
1. koridors: Man ir ļoti lielas ambīcijas
2. koridors: Nepaspēju ierasties laicīgi un 1. koridors bija jau pilns
3. koridors: Man patīk skriet gan augšā, gan lejā
smile

Avatar

By rider.r 25.05.2015 11:34:51

Member · 43 comments

Bik stulbi tas, ka nav nr. uz muguras, jo šādos gadijumos ja kāds tevi apdzen nav iespēja redzēt kas tevi ir apdzinis.

Avatar

By trompists 25.05.2015 11:42:46

Member · 125 comments

2. galerijas fotogrāfa darbs ir vispilnīgākais čau... dibeni, nefokusi, nogriezti riteņi. uz kursiem pie soņas! wink

Avatar

By Papuass 25.05.2015 11:58:10

Member+ · 2,978 comments

Trase ekselenta, turklāt visa braucama ar TB, tik Āža kalna augšā saknei pāri netiku.

Avatar

By averza 25.05.2015 12:02:10

Member++ · 5,039 comments
trompists wrote

2. galerijas fotogrāfa darbs ir vispilnīgākais čau... dibeni, nefokusi, nogriezti riteņi. uz kursiem pie soņas! wink

Man gan patīk, it sevišķi bilde ar LOOK smile

Avatar

By Helminth 25.05.2015 12:08:17

Member+ · 491 comments

Nav jau tas viss tik vienkārši ar to fotografēšanu - varu apliecināt, jo "Gruzīs acī" bildēju pie tramplīna un kāda ceturtā daļa daļa bilžu bija jādzēš big_smile - tāpat kā par labu riteņbraucēju nekļūsi vienā dienā, tāpat nekļūsi par labu fotogrāfu vienā dienā un kā arī dārgs velosipēds vai fotoaparāts nepadara tevi par profesionāli. Paldies par bildēm, galvenais ir censties un nepadoties wink

Last edited by Helminth (25.05.2015 12:09:14)

Avatar

By Antons 25.05.2015 12:11:45

Member · 27 comments
despecs wrote

nedaudz pakaunināšu.

LEC Sarkanābols(110 vai 109 numurs) tāds nelaipns. Iebrauc manā trajektorijā, es sadzēšos lai viņu nenonestu, nedaudz saskārāmies un tad sākās epiteti.

un ja kāds domā, ka man tur nebija jābūt, tas nav svarīgi. Ja maini trajektoriju pamet aci.

kopumā tauta laipna, bet aklās trajektoriju maiņas redzēju vairākas. Bija vēl džeks, kas aiziet takās garām vienai meitenei un tad sāk bremzēt dzerot ūdeni.

Es kā cilvāks no Latgales, beidzot ar diviem vilcieniem (un bez velo, jo tas būtu traki dārgi) aizbraucu līdz Tukumam. Vismaz paskatījos no malas, kā brauc tie profesionāļi. Visi pēc finiša gan stāstīja, ka trase trakoti grūta, sakņu daudz, bet redz te raksta, ka esot dikti patikusi. Pats jau nebraucu, tādēļ neko neteikšu, vienīgi redzēju, ka tie finišētāji tādi vientuļi un jā, rezultātos sanāk, ka pirmās desmit vietas izretojās 10 minūtēs. Nu tad kas tur tāds tajā trasē patīkams bijis?
Un par šo despecs melno, bārdāno onkuli - nu tur man nosodījums jāpauž. Kauns par braukšanu bez numura un, kad vēl finišā tas kritiens un trases bojāšana. Es domāju, ka tur sods vajadzīgs. Bet redz te forumā vēl citus apvaino. Nu par šo vēl otrs sods vajadzīgs.

Bet nu nākamreiz ar domāju ņemt dalību, tik samaksājot un braucot ar numuru pie stūres.

Avatar

By Eduards 25.05.2015 12:12:13

Member# · 2,686 comments

Kad bija 150 dalībnieki, tad brīvprātīgā koridoru sistēma strādāja, bet tagad visiem tik lielas ambīcijas, ka obligāti jāstāv pie lentas. Un nav taisnība tiem, kas apgalvo, ka starta kalns visu sadalīs. Paņem ātrākos desmit čaļus, vienu noliec pirmā (faktiski otrā) koridora beigās, pārējos 9 priekšā. Kamēr tas viens cīnīsies līdz priekšai, pārējie jau būs aizbraukuši atrāvienā.

Avatar

By matiss 25.05.2015 12:19:57

Member · 24 comments

Skrējēji spiesti kāpt uz velosipēdiem http://www.lsm.lv/lv/raksts/tautas-spor … m.a130672/


Pedāļus minu, lai nokļūtu no punkta A līdz punktam Z

Velo - tikai transporta līdzeklis ;)

Avatar

By Papuass 25.05.2015 12:27:38

Member+ · 2,978 comments
Antons wrote

Visi pēc finiša gan stāstīja, ka trase trakoti grūta, sakņu daudz, bet redz te raksta, ka esot dikti patikusi.

grūti = patīk

Avatar

By trompists 25.05.2015 12:44:29

Member · 125 comments
Helminth wrote

Nav jau tas viss tik vienkārši ar to fotografēšanu - varu apliecināt, jo "Gruzīs acī" bildēju pie tramplīna un kāda ceturtā daļa daļa bilžu bija jādzēš big_smile - tāpat kā par labu riteņbraucēju nekļūsi vienā dienā, tāpat nekļūsi par labu fotogrāfu vienā dienā un kā arī dārgs velosipēds vai fotoaparāts nepadara tevi par profesionāli. Paldies par bildēm, galvenais ir censties un nepadoties wink

Protams, lai mācās. Ja tas nav nolīgts fotogrāfs, tad cepiena nav. Varu vien ieteikt komponēt tā, lai redz saķeri, reljefu, putekli no bremzēšanas utt nevis norauj pusriteni uz koku galotņu rēķina. Un neizdevušos kadrus izvākt, sevišķi, ja tādu daudz.

