Neatkarības dienas velo brauciens Jūrmalā

Avatar

By day2 04.05.2015 21:50:39

Member+ · 612 comments
averza wrote

Un vēl jautājums Žugei - kas notika?

"I'm ok, just chill&fun" smile pavizinājos ...
FluxBB bbcode tests
FluxBB bbcode tests
FluxBB bbcode tests


custom čuguna radiators - ONE. AND ONLY.
https://www.facebook.com/Cainiki/

Avatar

By Subarich 04.05.2015 22:01:22

Member · 208 comments

Nu, bet lai tak lien. Es no pēdējā koridora iebraucu 200niekā vienkārši slinkums bija lauzties tālāk!:)

KineticMTB wrote

Pasākums tīri okej, šadu koridoru sadalījumu jau varēja gaidīt, beigu beigās visi pa vietām kaut cik godīgi izkārtojušies. Ātrums arī labs. Par brīnumu tautā nevienu kritienu neredzēju , lai gan bīstamas situācijas bija.
Mani vairāk fascinē tie daži kadri, kuri ar 2000+ numuriem ir nofinišējuši labāko 20niekā. Tur skaidri un gaiši redzams (un arī konkrēti zināms), ka ielīduši pirmajos koridoros. Okej, nav tik nopietns pasākums, puikas pavizinās, bet ar ko tieši viņi ir labāki par citiem? Daudziem nebija problēmu no pēdējiem koridoriem iebraukt pirmajā 100niekā, 150niekā, kāpēc gan lai viņiem būtu?


Sporta biedrība FitnessArt

Avatar

By Ansis 04.05.2015 22:36:14

Member++ · 3,685 comments

Nav jābūt Koko Šanelei, lai teiktu, ka dāma ar rokassomiņu ar ķiveri galvā izskatītos sliktāk - zaudētu savu stilu...
Subarich, no aizmugures 1. aplī dzeršanas punktam viegli tiki garām? Tur no tālienes izskatījās pēc tāda satiksmes traucējuma kā bite skudru ceļa vidū. Bija braucēji, kuri piebrauca pie dzeršanas galdiem šķērsām; elegantākie atstutēja savus braucamos uz stutes ielas (trases) vidū:)

Avatar

By balelina 04.05.2015 23:15:08

Member · 91 comments

Paldies organizatoriem par ļoti labi noorganizētu pasākumu un daudz pozitīvu emociju daudziem cilvēkiem! Protams, kāds(i) nokrita, bet tādos pasākumos ar to jārēķinās! Vēlreiz paldies, lai jums visiem spēks un izturība organizējot šos pasākumus!

Avatar

By jan4ukss 04.05.2015 23:20:44

Member · 227 comments

Pasakums bij okey neskaitot sikos censonus, kas ar galvu laikam vispar nedoma sad Runaju par pirmo lielo grupu big_smile Orgiem liels paldies par superigu gonku vienigais minus ,kas bija tas masinas cela mala kaa jau citus gadus big_smile Nez ka citiem ,bet man prasijas velviens aplis vismaz

Avatar

By sursurs 04.05.2015 23:25:38

Member · 905 comments
KineticMTB wrote

Pasākums tīri okej, šadu koridoru sadalījumu jau varēja gaidīt, beigu beigās visi pa vietām kaut cik godīgi izkārtojušies. Ātrums arī labs. Par brīnumu tautā nevienu kritienu neredzēju , lai gan bīstamas situācijas bija.
Mani vairāk fascinē tie daži kadri, kuri ar 2000+ numuriem ir nofinišējuši labāko 20niekā. Tur skaidri un gaiši redzams (un arī konkrēti zināms), ka ielīduši pirmajos koridoros. Okej, nav tik nopietns pasākums, puikas pavizinās, bet ar ko tieši viņi ir labāki par citiem? Daudziem nebija problēmu no pēdējiem koridoriem iebraukt pirmajā 100niekā, 150niekā, kāpēc gan lai viņiem būtu?

