Kurš pulsometrs darbojas bez gļukiem.

Avatar

By onkulis 17.10.2014 11:04:18

Member · 432 comments

Ir daudz tēmas bijušas par pulsometriem, to iespējām un dažādām fīčām, bet mani interesē maximāli vienkāršs aparāts. Vienīgais nosacījums lai tas rāda pulsu VISUR. Gan dzīvoklī, gan zem vadiem pilsētā. Gan skrienot, gan braucot - tāpēc labāk būtu uz rokas liekams.

Avatar

By gaga 17.10.2014 11:05:20

Member+ · 2,160 comments

vai ar VISUR domāts arī ūdenī? smile

Avatar

By Audiks 17.10.2014 11:07:53

Member · 81 comments

vācijā izmējģināju šo te http://www.adidas.com/us/micoach-smart- … 76792.html darbojā visur izņemot ūdeni smile
kā šeit Lv darobās - nezinu


griez pedāļus kamēr neiedeva

Avatar

By onkulis 17.10.2014 11:08:31

Member · 432 comments

Tas protams būtu bonus, ja peldot to varētu izmantot, bet šobrīd tā nav nepieciešamība.

Avatar

By talants 17.10.2014 11:12:44

Member · 620 comments

Arī es nesen prātoju un centos atrisināt šādu lietu par jebkādu naudu, jo bija apnicis ka ir tāda problēma, bet no tās neizbēgt. Vienīgi sanāk likumsakarība... nekādu problēmu pa lēto nav.
Sigma trūkst, polar tracina ka gps ķer tikai svētku dienās. Patreiz esmu apstājies pie garmin un jāatzīst, ka šis ir pagaidām labākais ko esmu lietojis.
P.S. lietoju Garmin 1000


evelostore.com - for active living!

Avatar

By beraht 17.10.2014 11:37:57

Member · 127 comments

Lietoju Polar FT2 pulsometru ar T31 Coded pulsa jostu.

Minusi - ļoti vienkāršs, T31 bateriju jāmaina izgriežot plastmasas korpusu (vēl neesmu mainījis)
Plusi - problēmas ne sačos ne zem gaisvadu līnijam nemanīju, liels cipars (priekšrocība kad uz stūres)

Itkā darbojas arī ūdenī, bet neesmu pārbaudījis.

Last edited by beraht (17.10.2014 11:41:46)

Avatar

By maico 17.10.2014 13:24:00

Member · 72 comments

Kopš šī gada februāra lietoju MioAlpha. Mans komplekts ir Mio + iPhone 5 + Endomondo
http://www.mioglobal.com/uk/Shop/MIO-Al … AhhJ8P8HAQ
Pagaidām pulsu rāda visur.

Avatar

By onkulis 17.10.2014 13:46:18

Member · 432 comments
maico wrote

Kopš šī gada februāra lietoju MioAlpha....
Pagaidām pulsu rāda visur.

Cik sapratu tas ir bez krūšu siksnas. Tādus neesmu mēģinājis. Kā viņš nolasa pulsu, vai tas arī ir atkarīgs no ādas mitruma?
Cik stipri tā siksniņa jāliek ap roku? Vai nenospiež nēsājot vairākas stundas no vietas?
Par cik lielai daļai pulsametru vājākā vieta ir bezvadu savienojums (un tas mūsdienu tehnikas laikmetā!!), tad šis varētu būt risinājums.

Last edited by onkulis (17.10.2014 13:49:22)

Avatar

By runcis_zabakos 17.10.2014 14:46:27

Member · 417 comments

Ar Garmin GPS man problēmas nav bijušas. Lietoju 910xt.

Avatar

By oskars 17.10.2014 15:11:49

Member · 695 comments

Domāju, ka jebkurš ANT+ rādīs pulsu bez gļukiem. Lietoju Bontrager Node 2 velodatoru un Garmin 310XT. Abi atbalsta ANT+ un var lietot vienu jostu. Nekad nav bijusi problēma ar pulsa atspoguļošanu.

Avatar

By fusio 17.10.2014 16:13:08

Member · 784 comments

Garmins uzvar Polar lietošanas ērtuma un stabilitātes ziņā

Avatar

By maico 17.10.2014 16:24:00

Member · 72 comments
onkulis wrote
maico wrote

Kopš šī gada februāra lietoju MioAlpha....
Pagaidām pulsu rāda visur.

