Elkor Rīgas velomaratons

Avatar

By serģis 20.06.2016 21:12:48

Member · 417 comments
vbe wrote

Video:
Tautas distance 32 km
Starts no 4.koridora
Finišs 91.vieta

https://youtu.be/aqspz0d70rQ

super, paldies vecīt ka biji ar mani smile
2vatā tālu aizbraucām smile

Avatar

By cold 20.06.2016 21:25:08

Member · 14 comments

Te kaut kas no tautas brauciena..
https://www.youtube.com/watch?v=WyXOSjYk-Oc

Avatar

By averza 20.06.2016 21:48:54

Member++ · 5,039 comments

Ja redzi, ka šeit 99% lietotāju rupjības neraksta, vai tu starp tiem 1% sajūties kā varonis/asprātis vai tomēr kā muļķis?

Avatar

By Kefīrers 20.06.2016 22:03:34

Member · 211 comments
arvils wrote

Kārtējais pilnais sacensību video no mana skata punkta - https://youtu.be/3NYRxwBprXA (būs skatāms pēc dažām minūtēm, vēl procesējās)
Spilgtākos momentus esmu apkopojis youtube video aprakstā, tāpēc šeit neko gari neizklāstīšu.
Startā 1. koridora beigu gals. Finišā knapa 4. vieta. Finiša taisnē sanāca pamatīgi pasvilināt kājas big_smile

Sprints salds. No Kavendiša mācies? big_smile


Aizvēja pavēlnieks

Avatar

By arvils 20.06.2016 22:57:38

Member · 285 comments
75 wrote

Arvil, labs sprints:) redzeju video, man liekas pa Krasta tu vairāk biji no labas puses, bet labāks aizveiš bija no kreisās. Tāpēc spēka bišku finišā pietrūka

Paldies smile
Tur bija tā, ka kreisajā pusē man nebūtu vieta, vai arī mani vienā brīdī iespiestu / nobloķētu un es paliktu bariņā. Visa labā puse bija brīva, to arī izmantoju, neskatoties uz to, ka tur tiešām bija jūtami grūtāk braukt dēļ tā vēja.

Kefīrers wrote

Sprints salds. No Kavendiša mācies? big_smile

Kavendiša, daudz maz, cienīgu jaudu varu izspiest tikai treniņos ar pilnīgi svaigām kājām big_smile Sacensībās, distances beigās, tie cipari vienmēr būs krietni mazāki, neskatoties uz to, ka ir pārākais sacensību gars big_smile Skarbā realitāte big_smile

Last edited by arvils (20.06.2016 23:02:52)


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By DZ 20.06.2016 23:00:59

Member · 3,501 comments
arvils wrote

Sprints man šad un tad padodas tīri labs. Tā pat viss ir atkarīgs no situācijas, pozīcijas, veiksmes utt. vakardienas sacensības bija labs piemērs - priekšgalā vajadzēja atrasties jau uz Vanšu tilta, nevis pie finiša līnijas big_smile
Tas pēdējais līkums bija nelabs... tās milzīgās rises uzreiz nogriežoties (zem tilta) bija laba vieta kur izrakstīties. Pats tur tieši sāku "spiest grīdā" un man normāli sameta aizmugurējo ratu (video pamatīgi noraustījās), jo sanāca tur nedaudz tā kā palekties. Tajā vietā varēja sanākt pavisam slikti.
Un lēno braucēju problēma vēljoprojām ir aktuāla, atkal bija vairāki riskanti gadījumi, sevišķi uz Vanšu tilta.

Sūds ar to sprintu, pamēģini kkautvai evelostore kausā nofinišēt 10niekā, tad par sprintera dotībām varēsi runāt.
Nofinišēt pirmajam tautas sprintu, it īpaši rīgas velomaratonā ir kā divus pirkstus apmīzt ja vien ir kaut neliela treniņu bāze.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Daniels 20.06.2016 23:58:26

Member+ · 199 comments

smile arī taisnība

Avatar

By Mutesprieks 21.06.2016 00:04:56

Member · 231 comments
DZ wrote

Nofinišēt pirmajam tautas sprintu, it īpaši rīgas velomaratonā ir kā divus pirkstus apmīzt ja vien ir kaut neliela treniņu bāze.

