seb tukums

Avatar

By bobcom 30.09.2014 10:37:24

Member++ · 1,217 comments

Diesel13, ja jau esi tik spēcīgs krāšņu epitetu lietošanā, varbūt citreiz saki acīs tiem, kam tos velti. Forums tomēr nav publiskas atejas siena.


Caur atsperēm uz asterēm

Avatar

By DieseI13 30.09.2014 10:41:21

Member+ · 178 comments
bobcom wrote

Diesel13, ja jau esi tik spēcīgs krāšņu epitetu lietošanā, varbūt citreiz saki acīs tiem, kam tos velti. Forums tomēr nav publiskas atejas siena.

OK, atvainojos foruma dalibniekiem par rupjiem epitetiem.


Bicycle races are coming your way
So forget all your duties oh yeah
Fat bottomed girls they'll be riding today
So look out for those beauties oh yeah

Avatar

By ktn 30.09.2014 10:50:59

Member+ · 1,642 comments

Ir iziets tam cauri. smile Sāku ar to, ka priekšā vajadzēja brīvus 10 metrus un taku apdzinēji likās pārgalvīgi riskētāji un nonācu līdz tam, ka nobraucienā var braukt cieši aiz priekšā braucošā un takās palīst garām šaurās, tehniskās vietās. Pārliecība nāk ar pieredzi un iemaņām. Kamēr iemaņu nav, dabiski, ka vajadzīga lielāka distance un intervāls. Kad iemaņas ir, var paļauties uz priekšā braucošo un savām iemaņām, un sanāk braukt ļoti tuvu pie citiem braucējiem. Atliek tikai pakāpeniski krāt pieredzi un viss būs skaisti! smile Tas normāli, ka pirmajā vai pirmajās sezonās veiklāki braucēji izskatās pēc ienaidniekiem. smile)


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By klacis 30.09.2014 13:12:46

Member · 75 comments

Divi mūviji no manas gonkas.
Pirmais: https://www.youtube.com/watch?v=SFlixSch_uI - starts no 7. koridora avangarda
Otrais: https://www.youtube.com/watch?v=szChzR3dSzo - ieslēdzos maķenīt pēc 20 km līdz beigām zīmes. Šitajā sevi varētu ieraudzīt kolēģi, kas ap 300 vietu finišēja (pašam bija 289. rūme). Cik paskatījos, redzu vienus un tos pašus dibenus wink

ps.
kur visi štata fočētāji?? Siguldas rudeni aizbrauca bildēt?

Avatar

By CTM 30.09.2014 17:29:38

Member · 3 comments

Šoreiz no braukšanas pārslēdzos uz fotogrāfēšanu. Bildes ne tuvu nav tādas, kādas sanāk @aizkadrā. Apsolos vairs nefotogrāfēt, bet ja jau ir sabildēts, tad ir jāpadalās! big_smile
https://plus.google.com/photos/11343811 … 0922124769

Avatar

By Garinhais 30.09.2014 17:46:04

Member · 59 comments

Ar lielu nepacietību gaidu bildes no upītes (ūdens šķēršļa), varētu būt interesanti smile


www.4rati.lv
Nu tie 4 riteņi arī mīļi...

Avatar

By despecs 30.09.2014 18:39:37

Member · 1,745 comments
kmeija wrote

...Es esmu viens no tiem, kas izbauda Single-track nobaucienus, jumpus, upes un dubļus uz viesiem 120% jo tā ir mana mīļākā SEB seriāla daļa!.

šo citātu IJSA varēs līmēt plakātos un izmantot mārketingā.

... sasmējos, paldies, turpini vēl.


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By JanisRC 30.09.2014 18:51:11

Member · 544 comments
Garinhais wrote

Ar lielu nepacietību gaidu bildes no upītes (ūdens šķēršļa), varētu būt interesanti smile

Kur bija motivācija braukt ūdenī, ja blakus ir tiltiņš ?