Avatar

By despecs 25.05.2015 14:23:20

Member · 1,745 comments
averza wrote
despecs wrote

...un atļāvos fināla nobraucienā pabojāt trases nožogojumu.

Tad tas biji Tu!!! smile

man pieleca par kuru bojāšanu tu runā, bildēs sapratu, ka tas S līkums bija ar asāku izeju, bet kāds pataisnoja līkuma izeju. Es jau ieliku pa tiem 2 mietiņiem tieši pa vidu, kad jau bija viss iztaisnots smile

PS Antonam laikam patīk rupji ļaudis, man zināmajā latgalē gan tik rupji nelamājas. Gaidu pavēsti.


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By SiSe 25.05.2015 15:55:33

Member++ · 775 comments

Varbut kads ir atradis vienu BBB baltu cimdu?

Avatar

By tjotja_sonja 25.05.2015 16:15:00

Local.Auth · 1,057 comments

Bildes arī no tjotja_sonja xco.lv

Arī man šoreiz neierasti liels procents ar migliņu bildēs - pie vainas laikam Tukuma anomālā zona smile

Tā kā man ir jauns draugs, tad šosezon spēlēšos uz nebēdu, tāpēc ... paši saprotiet, kamēr desoju uz citu fotografēšanas vietu, kamēr spēlējos ar lenķiem no kāda fotografēt, lai pašai prieks ... kāds var iztrūkt, vai aizmigloties smile Jāatzīst, ka ar gadiem ir izstrādājies refleks - ej pa mežu un zini, ka šajā vietā būs foršas bildes, te būs feini, bet ar jauno draugu gribas pamēģināt ko jaunu - beidzot var fotografēt arī nobraucienos, ne tikai uzbraucienos, dziļi tumšos brikšņos un kur vien sirdij patīk smile

Kamēr visas nebūs šāda veida
623.JPG
vai šāda
021.JPG
miera man nebūs smile

Last edited by tjotja_sonja (25.05.2015 16:20:51)


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By tjotja_sonja 25.05.2015 16:16:09

Local.Auth · 1,057 comments

LOOK tiešām šo posmu brauca ar emocijām:
426.JPG


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By Papuass 25.05.2015 16:32:01

Member+ · 2,978 comments

Paldies, ļoti patīk! Facebookā cilvēkus tagojat ar roku vai izmēģināt kādu interesantu tehnoloģiju?

Avatar

By Helminth 25.05.2015 16:35:42

Member+ · 491 comments

Pagaidām facebookā ar roku, bet labprāt lietotu arī kādu tehnoloģiju - droši iesaki! big_smile

Last edited by Helminth (25.05.2015 16:40:51)

Avatar

By mairis 25.05.2015 16:42:09

Local.Auth · 335 comments

Look'am vienkārši augstkalnos ir grūtāk elpot smile)

Last edited by mairis (25.05.2015 16:43:26)

Avatar

By tjotja_sonja 25.05.2015 16:56:55

Local.Auth · 1,057 comments
Papuass wrote

Paldies, ļoti patīk! Facebookā cilvēkus tagojat ar roku vai izmēģināt kādu interesantu tehnoloģiju?

Trenēju atmiņu. Tagad jau daudzus zinu pēc sejām smile Jāsaka gan pērn bija vairāk pazīstamu seju, šogad kaut kā braucēji pamainījušies.

Tagoju un mācos pēc vārdiem tos, kas atbilst kategorijai "kaut kur baigi redzēts" smile un pie reizes tos, kam labas bildes sanākušas.


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By Inars 25.05.2015 17:06:11

Member+ · 1,303 comments
tjotja_sonja wrote

Bildes arī no tjotja_sonja xco.lv

Arī man šoreiz neierasti liels procents ar migliņu bildēs - pie vainas laikam Tukuma anomālā zona smile

Tā kā man ir jauns draugs, tad šosezon spēlēšos uz nebēdu, tāpēc ... paši saprotiet, kamēr desoju uz citu fotografēšanas vietu, kamēr spēlējos ar lenķiem no kāda fotografēt, lai pašai prieks ... kāds var iztrūkt, vai aizmigloties smile Jāatzīst, ka ar gadiem ir izstrādājies refleks - ej pa mežu un zini, ka šajā vietā būs foršas bildes, te būs feini, bet ar jauno draugu gribas pamēģināt ko jaunu - beidzot var fotografēt arī nobraucienos, ne tikai uzbraucienos, dziļi tumšos brikšņos un kur vien sirdij patīk smile

miera man nebūs smile

O, jā, vareni! Te jau beidzas bildītes un sākas fotogrāfija. Malace! smile

Avatar

By Gerids 25.05.2015 17:13:02

Member · 831 comments

Bildes tiešām izcilas!

Avatar

By edgarsbaltins 25.05.2015 17:18:35

Member · 310 comments

tiešām bija tikai trīs koridori , es atceros ( kad vēl biju stiprs ) stāvēju cetrutajā un ar visu to bija korķi jāstāv , vismaz kamparkalnā Talsos , visvieglākais starts ir Apē un Smiltenē, nezinu vai tehniski iespējams , bet Milzkalnē tehnisko startu varētu organizēt vēl pirms piebraucamā ceļa kalna, tad kopā šie divi kāpumi gan izretinātu tautu