Nu jau.. Pārspīlēt arī nevajag. Zināms, ka tev cemme uz visiem, kas uzvar jebkurā tautas braucienā. Atslābsti nedaudz. smile

Avatar

By arvils 21.06.2016 00:08:25

Member · 285 comments
DZ wrote

Sūds ar to sprintu, pamēģini kkautvai evelostore kausā nofinišēt 10niekā, tad par sprintera dotībām varēsi runāt.
Nofinišēt pirmajam tautas sprintu, it īpaši rīgas velomaratonā ir kā divus pirkstus apmīzt ja vien ir kaut neliela treniņu bāze.

Cik zinu Tu kaut kad tīri labi brauci (vai vēl brauc?) ITT, tātad bāze tev ir. Gaidu video no nākošājām tautas klases sacensībām. Pierādi visiem XC biedriem, cik viegli ir visus uzvarēt tautas klasē, sprinta finišā.


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By DZ 21.06.2016 00:08:28

Member · 3,501 comments

Nē, man par jūrmalu bija cemme, ka puikas nevar vinnēt braucēju pidžamas zeķēs.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By arvils 21.06.2016 00:17:29

Member · 285 comments
DZ wrote

Nē, man par jūrmalu bija cemme, ka puikas nevar vinnēt braucēju pidžamas zeķēs.

Ko tu par to apģērbu cepies? Labs braucējs, pat saģērbies kā klauns, varētu visus tautā atstāt tālu aiz muguras... Tev kādreiz kaut kas arī ir pa prātam? Es dažreiz brīnos kā tu vispār spēj dzīvot.. visu laiku viss ir slikti.


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By novērotājs 21.06.2016 00:18:39

Member+ · 1,908 comments
ixmens wrote

...
Te nav ITT kur nevar ievilkt vai vilkt! Jūs gudrie komentātāji domājat, ka jebkurš var uz aizmugurējā rata nosēdēt jebkurā ātrumā? Ja kāds gatavs to darīt, ko tad nedara? Meitene visu distanci novilka vismaz 3-4 braucējus sev aizmuguras. Par ko Jūs cepaties? Piedalieties ITT sacensībās un būs desa pilna! Dīvaini izskatās tie, kas stum aiz muguras ar roku, bet vai tad tas arī ir aizliegts? Un tā finiša taisne, kas Jums neļauj gulēt, noteikti neizšķīra pjedestāla sadalījumu.
Attiecībā par korektumu, vēlme teikt, ka nav korekti sacensties 2004.gadā dzimušiem ar 199-tos gados dzimušiem un vecākiem! Tas ir nekorekti!

Vai gadījumā pats neesi tas tēvainis - vilcējs? big_smile
Ja par tēmu -  ir milzu starpība vienkārši iesēsties kādā grupiņā un censties noturēt tās tempu (pārējiem par tevi ne silts, ne auksts, neviens negaidīs un braukt nepamācīs) vai apgādāties ar personīgo vilcējtēvaini, kas speciāli strādā uz tavu vilkšanu (skatās, lai neatpaliec utt.).
Par braucēju vecumiem - šis vienapļa brauciens būtībā bija bērniem (kas vēl par jaunu priekš divapļu brauciena) un pensionāriem, kam tie 2 apļi par garu, nu varbūt vēl galīgiem iesācējiem. Visi citi sevi cienoši tautas braucēji brauca divus apļus. Un gluži loģiski, ka visas godalgotās vietas braucienā izcīnīja bērni (tāpēc nav iemesla vaimanāt par nekorektu konkurenci), būtu gan bijis labāk, ja daži iztiktu bez nekorektiem paņēmieniem.

Avatar

By DZ 21.06.2016 00:29:57

Member · 3,501 comments
arvils wrote
DZ wrote

Nē, man par jūrmalu bija cemme, ka puikas nevar vinnēt braucēju pidžamas zeķēs.

Ko tu par to apģērbu cepies? Labs braucējs, pat saģērbies kā klauns, varētu visus tautā atstāt tālu aiz muguras... Tev kādreiz kaut kas arī ir pa prātam? Es dažreiz brīnos kā tu vispār spēj dzīvot.. visu laiku viss ir slikti.