Cik sapratu tas ir bez krūšu siksnas. Tādus neesmu mēģinājis. Kā viņš nolasa pulsu, vai tas arī ir atkarīgs no ādas mitruma?
Cik stipri tā siksniņa jāliek ap roku? Vai nenospiež nēsājot vairākas stundas no vietas?
Par cik lielai daļai pulsametru vājākā vieta ir bezvadu savienojums (un tas mūsdienu tehnikas laikmetā!!), tad šis varētu būt risinājums.

Tieši tā - bez krūšu siksnas. Nav atkarīgs no ādas mitruma un spriegojums ir tāds pats kā nēsājot parastu rokas pulksteni. Pluss vēl tāds, ka baterija ir uzlādējama. Lādējamias (no USB) nāk līdzi.

Avatar

By shim65 17.10.2014 16:26:32

Member · 288 comments

Suunto ar oriģinālo bateriju vilka ilgi, bet tagad ar djuraseliem tā ir kā ir. Uz beigām sāk rādīt mistiskus pulsus, un beigas pienāk diezgan ātri. hmm


Still riding #26er/#Front Derailleur/#Alu

Avatar

By cuu508 17.10.2014 16:43:16

Member+ · 461 comments

Hmm, DCRainmaker apskatā par Mio Alpha sarakstītas labas lietas.

Pros:

– Just works
– Both ANT+ and Bluetooth Smart versions made
– Data is generally quite accurate, even while running (hard)
– Battery is very solid, I can get about 30hrs of battery life before recharge
– Strap isn’t uncomfortable when worn, doesn’t need to be super-tight

Cons:

– Unit is REALLY expensive
– Virtually no functionality on watch, just HR display
– Doesn’t record data, requires another device (only displays avg HR for last run)
– Band too large for small wrists

Ja pareizi saprotu, no  Mio Alpha pulsu var caur ANT+ ierakstīt Garmin ierīcē tāpat kā no parastas jostiņas. Viens aprakstā neatbildēts jautājums ir, kā būtu ar komfortu aktīvi braucot ar MTB. Tur sanāk uz ričuka "vingrot", mainīt roku satvērienu, vai tā aproce nespiedīs un netraucēs...

Cena LV interneta veikalos €134

Avatar

By maico 17.10.2014 17:04:14

Member · 72 comments

Vairāk par 4h ar MTB lietojis neesmu, bet roka nospiesta nav bijusi un diskomforta arī nav.

cuu508 wrote

Hmm, DCRainmaker apskatā par Mio Alpha sarakstītas labas lietas.

Pros:

– Just works
– Both ANT+ and Bluetooth Smart versions made
– Data is generally quite accurate, even while running (hard)
– Battery is very solid, I can get about 30hrs of battery life before recharge
– Strap isn’t uncomfortable when worn, doesn’t need to be super-tight

Cons:

– Unit is REALLY expensive
– Virtually no functionality on watch, just HR display
– Doesn’t record data, requires another device (only displays avg HR for last run)
– Band too large for small wrists

Ja pareizi saprotu, no  Mio Alpha pulsu var caur ANT+ ierakstīt Garmin ierīcē tāpat kā no parastas jostiņas. Viens aprakstā neatbildēts jautājums ir, kā būtu ar komfortu aktīvi braucot ar MTB. Tur sanāk uz ričuka "vingrot", mainīt roku satvērienu, vai tā aproce nespiedīs un netraucēs...

Cena LV interneta veikalos €134

Avatar

By klepzers 17.10.2014 17:25:08

Member · 106 comments

Garmin parastais ant+ verķis ar polar siksniņu (garmin siksniņa novilka gadu un beigās rādīja pulsu 250+, šādu siksniņu varu uzdāvināt smile ).
Rādījumu skatos lētajā Garmin pulkstenī + pieglabāju tālrunī. Problēmu īsti nav.

Ūdenī (peldot) strādājot tikai īpaši tam dizainētie (peldēšanai), nevis vienkārši mitrumizturīgie.

Avatar

By gatisa 17.10.2014 18:57:33

Member · 116 comments
cuu508 wrote

Viens aprakstā neatbildēts jautājums ir, kā būtu ar komfortu aktīvi braucot ar MTB. Tur sanāk uz ričuka "vingrot", mainīt roku satvērienu, vai tā aproce nespiedīs un netraucēs...

