25. jūlijs RĪGAS MTB velomaratons

Avatar

By Basters 25.07.2015 19:37:10

Member · 346 comments
novērotājs wrote

Baster, tu domā, ka man vajadzētu melot un teikt, ka tas, kas nebija izdevies, tomēr bija lielisks? Vienkārši mani šoreiz interesē drusku cita joma nekā tevi - bērnu sacensības. Tu acīmredzot nespēj saprast, ka bērnam viņa apbalvošana ir tikpat svarīga (varbūt pat svarīgāka) kā tev tavējā, un kreņķis par to, ka tā izpalikusi, var būt liels.

Bet nu pacenties saprast ka šai dzīvē nekas nav ideāls.Ok ar bērneļiem tā sanāca noteikti,ka neba no tīša prāta jāvērtē pasākums kopumā.Un kā tu domā tiem mazajiem bija noderīgi redzēt kā tie lielie brauc vai nē.Varbūt kāds savā bērnu prātā nodomāja ka tas gan ir forši izaugšu arī tā braukšu.

Avatar

By novērotājs 25.07.2015 20:06:10

Member+ · 1,908 comments
Basters wrote

Ok ar bērneļiem tā sanāca noteikti,ka neba no tīša prāta jāvērtē pasākums kopumā.Un kā tu domā tiem mazajiem bija noderīgi redzēt kā tie lielie brauc vai nē.Varbūt kāds savā bērnu prātā nodomāja ka tas gan ir forši izaugšu arī tā braukšu.

Nekur nevērtēju pasākumu kopumā, izteicu tikai savas un sastapto vecāku domas par atsevišķiem momentiem. Ja pie šīm lietām piestrādātu, pasākums kopumā no tā tikai iegūtu.
smile

Avatar

By Girc 25.07.2015 20:59:32

Member · 394 comments

Man patika gan trase, gan organizācija. Viena lieta ir šādas sacensības noorganizēt kaut kur čuhņā, pavisam kas cits - gandrīz Rīgas centrā. Cepuri nost, neredzēju nevienu bīstamu momentu, šķērsojot n-tās ielas. Protams, trūkumus var atrast visur, ja ir vēlēšanās tos meklēt.
Cilvēkus, kas kopā ar bērniem piedalās veselības distancēs un brauc pa vidu sportistiem (vai amatieriem), es gan īsti nesaprotu. Arī SEB-ā šogad ir jādzen mammas un tēti ar bērniem, kuri stājas malā, lec krūmos utt. Es ar savu bērnu nebrauktu šādu distanci, jo tas nav īpaši droši - arī tad, ja apdzīšanai vietas pietiek. Ja gribas vienkārši pabraukt, nav jābrauc uz sacensībām. Ja gribas piedalīties sacensībās (izjust atmosfēru varbūt) kā šajā gadījumā, tad laikam ir jāsamierinās, ka reizi pa reizei nāksies iebraukt krūmos. Var jau būt, ka arī tas ir forši.

Katrā ziņā, paldies par gonku.

Avatar

By aandzus 26.07.2015 13:17:22

Member · 45 comments

Paldies par sacensībām! Bija skaisti! Pats nemanīju ne asumus starp braucējiem, ne kritienus. Tiešām jāatzīmē dalībnieku savstarpējā cieņa trasē.

Avatar

By Garinhais 26.07.2015 13:58:07

Member · 59 comments

Jā, sacensības labas. Es braucējs lēnāks, pavadīju vienu apli skrāpējoties pa krūmiem... izdevās visus palaist garām bez piedzīvojumiem, bet baudu neguvu no tā apļa. A pārējais OK!
Gribētu visiem organizatoriem ieteikt izmantot vakardienas mantu glabāšanas servisa pakalpojumus, tas bija vienkārši brīnišķīgi!


www.4rati.lv
Nu tie 4 riteņi arī mīļi...