Tas bija pilnīgi mierīgi iespējams - pirmos km, kamēr masas tusēja aiz autiņa, pēdējie koridori pilnīgi mierīgi varēja pa nomali (vai trotuāru) plēst visiem garām - un ko arī darīja. Viss godīgi - autiņu neviens neapdzina, bet daudzsimts vietas uz augšu jau startā varēja tikt tīri ekselenti. Ja pēcāk māk to noturēt un izcīnīties vēl augstāk, tad kur probēma?


velo 4ever

Avatar

By KineticMTB 04.05.2015 23:44:07

Member · 30 comments
sursurs wrote
KineticMTB wrote

Pasākums tīri okej, šadu koridoru sadalījumu jau varēja gaidīt, beigu beigās visi pa vietām kaut cik godīgi izkārtojušies. Ātrums arī labs. Par brīnumu tautā nevienu kritienu neredzēju , lai gan bīstamas situācijas bija.
Mani vairāk fascinē tie daži kadri, kuri ar 2000+ numuriem ir nofinišējuši labāko 20niekā. Tur skaidri un gaiši redzams (un arī konkrēti zināms), ka ielīduši pirmajos koridoros. Okej, nav tik nopietns pasākums, puikas pavizinās, bet ar ko tieši viņi ir labāki par citiem? Daudziem nebija problēmu no pēdējiem koridoriem iebraukt pirmajā 100niekā, 150niekā, kāpēc gan lai viņiem būtu?

Tas bija pilnīgi mierīgi iespējams - pirmos km, kamēr masas tusēja aiz autiņa, pēdējie koridori pilnīgi mierīgi varēja pa nomali (vai trotuāru) plēst visiem garām - un ko arī darīja. Viss godīgi - autiņu neviens neapdzina, bet daudzsimts vietas uz augšu jau startā varēja tikt tīri ekselenti. Ja pēcāk māk to noturēt un izcīnīties vēl augstāk, tad kur probēma?

Protams ka bija iespējams, pats arī to izdarīju, vienkārši nesaprotu, kur kaifs līst visiem priekšā? Nerunāju par ''iespējams'' gadījumiem, bet gan tiem, kuri reāli notika. Pēdējā koridorā visi gāja pa gaisu, kad kāds ar neatbilstošu numuru ielīda vienu koridoru augstāk, kamēr daži bez jebkādām problēmām otrajā ielīda. But then again- pasauli neizmācīsi.

Avatar

By Horny 04.05.2015 23:56:13

Member · 52 comments

Nožēlojamie trotuāru "karaļi" ir visās gonkās, starp citu nākamā trotuāru gonka SEB MTB Kuldīgā!!!

Avatar

By nk 05.05.2015 00:16:52

Member · 85 comments
KineticMTB wrote

Protams ka bija iespējams, pats arī to izdarīju, vienkārši nesaprotu, kur kaifs līst visiem priekšā? Nerunāju par ''iespējams'' gadījumiem, bet gan tiem, kuri reāli notika. Pēdējā koridorā visi gāja pa gaisu, kad kāds ar neatbilstošu numuru ielīda vienu koridoru augstāk, kamēr daži bez jebkādām problēmām otrajā ielīda. But then again- pasauli neizmācīsi.

Bija gadījumi, kad meitenes reģistrācijā nevarēja atrast īstos Nr, kas bija sarakstā, bet deva vietā pēdējos, ap 2500. Domāju, ka es nebiju tāds vienīgais. Es gan ar savu lielo Nr nebeidzu ne pirmajā, ne otrā simtā. Jāatzīmē, ka ar manu īsto Nr gan kāds ir iebraucis pavisam tuvu priekšgalam, bet tā kā Nr labs, aizdomu par ielīšanu nekādu.

Avatar

By NoProblemo 05.05.2015 08:16:52

Member · 262 comments

Jūrmalā kā jau parasti, tautas klasei ļoti stresaina tā braukšana! Plus saraustīts tehniskais starts, jau šajā itkā mierīgajā startā bija pietiekami daudz kritienu un liekas berzēšanās (gumija smirdēja pamatīgi). Kā jau parasti pavilkt grupu neviens tolkam nevēlās, vari nomest tempu līdz smieklīgiem 20 km/h, visi kā pīles bariņa, sēž aizmugurē smile Vislielāko bardaku un neprognozējamākie manevri nāk no mazajiem sporta skolu audzēkņiem, nu nekad viņš ar savu trako kadenci nevilks grupu, bet pa vidu viņam Obligāti ir jāielien vienalga, krīt aiz viņa kāds vai nē. Traks brauciens šoreiz bija tautas klasei, vismaz pirmajā grupā!