Nezinu kā ir ar to Mio, bet liekot uz rokas Garmin 310XT ir tā - pēc Hānjas vai cita lokālā MTB n-stundu brauciena, diskomforta prakstiski nekāda, savukārt pēc dažu stundu DH kratekļa Alpos, neko uz rokas kādu laiku vairs likt negribas.. tas tā par likšanu uz rokas smile

Avatar

By antikurjers 17.10.2014 19:36:58

restricted · 550 comments

Garmin 310XT izmantoju triatlona siksniņu. 3 s laikā var pārspraust no velo uz roku vai otrādi. Ar velo braukt un uz rokas turēt neiesaku. Ja gadīsies kritiens, pulkstenis var ciest.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By Spoks 17.10.2014 21:22:51

Member · 287 comments

Sigma pc 15.11
Nekad vēl nav gļukojis, ūdens izturīgs, esmu pats pārbaudījis.
Par tādu cenu lielisks. Plus vēl ekrānu var izgaismot, tas noder.


Katrai vāverei savi rieksti!

Avatar

By savalv 17.10.2014 21:44:28

Member · 34 comments

+1.
Lietoju Sigma pc25.11. jau divi gadi. Skrienu, braucu, slēpoju. Nekādu problēmu.

Spoks wrote

Sigma pc 15.11
Nekad vēl nav gļukojis, ūdens izturīgs, esmu pats pārbaudījis.
Par tādu cenu lielisks. Plus vēl ekrānu var izgaismot, tas noder.

Avatar

By sursurs 17.10.2014 22:00:57

Member · 905 comments

Ja tikai pulsometru vajag, Polāram ar nav ne vainas. Nu vismaz Polar siksniņa ir ĻOTI ērta un jāmitrina nekas nav, nekas nekur neko nenospiež (man ir RCX3 un patīk, ka pulksteņa siskniņa ir ļoti precīzi pieregulējama, jo caurumi ir daudz&tuvu viens otram), tāpat visu rāda VISUR (ūdenī nemeģināju big_smile). Ar GPS Polāram gan sākas jautrība


velo 4ever

Avatar

By onkulis 17.10.2014 23:19:45

Member · 432 comments

Nu nesaprotu es šo...  Sigmai neesot ne vainas, Polar arī,. Viss it kā esot bez problēmām. Tad kas man brāķi vien gadījušies vai sirds ik pa brīdim apstājas uz vairākām minūtēm, ja ne Polar, ne Sigma, ne VDO nerāda patstāvīgi pulsu pilsētā? Dzīvoklī arī ir tikai viena konkrēta vieta, kur kaut ko rāda. Solis pa labi vai pa kreisi un viss, rādījums apstājas.
Gan siekaloju, gan smērēju bet no tā īpaši nekas nemainās. Un patiesībā labi zinu ka ne es viens ar to cīnos. Varbūt tie kam viss darbojas, gan nedārgā gala (100-150) Sigmai un Polaram, tikai pa mežiņu pabraukājas un Rīgā nemaz neiebrauc?

Last edited by onkulis (17.10.2014 23:26:31)

Avatar

By Spoks 17.10.2014 23:57:35

Member · 287 comments

Es savu nopirku par 35 Ls - Sigma pc 15.11.
Pa pilsētām arī esmu braucis, pa Rīgu gan ne, bet pa Valmieru. Zem lielajām augstsprieguma līnijām arī visu rāda. Nezinu, kur Tev ir vaina.


Katrai vāverei savi rieksti!

Avatar

By Tantrix 18.10.2014 06:47:49

Member · 527 comments

man ir Sigma pc 25.10 viss notiek. Strādā nu jau 2 gadus.  Ar to pašu pulsa jostiņu. Samitrinu ar ūdeni pirms uzlikšanas. Viss ok, arī Rīgā. Ir bijis, ka pēkšņi uzmet 200 sitienus utt, bet ļoti reti un uz īsu laiciņu. Man drīzāk ir cits stāts -  gribu skaisti ātrumu, pulsu , kadenci , augstumlīkni vienā grafikā. Tad nu tagad domāju un skatos, uz kuru pulsometru ar GPS un Ant + apgreidoties. Laikam jau Garmin , bet forumā ir dzirdētas šaizes un sūdzības par tām Garmin pulsa jostiņām ?


