Riteņbraukšanas entuziasti aicināti pieteikties amatieru licencēm

Avatar

By Tamburins 14.02.2015 12:07:16

Member · 273 comments
novērotājs wrote

Kaut kā sāk izskatīties, ka situācija attīstās līdzīgi kā pirms dažiem gadiem skijoringā, ko Motofederācijas toreizējā vadība par katru cenu gribēja paturēt savā monopolā, rakstot visādas draudu vēstules pašvaldībām, lai nesaskaņo sacensības citiem rīkotājiem. Gala beigās runa bija tikai par to, kurš no visa šī pelnīs.

Sheit varu piebilst, ka Skijoringaa taa situaacija nosveeraas par labu tam, kur labaakas trases un forshaaka organizaacija, un taa nav oficiaala Motosporta Federācija; Saliidzinoši , uz LAMSF gonku ir ap 40 brauceejiem visaas klasees, LAMA/Durka (Latvijas Skijoringa Federācija) machos vienaa gonkaa shoziem bija 210 daliibnieki; Ja sakriit vienaa dienaa abaam organizācijām sacensības, tad Motosporta federācijas gonkā tiesnešu vairāk kā braucēju;
+ privaatas organizaacijas apsviediiba pagaajushajaa gadaa, kad LAMA paspeeja 5 posmus uztaisiit, LAMSF (Valsts)- nevienu;  Pie nosacijuma, ka ziema bija 2 pilnas nedeeljas;

Un protams, mums arii vienmeer ir iespeeja uzbraukt pie kaiminjiem kaadu richukgonku + neviens Jums shobriid nepateiks (jo LRF neatbild uz laikam nepatīkamiem jautājumiem)  ,  vai Kaiminji Juus ar sho Nacionaalo licenzi peeksnji  neieliks jau pie UCI licenzeetajiem brauceejiem klasifikācijā, vai arii iedos finishaa DSQ; Jo tev ir licenze Latvijā, Tu neesi Amatieris/Tauta utt;


nogi, krilja... samoje glavnoje-LRF! :D

Avatar

By Helminth 14.02.2015 12:51:30

Member+ · 491 comments
novērotājs wrote

Varbūt ir iespējams dalīt sacensības komercsacensībās (dalības maksas vismaz 5-8 EUR) un nekomerciālās sacensībās (bez dalības maksām vai ar pāris EUR simboliskām maksām vismaz diplomu drukāšanas un trases marķējuma nosegšanai)? Pēdējo rīkotājiem varētu tad "neplēst ādu" ar dažādiem maksājumiem un sankcijām par to, ka neesi LRF biedrs, jo viņiem šīs maksas vienkārši nav kur ņemt.
Mērķis taču ir riteņbraukšanas popularizēšana jeb federācijai padomā kas cits?.

5 eur pa īsu kaut vai sētas gonkai big_smile Ja no dalībnieka 5 eur, tad tur īsti vairs nesanāk marķējumam vai diplomiem nekas. Atbrauc teiksim 30 dalībnieki vietējā gonkā.
Tev kabatā iebirst 150 eur.
-45 eur aiziet civiltiesiskā apdrošināšana (obligāta)
-50 eur medmāsa (obligāta)
Gribi mūziku paklausīties -42,69 eur mūzikas licence un -30 eur audio aparatūras noma
Ģenerators datoram, lai rezultātus piereģistrētu -15 eur

Kopā jau iztērēti 182,69 eur.
Nepietiek vairs pat rullim ar lentu, lai trasi nomarķētu big_smile Nu labi tu kā organizators, noziedo no savas kabatas 5 eur lentai izmarķē cik var. Visi apmaldās mežā. Nolamā tevi "Par ko es maksāju te 5 eur, ja pat trasi nevar nomarķēt un diplomu iedot" (diplomiem nauda nepietika) big_smile

Kurš tev sponsorēs 30 dalībnieku gonku? big_smile Vērtīgāk ir iekš draugiem.lv reklāmu tad ielikt. Naudu dāļāt apkārt neviens tā īsti negrib tāpat vien. Retais entuziasts varbūt. Reti, kura pašvaldība ieinteresēta.

