SEB MTB 2015 1. posms, Cesis-Valmiera

Avatar

By krisk 29.04.2015 12:32:06

Member · 117 comments
novērotājs wrote
Aleksandrs1975 wrote

Nu jau aizrakušies līdz bērnu braucienam! Braucam un baudam braucienu!

Redzi, bērniem tas viņu brauciens ir tikpat svarīgs kā tev tavs.

Kam interesēja bērnu video - paverieties
http://straume.lmt.lv/lv/sports/velo/br … starts/668

Cik paskatījos, manuprāt, krisk un zzzk protestu pamatotība tur ir redzama.

Mans pieteikums ir izskatīts un atdzīta tiesnešu kļūda. Tā ka vieta būs tā kurai jābūt. Tik protams žēl ka tas viss tā izvērtās. Cerēsim ka ar nākamajiem posmiem viss būs ok.

Avatar

By Surfing 29.04.2015 12:38:42

Member · 35 comments
novērotājs wrote
Aleksandrs1975 wrote

Nu jau aizrakušies līdz bērnu braucienam! Braucam un baudam braucienu!

Redzi, bērniem tas viņu brauciens ir tikpat svarīgs kā tev tavs.

Kam interesēja bērnu video - paverieties
http://straume.lmt.lv/lv/sports/velo/br … starts/668

Cik paskatījos, manuprāt, krisk un zzzk protestu pamatotība tur ir redzama.

Bērniem tas pat varētu būt svarīgāks kā tavs.

Avatar

By vjdzonny 29.04.2015 13:29:35

Member · 20 comments
ieris wrote
einarss wrote

Biju kameru iesledzis 15 min pa atru, tapec nogriezu to stavesanu un del ta ari baterija beidzas par atru.
Tur jau kad nonema tas koridoru lentas visi ka saka spiesties, ta ari visi pedejie nonaca pie 9 koridora.

Bet labs sniegums iebraukt 4xx vietā pirmajā seb mtb pieredzē, tā turpini!

Mans video - https://youtu.be/Lf_K6YIr1vs
11:02min var redzēt kritienu, ko izraisa sarkan-balti-pleķainais braucējs ar somu (BEZ DALĪBNIEKA NUMURA - nav uz somas un 10:06min var redzēt, ka nav arī uz stūres), kas jau iepriekš mētājās no vienas malas uz otru.

Nez kāds ir nofilmējis kritiena brīdi kas redzams aptuveni 16:25 ??

Avatar

By Trax 29.04.2015 14:45:02

Member · 318 comments

Paturpinot par kritienu uz grantenes: Nevienu nevainoju vai neveicu kādu izmeklēšanu, bet nepaslinkojiet - youtube piedāvā video palēnināšanas iespēju - uzlieciet 720pHD un 0,25 ātrumu video - viss ķļust skaidrs - čalis, kurš pirmais liekas gar zemi ir melnajā formā - tieši pa visu starp beznumura un malējo. Kontakta no beznumurnieka NAV.

Avatar

By zzzk 29.04.2015 18:04:08

Member · 72 comments
krisk wrote
novērotājs wrote
Aleksandrs1975 wrote

Nu jau aizrakušies līdz bērnu braucienam! Braucam un baudam braucienu!

Redzi, bērniem tas viņu brauciens ir tikpat svarīgs kā tev tavs.

Kam interesēja bērnu video - paverieties
http://straume.lmt.lv/lv/sports/velo/br … starts/668

Cik paskatījos, manuprāt, krisk un zzzk protestu pamatotība tur ir redzama.

Mans pieteikums ir izskatīts un atdzīta tiesnešu kļūda. Tā ka vieta būs tā kurai jābūt. Tik protams žēl ka tas viss tā izvērtās. Cerēsim ka ar nākamajiem posmiem viss būs ok.


Es vel gaidu kamer apskatis video un un izlabos kludu B7 bernu gruppa  12.nummurs,jabut 6.vietai.

Avatar

By antikurjers 29.04.2015 18:25:25

restricted · 550 comments
vjdzonny wrote
ieris wrote
einarss wrote

Biju kameru iesledzis 15 min pa atru, tapec nogriezu to stavesanu un del ta ari baterija beidzas par atru.
Tur jau kad nonema tas koridoru lentas visi ka saka spiesties, ta ari visi pedejie nonaca pie 9 koridora.

Bet labs sniegums iebraukt 4xx vietā pirmajā seb mtb pieredzē, tā turpini!

Mans video - https://youtu.be/Lf_K6YIr1vs
11:02min var redzēt kritienu, ko izraisa sarkan-balti-pleķainais braucējs ar somu (BEZ DALĪBNIEKA NUMURA - nav uz somas un 10:06min var redzēt, ka nav arī uz stūres), kas jau iepriekš mētājās no vienas malas uz otru.

