Jūrmalas velomaratons 2015

Avatar

By jan4ukss 03.06.2015 19:47:19

Member · 227 comments

Brauksu garo distanci big_smile noriposhu kaut vai 60km un bushu daudz gandaritaks neka tos 32km big_smile

Avatar

By chipo 03.06.2015 23:31:26

Member · 261 comments

ir kaut kur kāds oficiāls paziņojums?

Avatar

By zutalo 04.06.2015 15:49:36

Member+ · 49 comments
chipo wrote

ir kaut kur kāds oficiāls paziņojums?

Pagaidām nav. Baltijasmaratoni.lv (http://baltijasmaratoni.lv/marathon/jur … omaratons/) mājas lapā ir kartes ar distancēm, kā tas ir noteikts nolikumā.

Avatar

By derek 05.06.2015 13:44:21

Member · 25 comments

Iepriekš ir iespējams izņemt numurus?

Avatar

By sursurs 05.06.2015 13:48:37

Member · 905 comments
derek wrote

Iepriekš ir iespējams izņemt numurus?

Paskaties viņu FB labā aikam vija rakstīts - Fanā laikam varēšot 6dien..


velo 4ever

Avatar

By derek 05.06.2015 14:04:14

Member · 25 comments
sursurs wrote
derek wrote

Iepriekš ir iespējams izņemt numurus?

Paskaties viņu FB labā aikam vija rakstīts - Fanā laikam varēšot 6dien..

neredzu ka kaut kas tāds būtu rakstīts, bet katrā gadijumā iebraukšu fana

Avatar

By Vaskis 05.06.2015 14:19:39

Member · 2,612 comments

Paga, tad tā tautas distance ir tā kā zīmēts kartē vai tomēr mazie apļi kā sportam?
Jurmala-BM-A4-TB1.jpg

Avatar

By satans 05.06.2015 14:32:25

Member · 104 comments

Balticmarathons ---Numuri rit deglava ielas fans veikala ari no 10:00 lidz 17:00

Avatar

By adix 05.06.2015 15:14:00

Member+ · 1,214 comments
Vaskis wrote

Paga, tad tā tautas distance ir tā kā zīmēts kartē vai tomēr mazie apļi kā sportam?
http://baltijasmaratoni.lv/wp-content/u … A4-TB1.jpg

2 apļi pa 14,5 km ... Vot (latviski sakot) netic cilvēks, ka saka smile
p.s. kas labi, sola , ka auto nebūšot pa malām! smile

Last edited by adix (05.06.2015 15:14:38)

Avatar

By derek 05.06.2015 15:29:14

Member · 25 comments

a kāpēc tad ir jačakare tauta un jaizplāta officoāli nepareiza informācija!! Lai vairāk pieteiktos?
tieši tas pats kas Neatkarības braucienā, sākumā bija publicēta cita trase..

Avatar

By AL1 05.06.2015 15:49:22

Member · 198 comments
derek wrote

a kāpēc tad ir jačakare tauta un jaizplāta officoāli nepareiza informācija!! Lai vairāk pieteiktos?
tieši tas pats kas Neatkarības braucienā, sākumā bija publicēta cita trase..

Pats kādreiz esi kautko organizējis?

Avatar

By derek 05.06.2015 15:57:03

Member · 25 comments
AL1 wrote
derek wrote

a kāpēc tad ir jačakare tauta un jaizplāta officoāli nepareiza informācija!! Lai vairāk pieteiktos?
tieši tas pats kas Neatkarības braucienā, sākumā bija publicēta cita trase..

Pats kādreiz esi kautko organizējis?

protams

Avatar

By AL1 05.06.2015 16:05:07

Member · 198 comments

Tad kāpēc uzdod muļķīgus jautājumus

Avatar

By Tantrix 05.06.2015 18:49:02

Member · 527 comments

Sveiki ! Man pāris jautājumi smile
1.  Kas tur notiek ar tiem remontdarbiem un asfalta segumu ? Vai akmentiņi u.c. ir novākti , noslaucīti - cik prokol izturīgas riepas likt virsū ?
2. Ja es ar auto un velo bagāžniekā, kur viasoptimālāk būtu piebraukt un atstāt auto ? Varbūt kādu gabalu pirms/pēc sacensību norises un pieri[ināt jau ar velosipēdu ? Kāda pieredze no iepriekšējiem gadiem ?

