SEB MTB 2015 1. posms, Cesis-Valmiera

Avatar

By JanisRo 28.04.2015 16:07:37

Member · 558 comments

Hmz, Tautas rezultāti pie 2h atzīmes pēkšņi ir uzlabojušies apmēram par 2min.


Kāpēc tad jūs braucat ar to riteni, ja jūs visu laiku krītat? (© dakteris)

Avatar

By Papuass 28.04.2015 16:16:01

Member+ · 2,978 comments

Šķiet, ka visiem uzlabots un arī punkti pārrēķināti (palikuši mazāk).

Svētdien ievēroju, ka starts nebija 13:30, bet kādās 13:32, domāju, ka tas ir koriģēts.

Avatar

By Lauric 28.04.2015 16:44:34

Member · 705 comments
novērotājs wrote
krisk wrote

Tikai lūdzu izlabojiet bērnu rezultātus B 08 grupā. Pieteikumu ar visu video pierādījumu jau nosūtīju tajā pašā vakarā. Jo šobrīd sanāk ka puika (3. numurus), kas tika apdzīts par apli ierindojās 3. vietā. Ļoti interesanti tie tiesneši ka nepamanīja šādu kļūdu.

Interesanti, vai tiešām B 05-04 grupā zēniem veseli desmit džeki finišējuši 7. vietā blīvā grupā, vai arī tas ir kāds gļuks? (tiesnešu? datora?)

Kas attiecas uz apdzīšanu par apli - bez kādas kritikas vai lielības - silti ieteiktu orgiem aizsūtīt kādu pastažēties pie Aleksandra Brieža uz Uzvaras parku. Viņam ir atstrādāta lieliska apļu skaitīšanas sistēma, bet šosejas riteņbraukšanā parasti tāda lietota netiek - nav nepieciešamības, jo par apli apdzītos vienkārši ņem nost no trases.
Būtu gaužām žēl, ja šādu problēmu dēļ bērniem distances atkal saruktu līdz vienam aplim.

Nav jau pirmā reize,kad bērnu sacensībās IJSA pielaiž šādas kļūdas.Vēl jo sāpīgāk,ja runa ir par pjedestālu.Sūds ar tiem punktiem un tt,bet iejūtaties puikas vietā,ka  viņa vietā apbalvo citu.To tik vienkārši bērnam nevar iestāstīt,ka redzi lielie kļūdijās un tt.Ir vairākkārtēja pērsonīga šāda veida pieredze.Par to IJSA noteikti ir jāpadomā nopietnāk.
Kopumā sacensību uzlabojumus vērtēju pozitīvi.Distances garākas,tas ir tikai apsveicami.Taču pavadošais auto gan ir nevietā.Baisa sajūta,kad tas sīčiem,apdzenot par apli,traucās garām.Var taču velobraucēju pa priekšu palaist,ne auto.Lielās trasēs kopumā viss ir labi.No manis tikai pozitīvas atsauksmes.
P.S.Ļoti ceru,ka šīs sacensības bija pēdējās,kur bērnu sacensību "pirmsstarta gaisotne" bija jāizjūt un turpmāk uz starta sauks pēc spēku samēriem,kā nolikumā minēts.

Avatar

By saas 28.04.2015 17:14:25

Member · 67 comments

Gonka laba- dažus zavalus 4-5 koridorā redzēju, bet nekas nopietns. Cilvēki arī kulturālāki palikuši- ja patraucē, tad atvainojas. Prieks, ka beidzot ieviesta starpfiniša kontrole trases griezējiem par prieku smile Starts pret kalnu katrā ziņā mazāk bīstams kā iepriekšējās reizes un arī izretoja mazliet braucēju čupas. Orķestris dzeršanas punktā bija labs un atpakaļminiens uz Cēsīm jau arī kļuvis par sava veida klasiku big_smile


Es te biju...

Avatar

By kašķis 28.04.2015 17:22:08

Member · 1,210 comments
kickerram wrote

Man vislabāk patika tas, ka krietnu pusstundu pirms Sporta starta (~45min pirms bērnu starta), lieliskie vecāki jau 15-20 atvases bija sadzinuši koridoros. Tā tiek audzināta jaunā SEB paaudze. Respect.

Sportistiem pat vēl nebija koridori salikti, bet mazie jau sarindoti...