Nu jā tagad jau vēl papildus lrf paņem 150 eur par to, ka iestājies biedrībā (70 eur nākošajā gadā teorijā, bet tik ilgi tu neizvelc tāpat). Vēl lrfam ir plāns paprasīt 100 eur (sacensībām zem 500 dalībniekiem) par kalendāra maksu un beigās tu ar savu sētas gonku iebrauc mīnus 287,69 eur.

Rezultātā tu esi parādos. Nekāda nauda vispār neaizgāja līdz dalībniekiem. Sacensības pat nav cienīgas saukties par sētas gonku ar tādu izpildījumu. Nav medaļu, nav diplomu, nav zupiņa pēc finiša, nav tualetes, nav tualetes papīra, nav pat nauda ūdenim ko dalībniekiem iedot - nav nekā.  Samaksāji visiem nodevas un aizgāji zem ābeles pakārties.

Nevis nekomerciālās, bet labdarības vai drīzāk pašnāvnieku sacensības. wink

Last edited by Helminth (14.02.2015 12:58:13)

Avatar

By Bomzis 14.02.2015 15:09:35

Local.Auth · 1,215 comments
Helminth wrote
novērotājs wrote

Varbūt ir iespējams dalīt sacensības komercsacensībās (dalības maksas vismaz 5-8 EUR) un nekomerciālās sacensībās (bez dalības maksām vai ar pāris EUR simboliskām maksām vismaz diplomu drukāšanas un trases marķējuma nosegšanai)? Pēdējo rīkotājiem varētu tad "neplēst ādu" ar dažādiem maksājumiem un sankcijām par to, ka neesi LRF biedrs, jo viņiem šīs maksas vienkārši nav kur ņemt.
Mērķis taču ir riteņbraukšanas popularizēšana jeb federācijai padomā kas cits?.

5 eur pa īsu kaut vai sētas gonkai big_smile Ja no dalībnieka 5 eur, tad tur īsti vairs nesanāk marķējumam vai diplomiem nekas. Atbrauc teiksim 30 dalībnieki vietējā gonkā.
Tev kabatā iebirst 150 eur.
-45 eur aiziet civiltiesiskā apdrošināšana (obligāta)
-50 eur medmāsa (obligāta)
Gribi mūziku paklausīties -42,69 eur mūzikas licence un -30 eur audio aparatūras noma
Ģenerators datoram, lai rezultātus piereģistrētu -15 eur

Kopā jau iztērēti 182,69 eur.
Nepietiek vairs pat rullim ar lentu, lai trasi nomarķētu big_smile Nu labi tu kā organizators, noziedo no savas kabatas 5 eur lentai izmarķē cik var. Visi apmaldās mežā. Nolamā tevi "Par ko es maksāju te 5 eur, ja pat trasi nevar nomarķēt un diplomu iedot" (diplomiem nauda nepietika) big_smile

Kurš tev sponsorēs 30 dalībnieku gonku? big_smile Vērtīgāk ir iekš draugiem.lv reklāmu tad ielikt. Naudu dāļāt apkārt neviens tā īsti negrib tāpat vien. Retais entuziasts varbūt. Reti, kura pašvaldība ieinteresēta.

Nu jā tagad jau vēl papildus lrf paņem 150 eur par to, ka iestājies biedrībā (70 eur nākošajā gadā teorijā, bet tik ilgi tu neizvelc tāpat). Vēl lrfam ir plāns paprasīt 100 eur (sacensībām zem 500 dalībniekiem) par kalendāra maksu un beigās tu ar savu sētas gonku iebrauc mīnus 287,69 eur.

Rezultātā tu esi parādos. Nekāda nauda vispār neaizgāja līdz dalībniekiem. Sacensības pat nav cienīgas saukties par sētas gonku ar tādu izpildījumu. Nav medaļu, nav diplomu, nav zupiņa pēc finiša, nav tualetes, nav tualetes papīra, nav pat nauda ūdenim ko dalībniekiem iedot - nav nekā.  Samaksāji visiem nodevas un aizgāji zem ābeles pakārties.

