25. jūlijs RĪGAS MTB velomaratons

Avatar

By suugoi 15.07.2015 16:55:29

Member+ · 1,469 comments

Ja esmu dalībnieku sarakstā, vai tas nozīmē ka viss ir ok? Jo uz epastu nekāds apstiprinājums nav atnācis, un maksājums bija ar kupona kodu.


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By antikurjers 15.07.2015 18:34:13

restricted · 550 comments

Beidzot dabuju derīgu kodu un piereģistrējos. E-pasts atnāca 5 min laikā.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By jūrmalnieks 15.07.2015 21:30:02

Member · 51 comments

Ja kādam vajag, šeit būs kods :

RIGASMTB19975768

Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ smile

Avatar

By Aleksey 16.07.2015 13:46:40

Member · 74 comments
Sram wrote

kaadam nav gali, vai kupons 50% atlaidei? big_smile

Bušu patiecigs par atlaidi )

Avatar

By makreckis 17.07.2015 21:06:23

Member · 207 comments

Ir jau kāds izminis trasi? Ir redzams gpx fails?

Avatar

By radiohead 18.07.2015 22:08:08

Member · 322 comments
Kriksis95 wrote

Trases iepazīšanās brauciens būs?

organizatoru majaslapaa staav rakstiits:

Dalībnieki, kuri vēlas sagatavoties sacensībām, aicināti uz oficiālu treniņu – trases izmēģinājuma braucienu 23. jūlijā (ceturtdien) plkst.19.00 pie Biķernieku sporta bāzes.


no cycling, no party

Avatar

By Vaskis 18.07.2015 22:55:32

Member · 2,612 comments

trešdien VIP, ceturdien Filter/

Avatar

By AinarsL 18.07.2015 23:11:00

Member · 163 comments

oo.. ies man gar maajas logiem.. laikam japiedalaas.. smile)


Corratec Revolution Carbon <10kg
"Nazis (asmens) reising"

Avatar

By ZIB 19.07.2015 10:19:58

Member · 273 comments

Lūdzu ieliekiet *.gpx failu. Paldies.

Avatar

By Basters 19.07.2015 19:44:47

Member · 346 comments
radiohead wrote
Kriksis95 wrote

Trases iepazīšanās brauciens būs?

organizatoru majaslapaa staav rakstiits:

Dalībnieki, kuri vēlas sagatavoties sacensībām, aicināti uz oficiālu treniņu – trases izmēģinājuma braucienu 23. jūlijā (ceturtdien) plkst.19.00 pie Biķernieku sporta bāzes.

Tas iepazīšanās brauciens tad būs kā iepriekš stāv rakstīts.

Avatar

By jan4ukss 20.07.2015 13:20:19

Member · 227 comments

Varbut kads var atsutit kodinu ? Paldies jau ieprieks wink

Avatar

By Kašpis 21.07.2015 14:46:24

Member · 159 comments

Jautājums par Lego bērnu sacensībām: tiešām arī 2gadīgiem būs jābrauc apm. 500m, tāpat kā 6gadīgiem? Tāpat ieskaite ir kopā 2-6gadīgiem, šī gadu starpība bērnu attīstībā ir milzīga.

Last edited by Kašpis (21.07.2015 14:46:59)

Avatar

By novērotājs 21.07.2015 17:12:06

Member+ · 1,912 comments
Kašpis wrote

Jautājums par Lego bērnu sacensībām: tiešām arī 2gadīgiem būs jābrauc apm. 500m, tāpat kā 6gadīgiem? Tāpat ieskaite ir kopā 2-6gadīgiem, šī gadu starpība bērnu attīstībā ir milzīga.

Bērnu sacensību jaunākās grupas parasti ir paredzētas aptuveni tam vecumam, kas grupas nosaukumā minēts - ja sešgadnieki, tad 5-6 g., nu varbūt vēl četrgadnieki. Divgadniekiem šajā gadījumā grupas nav. Kāpēc mēģināt viņus par katru cenu iestumt viņiem nepiemērotā grupā un turklāt vēl sūkstīties, man arī nav skaidrs. Nu ir taču piemērotāki varianti citās sacensībās!