Pāris komentārus iepriekš pats sūdzējies par to ka koridori par maziem un dāmas traucē. Bērnu distancē tieši tādas pašas problēmas, tikai mērogi mazāki. Bet nu šogad šajā ziņā ir pieņemti būtiski uzlabojumi.

Avatar

By novērotājs 28.04.2015 17:26:52

Member+ · 1,909 comments
Lauric wrote

Ļoti ceru,ka šīs sacensības bija pēdējās,kur bērnu sacensību "pirmsstarta gaisotne" bija jāizjūt un turpmāk uz starta sauks pēc spēku samēriem,kā nolikumā minēts.

Koridoru sistēmas vaktēšana (drebot bailēs kādu posmu neizlaist, ka nepazaudē vietu) tagad no lielajiem koridoriem pārceļo pie bērniem. Nu ja - svēta vieta tukša nepaliek. big_smile

Avatar

By parazutis 28.04.2015 17:55:05

Member+ · 757 comments

Man ļoti patika tiesnese attieksme bērnu mačos. Ar smaidu un bez stresa:) Apbalvošanā laikam viņu nosauca par "Marutas tanti".
Patika arī distances.
Patika,ka šogad līderu krekli gatavi bija jau uz pirmo posmu.

Avatar

By zazulkins 28.04.2015 18:53:12

Member · 16 comments
Cementits wrote
zazulkins wrote

Tika pazaudeta Scott velojaka (melns ar baltu, garās rokas) līdz ar to numurs arī kas nāca uz muguras. steigā pārģērbjoties iespējams palika mašīnai uz jumta.

Šitā jaka šķiet kad bija uz ceļa ārā izbraucot no Valmieras.
Gribēju ņemt bet kāds vīrs formā un ar riķuku uz jumta vai salonā pasteidzās priekšā.
Tā kā droši ka ziņos kad ir atradis.

Jakas un 1871 numura atradējam - lūdzu padot ziņu 28604820

Avatar

By zzzk 28.04.2015 18:57:37

Member · 72 comments

labvakar.ludzu parbaudat bernu B7gruppas rezultatus tur ir loti liela kluda,berns ar nummuru 12 ir pedejos dalibniekus apsteizdzis pa apli.un   izbraucot pedejo apli,tiesnesi radija ka vel jabrauc aplis.bernam bija jabut 6.vietai jo bijam vairaki lidzjueji kas veroja.Kam tas nummurs un cips vajadzigs ja nevar izsekot. Kapec nav laika kontrole?Tiesnesi vispar nevar saprast ko skatas!Jabut tak kaut vai video!ceru kad tiksim skaidriba,jo ta bernam nosit visu gribesanu piedaliies.

Avatar

By krisk 28.04.2015 19:06:27

Member · 117 comments
zzzk wrote

labvakar.ludzu parbaudat bernu B7gruppas rezultatus tur ir loti liela kluda,berns ar nummuru 12 ir pedejos dalibniekus apsteizdzis pa apli.un   izbraucot pedejo apli,tiesnesi radija ka vel jabrauc aplis.bernam bija jabut 6.vietai jo bijam vairaki lidzjueji kas veroja.Kam tas nummurs un cips vajadzigs ja nevar izsekot. Kapec nav laika kontrole?Tiesnesi vispar nevar saprast ko skatas!Jabut tak kaut vai video!ceru kad tiksim skaidriba,jo ta bernam nosit visu gribesanu piedaliies.

Mums B8 arī liela kļūda tikai mums tika atņemta trešā vieta jo tur tiesneši ielika tieši par apli apdzīto. Tā ka es domāju ar to ir visai spēcīgi pateikts, kāda viņiem ir attieksme pret bērnu braucienu. Galvenais ka nauda nāk.

Avatar

By kasels 28.04.2015 19:46:23

Member · 70 comments

bet daudzi arī salieņ ne savos koridoros un uz apmalēm,piemēram manā koridorā,man 1000nr,blakus uz trotuāra stāv trīs ar 2000-iem,

kickerram wrote
Bomzis wrote
Befeker wrote

Kas īsti jāmācās? Kā nogāzt kādu braucot lejā pa kalnu dzenot?

Ja tik daudzus nodzen vai ir īstā vieta tautā?

Tautā ļoti daudz tādu kas spētu tā nobraukt ja startētu no beigām.
Ātrai braukšanai nebūt nav tieša sakara ar citu braucēju nogāšanu braucot no kalna ...


