"DOLTCINI Latvia" kļūst par oficiālo izplatītāju Baltijas valstīs

Avatar

By DZ 05.05.2015 12:25:49

Member · 3,501 comments
calvins wrote

Harald, manis pēc tu vari nevienam nerakstīt un izraudāt savu sāpi šeit forumā...
Es personīgi, ja būtu problemas ar formas saņemšanu un izplatītājs nespētu atbildēt uz manu jautājumu, pats mēģinatu pa tiešo griezties pie ražotaja.

Es kā klients maksāju preces vairumtirgotājam, pārstāvim lai tas pats risina problēmas ar ražotāju. Ja man ir vēlme kontaktēties ar ražotājiem un pirkt pa taisno no tiem, diez vai man būtu vajadzīgs maksāt starpniekiem par nepadarītu darbu.
Tu taču pērkot bikses, veikalā ar jautājumiem un pretenzijām dodies pie veikala pārstāvjiem, nevis skrien pie bikšu ražotāja šefa raudāt?


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By ktn 05.05.2015 12:41:29

Member+ · 1,642 comments

Vecs stāsts, bet pēc vēršanās pie viena ļoti pazīstama elektropreču zīmola šefa vietējais kantoris bija gatavs kaut nakts vidū novērst visas nepilnības.


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By IAeroI 05.05.2015 12:43:50

Member · 427 comments
DZ wrote
calvins wrote

Harald, manis pēc tu vari nevienam nerakstīt un izraudāt savu sāpi šeit forumā...
Es personīgi, ja būtu problemas ar formas saņemšanu un izplatītājs nespētu atbildēt uz manu jautājumu, pats mēģinatu pa tiešo griezties pie ražotaja.

Es kā klients maksāju preces vairumtirgotājam, pārstāvim lai tas pats risina problēmas ar ražotāju. Ja man ir vēlme kontaktēties ar ražotājiem un pirkt pa taisno no tiem, diez vai man būtu vajadzīgs maksāt starpniekiem par nepadarītu darbu.
Tu taču pērkot bikses, veikalā ar jautājumiem un pretenzijām dodies pie veikala pārstāvjiem, nevis skrien pie bikšu ražotāja šefa raudāt?

Tas diemžel strada tikai tāda gadijumā ja pārstavis ir tiešam pārstavis un pilda savus pienakumus ka tads, nevis tikai ieraksts forumā "Of. pārstavis bla bla bla". Pats zīnu variantus kad klientu informe par pārstavniecību bet īstenibā parasts "perekups" bez kaut parasta pārstavniecības līguma ar ražotaju...
Pirmkart pieņemot pasūtījumu viņiem jainformē klientu par visiem niansem (piem. raž. laiks 60 +-10 dienas), diemžel ja tas netiek darīts nu tad dotais kantoris nav no nopietniem, pat ar visu kvalitāti.
Pareizi tika rakstīts par līgumiem, pasūtot 10+ custom komplektus nav tas pats ka aiziet Sportlanda pec kedam... Līgums šaja gadījumā must have, citādi sanak ka viņi droši var 60 dienas pārverst par 360 dienam, ka jau vienam no dalibniekiem bija...

Avatar

By Bomzis 05.05.2015 12:47:05

Local.Auth · 1,215 comments
DZ wrote
calvins wrote

Harald, manis pēc tu vari nevienam nerakstīt un izraudāt savu sāpi šeit forumā...
Es personīgi, ja būtu problemas ar formas saņemšanu un izplatītājs nespētu atbildēt uz manu jautājumu, pats mēģinatu pa tiešo griezties pie ražotaja.

Es kā klients maksāju preces vairumtirgotājam, pārstāvim lai tas pats risina problēmas ar ražotāju. Ja man ir vēlme kontaktēties ar ražotājiem un pirkt pa taisno no tiem, diez vai man būtu vajadzīgs maksāt starpniekiem par nepadarītu darbu.
Tu taču pērkot bikses, veikalā ar jautājumiem un pretenzijām dodies pie veikala pārstāvjiem, nevis skrien pie bikšu ražotāja šefa raudāt?

