Labākais 29er ar alumīnija rāmi

Avatar

By Tamburins 01.10.2014 22:59:55

Member · 273 comments

smile Jaunam tamajaa ciparaa svars ir ap 13-14kg un daksha,kuru uzreiz vari izmest  peec gonkas, Suntour, piemeram smile


nogi, krilja... samoje glavnoje-LRF! :D

Avatar

By ginca23 01.10.2014 23:01:03

Member+ · 3,154 comments
Audiks wrote
ginca23 wrote
Audiks wrote

vai ta nav izdevīgāk salikt sev vajadzīgo ričuku pēc savām vajadzībām ar visu nekā pirkt gatavu ?

Sanāk dārgāk smile

nestrīdēsos par dārgāk, bet to ka var salikt ričuku pēc savām vajadzībām un sava komforta, tad naudas izteiksmē es domāju labāk salasīt nekā pirkt jaunu smile

dotajā brīdī es kopā šmorēju 29 carbon tādu, kads nav nevienam visā LV wink un cerams man tas izmaksās ne dārgāk par 1300 eurikiem visas būs jaunas detaļas 
bet....

Noteikti, kādam būs vēl labāks smile

Vislabākais veids salasīt labu un par labu naudu, ir iegādāties jaunu velo uz kā bāzes taisies būvēt savu sapņu velo. Tad jaunās detaļas, kas nav tavos plānos pārdod un piemetot klāt iegādājies kaut ko pa tavam prātam. Tā var uzmeistarot labu labo velo smile


Mob. 26488083
Email: G.Rozenbergs@gmail.com
Work place: Giant/Liv velo darbnīca (Brīvības 197)

Avatar

By Audiks 01.10.2014 23:10:03

Member · 81 comments
ginca23 wrote
Audiks wrote
ginca23 wrote

Sanāk dārgāk smile

nestrīdēsos par dārgāk, bet to ka var salikt ričuku pēc savām vajadzībām un sava komforta, tad naudas izteiksmē es domāju labāk salasīt nekā pirkt jaunu smile

dotajā brīdī es kopā šmorēju 29 carbon tādu, kads nav nevienam visā LV wink un cerams man tas izmaksās ne dārgāk par 1300 eurikiem visas būs jaunas detaļas 
bet....

Noteikti, kādam būs vēl labāks smile

Vislabākais veids salasīt labu un par labu naudu, ir iegādāties jaunu velo uz kā bāzes taisies būvēt savu sapņu velo. Tad jaunās detaļas, kas nav tavos plānos pārdod un piemetot klāt iegādājies kaut ko pa tavam prātam. Tā var uzmeistarot labu labo velo smile


katram jābūt labākam smile


griez pedāļus kamēr neiedeva

Avatar

By vasis8 01.10.2014 23:13:06

Member · 5,770 comments
Audiks wrote
ginca23 wrote
Audiks wrote

vai ta nav izdevīgāk salikt sev vajadzīgo ričuku pēc savām vajadzībām ar visu nekā pirkt gatavu ?

Sanāk dārgāk smile

nestrīdēsos par dārgāk, bet to ka var salikt ričuku pēc savām vajadzībām un sava komforta, tad naudas izteiksmē es domāju labāk salasīt nekā pirkt jaunu smile

dotajā brīdī es kopā šmorēju 29 carbon tādu, kads nav nevienam visā LV wink un cerams man tas izmaksās ne dārgāk par 1300 eurikiem visas būs jaunas detaļas 
bet....

Kādu svaru plāno ricukam pa 1300eur?


vasis8@inbox.lv
VISS PIEDĀVĀJUMS:  https://mtb.xc.lv/search.php?action=sho … er_id=2705
P.S. Protu apieties ar Omnivas aparātiem

Avatar

By Audiks 01.10.2014 23:18:19

Member · 81 comments
vasis8 wrote
Audiks wrote
ginca23 wrote

Sanāk dārgāk smile

nestrīdēsos par dārgāk, bet to ka var salikt ričuku pēc savām vajadzībām un sava komforta, tad naudas izteiksmē es domāju labāk salasīt nekā pirkt jaunu smile

dotajā brīdī es kopā šmorēju 29 carbon tādu, kads nav nevienam visā LV wink un cerams man tas izmaksās ne dārgāk par 1300 eurikiem visas būs jaunas detaļas 
bet....

Kādu svaru plāno ricukam pa 1300eur?

līdz 10 pēc maniem aprējķiniem pa detaļu svaru, bet ričuks nav domāts sacensībām, bet savai izklaidei smile


griez pedāļus kamēr neiedeva

Avatar

By DieseI13 01.10.2014 23:23:23

Member+ · 178 comments
Audiks wrote

vai ta nav izdevīgāk salikt sev vajadzīgo ričuku pēc savām vajadzībām ar visu nekā pirkt gatavu ?

