Neatkarības dienas velo brauciens Jūrmalā

Avatar

By novērotājs 08.05.2015 12:27:41

Member+ · 1,908 comments
RST wrote

Es domāju kad nepavelti tiek grozīts tas, kad ar riteni būs aizliegts pārvietoties pa gājēju celiņu ar velosipēdu.

Vismaz šeit neizplatīsim dezinformāciju! Nekādi aizliegumi vispār ar riteni braukt pa gājēju celiņiem NETIEK plānoti, runa ir tikai par to, ka gājējus tur nedrīkst nekādi traucēt (lasi - ja tie tur pastaigājas, jābrauc lēnām).

Avatar

By Mutesprieks 08.05.2015 12:32:28

Member · 231 comments
Sram wrote

Paris varonjus jau esmu pagajushaja sezona nodevis smile

Sekmīgi?

KasparsS wrote

Organizatori ietvi(bīstamās vietas) norobežoja?

Neuztver mani par cilvēku, kurš būtu uz Tevi uzēdies, jo tāda mērķa nav, bet ja jautā, es, iespējams, varētu sniegt atbildi par trases norobežošanu. Par cik gonka notiek pilsētas centrā, kur satiksme ir aktīva un cilvēki dodas savās gaitās gan ar auto, gan kājām, tad novilkt lentu 14 km garumā būtu visai sarežģīti. Tāpēc jau jāsaprot pašam, ka nevajadzētu braukt tur, kur varbūt gribētos.

Last edited by Mutesprieks (08.05.2015 12:40:34)

Avatar

By Tantrix 08.05.2015 12:33:37

Member · 527 comments

bet par tiem trotuāru izmantošanu sacensībās interesanti, kā tad ir , ja nav nolikumā tas pieminēts ?  Arī protour sacenēs džeki dažreiz laiž pa alternatīviem paralēlajiem celiņiem , trotuāriem utt. Dažreiz pat ir bijušas grūtības tikt atpakaļ peletonā, jo tas alternatīvais celiņš pēkšņi sākas ar margām utt smile Esmu redzējis , kādžeki ar velo uz pleca rāpjas atpakaļ uz ceļa smile))

Last edited by Tantrix (08.05.2015 12:34:24)


rakstiet lūdzu uz šo e mail : mareks.kirilovs13@gmail.com

Avatar

By Mutesprieks 08.05.2015 12:42:14

Member · 231 comments
Tantrix wrote

Esmu redzējis , kādžeki ar velo uz pleca rāpjas atpakaļ uz ceļa smile))

Karma redz visu. smile

Avatar

By DZ 08.05.2015 13:48:27

Member · 3,501 comments
Tantrix wrote

bet par tiem trotuāru izmantošanu sacensībās interesanti, kā tad ir , ja nav nolikumā tas pieminēts ?  Arī protour sacenēs džeki dažreiz laiž pa alternatīviem paralēlajiem celiņiem , trotuāriem utt. Dažreiz pat ir bijušas grūtības tikt atpakaļ peletonā, jo tas alternatīvais celiņš pēkšņi sākas ar margām utt smile Esmu redzējis , kādžeki ar velo uz pleca rāpjas atpakaļ uz ceļa smile))

Nolikums ir līgums, cilvēks piesakoties slēdz distances līgumu un ja tajā nav pieminēts punkts par gājēju ietvju lietošanas aizliegumu, tad neviens neliedz braukt pa gājēju ietvi. Trase iekļauj sevī visu ielu, kurā ietilpst arī gājēju ietve, velosipēdu ceļš, gājēju un velosipēdu ceļš, u.t.t, ja nav atrunāts atsevišķi, vai nav novilktas norobežojošās lentes.
Tas, ko te xc čīkst var neņemt galvā, slimu kaķu ņaudieni.
Protams, ka labais tonis nav braukt virsū gājējiem speciāli, taču neviens arī tiem virsū speciāli nebrauc.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Sram 08.05.2015 14:01:18

Member · 1,188 comments

Tad jau kaadu skeersielu vai skveeru drosi var griezt nost vai ja nav lentu ? Sebaa taa droshi var pus trasi nogriezt nost smile)

Avatar

By DZ 08.05.2015 14:02:10

Member · 3,501 comments

Tu tiešām nesaproti?


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By egons39 08.05.2015 14:02:26

Member · 15 comments
Horny wrote

Ja es būtu tas chalis ar bērna ratiņiem uz trotuāra, diez vai tu finišētu, bet nekā personīga!

Kāpēc gan lai es nefinišētu? Ja arī Tu būtu tā cilvēka vietā, nekas nemainītos, Tu arī tā tur stāvētu neko neizdarījis. (Un ka tik otram sliktu..)
Pie PC mēs jau visi lieli, gudri, tik darītāji mazi.

Piekritīšu lietotājam: averza. Tanī situācija, kad tika izmantos trotuārs, man bija jāpabrīdina cilvēks ar ratiņiem.

Runājot par to ietves braukšanu, tad tā bija vienīgā reize kad man nācās izmantot to. Gribētos man redzēt ko Jūs tādā situācijā būtu darījuši.?
Lai neizveidotos vēl lielāks negadījms tika izmantots trotuārs. Strauja bremzēšana diez vai būtu bijusi labākā izvēle.

Esmu par godīgām sacensībām un katras sacensības uztveru nopietni, lai arī cik mazsvarīgas būtu.

P.s. Mēs riteņbraucēji nēesam akli.


