"Home trainer" vai rullis!

Avatar

By krists 28.11.2014 00:02:26

Member · 148 comments

Atdziesti Spok. Neviens delfīns tev publiski nestāstīs par savu maizi, jo viņiem darba līgumā noliegts to paust. Pieļauju ka viņus nelutina ar lielām algām, ja vēlies pelnīt braucot ar riteni tad skaties uz rietumu pusi un skaidro cik tie var nopelnīt, bet vispār šis jautājums vairāk atgādina provokāciju....

Avatar

By LeVelo 28.11.2014 16:19:07

Member · 73 comments

ja tiešām brauc tikai priekam (lasi - šad un tad) un bāzei, tad iespējams, arī neko vairāk nevajag. Ja tomēr arī grib darīt darbu, tad jāņem nopietnāks turbo trainers ar watu ievadīšanas funkcijām.

Avatar

By prx25 09.12.2014 14:22:20

Member · 200 comments

Nokavēts topic, bet varu padalīties ar savu pieredzi. Rudenī iegādājos Tacx i-Flow. Aparāts nāk kopā ar softu, kas nodrošina virtuālās realitātes braucienus (aļa spēlīte, bet reāla pretestība), braukšana pēc filmas (reāla pretestība + ielādējot Strava rāda, ka tipa tur arī esmu braucis), iegādājoties Google licenci var pats zīmēt kartes un braukt, iegādājoties multiplayers licenci var sacensties ar tādiem pašiem braucējiem + piedalīties Indor cycling sacensībās. Es gan šobrīd izmantoju tikai pašu verķi bez softa, t.i. lietoju kopā ar Trainerroad.com treniņu plāniem. Nekad neesmu braucis uz ruļļa, bet salīdzinot ar šo varētu būt kā diena pret nakti. Vienīgais mīnuss ir tas, ka grūti nosēdēt vairāk par stundu (pakaļa sāp), jo tikko piecelies un palaid brīvgaitā tā pāris sekunžu laikā rats mierā. Bet kopumā nenožēloju 350 € investīciju.

Avatar

By Spoks 09.12.2014 22:27:41

Member · 287 comments

Paldies. Esmu jau atradis un nopircis. Pēcpuse tiešām ātri sāk sāpēt, lai gan ritenis tas pats.


Katrai vāverei savi rieksti!