Mana pieredze rada, ka ir izdevigak. Ar nosacijumu, ka dazhas detalas, mana gadijuma ramis, klani un daksha, ir lietoti. Un zinamu laiku tas ari aiznema. Bet, dienas beigas, tieshi tads richuks, kadu gribeju, sanaca 2 reiz letak, neka butu pircis tadu jaunu ar visam atlaidem. Pie tam, ovalu prieksha (kuru gribeju) neviens razhotajs nemaz nepiedava.


Bicycle races are coming your way
So forget all your duties oh yeah
Fat bottomed girls they'll be riding today
So look out for those beauties oh yeah

Avatar

By vasis8 01.10.2014 23:32:56

Member · 5,770 comments
Audiks wrote
vasis8 wrote
Audiks wrote

nestrīdēsos par dārgāk, bet to ka var salikt ričuku pēc savām vajadzībām un sava komforta, tad naudas izteiksmē es domāju labāk salasīt nekā pirkt jaunu smile

dotajā brīdī es kopā šmorēju 29 carbon tādu, kads nav nevienam visā LV wink un cerams man tas izmaksās ne dārgāk par 1300 eurikiem visas būs jaunas detaļas 
bet....

Kādu svaru plāno ricukam pa 1300eur?

līdz 10 pēc maniem aprējķiniem pa detaļu svaru, bet ričuks nav domāts sacensībām, bet savai izklaidei smile

nu ja tev viss jauns, 29er ar karbo rami..biski šaubos ka var savakt zem 10kg un zem 1300eur!!..bet nu lai veicas!


vasis8@inbox.lv
VISS PIEDĀVĀJUMS:  https://mtb.xc.lv/search.php?action=sho … er_id=2705
P.S. Protu apieties ar Omnivas aparātiem

Avatar

By Audiks 01.10.2014 23:35:13

Member · 81 comments
vasis8 wrote
Audiks wrote
vasis8 wrote

Kādu svaru plāno ricukam pa 1300eur?

līdz 10 pēc maniem aprējķiniem pa detaļu svaru, bet ričuks nav domāts sacensībām, bet savai izklaidei smile

nu ja tev viss jauns, 29er ar karbo rami..biski šaubos ka var savakt zem 10kg un zem 1300eur!!..bet nu lai veicas!


sanāks virs 10 nepārdzīvošu, jo būs dzīves pieredze no kā mācos smile paldies


griez pedāļus kamēr neiedeva

Avatar

By suugoi 01.10.2014 23:36:29

Member+ · 1,469 comments

Vienam ķīn kantorim vasarā aizrakstīju par karbona rāmi - "The best price for IP-256 SL frame is 560 USD/piece,  Shipping by EMS will cost 130 USD, and 4% commission to PayPal will be charged" + muita pa virsu, sanāk labs cipars.

Tas tā, pavirši diži nepētot kas un kā, noteikti ir citi modeļi un iegūšanas kanāli, bet nu nosita vēlmi likt pa daļām, jo ar visiem šipingiem, dakša + rati + rāmis jau tuvojās gatavam entry level carbonam no lielajiem ražotājiem.


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By vasis8 01.10.2014 23:37:59

Member · 5,770 comments
Audiks wrote
vasis8 wrote
Audiks wrote

līdz 10 pēc maniem aprējķiniem pa detaļu svaru, bet ričuks nav domāts sacensībām, bet savai izklaidei smile

nu ja tev viss jauns, 29er ar karbo rami..biski šaubos ka var savakt zem 10kg un zem 1300eur!!..bet nu lai veicas!


sanāks virs 10 nepārdzīvošu, jo būs dzīves pieredze no kā mācos smile paldies


nav runa par pārdzīvošanu, bet par to ka katram budžetam pretim stāv noteikts velo svars un 10kg neiet kopā ar 1300eur. runa iet par situāciju kad netiek pirkts ķīniesu noname karbons, bet gan zinamu ražotaju detaļas.


vasis8@inbox.lv
VISS PIEDĀVĀJUMS:  https://mtb.xc.lv/search.php?action=sho … er_id=2705
P.S. Protu apieties ar Omnivas aparātiem

Avatar

By Noro 02.10.2014 09:46:41

Member · 238 comments

Atvainojos, ka tikai tagad ierakstos (vakar nebija pie datora). Paldies visiem diskutētājiem! Tiem, kas bija uzrakstījuši ziņu uz e-pastu, atbildēju.
Nezinu, vai pareizajā vietā skatījos Canyon velosipēdus, bet rādīja, ka viņi uz Latviju nesūta.