Avatar

By Juris.St 26.07.2015 14:07:41

Member · 53 comments

Kā man pietrūka kalniņu, tur tak to ir tik daudz, bet trase visiem garām sad  -   bet tāpat ir okey  !   smile

Avatar

By Bibo 26.07.2015 19:35:40

Member · 582 comments

Bik papētīju rezultātus, tā varētu būt, ka kopā pa visām 3 distancēm piedalījās 704 dalībnieki?
No kuriem:
  Sportā - 48
  Tauta - 499 (veseli 49 DNF)
  Veselībā - 157

Avatar

By Gabriela 26.07.2015 22:28:20

Member · 23 comments

es,kā mazāk pieredzējusi braucēja,saku- bija labi..man patika(it īpaši tā smukā nobrauciena taciņa pie ezera)..:)..neviens ātrbraucējs netraucēja un visi bija ļoti laipni..paldies par sacensībām! labu ripošanu turpmākā sezonā!  un paldies prasīgajam trenerim!:)


..vienmēr pretvējā..

Avatar

By nikitajrn 26.07.2015 22:35:18

Member · 14 comments

bildes --------> http://failiem.lv/u/skzwzkl ©Andrey

Avatar

By Gabriela 26.07.2015 22:42:05

Member · 23 comments

paldies Tev par šodienas 68,9km..:)


..vienmēr pretvējā..

Avatar

By balelina 26.07.2015 23:31:43

Member · 91 comments

Paldies par bildēm!!!
Nekā personīga, bet kā startā 828 numurs var būt blakus sportistiem un otrā koridora braucējiem???? Hmmm godīgums, godīgums, godīgums....???!!!

Avatar

By Eduards 26.07.2015 23:38:47

Member# · 2,686 comments

Ar ielūgumu un attiecīgi VIP aproci.

Avatar

By Laimigais 27.07.2015 10:07:27

Local.Shop · 3,167 comments
Bibo wrote

Bik papētīju rezultātus, tā varētu būt, ka kopā pa visām 3 distancēm piedalījās 704 dalībnieki?
No kuriem:
  Sportā - 48
  Tauta - 499 (veseli 49 DNF)
  Veselībā - 157

Vai nebija runa par 1500 dalībniekiem ?


Pievilcīgas cenas velosipēdiem
Zvani, raksti, prasi

26 ... 689 ... 689

Avatar

By Bibo 27.07.2015 10:32:38

Member · 582 comments
Laimigais wrote

Vai nebija runa par 1500 dalībniekiem ?

Man jau ar likās, ka ko tamlīdzīgu dzirdēju stāstām pa mikrofonu. Tāpēc arī izbrīna, ka no rezultātiem sanāca izvilkt tikai 704.

Avatar

By ZIB 27.07.2015 10:36:58

Member · 273 comments

Paldies, par gonku. Bija labs pasākums. Neviens netraucēja no veselības braucējiem. Bet es domāju, ka viņiem dzīves nebija, vairāk stāvēja malā nekā brauca smile Ja es brauktu veselību, būtu neapmierināts smile

Biju domājis, ka būs vairāk taisnie posmi, grantene, asfalts. Bet bija gana daudz arī meža smile Tākā viss lieliski.

Last edited by ZIB (27.07.2015 10:37:35)

Avatar

By novērotājs 27.07.2015 10:46:01

Member+ · 1,908 comments
Girc wrote

Cilvēkus, kas kopā ar bērniem piedalās veselības distancēs un brauc pa vidu sportistiem (vai amatieriem), es gan īsti nesaprotu. Arī SEB-ā šogad ir jādzen mammas un tēti ar bērniem, kuri stājas malā, lec krūmos utt. Es ar savu bērnu nebrauktu šādu distanci, jo tas nav īpaši droši - arī tad, ja apdzīšanai vietas pietiek. Ja gribas vienkārši pabraukt, nav jābrauc uz sacensībām. Ja gribas piedalīties sacensībās (izjust atmosfēru varbūt) kā šajā gadījumā, tad laikam ir jāsamierinās, ka reizi pa reizei nāksies iebraukt krūmos. Var jau būt, ka arī tas ir forši.

Vai tu domā, ka viņiem reģistrējoties kāds pastāsta, ka būs jālēkā pa krūmiem? Kad dienu pirms sacensībām, noskatoties trases testa video, mēģināju par to brīdināt (neorganizēju šīs sacensības), mani apvainoja čīkstēšanā un visos citos grēkos. Šis būtu orgu lauciņš (gan šajās sacensībās, gan SEBā u.c.) - korekti pastāstīt, kas gaidāms, nevis čivināt par dabas baudīšanu kopā ar ģimeni, bet vēl labāk - saregulēt startus tā, lai pa krūmiem nebūtu jālēkā. Elementāras drošības apsvērumu dēļ.