Nevis nekomerciālās, bet labdarības vai drīzāk pašnāvnieku sacensības. wink

Helminth ... uzreiz var redzēt ka ne reize neesi bijis piemēram nevienā Līvānu Velokrosā, kurš jau notiek gadus 5 pēc kārtas un kurā ir visi nepieciešamie organizatoriskie jautājumi atrisināti, medicīna, policija, apdrošināšana ... utp.utjp ... un nevienu gadu dalības maksa nav bijusi lielāka par absolūto 0!
protams ... reāli jau kautkas par to vienmēr maksā, bet ne dalībnieki! Un organizācija nav sliktāka kā jebkurā Latvijas lielajā gonkā ... nemaz nesalīdzinot ar mēslainajām rietumeiropas gonkām ... Nu atbrauc kaut reizi jau šogad, Līvānu Velokross jau kalendārā ir publicēts un protams ka visiem būs BEZMAKSAS! smile


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By Helminth 14.02.2015 18:34:42

Member+ · 491 comments

Haha piekrītu tas, ka "sētas mači" nenozīmē, ka sliktāk noorganizēti. Bieži vien pat tajā mazajā gonkā tevi kā dalībnieku vairāk apčubina un iegūsti labāku servisu un marķējumu nekā lielajos masu pasākumos. smile
Bet atpakaļ uz topicu - runa ir par to, ka tu tagad gribi savā miestā uztaisīt sacensības. Miestam nav naudas, labi paprasi 5 eur no dalībniekiem, bet ar to nepietiek lai visu nosegtu, jo tev jākļūst par biedru iekš lrf, lai sportisti, kas pie tevis piedalās nedabūtu pa mizu. Lai to izdarītu tev jākļūst par biedru 150 eur un drīz jau nāks klajā kalendāra maksas 100 eur. Tādam IJSA maratonam tas protams ir sīkums, kad viņiem pašvaldība iedod vien 5000 eur un vairāk, lai pie viņiem organizētu. Sanāk man tagad jāmeklē sponsors, kas nosponsorēs lrf (sedzot lrf izmaksas).

Varbūt lrf lai paši sev labāk meklē sponsorus un attiecīgi biedra naudas orgiem un dalībniekiem licences bezmaksas, lai attīstītu velosportu! Citādi tagad man nauda jāmeklē priekš lrf nevis priekš sacensībām un to dalībniekiem big_smile Lrf kā nekā jāatbalsta riteņbraukšana, nevis jāmēģina mani dabūt zem ābeles ar striķi big_smile Tad arī sētas gonkas būtu licencētas un dalības maksa sētas gonkās maksātu mazāk.

Avatar

By Eduards 14.02.2015 19:00:50

Member# · 2,686 comments
Bomzis wrote

Tāpat pilnīgi nesaprotami kāpēc būtu jāaizliedz licencētiem sportistiem piedalīties sētas mačos!

Šis patiesībā ir visai vienkārši. UCI noteikumos tā rakstīts. LRF ir UCI biedrs. Elites sportistiem nebūs braukt ārpus federāciju kalendāra sacensībām. Ja ir šāds noteikums, daudz mazāka iespēja, ka kāds uzbliezīs Alternatīvo velosporta federāciju. Amerikāņiem ir vēl trakāk- tur lielākā daļa sacensību ir ārpus USA Cycling pārvaldības, un kašķis par to pašu tēmu kā pie mums- rīkotājiem jēga par būšanu federācijā nekāda.

Avatar

By novērotājs 14.02.2015 19:15:08

Member+ · 1,909 comments
Helminth wrote

-45 eur aiziet civiltiesiskā apdrošināšana (obligāta)

Principā tev piekrītot, viens padoms (pa draugam no citu nekomersacensību organizēšanas prakses) - ņem apdrošināšanu uzreiz visai sezonai, paredzot visus iespējamos sacensību datumus (+ar rezervi, ja nu kas gadās) - kopumā sanāks lētāk. Piemēram, mums uz visu gadu (pāri par 80 sacensību dienām) apdrošināšana sanāk ap simts naudiņām, protams, neaizraujoties ar bonusiem.