Nu puisis pagājušo sezonu brauca sportā, tā ap viduci. Jauns, spēcīgs, pa ziemu noteikti trenējies un kāds tur brīnums, ka var tā nobraukt.
Man jau patīk šie Šerloki, kuri meklē kuri lielie Nr. tagad ir sabraukuši augstās vietās un tad nu brīnās un štuko kur un kā tad šamie tik augstu tikuši.

Varu atklāt noslēpumu....jāmin (jāskrien, jāpeld...nu īsi sakot jākustas) un jātrenē ciska, sirds un plauša. Pamēģiniet, būsiet pārsteigti.

Avatar

By antikurjers 28.04.2015 19:54:57

restricted · 550 comments

Tad nedzisini muti forumā, bet nākošajā reizē kā redzi pārkāpēju , tā skaļā balsī sāc aurot, ka ielīduši te tavā koridorā kaut kādi mīkstie ar 2000ajiem Nr. Moš sakaunēsies un ies prom wink


kasels wrote

bet daudzi arī salieņ ne savos koridoros un uz apmalēm,piemēram manā koridorā,man 1000nr,blakus uz trotuāra stāv trīs ar 2000-iem,

kickerram wrote
Bomzis wrote

Tautā ļoti daudz tādu kas spētu tā nobraukt ja startētu no beigām.
Ātrai braukšanai nebūt nav tieša sakara ar citu braucēju nogāšanu braucot no kalna ...


Nu puisis pagājušo sezonu brauca sportā, tā ap viduci. Jauns, spēcīgs, pa ziemu noteikti trenējies un kāds tur brīnums, ka var tā nobraukt.
Man jau patīk šie Šerloki, kuri meklē kuri lielie Nr. tagad ir sabraukuši augstās vietās un tad nu brīnās un štuko kur un kā tad šamie tik augstu tikuši.

Varu atklāt noslēpumu....jāmin (jāskrien, jāpeld...nu īsi sakot jākustas) un jātrenē ciska, sirds un plauša. Pamēģiniet, būsiet pārsteigti.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By Kalvis99 28.04.2015 20:13:25

Member · 1,832 comments
antikurjers wrote

Tad nedzisini muti forumā, bet nākošajā reizē kā redzi pārkāpēju , tā skaļā balsī sāc aurot, ka ielīduši te tavā koridorā kaut kādi mīkstie ar 2000ajiem Nr. Moš sakaunēsies un ies prom wink


kasels wrote

bet daudzi arī salieņ ne savos koridoros un uz apmalēm,piemēram manā koridorā,man 1000nr,blakus uz trotuāra stāv trīs ar 2000-iem,

kickerram wrote

Nu puisis pagājušo sezonu brauca sportā, tā ap viduci. Jauns, spēcīgs, pa ziemu noteikti trenējies un kāds tur brīnums, ka var tā nobraukt.
Man jau patīk šie Šerloki, kuri meklē kuri lielie Nr. tagad ir sabraukuši augstās vietās un tad nu brīnās un štuko kur un kā tad šamie tik augstu tikuši.

Varu atklāt noslēpumu....jāmin (jāskrien, jāpeld...nu īsi sakot jākustas) un jātrenē ciska, sirds un plauša. Pamēģiniet, būsiet pārsteigti.

Tā kā traumu pēc izlaidu iepriekšējo SEB sezonu, tad šogad sezonu sāku ar 2000 kaut kādu numuru un biju mīkstais, kas iegāja koridorā pie 1000 numieriem pēc rindas izstāvēšanas, nododot lapiņu. Nākamajos posmos būs tas pats, bet ceru ka bez rindas smile


Spārīte->Panther->Rock Machine->Giant->Cannondale F-Si Carbon->Scalpel?

Avatar

By Rukicc 29.04.2015 00:58:29

Member · 11 comments

Rezultāti bērniem - varbūt kāds no atbildīgajiem te sadzirdēs....
B07 grupā trūkst divu dalībnieku rezultātu #3 un #17, ka šie dalībnieki ir uz starta ir redzams straume.lmt.lv video. #3 nav dalībnieks kas cīnās par pirmo vietu, bet viņam ir svarīgi, lai nav aizmirsts...... Kā noprotu no komentāriem tad ir vēl citi ko tiesneši nav korekti piefiksējuši. Skumji, ka nevariet bērnu rezultātus sakopt tik pat aši un precīzi kā pieaugušo.