Avatar

By Kašpis 27.07.2015 14:38:51

Member · 159 comments

Piemetam Lego braucienu 3xx dalībnieki un jau sanāk 1000+.

Par redzēto un piedzīvoto:
Pats šoreiz nebraucu, bet pavadīju mazo Lego braucienā - te viss ok un citiem skeptiķiem, ka 2gadīgs bērns ir bēbis un vēl knapi staigā - es tikai pasmiešos par šo viedokli smile
Distanci Turkish, tauta un veselību vērojām mežā kādus 500m pirms iebraukšanas BKSB kompleksā vietā, kur pēc šauras, ātras taciņas bija kreisais 90 grādu līkums. Nu te bija ko redzēt, jo īpaši kad Turksh un A1 gāja garām otrajā aplī. Tajā šaurajā takā daudzi tautas un veselības braucēji tika iemesti vai paši (cenšoties palaist) ātros paviesojās krūmos, arī ar kūleņiem. Nu neliekas kopā vieā trasē un vienā laikā sieviete ar bērnu beņķiti un mazo tajā, kuria garām 3x lielākā ātrumā cenšas palidod sporta/tautas braucēji.
Pietam, Šmerļa mežu zinu ļoti labi, nu kādus 150m dziļāk mežā varēja palaist pa lielo grlobusu un miroņgalvu - 2 palieli kalni ar ļoti platu ceļu un tad no otrā pa kreisi uz BKSB. Sanāktu klāt kādi 400m bet nu būt vismaz kāds MTB elements.
Kā jau teicu, kopumā LEGO braucienā viss bija ok un apbalvošana MK1 bija uzreiz pēc finiša - tā teikt, pašiem mazākajiem prieki lieli un viss ok! Paldies!

Avatar

By RST 27.07.2015 15:34:17

Member · 103 comments

Nu jā, bija žēl noskatīties kā māmiņas ar bērnu beņķiem mocijās par prasi kur daudz bija koku sakņu un daudz nelīdzenu vietu, kā arī tas līkums. Priekš māmiņām ar velokrēsliem šī galīgi nebija īstā trase. Bet man tauteniekam trase patika, par varēja mazāk būt asfalts.

Avatar

By Girc 27.07.2015 18:07:33

Member · 394 comments
novērotājs wrote
Girc wrote

Cilvēkus, kas kopā ar bērniem piedalās veselības distancēs un brauc pa vidu sportistiem (vai amatieriem), es gan īsti nesaprotu. Arī SEB-ā šogad ir jādzen mammas un tēti ar bērniem, kuri stājas malā, lec krūmos utt. Es ar savu bērnu nebrauktu šādu distanci, jo tas nav īpaši droši - arī tad, ja apdzīšanai vietas pietiek. Ja gribas vienkārši pabraukt, nav jābrauc uz sacensībām. Ja gribas piedalīties sacensībās (izjust atmosfēru varbūt) kā šajā gadījumā, tad laikam ir jāsamierinās, ka reizi pa reizei nāksies iebraukt krūmos. Var jau būt, ka arī tas ir forši.

Vai tu domā, ka viņiem reģistrējoties kāds pastāsta, ka būs jālēkā pa krūmiem? Kad dienu pirms sacensībām, noskatoties trases testa video, mēģināju par to brīdināt (neorganizēju šīs sacensības), mani apvainoja čīkstēšanā un visos citos grēkos. Šis būtu orgu lauciņš (gan šajās sacensībās, gan SEBā u.c.) - korekti pastāstīt, kas gaidāms, nevis čivināt par dabas baudīšanu kopā ar ģimeni, bet vēl labāk - saregulēt startus tā, lai pa krūmiem nebūtu jālēkā. Elementāras drošības apsvērumu dēļ.