Bet tas nemaina būtību - ka mazajiem organizatoriem fiziski nav no kurienes raut naudu federācijas nodevu apmaksai, jo peļņas pilnīgi nekādas, drīzāk pašiem vēl jāpieliek.

Avatar

By vasis8 14.02.2015 21:35:54

Member · 5,770 comments

Tiešām, vai LRF var atklāt kam, kur un kā tieši tiks tērēta šī atlikusī amatiera lizences naudiņa 11eur (20-9apdrošināsana). Kas tiesi tiks attīstīts / uzlabots priekš katra amatiera? pieņemot ka LV varetu nolizencēt kādus ~2000 amatieru. tie būtu `22000eur gadā! Plika ranga veidošana un uzturēšana tadu naudu nemaksā.
Ja zem "velosporta attīstīsana" slēpjas no amatieriem savakto naudu atdot profesionāļiem/izlasei, tad es tam galīgi nevaru piekrist. Ja no amatiera savac, tad priekš amatiera arī tērē!
Tikko viens labs priekšlikums/ierosinājums radās dullajā galvā - LRF valdi demokrātiski ievēl visi licenzetie sportisti/amatieri!? (kas maksā, tas izvēlas mūziku) ..ko sakāt??..lai tad ir kā ar Saeimu (ko ievelam, at to jādzīvo nakamie 4 gadi un nav ko čīkstēt)? smile

Last edited by vasis8 (14.02.2015 21:37:26)


vasis8@inbox.lv
VISS PIEDĀVĀJUMS:  https://mtb.xc.lv/search.php?action=sho … er_id=2705
P.S. Protu apieties ar Omnivas aparātiem

Avatar

By Baltais 14.02.2015 22:22:24

Local.Auth · 5,425 comments

Vasis8, Tu piedāvā, ka Tevis maksātos nodokļus drīkst tērēt tikai Tavām vajadzībām? smile


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By vasis8 14.02.2015 23:11:12

Member · 5,770 comments
Baltais wrote

Vasis8, Tu piedāvā, ka Tevis maksātos nodokļus drīkst tērēt tikai Tavām vajadzībām? smile

nē, es saku ka tautas maksātie nodokļi ir jātērē visas tautas labā, nevis tikai pāris izredzetajiem!


vasis8@inbox.lv
VISS PIEDĀVĀJUMS:  https://mtb.xc.lv/search.php?action=sho … er_id=2705
P.S. Protu apieties ar Omnivas aparātiem

Avatar

By Baltais 15.02.2015 00:14:44

Local.Auth · 5,425 comments

Laikam pārpratu šo: Ja no amatiera savac, tad priekš amatiera arī tērē!


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By KasparsS 15.02.2015 09:59:18

Member+ · 2,280 comments

Es esmu gatavs maksāt un man neko nevajag. Dodiet konta nr.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By digitalism 15.02.2015 12:07:37

Member · 15 comments

Sveiki, skatos cepiens izveidojies ne pa jokam smile

Vai kāds var man - veloamatierim, kuram šī būs 2. sezona, kurš tāpat neko nejēdz un nesaprot, paskaidrot vai man ir jāiegādājas amatieru licenze, ja šogad plānoju braukt SEB Tautā un Vivus 1/2 maratonu un pāris lokālās goņās?


Neesi tik gudrs... :p

Avatar

By Baltais 15.02.2015 15:29:22

Local.Auth · 5,425 comments
digitalism wrote

Sveiki, skatos cepiens izveidojies ne pa jokam smile

Vai kāds var man - veloamatierim, kuram šī būs 2. sezona, kurš tāpat neko nejēdz un nesaprot, paskaidrot vai man ir jāiegādājas amatieru licenze, ja šogad plānoju braukt SEB Tautā un Vivus 1/2 maratonu un pāris lokālās goņās?

Nē, nebūs obligāti


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By wellman 15.02.2015 19:26:56

Member · 5 comments
digitalism wrote

Sveiki, skatos cepiens izveidojies ne pa jokam smile

Vai kāds var man - veloamatierim, kuram šī būs 2. sezona, kurš tāpat neko nejēdz un nesaprot, paskaidrot vai man ir jāiegādājas amatieru licenze, ja šogad plānoju braukt SEB Tautā un Vivus 1/2 maratonu un pāris lokālās goņās?