Last edited by Tantrix (05.06.2015 18:49:21)


rakstiet lūdzu uz šo e mail : mareks.kirilovs13@gmail.com

Avatar

By jan4ukss 05.06.2015 19:04:11

Member · 227 comments

vai ir vel kadam problemas ar registraciju ? vnk registrejos jau pirms divam dienam atnaca visi apstpirinajumu ,bet saraksta nesmu sad Zvanu saka ka viss busot ok big_smile big_smile ,bet vel jo projam nesmu saraksta ,e-pastus ignore neviens neatbild big_smile big_smile

Avatar

By Slowmo 05.06.2015 19:17:03

Member+ · 1,166 comments

Ja zvanīji un teica, ka viss ok, tad cerams, ka tā arī būs. Es ar neesmu sarakstā, lai gan apstiprinājums uz e-pastu atnāca. Tai pat laikā paziņas, kas reģistrējās uzreiz pēc manis (minūšu starpība), parādījās sarakstā. Visticamāk, ka kaut kas tur ar automātisko datu apmaiņu viņiem neiet. Uz e-pastu, kā jau minēji, viņi neatbild.
Vēl arī piečakarēja visu mūsu komandu, jo nedēļu nevarēja atsūtīt rēķinu, lai uzņēmums varētu samaksāt. Nācās pēdējā mirklī visiem atsevišķi reģistrēties, jo pat pa telefonu nebija sazvanāmi sad

Avatar

By novērotājs 05.06.2015 19:23:45

Member+ · 1,908 comments
derek wrote

a kāpēc tad ir jačakare tauta un jaizplāta officoāli nepareiza informācija!! Lai vairāk pieteiktos?
tieši tas pats kas Neatkarības braucienā, sākumā bija publicēta cita trase..

Divas dienas pirms sacensībām IR jāzina, ja ne trase, tad vismaz distances garums. Tas ir elementāri. Nu diez vai tur kas no debesīm nokritīs pa šīm dienām.

Un - jā, es arī regulāri organizēju sacensības.

Avatar

By jan4ukss 05.06.2015 19:31:54

Member · 227 comments
Slowmo wrote

Ja zvanīji un teica, ka viss ok, tad cerams, ka tā arī būs. Es ar neesmu sarakstā, lai gan apstiprinājums uz e-pastu atnāca. Tai pat laikā paziņas, kas reģistrējās uzreiz pēc manis (minūšu starpība), parādījās sarakstā. Visticamāk, ka kaut kas tur ar automātisko datu apmaiņu viņiem neiet. Uz e-pastu, kā jau minēji, viņi neatbild.
Vēl arī piečakarēja visu mūsu komandu, jo nedēļu nevarēja atsūtīt rēķinu, lai uzņēmums varētu samaksāt. Nācās pēdējā mirklī visiem atsevišķi reģistrēties, jo pat pa telefonu nebija sazvanāmi sad

Nosakuma domaju ka tur problemas varbut ar Licenzem ,jo pieteicos garai distancei ,bet ne licenzes vini teica ,ka uz vietas bus jauzrada big_smile Ceresim ka a velti neaizbrauksu big_smile

Avatar

By Basters 05.06.2015 22:32:49

Member · 346 comments
adix wrote
Vaskis wrote

Paga, tad tā tautas distance ir tā kā zīmēts kartē vai tomēr mazie apļi kā sportam?
http://baltijasmaratoni.lv/wp-content/u … A4-TB1.jpg

2 apļi pa 14,5 km ... Vot (latviski sakot) netic cilvēks, ka saka smile
p.s. kas labi, sola , ka auto nebūšot pa malām! smile

Lūdzu izglītojat mani kapēc ja nav iespējams nobraukt paredzēto 40km maršrutu nevar pielikt vēl vienu apli lai sanāk nevis 29 km ,bet 43,5.Uz doto brīdi sanāk,ka samaksājot dalības maksu par sākumā solīto klients tiek apkrāpts par 30%.Varbūt es neko nesaprotu,bet nedaudz  skrobe drošivien tādā veidā noskaidrosies kura organizatorā sacensības braukt,bet kurš piečakarēs.

Avatar

By jūrmalnieks 05.06.2015 22:54:01

Member · 51 comments

Varēja arī šādu maršrutu, tie paši 40km vien sanāktu.
Y5YxR6R.png

Avatar

By adix 05.06.2015 22:56:14

Member+ · 1,214 comments
Basters wrote
adix wrote
Vaskis wrote

Paga, tad tā tautas distance ir tā kā zīmēts kartē vai tomēr mazie apļi kā sportam?
http://baltijasmaratoni.lv/wp-content/u … A4-TB1.jpg

2 apļi pa 14,5 km ... Vot (latviski sakot) netic cilvēks, ka saka smile
p.s. kas labi, sola , ka auto nebūšot pa malām! smile

Lūdzu izglītojat mani kapēc ja nav iespējams nobraukt paredzēto 40km maršrutu nevar pielikt vēl vienu apli lai sanāk nevis 29 km ,bet 43,5.Uz doto brīdi sanāk,ka samaksājot dalības maksu par sākumā solīto klients tiek apkrāpts par 30%.Varbūt es neko nesaprotu,bet nedaudz  skrobe drošivien tādā veidā noskaidrosies kura organizatorā sacensības braukt,bet kurš piečakarēs.