Nez kāds ir nofilmējis kritiena brīdi kas redzams aptuveni 16:25 ??


Tas kritiens bij tieši man blakus braucošajiem. Melnais braucējs izsauca man nesapratni kāda mārutka pēc nevar savākt savu velo, jo pakaļu mētāja tam nevāji, knapi paspēju aizbēgt no tā tālāk, un tai pašā mirklī šis saskārās ar puisi no otras puses . Es tik atskatījos un ieraudzīju eleganti smagu sinhronu kritienu, kurš nostopēja gandrīz visu ceļa platumu.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By antikurjers 30.04.2015 12:28:51

restricted · 550 comments

Numurs uz sezonu nemainās? Ja velo variants iespējams izturēs, tad par to spraužamo pie krekla mani māc aizdomas, ka neizvilks tas ilgi.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By jan4ukss 30.04.2015 12:55:21

Member · 227 comments
antikurjers wrote

Numurs uz sezonu nemainās? Ja velo variants iespējams izturēs, tad par to spraužamo pie krekla mani māc aizdomas, ka neizvilks tas ilgi.

Papildus veids kaa nopelnit viniem big_smile big_smile vini par visu ir padomajusi lai max vairak varetu nopelnit big_smile big_smile Par jauna numura saņemšanu nozaudēšanas vai sabojāšanas gadījumos - 7 eiro

Avatar

By Surfing 30.04.2015 13:34:35

Member · 35 comments
antikurjers wrote

Numurs uz sezonu nemainās? Ja velo variants iespējams izturēs, tad par to spraužamo pie krekla mani māc aizdomas, ka neizvilks tas ilgi.

Un kādēļ tādas domas, ka varētu neizturēt?

Avatar

By averza 30.04.2015 13:51:01

Member++ · 5,039 comments

Pirmkārt, tiešām, kāpēc gan lai ar to numuru kas notiktu? Otrkārt, tur nav čipa, līdz ar to var to numuru vai nu nelikt vispār, vai uztaisīt savu. Treškārt, antikurjer, iesaku tomēr izlasīt to nolikumu, jo iepriekš jau rakstīji par koridoru lapiņām, tagad par numuriem - varbūt vēl kaut ko noderīgu uzzināsi.

Last edited by averza (30.04.2015 13:51:16)

Avatar

By ktn 30.04.2015 16:16:24

Member+ · 1,642 comments

Nu ja to numuru nēsā ikdienā, tad varētu būt, ka neizturēs gan... big_smile


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By Slowmo 30.04.2015 17:00:01

Member+ · 1,166 comments
averza wrote

Pirmkārt, tiešām, kāpēc gan lai ar to numuru kas notiktu? Otrkārt, tur nav čipa, līdz ar to var to numuru vai nu nelikt vispār, vai uztaisīt savu. Treškārt, antikurjer, iesaku tomēr izlasīt to nolikumu, jo iepriekš jau rakstīji par koridoru lapiņām, tagad par numuriem - varbūt vēl kaut ko noderīgu uzzināsi.


Averza, izskatās, ka pašam ar jāpalasa nolikums smile
* Starts ar vienu numuru – diskvalifikācija.
* Par patvaļīgu numura izgatavošanu sods - posma rezultāta anulēšana.

Avatar

By duuzis 30.04.2015 18:13:38

Member · 461 comments
ktn wrote

Nu ja to numuru nēsā ikdienā, tad varētu būt, ka neizturēs gan... big_smile

big_smile Tieši to pašu padomāju! Par kād ilgu izturēšanu ir runa? Numuru, ja nenēsā ikdienā (uz riteņiem esmu redzējis ikdienā, var jau būt, ka kāds uz krekla ar nēsā), vajag ne vairāk, kā septiņas reizes. Un tik daudz jau nu izturēs.

Avatar

By antikurjers 30.04.2015 18:13:58

restricted · 550 comments

Lupatnumurs tiek durstīts ar adatām, tas sasvīst kopās ar braucēju. Tas var tik samērcēts lietū dubļos. Ir iespējami kritieni/velšanās. To var ieplēst zari (vienam kā reiz redzēju kā tas notika). Iespējams tie ir nieki tam, septiņu ja nemaldos posmu garumā. Var protams kamēr samērā svaigs tas, noskanēt to un uzdrukāt pie vajadzības uz savas lupatas, bet kā jau te minēja, tas esot pretlikumigi. Ja to numuru nēsās ikdienā, tad tas neizturēs pat nedēļu.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By averza 30.04.2015 18:32:46

Member++ · 5,039 comments
Slowmo wrote

* Starts ar vienu numuru – diskvalifikācija.
* Par patvaļīgu numura izgatavošanu sods - posma rezultāta anulēšana.