Last edited by novērotājs (21.07.2015 17:15:00)

Avatar

By romix 22.07.2015 11:16:39

Member · 34 comments

Kašpis rakstīja
Jautājums par Lego bērnu sacensībām: tiešām arī 2gadīgiem būs jābrauc apm. 500m, tāpat kā 6gadīgiem? Tāpat ieskaite ir kopā 2-6gadīgiem, šī gadu starpība bērnu attīstībā ir milzīga.

nupat atgriezos no sacensībām Alpos,kur dienu vēlāk norisinājās bērnu sacensības,un ziniet,man mute palika vaļā skatoties kāda distance bija sīkajiem izveidota,pat Jump elementi bija.nezinu cik veci bija jaunākie bērneļi,bet man liekas ka viens otrs vēl staigāt lāgā nemācēja:)un kas zīmīgi,ka vecāki pakaļ nevienam neskrēja,liekas ka tas pat bija noliegts.Domāju ka mūsējie par tādu trasi sūdzētos vai nu tiesībsargam,vai arī L.Riekstai-Riekstiņai noteikti:)
a šeit lasu,ka 500m baigāaaakāaaa distance.cik tad ilgā laikā viņam to nāksies paveikt?5min,ne vairāk!vai tad tās ir sacensības?un tad nav brīnums ka vēlākajos gados daudzi izbraucienu pa Rīgas ielām 32 km garumā sauc par sacensībām(Rīgas velomaratons)un citas līdzīgas velopadarīšanas MAX 1,5h ilgumā

Avatar

By Aleksey 22.07.2015 12:31:06

Member · 74 comments

Kada bus starpība caur sporta un tautas klases...?Startes no atsevišķa koridora, vai ne?
Ja ne tad neredzu atškiribas, 5 euro (reg. sacensibu diena) uz aliņu pec gonkas...

Будут ли разные коридоры для спортивного и народного класса?
Если нет то невижу смысла платить на 5 евро больше в день регистрации...

Avatar

By Kašpis 22.07.2015 13:46:46

Member · 159 comments
novērotājs wrote
Kašpis wrote

Jautājums par Lego bērnu sacensībām: tiešām arī 2gadīgiem būs jābrauc apm. 500m, tāpat kā 6gadīgiem? Tāpat ieskaite ir kopā 2-6gadīgiem, šī gadu starpība bērnu attīstībā ir milzīga.

Bērnu sacensību jaunākās grupas parasti ir paredzētas aptuveni tam vecumam, kas grupas nosaukumā minēts - ja sešgadnieki, tad 5-6 g., nu varbūt vēl četrgadnieki. Divgadniekiem šajā gadījumā grupas nav. Kāpēc mēģināt viņus par katru cenu iestumt viņiem nepiemērotā grupā un turklāt vēl sūkstīties, man arī nav skaidrs. Nu ir taču piemērotāki varianti citās sacensībās!

Nezināju, ka esi pie organizatoriem. Bet ja jau komentē nezinot lietas būtību, tad apgaismošu: pieteikumā var pieteikt bērnus izvēloties dzimšanas gadus un tie ir 2013, 2012 u.t.t. Grupa ir 2009 un jaunāki (cik noprotu, šo Tu nebiji redzējis, tikai gudri gribēji ko uzrakstīt). Tas pirmkārt, otrkārt, ja gonka iet gar mājām, tad tikai loģiski, ka mans sīcis ies un brauks. Tā ka ja jau man ir jautājumi orgiem, tad tiem ir pamats un gaidu atbildi no viņiem, nevis "katrs izsakiet savu viedokli"!

Lai veicas! wink

Avatar

By Kašpis 22.07.2015 14:09:12

Member · 159 comments
romix wrote

Kašpis rakstīja
Jautājums par Lego bērnu sacensībām: tiešām arī 2gadīgiem būs jābrauc apm. 500m, tāpat kā 6gadīgiem? Tāpat ieskaite ir kopā 2-6gadīgiem, šī gadu starpība bērnu attīstībā ir milzīga.

nupat atgriezos no sacensībām Alpos,kur dienu vēlāk norisinājās bērnu sacensības,un ziniet,man mute palika vaļā skatoties kāda distance bija sīkajiem izveidota,pat Jump elementi bija.nezinu cik veci bija jaunākie bērneļi,bet man liekas ka viens otrs vēl staigāt lāgā nemācēja:)un kas zīmīgi,ka vecāki pakaļ nevienam neskrēja,liekas ka tas pat bija noliegts.Domāju ka mūsējie par tādu trasi sūdzētos vai nu tiesībsargam,vai arī L.Riekstai-Riekstiņai noteikti:)
a šeit lasu,ka 500m baigāaaakāaaa distance.cik tad ilgā laikā viņam to nāksies paveikt?5min,ne vairāk!vai tad tās ir sacensības?un tad nav brīnums ka vēlākajos gados daudzi izbraucienu pa Rīgas ielām 32 km garumā sauc par sacensībām(Rīgas velomaratons)un citas līdzīgas velopadarīšanas MAX 1,5h ilgumā