4. maijā jau otrajā aplī tika saķert beigu gala braucēji.
Iedomājies, kas par gaļas mašīnu būtu trešajā aplī?
Nolikumā rakstīts:
"Dalības maksā iekļauts:
    Dzirdināšanas punkti distancē.
    Ēdināšana pēc finiša.
    Medaļa katram dalībniekam finišā.
    Profesionāli sagatavota trase.
    Medicīniskā palīdzība sacensību vietā un distances tehniskajos punktos.
    Velosipēdu serviss sacensību vietā.
    Apsardzes pakalpojumi sacensību vietā.
    Balvas no pasākuma sponsoriem un atbalstītājiem.
    Dalībnieka numurs."
Nekur jau nav teikts, ka Tu maksā par 40 km smile

Avatar

By Basters 05.06.2015 23:11:04

Member · 346 comments
adix wrote
Basters wrote
adix wrote

2 apļi pa 14,5 km ... Vot (latviski sakot) netic cilvēks, ka saka smile
p.s. kas labi, sola , ka auto nebūšot pa malām! smile

Lūdzu izglītojat mani kapēc ja nav iespējams nobraukt paredzēto 40km maršrutu nevar pielikt vēl vienu apli lai sanāk nevis 29 km ,bet 43,5.Uz doto brīdi sanāk,ka samaksājot dalības maksu par sākumā solīto klients tiek apkrāpts par 30%.Varbūt es neko nesaprotu,bet nedaudz  skrobe drošivien tādā veidā noskaidrosies kura organizatorā sacensības braukt,bet kurš piečakarēs.

4. maijā jau otrajā aplī tika saķert beigu gala braucēji.
Iedomājies, kas par gaļas mašīnu būtu trešajā aplī?
Nolikumā rakstīts:
"Dalības maksā iekļauts:
    Dzirdināšanas punkti distancē.
    Ēdināšana pēc finiša.
    Medaļa katram dalībniekam finišā.
    Profesionāli sagatavota trase.
    Medicīniskā palīdzība sacensību vietā un distances tehniskajos punktos.
    Velosipēdu serviss sacensību vietā.
    Apsardzes pakalpojumi sacensību vietā.
    Balvas no pasākuma sponsoriem un atbalstītājiem.
    Dalībnieka numurs."
Nekur jau nav teikts, ka Tu maksā par 40 km smile

Es pirmkārt piesakoties sacensībām skatos uz trases garumu,mani īsti neuzrunā sacensības kurās mani pabaro iedod medaļu padzirdī un lai es pārāk nesagurstu atļauj man nabraukt 1km

Avatar

By aldis23 05.06.2015 23:19:21

Member · 246 comments
satans wrote

Balticmarathons ---Numuri rit deglava ielas fans veikala ari no 10:00 lidz 17:00

SMS atnāca: NO 12-17 SESTDIEN FANĀ NUMURUS DOS.

Avatar

By wheelie 05.06.2015 23:23:40

Member+ · 2,605 comments

kāds ir lietas kursā kurš koridors būs ja esi ar ielūgumu ? big_smile


keep rollin'

Avatar

By aldis23 05.06.2015 23:25:54

Member · 246 comments
wheelie wrote

kāds ir lietas kursā kurš koridors būs ja esi ar ielūgumu ? big_smile

Nolikumā rakstīts: ja VIP tad 2. koridors

Avatar

By makreckis 06.06.2015 08:04:25

Member · 207 comments

Arī man neizdodas atrast oficiālu informāciju, ka tautas distance ir saīsināta, bet, ja tā ir, tad šis fakts dikti apbēdina! sad Vienīgais iemesls, kamdēļ pieteicos šai sacīkstei, bija trase un tās garums! Tagad sēžu un pie sevis prātoju, ka visa vēlme turp braukt ir nokauta. Interesanti, vai ir iespējams kaut kā pirms sacīkstes dabūt atpakaļ naudu?

Avatar

By Mayhem 06.06.2015 11:14:54

Member · 89 comments

Ir kāds konkrēts iemesls, kāpēc vispār, kopumā, Latvijā, tautas distances ir tik īsas cik viņas ir? Lai gan tautas distancē vienmēr ir plašs dalībnieku spektrs, taču vienmēr esmu saskatījis, ka tā ir domāta vairāk priekš tādiem amatieriem, kuri kaut ko rubī un spēj pavilkt 30-40km/h, bet nav īsti sporta klases materiāli, ne fiziski, ne materiāli. Priekš tiem, kas grib tikai izvēdināt galvu, izklaidēties un papļāpāt, ir taču vienmēr vēl trešā klase? Lai gan tagad šo rakstot pašam nāk prātā, ka, ja tautas distanci izstieptu līdz, piemēram, 100km, tik un tā būtu kāds "sencis" kurš pieteiktos un brauktu piecas stundas. Lai vai kā, būtu nedaudz patīkamāk braukt vairāk par vidēji 30km.
Pats to kompensēju, piemēram, rītdien braucot no Juglas uz Jūrmalu un pēc tam atpakaļ, vismaz kopā sakrājās kāda kilometrāža. big_smile

Last edited by Mayhem (06.06.2015 11:16:45)