Avatar

By puucis 05.05.2015 08:27:26

Member · 39 comments
jan4ukss wrote

Pasakums bij okey neskaitot sikos censonus, kas ar galvu laikam vispar nedoma sad Runaju par pirmo lielo grupu big_smile Orgiem liels paldies par superigu gonku vienigais minus ,kas bija tas masinas cela mala kaa jau citus gadus big_smile Nez ka citiem ,bet man prasijas velviens aplis vismaz

Pilnībā piekrītu par lielo grupu un mazajiem censoņiem , daži tur traki raustījās un ar saviem malā saucieniem tiek nedaudz priekšā , bet tā pat nobremzē priekšā un netiek normāli garām.  Mašīnas it īpaši traucēja pirmajā aplī. Viens aplis prasījās vairāk , tad arī tā pirmā grupa es domāju paretotos. Bet tad būtu problēmas ar atpalicējiem, kuri brauc ar sausām ķēdēm.

Par orgiem viss super, bet viens mīnuss , kad sporta klases pēdējie brauca vēl finišā , bet tauta vēsi varēja vizināties pa finiša taisni. Vienam pat sanāca nokrist dēļ tā. Tas tāds nepārdomāts gājiens biki bija. Tad vajadzēja to trasi turēt ciet kamēr visi finišē.

Last edited by puucis (05.05.2015 08:29:52)

Avatar

By ZIB 05.05.2015 08:28:42

Member · 273 comments
KineticMTB wrote
sursurs wrote
KineticMTB wrote

Pasākums tīri okej, šadu koridoru sadalījumu jau varēja gaidīt, beigu beigās visi pa vietām kaut cik godīgi izkārtojušies. Ātrums arī labs. Par brīnumu tautā nevienu kritienu neredzēju , lai gan bīstamas situācijas bija.
Mani vairāk fascinē tie daži kadri, kuri ar 2000+ numuriem ir nofinišējuši labāko 20niekā. Tur skaidri un gaiši redzams (un arī konkrēti zināms), ka ielīduši pirmajos koridoros. Okej, nav tik nopietns pasākums, puikas pavizinās, bet ar ko tieši viņi ir labāki par citiem? Daudziem nebija problēmu no pēdējiem koridoriem iebraukt pirmajā 100niekā, 150niekā, kāpēc gan lai viņiem būtu?

Tas bija pilnīgi mierīgi iespējams - pirmos km, kamēr masas tusēja aiz autiņa, pēdējie koridori pilnīgi mierīgi varēja pa nomali (vai trotuāru) plēst visiem garām - un ko arī darīja. Viss godīgi - autiņu neviens neapdzina, bet daudzsimts vietas uz augšu jau startā varēja tikt tīri ekselenti. Ja pēcāk māk to noturēt un izcīnīties vēl augstāk, tad kur probēma?

Protams ka bija iespējams, pats arī to izdarīju, vienkārši nesaprotu, kur kaifs līst visiem priekšā? Nerunāju par ''iespējams'' gadījumiem, bet gan tiem, kuri reāli notika. Pēdējā koridorā visi gāja pa gaisu, kad kāds ar neatbilstošu numuru ielīda vienu koridoru augstāk, kamēr daži bez jebkādām problēmām otrajā ielīda. But then again- pasauli neizmācīsi.

Kas par muļķībām, es godīgi no pēdējā koridora pirmās rindas top 100 iebraucu. Būtu labāk, bet braucu ar MTB sprintā 20 sekundes finišā zaudēju, tikai uz finiša sprintu.

Gan jau bija kas līda un šmaucās, bet esmu pārliecināts, ka bija kas godīgi finišēja top 10 braucot no pēdējā koridora.

Es pats zinu, ja tev liekas, ka tā nevar braukt, tātad esi vājš un par maz trenējies. smile

P.S es neesmu nekāds krutais braucējs, bet tas ka ja kāds brauc ātrāk par mani nenozīmē, ka viņš krāpjas smile

Last edited by ZIB (05.05.2015 08:30:14)

Avatar

By sursurs 05.05.2015 09:26:10

Member · 905 comments

Man vnk vislabāk "patika" FT3 (un laikam arī MT3) vecuma grupas - 27(!!) gadi big_smile Citas grupas - pa pāris gadiem vai nu normāli - 9-10 gadi vismaz.