rakstiet lūdzu uz šo e mail : mareks.kirilovs13@gmail.com

Avatar

By sursurs 18.10.2014 10:09:57

Member · 905 comments

Nju esmu lietojusi Sigmu - nedaudz gan - tai bija visādi gļuki, piemēram, NRM pirms starta - tur laikam uztvēra kaut ko vēl no citiem blakus stāvošajiem pirms starta. Tādās masās Polārs nav testēts vēl, bet mazākos skrējienos viss strādāja perfekti.
Garminu man vienu aizdeva patestēt uz pāris dienām - arī nekādus gļukus nenovēroju.
Ar Polāru esmu pat pa nakti gulējusi - testēju miera pulsu big_smile - pēc tam skatoties kompī līkni arī neredzēju nekādus brīnumus. Vienu reizi tikai skrienot sāka lēkāt - bet toreiz bija par vaļīgu uzlikta sikniņa (varbūt tur arī ir tā vaina ieraksta autoram, jo ar pārāk vaļīgu/zemu uzliktu siksniņu no jebkura pulsometra var dabūt laukā zilus brīnumus). Vnk salīdzinot Garmin, Sigmu un Polāru, pēdējam pulsa jostiņa un viss pārējais šķiet visērtākais un nemanāmākais.

Last edited by sursurs (18.10.2014 10:10:25)


velo 4ever

Avatar

By onkulis 18.10.2014 12:11:48

Member · 432 comments
sursurs wrote

(varbūt tur arī ir tā vaina ieraksta autoram, jo ar pārāk vaļīgu/zemu uzliktu siksniņu no jebkura pulsometra var dabūt laukā zilus brīnumus

Siksniņa tā nevarētu būt, jo gan mežā, gan uz šosejas visu rāda pareizi. Visas problēmas ir tikai pilsētā. Cik saprotu, tad apkārtējie vadi laikam traucē aparātu darbībai.
Tagad noskatīju Mio Link. Perfekts minimālisms- 5 pulsa zonas ar gaismas un skaņas indikāciju. Nekādu ekrānu un citu pribampasu. Laikam tieši tas kas man vajadzīgs. Īsti gan nesapratu kā uzstādīt pulsa zonas, bet laikam jau caur datoru. Ja varētu tādu paņemt un izmēģināt uz kādu dienu, tas būtu baigi feini. Jo neviļus man rodas aizdomas ka varbūt es pats radu kādus traucējumus man esošo aparātu darbībā. Bija man paziņa, kurai uz rokas elektroniskie pulksteņi nestrādāja!

Avatar

By Pulsometrs.lv 18.10.2014 13:47:30

Local.Shop · 84 comments
onkulis wrote

Siksniņa tā nevarētu būt, jo gan mežā, gan uz šosejas visu rāda pareizi. Visas problēmas ir tikai pilsētā. Cik saprotu, tad apkārtējie vadi laikam traucē aparātu darbībai.
Tagad noskatīju Mio Link. Perfekts minimālisms- 5 pulsa zonas ar gaismas un skaņas indikāciju. Nekādu ekrānu un citu pribampasu. Laikam tieši tas kas man vajadzīgs. Īsti gan nesapratu kā uzstādīt pulsa zonas, bet laikam jau caur datoru. Ja varētu tādu paņemt un izmēģināt uz kādu dienu, tas būtu baigi feini. Jo neviļus man rodas aizdomas ka varbūt es pats radu kādus traucējumus man esošo aparātu darbībā. Bija man paziņa, kurai uz rokas elektroniskie pulksteņi nestrādāja!

Ir uz vietas gan Mio Link, gan Mio Alpha.
http://www.pulsometrs.lv/mio/link
http://www.pulsometrs.lv/mio/alpha-bluetooth-smart

Abus var paņemt izmēģināt. Kaut šodien. Raksti uz info@pulsometrs.lv vai zvani 288 05 777

Un kuras firmas kādam modelim pulsa josta perfekti rāda mežā, uz šosejas, bet problēmas ir telpās?
Ja Sigmas analogā josta vai Polar nekodētā (piem, t31) tad tā arī varētu būt.

Gatis

Last edited by Pulsometrs.lv (18.10.2014 13:48:22)


Pieskati savu sirdi!
Pulsometrs.lv