Tieši tā ... galīgi jocīgi būtu ja ražotājam vajadzētu meklēt, vai starp tām 1000 vienā dienā saražotajām formām atrodas kāda konkrēta Jāņa vai Pētera forma wink Ir pārstāvis, kas arī ir tas vienīgais atbildīgais par to vai tiek korekti pildītas visas līgumsaistības.


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By Martinsons 05.05.2015 19:23:00

Member · 54 comments

Saprotu, ka neesmu viens, kas gaida formas. Kuri vēl bez RRS ir "uzmesti"? Varētu arī pa taisno uzrakstīt Dolchini vai zin tādu Velopasauli, ja ir partneri, tad kāda ir piegāžu termiņu realitāte utt.

Avatar

By Trax 05.05.2015 22:20:58

Member · 318 comments

Man jautājums kā parastam pircējam - kas lika izvēlēties formu pasūtīt pie Doltcini? Cena, viņu reklāma? Ir daudzi formu izgatavotāji - gan pašmāju, gan igauņu - tepat forumā pilns ar piedāvājumiem.

Avatar

By Spameris Tominjsh 05.05.2015 23:58:09

Member · 390 comments

visiem kā parasti liekas, ka citiem ir dārgāk tikai tādēļ, ka grib vairāk nopelnīt.. Nu turpiniet kāpt uz tiem pašiem grābekļiem gadu no gada


Ļoti viegls rāmis, ... dakša ar mīkstinātu atsperes regulējumu, dubultās aploces

Avatar

By Aigars HC Bike Tours 06.05.2015 08:35:05

Member · 196 comments

Kārtējo reizi skatos un brīnos, kāpēc Jūs pasūtat formas no firmas, kurai regulāri ir šādas problēmas? Cik lasīju, jau pagājšgad formas tika piegādātas rudenī.
Es sāku strādāt ar BioRacer tapēc, ka viņi piegādā laikā un kvalitāte ir pārbaudīta vērtība. Sadarbojos jau 2 gadus.
Rekur ieraksts, ka mēs esam pārstāvam BioRacer http://www.xc.lv/mtb/forums/viewtopic.php?id=46153
Vairāk ziņas un jaunumi par mūsu darbību Baltijā te https://www.facebook.com/hcbiketoursexplorer


Avatar

By LRA_asociacija 06.05.2015 17:05:30

Local.Auth · 184 comments

rrs.jpg

wink

Martinsons wrote

Saprotu, ka neesmu viens, kas gaida formas. Kuri vēl bez RRS ir "uzmesti"? Varētu arī pa taisno uzrakstīt Dolchini vai zin tādu Velopasauli, ja ir partneri, tad kāda ir piegāžu termiņu realitāte utt.

Last edited by LRA_asociacija (06.05.2015 17:54:43)

Avatar

By calvins 07.05.2015 07:13:38

Member+ · 438 comments

RRS šodien var priecaties

Avatar

By ktn 08.05.2015 14:24:07

Member+ · 1,642 comments
Martinsons wrote

Saprotu, ka neesmu viens, kas gaida formas. Kuri vēl bez RRS ir "uzmesti"? Varētu arī pa taisno uzrakstīt Dolchini vai zin tādu Velopasauli, ja ir partneri, tad kāda ir piegāžu termiņu realitāte utt.

Lai nebūtu vietas šaubām, uzrakstīju ražotājam. Pienāca arī atbilde no pārstāvja. Viss ir korekti, t.i., nekāds perekups utml. nenotiek, un ražotāja rūpnīcas ir noslogotas.


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By toms79 08.05.2015 14:37:59

Member · 465 comments

par cik nedēļām šobrīd ir kavēšanās, nepateica?


Avatar

By ivo.laksa 08.05.2015 15:54:18

Member · 9 comments
ktn wrote
Martinsons wrote

Saprotu, ka neesmu viens, kas gaida formas. Kuri vēl bez RRS ir "uzmesti"? Varētu arī pa taisno uzrakstīt Dolchini vai zin tādu Velopasauli, ja ir partneri, tad kāda ir piegāžu termiņu realitāte utt.

Lai nebūtu vietas šaubām, uzrakstīju ražotājam. Pienāca arī atbilde no pārstāvja. Viss ir korekti, t.i., nekāds perekups utml. nenotiek, un ražotāja rūpnīcas ir noslogotas.