Ai nu beidziet, tas aizmugures numurs ir tikai citu dalībnieku informētībai. Agrāk čips bija tajā un šie nolikuma punkti tad arī bija loģiski, bet šobrīd... otrais punkts drīzāk attiecas uz priekšas numuru. Un ja kādam tas aizmugures numurs tiešām noplīst gonkas laikā, šaubos, ka uzreiz dabūs diskābeli.

Avatar

By Befeker 30.04.2015 20:01:20

Member · 33 comments

Bez youtube uzlabojumiem
[youtube]I3xJoYQN--k[/youtube]

Avatar

By arvils 01.05.2015 09:40:11

Member · 285 comments

Beidzot saņēmos un ieliku savu video. Starts no IX koridora.
[ video neesmu cenzējis, tāpēc ik pa laikam var saklausīt šādus tādus "komentārus" big_smile ]
https://www.youtube.com/watch?v=JBtOyogvPzs

Tā kā pagājušajā gadā izbraucu tikai Siguldu, tad bija jāsāk no, gandrīz, pašas aizmugures. Lidošana garām vairākiem simtiem braucēju nav nekas baudāms; Centos lieki neriskēt, lai nebūtu sāpīgi man un citiem big_smile


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By ito 02.05.2015 22:52:08

Member · 1 comments

Sveicināti! SEB MTB pirmā posma sacensības, pazuda PELĒKS IPHONE 5S telefons, pie lielās MAXIMA, kura atrodas pretī stadionam. Pazuda stāvlaukumā aiz netāli esošas sarkanās ķiģeļu mājas. Ja kāds ir atradis ļoti gaidu ziņu uz 20357895, atradējam atlīdzību garantēju.

Avatar

By trollis 03.05.2015 01:04:22

Banned · 182 comments
arvils wrote

Beidzot saņēmos un ieliku savu video. Starts no IX koridora.
[ video neesmu cenzējis, tāpēc ik pa laikam var saklausīt šādus tādus "komentārus" big_smile ]
https://www.youtube.com/watch?v=JBtOyogvPzs

Tā kā pagājušajā gadā izbraucu tikai Siguldu, tad bija jāsāk no, gandrīz, pašas aizmugures. Lidošana garām vairākiem simtiem braucēju nav nekas baudāms; Centos lieki neriskēt, lai nebūtu sāpīgi man un citiem big_smile

Normāls montrs esi, kas par ričuku ?

Avatar

By arvils 03.05.2015 09:42:57

Member · 285 comments
trollis wrote
arvils wrote

Beidzot saņēmos un ieliku savu video. Starts no IX koridora.
[ video neesmu cenzējis, tāpēc ik pa laikam var saklausīt šādus tādus "komentārus" big_smile ]
https://www.youtube.com/watch?v=JBtOyogvPzs

Tā kā pagājušajā gadā izbraucu tikai Siguldu, tad bija jāsāk no, gandrīz, pašas aizmugures. Lidošana garām vairākiem simtiem braucēju nav nekas baudāms; Centos lieki neriskēt, lai nebūtu sāpīgi man un citiem big_smile

Normāls montrs esi, kas par ričuku ?

Nekāds baigais monstrs gan vēl neesmu, pagaidām rit tikai 2. sezona, kopš puslīdz normāli trenējos.

Ričuks - Paša komplektēts 26". Rāmis no actionsport.de un pārējais pielasīts dārgāks / lētāks (kā nu kura detaļa) no dažādiem veikaliem. Svars ap 10,5kg, kopējās izmaksas ap 1300eur. LV bodēs par tādu cenu es neko līdzīgu neatradu...


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By MR 08.05.2015 09:25:03

Member · 47 comments

Par ko DSQ?

2    714    Ivars    Prokofjevs    1991    T M    Sportlife Cycling Team    Niner    01:21:27    0    DSQ

Avatar

By Barts 08.05.2015 09:36:45

Member · 809 comments
MR wrote

Par ko DSQ?

2    714    Ivars    Prokofjevs    1991    T M    Sportlife Cycling Team    Niner    01:21:27    0    DSQ

Maybe nostrādājis šis nolikuma punkts:
•UCI profesionālo, kontinentālo MTB vai šosejas komandu dalībnieki, ārzemju klubu komandu dalībnieki, juniori, kuri 2013. – 2015.gados bijuši Latvijas izlašu oficiālajos sarakstos, nākamajos 2 gados nevar startēt Virši-A distancēs

Avatar

By Velomens 08.05.2015 11:02:45

Member+ · 1,681 comments

Jānis Bērziņš tagad var doties pie Japiņa pēc balvas un bučām no meitenēm.


Veloceļojumi www.velomens.lv