Nezini cik veci bija bērneļi, bet liekas... smile šis jau manī izraisīja smīdu. Nezinot patieo lietas būtību tiek pieņemts lēmums, bet ok, katram ir tiesības uz savu viedokli. Tad nu lūk, proporcionāli vecumam jābūt arī proporcionālai distancei, jo prieku mazos bērnos var nosist ļoti ātri, ja uzliks pārāk lielu slodzi/distanci un viņam paliks neinteresanti (tas no psiholoģijas) un tā doma ir 2gadīgie - 500m un 6gadīgie-500m. Vecuma un attīstības stadiju starpība ir milzīga. Tas būtu tas pats, kas 6gadīgiem distance būtu 32km. Ak jā, es uzskatu, ka 32km vai 1,5h arī ir sacensības, jo nevajag mērīt visus pēc vienas mēraklas - katram savs un manā gadījumā es varu veltīt nedēļā divus velo treniņus, katru pa 50-60min. un līdz ar ko pie šādas trenētības (ja to tā vispār var nosakut) es nekad vivusā nebraukšu pilno distanci, bet tikai pusi. Protams, ka varu arī nobraukt, bet daru to, kas man sagādā prieku, tāpēc tas ir hobijs un šī tēma ir tas pats, kas mēģināt ieskaidrot, ka Slipknot nav nekāda labā grupa, bet vot East17 - tā tik bija mūzikas grupa. Gaumes jautājums. wink

Veiksmi treniņos smile

Avatar

By marsh 22.07.2015 23:03:26

Member · 353 comments

Kāds nezin, vai viss spēkā?


radiohead wrote
Kriksis95 wrote

Trases iepazīšanās brauciens būs?

organizatoru majaslapaa staav rakstiits:

Dalībnieki, kuri vēlas sagatavoties sacensībām, aicināti uz oficiālu treniņu – trases izmēģinājuma braucienu 23. jūlijā (ceturtdien) plkst.19.00 pie Biķernieku sporta bāzes.

Avatar

By novērotājs 22.07.2015 23:25:35

Member+ · 1,912 comments
Kašpis wrote

Nezināju, ka esi pie organizatoriem. Bet ja jau komentē nezinot lietas būtību, tad apgaismošu: pieteikumā var pieteikt bērnus izvēloties dzimšanas gadus un tie ir 2013, 2012 u.t.t. Grupa ir 2009 un jaunāki (cik noprotu, šo Tu nebiji redzējis, tikai gudri gribēji ko uzrakstīt). Tas pirmkārt, otrkārt, ja gonka iet gar mājām, tad tikai loģiski, ka mans sīcis ies un brauks. Tā ka ja jau man ir jautājumi orgiem, tad tiem ir pamats un gaidu atbildi no viņiem, nevis "katrs izsakiet savu viedokli"!
Lai veicas! wink

Šīs sacensības gan neorganizēju, bet sezonā sanāk organizēt vismaz tikpat bērnu sacensību kā visiem pārējiem Latvijas organizatoriem kopā un pie reizes arī pasekot mūsējo gaitām citās sacensībās, tāpēc bērnu sacensību lietas pārzinu diezgan labi. Arī šajā gadījumā.
Kā jau pats teici, NAV loģiski likt vienā ieskaitē 2 un 6 g. bērnus, bet vecāki traki grib, jo "gonka iet gar mājām". Mums ir tas pats - Bieriņu trasei mēs esam uzlikuši apakšējo vecuma robežu 6 gadi, jo trases raksturs to nosaka, bet nē - vecākiem vajag tur iebīdīt mazākus, jo tak pie mājām; un pēc tam nāk ar gaišām idejām: "norociet to kalniņu, bērns nevar uzbraukt/nobraukt!" vai "mēs te to trasi nogriezīsim, jo esam maziņi". big_smile
Turklāt - nu kāds kaifs divgadīgam mazulim vilkties aiz visa sešgadnieku bara?

Ka 500 m, tas gan nav nekas traks, bērniem tas ir pilnīgi pa spēkam (mums visi mazie brauc apmēram tādu distanci gan parkā, gan tieši turpat, kur sestdien paredzēts -kartingtrasē, un pēc tam daļa vēl bļauj, ka grib vēl). smile

Avatar

By a-69 23.07.2015 01:17:01

Member · 352 comments
Kašpis wrote

Jautājums par Lego bērnu sacensībām: tiešām arī 2gadīgiem būs jābrauc apm. 500m, tāpat kā 6gadīgiem? Tāpat ieskaite ir kopā 2-6gadīgiem, šī gadu starpība bērnu attīstībā ir milzīga.