Mjā, nevarētu teikt, ka bilde palika skaidrāka smile Visi varianti šķiet +/- līdzvērtīgi. Eduards iesaka tomēr ņemt karbonu. Nu šis variants iekļaujas budžetā: http://mysport.lv/lv/catalog/product/vi … tegory/63/
Bet, zinot savu braukšanu un neuzmanību, karbons tomēr biedē.

Vēl jau arī jātiek skaidrība par rāmi - L vai XL (20 vai 22). Augums 192 cm.

Avatar

By Laimigais 02.10.2014 10:07:31

Local.Shop · 3,167 comments

... karbons tomēr biedē ...   Sorry, tās taču pilnīgakās muļķības !!!

No kā Tevi biedē tas karbons ?

Ārā ir 21gs.
Jau 10 gadus no karbona taisa stutes, stūres, rāmjus, benķus, bremžu diskus - da visu pēc kārtas, pat F1 kopitu no karbona līmē.

Nu kas tad tajos X-reisos varētu karbona rāmim notikt ?
Pats savu karbona rami esmu izvizinajis pa visām iespējamajām LV gonkām + 2 Beskidiem - turklāt kritis, dauzījis pret akmeņiem un kokiem ....

Nu taču beidziet gvelzt muļķības par karbona izjukšanu !


Pievilcīgas cenas velosipēdiem
Zvani, raksti, prasi

26 ... 689 ... 689

Avatar

By vasis8 02.10.2014 10:14:46

Member · 5,770 comments
Noro wrote

Atvainojos, ka tikai tagad ierakstos (vakar nebija pie datora). Paldies visiem diskutētājiem! Tiem, kas bija uzrakstījuši ziņu uz e-pastu, atbildēju.
Nezinu, vai pareizajā vietā skatījos Canyon velosipēdus, bet rādīja, ka viņi uz Latviju nesūta.

Mjā, nevarētu teikt, ka bilde palika skaidrāka smile Visi varianti šķiet +/- līdzvērtīgi. Eduards iesaka tomēr ņemt karbonu. Nu šis variants iekļaujas budžetā: http://mysport.lv/lv/catalog/product/vi … tegory/63/
Bet, zinot savu braukšanu un neuzmanību, karbons tomēr biedē.

Vēl jau arī jātiek skaidrība par rāmi - L vai XL (20 vai 22). Augums 192 cm.

drosi vien ka XL tev vajag!


vasis8@inbox.lv
VISS PIEDĀVĀJUMS:  https://mtb.xc.lv/search.php?action=sho … er_id=2705
P.S. Protu apieties ar Omnivas aparātiem

Avatar

By Inars 02.10.2014 10:35:03

Member+ · 1,303 comments
vasis8 wrote
Noro wrote

Atvainojos, ka tikai tagad ierakstos (vakar nebija pie datora). Paldies visiem diskutētājiem! Tiem, kas bija uzrakstījuši ziņu uz e-pastu, atbildēju.
Nezinu, vai pareizajā vietā skatījos Canyon velosipēdus, bet rādīja, ka viņi uz Latviju nesūta.

Vēl jau arī jātiek skaidrība par rāmi - L vai XL (20 vai 22). Augums 192 cm.

drosi vien ka XL tev vajag!

Maisports taču Latvijā atrodas! Kāpēc vienmēr pārspīlē ar rāmja lielumu? Ja 22' ražotājam ir lielākais, ko tad 205cm garie 'valkā'? Varbūt pie 195cm beidzas riteņbraukšana wink

Par Canyon vesela tēma ir izveidota un viss sīki aprakstīts.

Avatar

By emils 03.10.2014 08:23:06

Member · 4,816 comments
Laimigais wrote

... karbons tomēr biedē ...   Sorry, tās taču pilnīgakās muļķības !!!
Nu kas tad tajos X-reisos varētu karbona rāmim notikt ?

Karbonu izmanto formulā, rallijā, kautkā nav redzēts, ka tā vienkārši pārlūzt uz pusēm tas pasākums. Drošības kokpitus šiem taisa no karbona, ar uzsvaru uz DROŠĪBAS...
Atgriežoties pie x-race, redzētu kādi riteņi nāk uz servisu + stāsti no sacensībām, labāk būtu skrējuši bez riteņiem big_smile Bez karbona šie tiešām var iztikt wink

Avatar

By Noro 09.10.2014 17:20:47

Member · 238 comments

Vēlreiz paldies visiem! Šodien izdarīju izvēli un veicu pasūtījumu: http://mysport.lv/lv/catalog/product/vi … tegory/63/

Tomēr ņemšu ar karbona rāmi (XL). Braukšu lēnām un prātīgi, bet xreisos izmantošu veco velosipēdu smile
Kad prece būs klāt (vajadzētu būt jau oktobrī), nosvēršu un ielikšu info.

Avatar

By runcis_zabakos 09.10.2014 19:06:44

Member · 417 comments

izskatās pēc laba dampja!