Es neparko necepos, tikai retu reizi ienāku paskatīties kas jauns diskusijās tautas klašu braucienos. Kā tos vairs nebraucu, tā vairs nav raudāšana, ka pārējiem konfektes atņemtas.
Ātrs vai lēns braucējs, pilnīgi vienalga, bet garās zeķes atstāj zilajiem, futbolistiem un meitenēm.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By novērotājs 21.06.2016 00:36:10

Member+ · 1,908 comments
DZ wrote

Es neparko necepos, tikai retu reizi ienāku paskatīties kas jauns diskusijās tautas klašu braucienos. Kā tos vairs nebraucu, tā vairs nav raudāšana, ka pārējiem konfektes atņemtas.

Bet Olainei tomēr pieteicies? smile

Avatar

By DZ 21.06.2016 00:42:55

Member · 3,501 comments

Jā, tāpēc, ka netālu no mājām. Uztraukumam nav pamata, uz velo šogad esmu uzkāpis divas reizes. Tieši divas. Izņemot, protams reizes kad pie mājas pavizinos lai saregulētu velo.

Last edited by DZ (21.06.2016 00:43:29)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By androns1983 21.06.2016 07:38:58

Member · 418 comments

DZ, Tavs krutums te žilbina visu acis. Lūdzu nezaudē to!


smile


Auto / Velo / GC / Outdoor / Camping / Active :)

Avatar

By RST 21.06.2016 09:07:21

Member · 103 comments
DZ wrote

Jā, tāpēc, ka netālu no mājām. Uztraukumam nav pamata, uz velo šogad esmu uzkāpis divas reizes. Tieši divas. Izņemot, protams reizes kad pie mājas pavizinos lai saregulētu velo.

Šīs jau izklausās pēc laicīgām atrunām, jo tāpat zini ka neko nevarēsi izdarīt. big_smile

Avatar

By m58 21.06.2016 09:13:08

Member · 60 comments

starta numurs #2688 finišs 150 vieta

https://www.youtube.com/watch?v=oCiGqoLyNew

Avatar

By aspms* 21.06.2016 09:26:12

Member · 2,079 comments

good ole DZ

fP7Hw48.gif


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By 75 21.06.2016 11:19:38

Member · 60 comments

Vjačeslav, laba gonka tev:) Pastāsti ko ēdi pirms finiša un kur to var iegādaties:)

Avatar

By 75 21.06.2016 11:22:17

Member · 60 comments

pirms starta precizāk:)

Avatar

By NilsS 21.06.2016 12:24:49

Member · 775 comments
arvils wrote
75 wrote

Arvil, labs sprints:) redzeju video, man liekas pa Krasta tu vairāk biji no labas puses, bet labāks aizveiš bija no kreisās. Tāpēc spēka bišku finišā pietrūka

Paldies smile
Tur bija tā, ka kreisajā pusē man nebūtu vieta, vai arī mani vienā brīdī iespiestu / nobloķētu un es paliktu bariņā. Visa labā puse bija brīva, to arī izmantoju, neskatoties uz to, ka tur tiešām bija jūtami grūtāk braukt dēļ tā vēja.

Kefīrers wrote

Sprints salds. No Kavendiša mācies? big_smile

Kavendiša, daudz maz, cienīgu jaudu varu izspiest tikai treniņos ar pilnīgi svaigām kājām big_smile Sacensībās, distances beigās, tie cipari vienmēr būs krietni mazāki, neskatoties uz to, ka ir pārākais sacensību gars big_smile Skarbā realitāte big_smile


Tu  kaut  ko  nejauc ? Kavendiša  pīķis  varētu  būt  vismaz  2 k/w,  bet  drīzāk  pāri, Tev  konkrētajā  1200w

Last edited by NilsS (21.06.2016 12:27:58)

Avatar

By arvils 21.06.2016 12:37:17

Member · 285 comments
NilsS wrote

Tu  kaut  ko  nejauc ? Kavendiša  pīķis  varētu  būt  vismaz  2 k/w,  bet  drīzāk  pāri

Tāpēc rakstīju "daudz maz cienīgu" un "tikai treniņos ar svaigām kājām". Izlasi, ko es rakstu, pirms sāc lielīties ar izfantazētiem, cita cilvēka, jaudas datiem. Es neesmu un nekad nebūšu tāda līmeņa sprinteris. Tā kā nevajag lieki satraukties.