Man arī pagājušajā gadā bija pirmā sezona ar velo tautas distancēs SEBā un VIVUSā, pirmās gonkas pagāja kamēr iemācījos spēkus sadalīt uz visu distanci, sāku apjaust kā ar ātrumu pārslēgšanu jāstrādā, bieži bija tā, ka starp gonkām treniņi izpalika.. baigi iepatikās velo pasākumi wink

Šosezon braukšu VIVUS sportu un visdrīzāk SEB tautu, papildus dažus tautas posmus no MySoprt un SportLat, tagad pa ziemu maucu uz trenažiera 3-4 reizes nedēļā pa 1-2h, nokusīs sniegs varēs pa ielu trenēties, nedaudz baida VIVUS sporta distance, vai izzturēšu to...

P.S. Atbalstu sistēmas sakartošanu, licencēšanu, jāpēck licence!;)

Avatar

By Tamburins 15.02.2015 22:08:25

Member · 273 comments

To vasis8
taisni taadeelj, lai shaada sheema neietu pa taisno cauri ( sporta federaacijas individuaalie privaatie biedri ieveel ko veelas big_smile), tapa izmainjas Sporta likumaa, kur federaacijas sastaav no Juridiskajiem biedriem (sporta klubi + veel kaut kas), kur paarstaavji tad arii ieveel, ko veelas jeb nepiecieshams big_smile  un arii sheit darbojas sheema, kad kaadas federaacijas prezidents, lai saglabaatu savu amatu, saveidoja padsmit sabiedriskas organizaacijas ar biedriem, kuru paarstaavji nodroshinaaja vajadziigo balsu vairaakumu : D Demokraatija taada piipju smarzhaa vien maajo big_smile un arii shobriid, peec taa pasha Sporta likuma neiet krastaa licenzhu iekaseeshana pa taisno, cilveekam buus jaaiestaajas sporta klubaa kkaadaa. Protams, arii shaadam meerkjim var uzraut Ritenjbraukshanas federaacijaa sabiedrisko organizaaciju/klubu "LRF", kur licenzes kaarotaajs/pirceejs iestaajas un tad peerk licenzi.


nogi, krilja... samoje glavnoje-LRF! :D

Avatar

By Tamburins 15.02.2015 22:23:46

Member · 273 comments

Un Baltais, jaa , es arii veelos zinaat sho liidzeklju izlietojumu sabiedriskajai organizaacijai, kura shobriid veershas ar tieshiem finansiaalajiem ierobezhojumiem manam potenciaalajam gonku plaanam. Kad Taveejie uztaisa gonku un es maksaaju daliibsmaksu, ir skaidrs, ka peerku pakalpojumu, kuru veelos. Ja sanjemu labu pasaakumu, pirkshu veelreiz. Un Tu buusi prieciigs par manu ierashanos, es bushu prieciigs par forshu Tavu gonku.
  Federaacija ir valsts budzeta iestaade ar pilnvarojumu veikt darbiibas attieciigajaa sporta veidaa likuma ietvaros. Tapeec, ja mani, kaa licenzes pirceeju grib iesaistiit shiis organizaacijas darbiibaa, esiet tik laipni sniegt atbildes. Nedomaaju, ja citas Federaacijas ir spiestas ieveerot Sporta likumu kaa ieprieks raxtiju, ka tagad VeloFederaacija buutu kaut kaads iznjeemums.
P.S. tur tie argumenti " ko tagad cepjas par 20eur,ja plastaamasas richuki pashiem shtukas maksaa" galiigi nerulee-  viens riepu komplekts rallijaa jau maksaas tikpat, un to nopleesh Saaremaa pa 2 dopiem- un cilveeki tieshi taapat prasa skaidriibu Federaacijas darbiibaa.