A par numuriem - mierīgi tā var būt, jo Fanā, kad viņu dalīja, jau pašā sākumā tur bija bardaks - pati pamanīju, ka kādiem rindā priekšā tur gandrīz citu numuru iedeva - es vnk pamanīju un teicu, ka nav īstais.. Tā kā mierīgi var būt, ka uz tiem tūkstošiem vēl kaut kas ir sajaukts... Bet nu tad tikai tādos sajaukšanas gadījumos vajadzēja arī cilvēkam, kuram iedala to pēdējo, tad iedot kādu špargalku, kas viņam ļautu tikt iekšā oriģināli pareizajā koridorā, nevis liktu startēt no beigām... Tās tā orgiem - idejām. smile

citādi okei - autiņi traucēja. Tnx god atpaliku ātri vien no pirmās grupas un nesanāca tie stresi ar sīkajiem censoņiem. Sākums gan bija saraustīts. Uzskrien līdz 25km/h un bremzē, un tā visu laiku... A neskriet nevar, jo visi ierauga, ka skrien un visi skrien... smile Autiņi ielu malās ar radīja tādas dažas interesantas sistuācijas. smile


velo 4ever

Avatar

By 19 05.05.2015 09:43:00

Local.Auth · 630 comments

Tiem, kam gribas redzēt kaut ko vairāk no 125km brauciena atrāviena cipariem, nevis risināt globālās problēmas ar koridoriem un kritieniem variet ieskatīties šeit >>> https://www.facebook.com/musins/posts/823032377780218

11188428_823032187780237_8741696160518202534_n.jpg?oh=afba35f4a0beffd023320d843d97bd44&oe=55CFBD18


Avatar

By arvils 05.05.2015 09:45:32

Member · 285 comments

Līdz vakaram ielikšu video. Būs iespēja redzēt kā viss pasākums izskatījās pašā priekšgalā - Tautas braucienā.
Pasākums kopumā bija diezgan sakarīgs, ja neskaita, ka trase bij krietni par īsu un par šauru tādam baram. Nezinu kā bija otrajā vai trešajā pakā, bet priekšgalā brīžiem bija ļoti šauri. Lai gan iespējams vienkārši jāpierod pie braukšanas diezgan stresainā peletonā; kur pa vidu ir arī pa kādam bērnudārza audzēknim ar ne sevišķi labām manevrēšanas dotībām. Visbiežāk zilās formās un vienmēr startē priekšā no pašas lentas, lai maksimāli daudz patraucētu ātrākus braucējus (mani personīgie novērojumi no dažādām sacensībām).


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By mrlobber 05.05.2015 09:59:49

Member · 826 comments

RRS "skola" smile

Avatar

By arvils 05.05.2015 10:06:31

Member · 285 comments
mrlobber wrote

RRS "skola" smile

+1


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By Horny 05.05.2015 10:08:16

Member · 52 comments
mrlobber wrote

RRS "skola" smile

+2

Avatar

By aspms* 05.05.2015 10:13:49

Member · 2,079 comments

Jācenšas taču, lai nākotnē tiktu veloclub.lv sastāvā smile


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By adix 05.05.2015 10:13:59

Member+ · 1,214 comments
Horny wrote
mrlobber wrote

RRS "skola" smile

+2

Kaut kur jau tiem jaunajiem ir tā pieredze jāgūst smile Un kur tad ja ne tautas 28km braucienā? smile
Pats esmu cietis savā laikā no viena tāda RRS Rīgas velomaratonā. Bet kā tad izaugs jaunā paaudze, ja ne piedaloties un mācoties?
Ja paši esam tik vārgi, ka braucam 28km ar bērniem, tad nav ko tiem pārmest, ka viņi maisās pa kājām smile

p.s. Lielāko stresu tomēr radīja n-tie auto ceļa abās pusēs uz tā jau pašaurā ceļa tik lielam baram.