Lai baudītu dabu kopā ar bērnu, sievu, un citiem ģimenes locekļiem tiešām ir jābrauc pa sacensību trasi, pie tam sacensību dienā kopā ar sacensību dalībniekiem? Es domāju, ka tikpat loģiski ir aizbraukt ar ģimeni un bērnu ratiņiem uz ralliju un pēc tam sūdzēties par troksni, burzmu un putekļiem. Bet citiem tas laikam netraucē.

Avatar

By Basters 27.07.2015 19:13:01

Member · 346 comments

Sakiet kāds ir lietas kursā,kas ar to internet veikala 1a izlozi

Avatar

By Garinhais 27.07.2015 19:20:24

Member · 59 comments

To: Basters
1a.lv mājas lapā:

Starta numurs: 780 – Planšetdators LENOVO.
Starta numurs: 756 – Geimeru austiņas "CM Storm".
Starta numurs: 342 – datora pele “CM Storm”.
Starta numurs: 496 – Datora klaviatūra HP.
Starta numurs: 303 - Datora soma.


www.4rati.lv
Nu tie 4 riteņi arī mīļi...

Avatar

By novērotājs 27.07.2015 23:48:59

Member+ · 1,908 comments
Girc wrote

Lai baudītu dabu kopā ar bērnu, sievu, un citiem ģimenes locekļiem tiešām ir jābrauc pa sacensību trasi, pie tam sacensību dienā kopā ar sacensību dalībniekiem? Es domāju, ka tikpat loģiski ir aizbraukt ar ģimeni un bērnu ratiņiem uz ralliju un pēc tam sūdzēties par troksni, burzmu un putekļiem. Bet citiem tas laikam netraucē.

Ja vecāki ar bērniem ir braukuši ģimenes braucienos, piemēram, Rīgas velomaratonā, Jūrmalas sacensībās u.c., kur tas tiešām ir tāds tusiņa brauciens un kur neviens sportists neseko, viņi arī citos līdzīgi pozicionētos pasākumos gaida ko līdzīgu. Nu nav visi riteņbraukšanas entuziasti, kas izpēta nolikumus un kartes no A līdz Z! Viņi pieņem par patiesību to, ko viņiem reklāmā sasola. Ģimenes (veselības) brauciens nav sacensības pēc definīcijas. Kā lai cilvēkiem ienāktu prātā, ka šoreiz šis brauciens būs kopā vienā trasē un vienā laikā ar sportistu sacensībām?

Uldiic wrote

MK1 klasē...
-60 (!) bērni vecumā no ~2 - 5 gadi (t.i. ar "nelielu" atšķirību augumā, izveicība, riteņbraukšanas prasmē utt.) + prāvs bariņš vecāku...

Labi, ka tikai 60. smile
Pieteikušies šajā grupā bija pāri simtam. Ja visi tiešām būtu arī startējuši, burzma būtu krietni lielāka.

Avatar

By leenais 28.07.2015 00:08:53

Member · 115 comments

Ko var cepties par bērniem un vecākiem, katrs pats izvērtē trases iespējas un savu varēšanu. Mani arī apdzina sports un bērniem viss oki. Galvenais ir baudìt sportisko garu un domāt līdzi notiekošajam. Uz takām bija viss oki,bet platajā biķernieku trasē viens sirms vīrs gribēja uzskriet virsū. Nu un ko vai tādēļ, bērniem mācīšu - ka jāsēž malā un jābrauc sportisko garu ķert citur? Manuprāt, jauks pasākums! Paldies orgiem!

Avatar

By ulwis 28.07.2015 23:23:04

Member · 73 comments

Paldies par bildēm. (:

Avatar

By suugoi 29.07.2015 13:15:45

Member+ · 1,469 comments

Ja kāds ir palaidis garām, daudz bilžu var atrast org. lapā - http://baltijasmaratoni.lv/galerijas/


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By suugoi 31.07.2015 17:12:17

Member+ · 1,469 comments

video no uzvarētāja, var pamācīties kā meistarīgi apdzīt tautu smilehttps://www.youtube.com/watch?v=VYF9SERCyno


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By androns1983 31.07.2015 17:35:20

Member · 418 comments

25:15 .. wtf big_smile


Auto / Velo / GC / Outdoor / Camping / Active :)