nogi, krilja... samoje glavnoje-LRF! :D

Avatar

By tandemists 16.02.2015 00:54:55

Local.Auth · 166 comments

....jaunajai nedēļai topika turpinājumā...liekas ka daudzi velo pasākuma organizātori jauc ķiļķēnus ar klimpām vienā zupā...ja jau vēlaties būt ar savu pasākumu LRF kalendārā, tad  jāpārzin velo sacensību organizēšanas principus (nolikums,sadalījums pa vecuma grupām un licencēm, distanču garumi, marķējumi, tiesnešu kvalifikācija, tehniskais nodrošinājums u.c), ko arī akceptē LRF, kas koordinē velo sportu valstī.
Nav problēma savākties entuazistu grupai un uzrīkot sacensības,  kurā ietverts vārds"velo", jebkurā vietā, jeb kuram cilvēkam , bet tur izrādās sacensības skriešanā garām velosipēdiem...veidojiet pasākumus tautai ar velosipēdiem, bet bez licencēto sportistu piedalīšanās un dusmām  uz LRF.
   Sacensību organizēšanu reglamentē UCI noteikumi, pēc kuriem arī vadās LRF un iekļauj scensības nacionālajā kalendārā. Un normāli būtu sacensībām piešķirt kategorijas, kurās katrs licencētais varētu  saprast  savas grupas  starta iespējas. Priekšlikumus Jūs jau esat pietiekami daudz izteikuši, kurus domāju LRF ņems vētrā.
  Šis viss, kā Jūs saucat "cepiens", ir tikai tāpēc, ka paldies dievam, esam tik daudz kas brauc ar riteņiem, bet aizmirstam jēdzienus "sacensības" un "Tautas vai veselības brauciens".
   Arī sacensību vai tautas pasākumu skaits ir stipri liels, kas prasa to klasifikāciju un atbildību.
   Par licencēm;
   Ar sportistu licencēm viss ir skaidrs, jo tām ir gan sportisko līmeņu, gan vecuma grupu iedalījums un pamatā to īpašnieki zin savu atļauto sacensību noteikumus un satrtēšanas iespējas, ja nē, to izskaidro treneri un sporta klubu pārstāvji. ( te nu parādās sporta skolu un klubu priekšrocības pret pārējiem, jo programmās un statūtos ir arī punkts par sac. noteikumu zināšanu)
   Ar nacionālo vai amatieru licenci būtu jāstartē pasākumos kuros ietverts vārds sacensības (laika kontrole, vietu sadalījums) un ir LRF nacionālajā kalendārā.
  Daļa finanšu aizietu amatieru ranga veidošanā un domāju arī apbalvošanā. Daļa finanšu aizietu junioru un jaunāku grupu izlašu darbības nodrošināšanai. Vai tad  nebūtu gandarījums, ja arī Jūsu centi dotu iespēju jaunajiem talantiem nest Latvijas vārdu pasaulē....
   Tautas vai veselības brauciens tā arī notiek velo entuazistiem bez sacensību elementiem.
  TE NU KATRAM IR IESPĒJA IZVĒLĒTIES PIE KURAS KATEGORIJAS PIESLIETIES. (Un uz augstāku pāriet var jeb kurā mirklī iegādājoties attiecīgu LICENCI)
  Licences saņemšana kopā ar apdrošināšanu ir  prasība un nepieciešamība pie negadījuma sacensībās ar ko nodrošinās licences izsnidzēji tās darbības periodā. Tas neliedz Jums iespēju iegādāties papildus apdrošinšanas.
  Domāju ka process ir sakustējies un pie daudz maz kopēja viedokļa nonāksim , šis gads noteikti ir arī pārmaiņu gads Latvijas velo saimniecībā.
Ar cieņu, visiem apmierinātiajiem un neapmierinātajiem
treneris ar vairāk kā trisdesmit gadu pieredzi jaunatnes audzināšanā un pasākumu organizēšanā.

Avatar

By toms79 16.02.2015 08:58:10

Member · 465 comments

Pirms pāris gadiem izlēmu, ka man turpmāk katru gadu būs Senioru, vai kā to sauc angliski - Masters licence un tā arī daru. Baigi necenšos iedziļināties un filozofēt, man liekas, ka ja man ir licence, tad forši. Apdrošināšana tāpat noder, jo parasti tās polises, kas ir pie kredīta vai ko piedāvā darba devējs, tās nesedz sacensību laikā gūtos zaudējumus.