Braucu ar botām

Avatar

By KasparsS 08.05.2015 14:26:22

Member+ · 2,280 comments
Mutesprieks wrote

novilkt lentu 14 km garumā būtu visai sarežģīti

Arī neesmu uz Tevi uzēdies, bet kas tur tik sarežģīts, ja runa ir par drošību, kas attiecas ne tikai uz sporcmeniem, bet arī iedzīvotājiem.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By ktn 08.05.2015 14:40:07

Member+ · 1,642 comments

Domāju, ka cepiena iemesls ir tipiskā sadursme starp tiem, kuriem pietiek ar veselo saprātu, lai izlemtu par savu rīcību, un tiem, kuriem vajag, lai viņu un citu (patiesībā – visu) vietā izlemj citi (lielie onkuļi). Tad nu tie vieni mēģina skaidrot otriem iespējami saprātīgākās rīcības motīvus konkrētajā situācijā, kamēr otri dzelžaini paliek pie sava – "Tev nebūs pašam brīvi domāt!".

P.S. Manuprāt, sacensībās trotuāra lietošana ir izņēmuma situācijām. Es to izmantotu, lai apbrauktu sastrēgumu vai izvairītos.

Last edited by ktn (08.05.2015 14:47:22)


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By Mutesprieks 08.05.2015 14:53:27

Member · 231 comments
KasparsS wrote
Mutesprieks wrote

novilkt lentu 14 km garumā būtu visai sarežģīti

Arī neesmu uz Tevi uzēdies, bet kas tur tik sarežģīts, ja runa ir par drošību, kas attiecas ne tikai uz sporcmeniem, bet arī iedzīvotājiem.

Ir vien jāpiekrīt daļēji. Tomēr 14 km trasi novilkt.. Tas būtībā ir 14x2=28km. Sālīti. Trases ģeogrāfiskais stāvoklis kā reizi tikai plezīrbraucieniem, pa lielam. Žēl, ka mums nav lielākas "Nürburgring" trases par Biķerniekiem.

Last edited by Mutesprieks (08.05.2015 15:08:21)

Avatar

By novērotājs 08.05.2015 14:53:43

Member+ · 1,908 comments
KasparsS wrote
Mutesprieks wrote

novilkt lentu 14 km garumā būtu visai sarežģīti

Arī neesmu uz Tevi uzēdies, bet kas tur tik sarežģīts, ja runa ir par drošību, kas attiecas ne tikai uz sporcmeniem, bet arī iedzīvotājiem.

Tad tur ir jānoliek pa policim pie katra staba, jo apdzīvotās vietās iedzīvotāji tās lentas mēdz plēst nost. Un zināmā mērā viņus pat var saprast - ja tantei ir jāšķērso iela, lai tiktu uz veikalu, bet uz ielas (trases) tajā laikā minūtes vismaz piecas neviens nebrauc, kāpēc lai viņa to nedarītu? Un tad noplēsto lentu gabali jautri plīvotu vējā, tā vien tīkojot ietīties spieķos vai ieķerties pārslēdzējā. Diez vai tas uzlabotu drošību.

Avatar

By M4t1ss 08.05.2015 15:16:39

Member · 6 comments
Avatar

By Sram 08.05.2015 16:20:37

Member · 1,188 comments
DZ wrote

Tu tiešām nesaproti?

Es izsaku tikai savu viedokli ..
Ir Bijusi nepatīkama pieredze ar tiem trotuāru džedajiem ..

nesās viens tāds pa trotuāru, ieraudzīja, ka galā strupceļš, šis nedomadams un neskatīdamies lec no trotuāra atpakaļ uz braucamās daļas un man tieši virsū, nepatīkami. Traumas un sačakarēta tehnika ..

Avatar

By DZ 08.05.2015 16:37:39

Member · 3,501 comments

Ir viens tāds forums - boot.lv, no turienes masveidā nāk tādi kā tu, kam viss slikti un kurus visi apbižo. Nedod dievs kāds brauks pa trotuāru, maniaks, slepkava, kā tā var.
Pilnam komplektam nopērc Peugeot. Tad zināsim, no kā turēties pa gabalu, jo citādi nobraucot par tuvu nabadziņam iedzīsim viņu stresā.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By gaga 08.05.2015 16:48:31

Member+ · 2,160 comments

DZ, peugeot kā velo vai kā auto?

Avatar

By DZ 08.05.2015 17:16:05

Member · 3,501 comments

Auto, protams. Velo Peugeot jau ļoti labu laiku neražo.
Pirms kāds ir iemetis linku ar jaunu Peugeot velo, pateikšu, ka tas ir ķīnas rebrends.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By KasparsS 08.05.2015 17:23:45

Member+ · 2,280 comments

Sram, Tu man arī vienreiz solīji DSQ. Kur ir? smile


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By Slowmo 08.05.2015 18:08:33

Member+ · 1,166 comments

Cik man zināms, Cycleurope tur pat Francijā Peugeotus ražo, nu vai vismaz ražoja, ja kaut kas nav mainījies.

Avatar

By arvils 08.05.2015 18:53:17

Member · 285 comments
Slowmo wrote

Cik man zināms, Cycleurope tur pat Francijā Peugeotus ražo, nu vai vismaz ražoja, ja kaut kas nav mainījies.

Kāda vispār starpība tam, kāda firma ražo velo? big_smile Tā pat, gandrīz vienmēr, pilnīgi viss, izņemot, rāmi būs no populārākajiem velo detaļu ražotājiem.. man personīgi pilnīgi vienalga kāda burtu kombinācija ir uzdrukāta uz mana rāmja; man svarīga ir ģeometrija (ja brauktu TT un šosejā, svarīga būtu arī aerodinamika), rāmja nestspēja un svars. Viss pārējais ir absolūti mazsvarīgi.
Un runājot par komplektāciju, tad to visbiežāk arī prasās piekoriģēt, jo arī aparātiem par 1500+ eur mēdz salikt absolūti nožēlojamas detaļas.

Last edited by arvils (08.05.2015 19:00:32)


VELO+
Ⓥ - Powered by plants