Bērnu numuru krāsas nav veiksmīgi izvēlētas, jo atšķirt 07 un 08 pa gabalu ir pagrūti, nākamajā gadā starp blakus grupu numuriem uztaisiet lielāku kontrastu. B07 grupā ir divi dalībnieki ar 9 numuru nez kāpēc? vienam dzimšanas gads ir 2008 otram 2007.

Putra pēc distances - patīkami ka atgriežamies pie pārbaudītām vērtībām, tikai ievārījuma karotītes tādas mazas pagadījušās (iepriekšējam ēdinātājam bija lielākas:)). Pirmajiem un pēdējiem sezonas posmiem, kad gaisa temperatūra vēl nelutina silta tēja būtu prātīgāks varinats nekā vēss ūdens.

Avatar

By averza 29.04.2015 01:09:15

Member++ · 5,039 comments
zzzk wrote

Jabut tak kaut vai video!

Iesaku nākamreiz nofilmēt visu pašam, tad būs arī ko iesūtīt kā pretenziju.

Avatar

By Aleksandrs1975 29.04.2015 03:21:45

Member · 238 comments

Jo majo-Tautas brauciens,vai tas neizsaka šī brauciena jēgu? Nu jau aizrakušies līdz bērnu braucienam! Braucam un baudam braucienu!

Avatar

By balelina 29.04.2015 07:02:14

Member · 91 comments
Aleksandrs1975 wrote

Jo majo-Tautas brauciens,vai tas neizsaka šī brauciena jēgu? Nu jau aizrakušies līdz bērnu braucienam! Braucam un baudam braucienu!

+ 100

Avatar

By einarss 29.04.2015 07:31:26

Member · 31 comments

Ta ka man šita bija pirmas seb sacensibas.  Man patika, kaut esmu dzirdejis loti daudz kritikas par to.
Un mans pirmais video.
https://youtu.be/u8Sgr5oEbkg

Last edited by einarss (29.04.2015 07:35:34)


Scott aspect 910 2014 sold. Scott scale 910  2015 sold.
Scott scale 900rc 2015 sold.
Scott scale 965 2017 training.
Scott scale 900RC ULTIMATE 2017

Avatar

By ieris 29.04.2015 07:45:42

Member · 315 comments
einarss wrote

Ta ka man šita bija pirmas seb sacensibas.  Man patika, kaut esmu dzirdejis loti daudz kritikas par to.
Un mans pirmais video.
https://youtu.be/u8Sgr5oEbkg

11. koridors, bet pie starta līnijas starp8/9 koridoru. Tāpēc jau laikam pats sākums no video iztrūkst... :-)

Man arī viss ļoti patika,  vienīgais par ko gribētos disktutēt ir bērnu sacensības. Bet lai ir, kā ir.
Drīz būs arī mans video no 9. koridora.

Avatar

By einarss 29.04.2015 08:01:48

Member · 31 comments
ieris wrote
einarss wrote

Ta ka man šita bija pirmas seb sacensibas.  Man patika, kaut esmu dzirdejis loti daudz kritikas par to.
Un mans pirmais video.
https://youtu.be/u8Sgr5oEbkg

11. koridors, bet pie starta līnijas starp8/9 koridoru. Tāpēc jau laikam pats sākums no video iztrūkst... :-)

Man arī viss ļoti patika,  vienīgais par ko gribētos disktutēt ir bērnu sacensības. Bet lai ir, kā ir.
Drīz būs arī mans video no 9. koridora.

Biju kameru iesledzis 15 min pa atru, tapec nogriezu to stavesanu un del ta ari baterija beidzas par atru.
Tur jau kad nonema tas koridoru lentas visi ka saka spiesties, ta ari visi pedejie nonaca pie 9 koridora.


Scott aspect 910 2014 sold. Scott scale 910  2015 sold.
Scott scale 900rc 2015 sold.
Scott scale 965 2017 training.
Scott scale 900RC ULTIMATE 2017

Avatar

By ieris 29.04.2015 08:42:58

Member · 315 comments
einarss wrote

Biju kameru iesledzis 15 min pa atru, tapec nogriezu to stavesanu un del ta ari baterija beidzas par atru.
Tur jau kad nonema tas koridoru lentas visi ka saka spiesties, ta ari visi pedejie nonaca pie 9 koridora.

Bet labs sniegums iebraukt 4xx vietā pirmajā seb mtb pieredzē, tā turpini!