Tā, ka šis ir tikai mans subjektīvs viedoklis, bet tomēr ir patīkami, ka reģistrējoties sacensībām nav jāparakstās, ka ievērosi noteikumus, jo ja sportistam ir licence, tad tas nozīmē, ka ar šo licenci es garantēju, ka ievērošu. Starta vietā tā arī pateica, piemēram uz A.Pizika kausu - tev nekur nav jāparakstās, tev taču ir licence.

Kad apsvēru ideju - vajag man vai nē to licenci - tad LRF nebija nekādas informācijas par to, ko tā dod vai tur var braukt vai nevar unibankas maratonos. Bet LRF ir vietējais UCI pārstāvis (palabojiet, ja kļūdos) un sacensības organizē saskaņā ar UCI noteikumiem un ar šiem noteikumiem jebkurš var brīvi iepazīties. Tātad es uzskatu, ka ja man ir ta licence, tad es varu prasīt no visiem organizatoriem, kuru sacensības ir nacionālajā kalendārā - lai tie organizē tos mačus saskaņā ar UCI noteikumiem. Ja man liekas, ka kaut kas ir nepareizi vai tiek pārkāpts, man ir tiesības uz protestu, jo man ir licence. Ja man ir laiks un vēlme protestēt un pieprasīt, tad to brīvi varu darīt. Es šo lietu redzu ļoti vienkārši.

Kā piemēru varu minēt - Latvijas čempionātu velokrosā, kas tika rīkots Garkalnē. Tas bija absurds, tas nebija nekāds velokross - dažos elementos tās bija parastas kalnu divriteņu sacensības. un organizatoriem nebija tiesības to saukt par LR čempionātu velokrosā. Rakstīju organizatoriem, saņēmu atbildi, viss kārtībā. Ne jau tā, ka gribu iebilst pret mačiem, bet lūdzu dariet visu saskaņā ar noteikumiem.


Avatar

By cello 16.02.2015 13:16:03

Local.Auth · 4,686 comments
Tamburins wrote

Un Baltais, jaa , es arii veelos zinaat sho liidzeklju izlietojumu sabiedriskajai organizaacijai, kura shobriid veershas ar tieshiem finansiaalajiem ierobezhojumiem manam potenciaalajam gonku plaanam. Kad Taveejie uztaisa gonku un es maksaaju daliibsmaksu, ir skaidrs, ka peerku pakalpojumu, kuru veelos. Ja sanjemu labu pasaakumu, pirkshu veelreiz. Un Tu buusi prieciigs par manu ierashanos, es bushu prieciigs par forshu Tavu gonku.
  Federaacija ir valsts budzeta iestaade ar pilnvarojumu veikt darbiibas attieciigajaa sporta veidaa likuma ietvaros. Tapeec, ja mani, kaa licenzes pirceeju grib iesaistiit shiis organizaacijas darbiibaa, esiet tik laipni sniegt atbildes. Nedomaaju, ja citas Federaacijas ir spiestas ieveerot Sporta likumu kaa ieprieks raxtiju, ka tagad VeloFederaacija buutu kaut kaads iznjeemums.
P.S. tur tie argumenti " ko tagad cepjas par 20eur,ja plastaamasas richuki pashiem shtukas maksaa" galiigi nerulee-  viens riepu komplekts rallijaa jau maksaas tikpat, un to nopleesh Saaremaa pa 2 dopiem- un cilveeki tieshi taapat prasa skaidriibu Federaacijas darbiibaa.

Neviena federācija nav valsts budžeta iestāde!
Federācijas saņem dotācijas no budžeta.

Avatar

By Tamburins 16.02.2015 15:08:12

Member · 273 comments
cello wrote

Federācijas saņem dotācijas no budžeta.