Last edited by adix (05.05.2015 10:16:03)

Avatar

By Horny 05.05.2015 10:16:16

Member · 52 comments

Kāds treneris, tādi audzēkņi;)

Avatar

By mrlobber 05.05.2015 10:34:33

Member · 826 comments

Starp citu, tautas pirmās pačkas (ja nestartē no pašas priekšas un neiet uz finiša līdersprintu) un sporta otrās pačkas (tās, kura sadalījās aiz Tukuma pagrieziena) nepieciešamā jauda aptuveni vienāda.

Avatar

By arvils 05.05.2015 10:41:44

Member · 285 comments
adix wrote
Horny wrote
mrlobber wrote

RRS "skola" smile

+2

Kaut kur jau tiem jaunajiem ir tā pieredze jāgūst smile Un kur tad ja ne tautas 28km braucienā? smile
Pats esmu cietis savā laikā no viena tāda RRS Rīgas velomaratonā. Bet kā tad izaugs jaunā paaudze, ja ne piedaloties un mācoties?
Ja paši esam tik vārgi, ka braucam 28km ar bērniem, tad nav ko tiem pārmest, ka viņi maisās pa kājām smile

p.s. Lielāko stresu tomēr radīja n-tie auto ceļa abās pusēs uz tā jau pašaurā ceļa tik lielam baram.

Ir diezgan paliela starpība starp Sporta klasi /125km un Tautu / 28km. Kaut kas pa vidu (un ar iespēju braukt bez licences) , ar normālu vecuma grupu iedalījumu, būtu bijis tieši laikā.


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By vlmxs 05.05.2015 14:22:47

Member · 140 comments
NoProblemo wrote

Vislielāko bardaku un neprognozējamākie manevri nāk no mazajiem sporta skolu audzēkņiem, nu nekad viņš ar savu trako kadenci nevilks grupu, bet pa vidu viņam Obligāti ir jāielien vienalga, krīt aiz viņa kāds vai nē. Traks brauciens šoreiz bija tautas klasei, vismaz pirmajā grupā!

Pilnībā piekrīu, sīkie bija pārāk nervozi, lai gan skaidrs, ka pirmo vietu tiem neredzēt big_smile

Un vēl kāds palaida suni (Čau, pilnīgs "Čau), kuram es gandrīz uzbraucu virsū, iespējams ieliks video, jo džeks aiz manis filmēja...

Avatar

By fikri 05.05.2015 14:52:05

Member · 199 comments
NoProblemo wrote

J Vislielāko bardaku un neprognozējamākie manevri nāk no mazajiem sporta skolu audzēkņiem, nu nekad viņš ar savu trako kadenci nevilks grupu, bet pa vidu viņam Obligāti ir jāielien vienalga, krīt aiz viņa kāds vai nē. T!

+1 par škoļnikiem.

Last edited by fikri (05.05.2015 15:02:47)


Jauns Mazlietots Thule / Mont Blanc aprīkojums.
Pārdošana. Noma. Karbona remonts.
www.tregers.lv

Avatar

By novērotājs 05.05.2015 15:48:00

Member+ · 1,908 comments
NoProblemo wrote

Vislielāko bardaku un neprognozējamākie manevri nāk no mazajiem sporta skolu audzēkņiem, nu nekad viņš ar savu trako kadenci nevilks grupu, bet pa vidu viņam Obligāti ir jāielien vienalga, krīt aiz viņa kāds vai nē. T!

Acīmredzot viņiem vienkārši ir par maz pašiem savu sacensību, kurās mācīties braukt grupā. Pēdējos gados kaut kas it kā parādās, bet laikam vajag vairāk. Un laikam treneriem vairāk pie šī jāstrādā - temats pārdomām RRS vadībai (gan jau kāds lasa).

Mani gan vairāk satrauca, ka sakarā ar simbolisko maksu un pastiprināto reklāmu parādījās ne mazums tādu, kas pirmoreiz brauc šādā pasākumā un pat nenojauš, kā tur trasē jāuzvedas. Bet paskaidrojumu no orgiem par šo tēmu (teiksim, pirms starta, kad visi jau koridoros; kaut ko līdzīgu kā Japiņš, šķiet, pērn Rīgas velomaratonā mēģināja) vismaz es nedzirdēju. Lūk, tas jau ir bīstami!

Avatar

By marsh 05.05.2015 16:25:08

Member · 353 comments