Mans video - https://youtu.be/Lf_K6YIr1vs
11:02min var redzēt kritienu, ko izraisa sarkan-balti-pleķainais braucējs ar somu (BEZ DALĪBNIEKA NUMURA - nav uz somas un 10:06min var redzēt, ka nav arī uz stūres), kas jau iepriekš mētājās no vienas malas uz otru.

Last edited by ieris (29.04.2015 09:34:32)

Avatar

By 13sirmais 29.04.2015 09:47:17

Member · 55 comments

Ja jau iet cepiens par bērnu braucienu - meitenēm ir sāpīgi un grūti saprast, kāpēc viņas nevērtē atsevišķi no zēniem. Lai brauc kopā vienā braucienā ar zēniem, bet vismaz izsaukt uz apbalvošanu jau var tomēr atsevišķi. Vai tad žēl to dažu putriņu....
Man meita jau otro gadu uz Vivus MTB brauc ar prieku, uz SEBu ar gariem zobiem tikai šā iemesla dēļ.

Avatar

By ojars 29.04.2015 09:54:35

Member · 5 comments
zazulkins wrote

Tika pazaudeta Scott velojaka (melns ar baltu, garās rokas) līdz ar to numurs arī kas nāca uz muguras. steigā pārģērbjoties iespējams palika mašīnai uz jumta.

Jaciņa ar numuru pie manis!

Avatar

By Trax 29.04.2015 10:41:02

Member · 318 comments
ieris wrote

Mans video - https://youtu.be/Lf_K6YIr1vs
11:02min var redzēt kritienu, ko izraisa sarkan-balti-pleķainais braucējs ar somu (BEZ DALĪBNIEKA NUMURA - nav uz somas un 10:06min var redzēt, ka nav arī uz stūres), kas jau iepriekš mētājās no vienas malas uz otru.

Nav viennozīmīgi tā čaļa vaina - tajā vietā smiltis uz grantenes nēsāja pakaļu daudziem ar šaurākām riepām. FF, TB u.c. smalko protektoru maratona skrienamriepas izrādīja riebīgu tendenci kūļāt pakaļu. Pats braucu ar Vredesteins Killer Bee protektoru (platums 2"), vajadzēja iemācīties balansēt smile uz grantenes. Gluži kā staigāt no jauna. IMO

vredestein-killer-bee-1.jpg

Avatar

By ktn 29.04.2015 11:12:29

Member+ · 1,642 comments
Trax wrote

Nav viennozīmīgi tā čaļa vaina - tajā vietā smiltis uz grantenes nēsāja pakaļu daudziem ar šaurākām riepām.

Nū, vieta bija peldoša, bet atrasties bez numuriem un testēt līdzsvaru tiem, kas piedalās sacensībās – nav laba prakse. smile


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By six6 29.04.2015 11:17:07

Member+ · 1,287 comments
Trax wrote
ieris wrote

Mans video - https://youtu.be/Lf_K6YIr1vs
11:02min var redzēt kritienu, ko izraisa sarkan-balti-pleķainais braucējs ar somu (BEZ DALĪBNIEKA NUMURA - nav uz somas un 10:06min var redzēt, ka nav arī uz stūres), kas jau iepriekš mētājās no vienas malas uz otru.

Nav viennozīmīgi tā čaļa vaina - tajā vietā smiltis uz grantenes nēsāja pakaļu daudziem ar šaurākām riepām. FF, TB u.c. smalko protektoru maratona skrienamriepas izrādīja riebīgu tendenci kūļāt pakaļu. Pats braucu ar Vredesteins Killer Bee protektoru (platums 2"), vajadzēja iemācīties balansēt smile uz grantenes. Gluži kā staigāt no jauna. IMO

http://www.degrandi.com.au/images/vrede … -bee-1.jpg

Tur man liekas ar riepām nebija nekāda sakara.

Avatar

By novērotājs 29.04.2015 12:28:35

Member+ · 1,909 comments
Aleksandrs1975 wrote

Nu jau aizrakušies līdz bērnu braucienam! Braucam un baudam braucienu!

Redzi, bērniem tas viņu brauciens ir tikpat svarīgs kā tev tavs.

Kam interesēja bērnu video - paverieties
http://straume.lmt.lv/lv/sports/velo/br … starts/668

Cik paskatījos, manuprāt, krisk un zzzk protestu pamatotība tur ir redzama.

Last edited by novērotājs (29.04.2015 12:29:02)