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By vbe 21.06.2016 12:50:16

Member · 18 comments
75 wrote

Vjačeslav, laba gonka tev:) Pastāsti ko ēdi pirms finiša un kur to var iegādaties:)

75 wrote

pirms starta precizāk:)


Eksperimentēju,
šoreiz ar tukšu vēderu smile
Blakusparādība: domas par ēdienu smile

Avatar

By serģis 21.06.2016 13:32:39

Member · 417 comments
vbe wrote
75 wrote

Vjačeslav, laba gonka tev:) Pastāsti ko ēdi pirms finiša un kur to var iegādaties:)

75 wrote

pirms starta precizāk:)


Eksperimentēju,
šoreiz ar tukšu vēderu smile
Blakusparādība: domas par ēdienu smile

vajadzētu vēl biku pareizāk pabraukt.
daudz kur mani atlaidi vai iesēdies grupā un dabūji pēcāk ķert.
labāk kā šinī gonkā kopā braukt un strādāt, tas ko tu atsēdi grupas aizmugurē tur kilometra laikā un pēc tam ķer, tur dabon atēsties un visu ietaupīto enerģiju patērēt.
jo vilkt tu varēji labi, principā labu pārīti pabraucām smile

Avatar

By NilsS 21.06.2016 13:34:16

Member · 775 comments
arvils wrote
NilsS wrote

Tu  kaut  ko  nejauc ? Kavendiša  pīķis  varētu  būt  vismaz  2 k/w,  bet  drīzāk  pāri

Tāpēc rakstīju "daudz maz cienīgu" un "tikai treniņos ar svaigām kājām". Izlasi, ko es rakstu, pirms sāc lielīties ar izfantazētiem, cita cilvēka, jaudas datiem. Es neesmu un nekad nebūšu tāda līmeņa sprinteris. Tā kā nevajag lieki satraukties.

Pag, nu  iztiksim  bez  uzmestām  lūpām,  nekādā  mērā  nenocieni Tevi, visu  cieņu  par  to ko dari un lai  sanāk  labāk smile
Par  2000w  ar  komatu  izteicās Eirosporta  Kudrjukovs, kad  komentēja  Greipela  finišu,  taču  Andrē  ir krietni  smagāks, līdz ar  to  absolūto  w/kg  vairāk.
Re  ko  pats  Kavendišs  par  to  saka

“You’d be surprised at my watts,” Cavendish says.

“Most people who say that their maximum is 1,600 watts won’t put out 1,600. My maximum is 1,580, and that is a lot. Not many guys will do more than a hundred more than that. But no one will ever get close to that in a race after 200 kilometres,” he continues.


Read more at http://www.cyclingweekly.co.uk/news/mar … GBh9b65.99

Avatar

By arvils 21.06.2016 13:56:06

Member · 285 comments
NilsS wrote

Pag, nu  iztiksim  bez  uzmestām  lūpām,  nekādā  mērā  nenocieni Tevi, visu  cieņu  par  to ko dari un lai  sanāk  labāk smile
Par  2000w  ar  komatu  izteicās Eirosporta  Kudrjukovs, kad  komentēja  Greipela  finišu,  taču  Andrē  ir krietni  smagāks, līdz ar  to  absolūto  w/kg  vairāk.
Re  ko  pats  Kavendišs  par  to  saka

“You’d be surprised at my watts,” Cavendish says.

“Most people who say that their maximum is 1,600 watts won’t put out 1,600. My maximum is 1,580, and that is a lot. Not many guys will do more than a hundred more than that. But no one will ever get close to that in a race after 200 kilometres,” he continues.


Read more at http://www.cyclingweekly.co.uk/news/mar … GBh9b65.99

Šo rakstu esmu lasījis un ja nemaldos, tad tur iet runa par 5s jaudu. Tāpēc arī, savā postā, rakstīju, ka ar pilnīgi svaigām kājām, pat nevaru tik daudz izspiest , kā viņš pēc noripinātiem 200km. Mums iesācējiem pat pēc 30km būs jūtams max jaudas zudums finišā, jo pēdējos kilometros parasti sanāk diezgan augstu tempu noturēt.
Es neturu ļaunu prātu, vienkārši nevajag pārprast manis rakstīto.


VELO+
Ⓥ - Powered by plants