Tas labi, ka reiz biju planojis vasara sutit paris formu komplektus no si kantora. Starpcitu, varbut kads zin cik ir minimalais gab. skaits, lai varetu pasutit custom-made formas?

Avatar

By toms79 08.05.2015 20:22:52

Member · 465 comments

minimums ir 5 komplekti.


Avatar

By Martinsons 08.05.2015 22:29:04

Member · 54 comments

Ja jau kevē terniņus, tad gan jau, ka noslodze liela. Ko tad rūpnīca solīja? Iemet adresi kam rakstīji, es ar rakstīšu, jo pārstāvis jau n-tās nedēļas gaidot atbildi par termiņiem no ražotāja. Viņš varbūt latviski jautā, tādēļ varbūt neatbild.


ktn wrote
Martinsons wrote

Saprotu, ka neesmu viens, kas gaida formas. Kuri vēl bez RRS ir "uzmesti"? Varētu arī pa taisno uzrakstīt Dolchini vai zin tādu Velopasauli, ja ir partneri, tad kāda ir piegāžu termiņu realitāte utt.

Lai nebūtu vietas šaubām, uzrakstīju ražotājam. Pienāca arī atbilde no pārstāvja. Viss ir korekti, t.i., nekāds perekups utml. nenotiek, un ražotāja rūpnīcas ir noslogotas.

Avatar

By Martinsons 11.05.2015 23:45:36

Member · 54 comments

Atsūti ražotāja adresi.

ktn wrote
Martinsons wrote

Saprotu, ka neesmu viens, kas gaida formas. Kuri vēl bez RRS ir "uzmesti"? Varētu arī pa taisno uzrakstīt Dolchini vai zin tādu Velopasauli, ja ir partneri, tad kāda ir piegāžu termiņu realitāte utt.

Lai nebūtu vietas šaubām, uzrakstīju ražotājam. Pienāca arī atbilde no pārstāvja. Viss ir korekti, t.i., nekāds perekups utml. nenotiek, un ražotāja rūpnīcas ir noslogotas.

Avatar

By cello 12.05.2015 12:30:32

Local.Auth · 4,686 comments
Martinsons wrote

Atsūti ražotāja adresi.

ktn wrote
Martinsons wrote

Saprotu, ka neesmu viens, kas gaida formas. Kuri vēl bez RRS ir "uzmesti"? Varētu arī pa taisno uzrakstīt Dolchini vai zin tādu Velopasauli, ja ir partneri, tad kāda ir piegāžu termiņu realitāte utt.

Lai nebūtu vietas šaubām, uzrakstīju ražotājam. Pienāca arī atbilde no pārstāvja. Viss ir korekti, t.i., nekāds perekups utml. nenotiek, un ražotāja rūpnīcas ir noslogotas.

ar google nedraudzējies?
http://www.doltcini.be/

Avatar

By Barts 12.05.2015 13:06:03

Member · 809 comments
cello wrote
Martinsons wrote

Atsūti ražotāja adresi.

ktn wrote

Lai nebūtu vietas šaubām, uzrakstīju ražotājam. Pienāca arī atbilde no pārstāvja. Viss ir korekti, t.i., nekāds perekups utml. nenotiek, un ražotāja rūpnīcas ir noslogotas.

ar google nedraudzējies?
http://www.doltcini.be/

Ir jau vēl tādi draugi:
http://www.doltcini.com/en/

Avatar

By Noteikumi 12.05.2015 14:05:12

Member · 9 comments

Paldies, gribēju, lai atsūta konkrētu adresi.
Starp citu, cello, vīrs, kura  vārdā nosauktas CX 2015 sacensības, arī ir beļģu apģērba ražotāja starpnieks. Un arī tā piegādes kavējas mēnešus.

Barts wrote
cello wrote
Martinsons wrote

Atsūti ražotāja adresi.

ar google nedraudzējies?
http://www.doltcini.be/

Ir jau vēl tādi draugi:
http://www.doltcini.com/en/

Avatar

By cello 12.05.2015 19:54:57

Local.Auth · 4,686 comments
Noteikumi wrote

Paldies, gribēju, lai atsūta konkrētu adresi.
Starp citu, cello, vīrs, kura  vārdā nosauktas CX 2015 sacensības, arī ir beļģu apģērba ražotāja starpnieks. Un arī tā piegādes kavējas mēnešus.