Tā ir kaut kāda atšķirība ?  smile
Pa lielam ir skaidrs, buus licenzes mistiskaas, un domaajiet kā gribat , vai ne?


nogi, krilja... samoje glavnoje-LRF! :D

Avatar

By LRF 16.02.2015 15:37:07

Member+ · 218 comments

Konkrētu jautājumu gadījumā, lūdzu rakstīt elektroniskā pasta vēstuli uz: federacija@lrf.lv, vai zvanīt uz tālruni 67540605
Cienam xc.lv forumu, tomēr atbildes vēlamies sniegt ne - anonīmiem cilvēkiem.
Paldies par sapratni!

Avatar

By adix 16.02.2015 15:56:08

Member+ · 1,214 comments
LRF wrote

Konkrētu jautājumu gadījumā, lūdzu rakstīt elektroniskā pasta vēstuli uz: federacija@lrf.lv, vai zvanīt uz tālruni 67540605
Cienam xc.lv forumu, tomēr atbildes vēlamies sniegt ne - anonīmiem cilvēkiem.
Paldies par sapratni!

Vai tad nav vieglāk atbildēt uz jautājumiem uzreiz lielai daļai velosaimes, kuri te apgrozās?
Pie tam, jautājumi ir vienu un tie paši.
Neviens jau neprasa te neko tik intīmu, lai būtu jākautrējas atbildēt smile

Avatar

By Tamburins 16.02.2015 16:07:13

Member · 273 comments

Atgaadinaat , ierakstu no 1.lpp sheit pat ?
"Labdien! Šīs ir oficiālis Latvijas Riteņbraukšanas federācijas profils xc.lv forumā:

Paldies par uzsākto diskusiju par amatieru licencēm!  "

Varam palūgt tomēr publisku skaidrojumu, no publiskas organizācijas ?


nogi, krilja... samoje glavnoje-LRF! :D

Avatar

By zwiedrs 16.02.2015 16:27:36

Member · 126 comments

Labi ka Hokeja federācijai nav ienācis prātā šitāds gājien (amatieru hokejistu ir gana daudz), piemērs, kaut kad pirms 10 gadiem bija ieviestas arī tur licences, bet tās bija bez maksas un pie tam uzrādot to  sabiedriskajā transportā nebija papildus jāmaksā par lielgabarīta somu, takā sabiedrisko transportu neizmantoju, tad arī nezinu vai vēl ir tādas papildus maksas par lielām somām un riteņiem. Pieļauju ka kaut kādu labumiņu tak vajag tam licences īpašniekam.

Avatar

By novērotājs 16.02.2015 19:57:10

Member+ · 1,909 comments
LRF wrote

Konkrētu jautājumu gadījumā, lūdzu rakstīt elektroniskā pasta vēstuli uz: federacija@lrf.lv, vai zvanīt uz tālruni 67540605
Cienam xc.lv forumu, tomēr atbildes vēlamies sniegt ne - anonīmiem cilvēkiem.
Paldies par sapratni!

Wow! Šis nu gan bija laipni!
Pačukstēsiet tikai katram uz austiņas, ja šams būs iepriekš nosaucis vārdu, uzvārdu, personas kodu un, vēlams, jau atsūtījis pieteikumu licencei? big_smile
Jeb jums tur ir štats brīvu darbaļaužu, kas var personīgi papļāpāt ar katru no vismaz tiem dažiem tūkstošiem braucēju, par kuriem jūsu prezidents (viņš arī IJSA šefs) tik ļoti priecājās savos pasākumos?

Vai jums tur ir kaut mazākā nojausma par to, kas ir komunikācija ar sabiedrību un it īpaši ar savu mērķauditoriju?

Avatar

By gaga 17.02.2015 11:14:16

Member+ · 2,160 comments

Laikam visiem tagad jāzvana uz LRF individuāli un jājautā viens un tas pats jautājums, varbūt pārdomās pēc pāris dienām vai necels telefonu big_smile

Avatar

By poky 17.02.2015 14:37:12

Member · 46 comments

Lielāko daļu atbilžu atradīsiet (zem tabulas):
http://lrf.lv/licences.html

LRF varēja gan paši ielikt savā ierakstā linku, lai lieki vēl nekurinātu publiku big_smile