HALLO!!! Kādas 2gadīgajiem vēl sacensības? Ne jau tam zīdainim to vajag, bet viņa aptaurētajam sencim bērnība vēl nav beigusies un gribās kariņu uzspēlēt un pašam par karavadoni būt! Gribi sportu, gribi tieši velo, tad ved viņu uz BMX treniņiem kaut reizes 4-5 nedēļā, bet nevis 2gadīgu bēbi grūd kaut kādā ārprātā.

Avatar

By 4bz 23.07.2015 09:49:48

Member · 100 comments
radiohead wrote
Kriksis95 wrote

Trases iepazīšanās brauciens būs?

organizatoru majaslapaa staav rakstiits:

Dalībnieki, kuri vēlas sagatavoties sacensībām, aicināti uz oficiālu treniņu – trases izmēģinājuma braucienu 23. jūlijā (ceturtdien) plkst.19.00 pie Biķernieku sporta bāzes.


Vai šī info ir oficiāla? baltijasmaratoni.lv mājaslapā  neizdodas atrast šādu informāciju.

Avatar

By arwis 23.07.2015 09:50:12

Member · 1,020 comments

pilnībā piekrītu  a-69

a-69 wrote
Kašpis wrote

Jautājums par Lego bērnu sacensībām: tiešām arī 2gadīgiem būs jābrauc apm. 500m, tāpat kā 6gadīgiem? Tāpat ieskaite ir kopā 2-6gadīgiem, šī gadu starpība bērnu attīstībā ir milzīga.

HALLO!!! Kādas 2gadīgajiem vēl sacensības? Ne jau tam zīdainim to vajag, bet viņa aptaurētajam sencim bērnība vēl nav beigusies un gribās kariņu uzspēlēt un pašam par karavadoni būt! Gribi sportu, gribi tieši velo, tad ved viņu uz BMX treniņiem kaut reizes 4-5 nedēļā, bet nevis 2gadīgu bēbi grūd kaut kādā ārprātā.

Avatar

By Duff 23.07.2015 09:56:24

Member · 449 comments
4bz wrote

Vai šī info ir oficiāla? baltijasmaratoni.lv mājaslapā  neizdodas atrast šādu informāciju.

Trase jau vakar bija ļoti labi marķēta, tik ņemam un braucam wink

Avatar

By Kašpis 23.07.2015 10:29:49

Member · 159 comments
a-69 wrote
Kašpis wrote

Jautājums par Lego bērnu sacensībām: tiešām arī 2gadīgiem būs jābrauc apm. 500m, tāpat kā 6gadīgiem? Tāpat ieskaite ir kopā 2-6gadīgiem, šī gadu starpība bērnu attīstībā ir milzīga.

HALLO!!! Kādas 2gadīgajiem vēl sacensības? Ne jau tam zīdainim to vajag, bet viņa aptaurētajam sencim bērnība vēl nav beigusies un gribās kariņu uzspēlēt un pašam par karavadoni būt! Gribi sportu, gribi tieši velo, tad ved viņu uz BMX treniņiem kaut reizes 4-5 nedēļā, bet nevis 2gadīgu bēbi grūd kaut kādā ārprātā.

Es saprotu, ka esi pamuļķis un patīk gvelzt stulbības nezinot lietas, bet, nākamreiz paturi savus mēslus pie sevis wink

Avatar

By aandzus 23.07.2015 12:27:40

Member · 45 comments

Informācija par oficiālu treniņu atrodama šeit: http://baltijasmaratoni.lv/smscredit-lv … etas-vide/
Šķiet, ka vienu brīdi redzēju šo info arī organizatoru FB
Jebkurā gadījumā, šodien 19:00 trīs cilvēku grupa būsim norādītajā vietā un izbrauksim trasi.

Last edited by aandzus (23.07.2015 12:32:43)

Avatar

By Jurec 23.07.2015 13:29:27

Member · 11 comments

Tikko izbraucu trasi (vienu apli). Ir vietas, kur marķejums nesaprotams. Kopuma varu teikt, būs interesanti wink

Avatar

By TrakaisBobis 23.07.2015 13:44:33

Member · 176 comments
aandzus wrote

Informācija par oficiālu treniņu atrodama šeit: http://baltijasmaratoni.lv/smscredit-lv … etas-vide/
Šķiet, ka vienu brīdi redzēju šo info arī organizatoru FB
Jebkurā gadījumā, šodien 19:00 trīs cilvēku grupa būsim norādītajā vietā un izbrauksim trasi.

Iedod lūdzu telefona numuru, lai varam 19:00 satikties, nekad neesmu biji Biķerniekos, baidos nevienu nesatikt neesot īstajā tikšanās vietā