Barts wrote
cello wrote

ar google nedraudzējies?
http://www.doltcini.be/

Ir jau vēl tādi draugi:
http://www.doltcini.com/en/

Tāpēc arī vairs nepiedāvāju lai nekavējās.

Avatar

By Martinsons 11.06.2015 13:08:46

Member · 54 comments

Saprotu, ka šis kantoris arī veras ciet. Kocēnu novada veloformas jau no marta šujas.
Ieteikums citiem- neizvēlaties ne šo ražotāju, ne pārstāvi, jo ir cilvēki kam nesanāk.

Avatar

By Eduards 11.06.2015 14:22:00

Member# · 2,686 comments

Saņēmu savu formu, kvalitāte ļoti laba, man patika.

Avatar

By Martinsons 11.06.2015 14:29:12

Member · 54 comments

Varbūt kvalitāte laba, bet solīto termiņu ievērošana un komunikācija pēc avansa iemaksāšanas- nožēlojama.

Avatar

By DZ 11.06.2015 15:00:42

Member · 3,501 comments
Eduards wrote

Saņēmu savu formu, kvalitāte ļoti laba, man patika.

Eduard, bet pastāsti - kāda jēga no kvalitātes, ja preces nav? Un tad, kad tā tomēr ir piegādāta, tai vairs nav pielietojuma, jo ir jau sezonas beigas un īsā forma ir lieka.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Bomzis 11.06.2015 15:31:48

Local.Auth · 1,215 comments

Tēma ir apmēram par sakāmvārdu ... ratus taisa ziemā, bet ragavas vasarā smile
Ja forma ir pasūtīta šogad martā un patreiz ir jūnijs, tad šie pagājušie apm. 3 mēneši realitātē ir ļoti ļoti pieņemams periods, jo īpaši ņemot vērā ka tas jau ir sezonas sākums. smile Pēc pieredzes ... es formas parasti mēģinu pasūtīt vēlā rudenī vai ziemā (tiesa gan ne pie šī ražotāja) un arī tad, ņemot arī vērā nesezonu, formas man tiek gatavotas apmēram 3 mēnešus! Martinsona kungs, lūdzu apbruņoties ar pacietību ... līdz rudenim gan jau viss būs kārtībā smile


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By ivo.laksa 11.06.2015 16:10:32

Member · 9 comments

Nedomaju, ka piegazu termini tiek kaveti LV izplatitaja vainas del, pielauju ka razotajs vienkarsi netiek gala ar apjomiem.
Mums formas atnaca nepilna menesa laika un japiekrit Eduardam, kvalitate tiesam augstakaja limeni

Avatar

By Martinsons 11.06.2015 16:10:57

Member · 54 comments

Skatos, ka esi pareizs teorijā. Ja par sezonas sākumu, tad velobraukšanas sezona nesākas tikai martā, tā jau notiek pilnā sparā martā. Jaunās formas loģiski, ka sāk vilkt no pirmajām sezonas sacensībām. Ja līdz avansa iemaksai tas ar pārliecību tika solīts, tad kādēļ uz to brīdi neticēt?
Kam rudenī, sezonas izskaņā ir kaifs formas saņemt?
Ja piegādātājs saka, ka pēc nedēļas būs gatavas, ka viss ir procesā un tā katru nedēļu, tad citiem iesaku šādu piegādātāju neizvēlēties.


Bomzis wrote

Tēma ir apmēram par sakāmvārdu ... ratus taisa ziemā, bet ragavas vasarā smile
Ja forma ir pasūtīta šogad martā un patreiz ir jūnijs, tad šie pagājušie apm. 3 mēneši realitātē ir ļoti ļoti pieņemams periods, jo īpaši ņemot vērā ka tas jau ir sezonas sākums. smile Pēc pieredzes ... es formas parasti mēģinu pasūtīt vēlā rudenī vai ziemā (tiesa gan ne pie šī ražotāja) un arī tad, ņemot arī vērā nesezonu, formas man tiek gatavotas apmēram 3 mēnešus! Martinsona kungs, lūdzu apbruņoties ar pacietību ... līdz rudenim gan jau viss būs kārtībā smile