Avatar

By martinsb 30.09.2014 19:05:02

Member+ · 964 comments
JanisRC wrote
Garinhais wrote

Ar lielu nepacietību gaidu bildes no upītes (ūdens šķēršļa), varētu būt interesanti smile

Kur bija motivācija braukt ūdenī, ja blakus ir tiltiņš ?

es tam tiltiņam pusdriftā pāri pārlidoju!:)

Avatar

By salomas 30.09.2014 19:28:14

Member · 27 comments

Uz tiltiņa bija mamma daba meitenes, tā ka nekas cits bez ūdens neatlika

Avatar

By jan4ukss 30.09.2014 19:39:27

Member · 227 comments
CTM wrote

Šoreiz no braukšanas pārslēdzos uz fotogrāfēšanu. Bildes ne tuvu nav tādas, kādas sanāk @aizkadrā. Apsolos vairs nefotogrāfēt, bet ja jau ir sabildēts, tad ir jāpadalās! big_smile
https://plus.google.com/photos/11343811 … 0922124769

Bildem nav ne vainas paldies big_smile vismaz esi fotografejis gandriz visus dalibniekus un katram ir bilde no tevis big_smile

Avatar

By Martello 30.09.2014 19:50:12

Member · 181 comments
JanisRC wrote
Garinhais wrote

Ar lielu nepacietību gaidu bildes no upītes (ūdens šķēršļa), varētu būt interesanti smile

Kur bija motivācija braukt ūdenī, ja blakus ir tiltiņš ?

Pa upīti bija stipri ātrāk un tiem dažiem skatītājiem arī prieks.


Premium Team!

Avatar

By Kalvis99 30.09.2014 20:25:43

Member · 1,832 comments

Vai kādam ir foto no bērnu 2010 apbalvošanas?


Spārīte->Panther->Rock Machine->Giant->Cannondale F-Si Carbon->Scalpel?

Avatar

By asais 30.09.2014 20:44:34

Member · 18 comments
CTM wrote

Šoreiz no braukšanas pārslēdzos uz fotogrāfēšanu. Bildes ne tuvu nav tādas, kādas sanāk @aizkadrā. Apsolos vairs nefotogrāfēt, bet ja jau ir sabildēts, tad ir jāpadalās! big_smile
https://plus.google.com/photos/11343811 … 0922124769

Paldies Kārli, par lieliskām bildēm! Žel, ka nepiedalijies trasē, - tev būtu paticies!!! wink

Avatar

By Garinhais 30.09.2014 20:44:40

Member · 59 comments

Daudz bildes ir skatāmas: http://www.draugiem.lv/andrisj/
Bet ko darīt, ja nav reģistrācijas draugos?


www.4rati.lv
Nu tie 4 riteņi arī mīļi...

Avatar

By JSVR 30.09.2014 21:05:47

Member+ · 123 comments

Just in case - ja nu nav sanācis - izbrauc arī kādu Vivus garo gonku - izbaudīsi ne tikai pa 120, bet pa 220%!! Dalībnieku maz, neviens netraucē, var aizmirst par bremzēm un baudīt uz vella paraušanu big_smile.   SEBs jau nu man liekas nav tā gonka, kur var visu Tevis minēto baudīt...

PS Ar šo negribēju teikt, ka SEBs ir slikts. Vienkārši Vivus (un cik saprotu arī mysport, kuru gan neesmu braucis) nav tik daudz grupas brauciens pa granteni, bet gan "more MTB".                     


kmeija wrote

Pilnībā piekrītu MartinsKr!!!!!! Arī man uzsita asini Diesel13 komentārs. Es esmu viens no tiem, kas izbauda Single-track nobaucienus, jumpus, upes un dubļus uz viesiem 120% jo tā ir mana mīļākā SEB seriāla daļa! Ja kāds priekšā ar 3000 eur vērtiem ratiem tur uz bremzēm un neļauj man šo trasi izbaudīt, protams ka es kaut pa mežu vai nomalēm paiešu garām, jo šādos nobraucienos esmu trennējies un tehnika ir paredzēta Enduro braukšanai, tāpēc nevis dzenoties pēc sekundēm vai koridoriem, bet prieka gūšanai bremzētāji tiek apdzīti pilnībā izbaudot FS komfortu! Protams, uz grantenes Tu man visticamāk paiesi garām, bet veči, neaizmirstam, ka šī ir MTB - MOUNTAIN bike sacīkste, kas sevī ietver gan XC gan FR/AM, tāpēc - sadzīvojam un gūstam prieku no gonkas, nevis meklēam kaškus.
p.s. neviens mani pēdejo 4 gadu laikā nav aizņēris  apdzenot vai kaut kur nesoties

Avatar

By JSVR 30.09.2014 21:27:44

Member+ · 123 comments

Nu, ja esi slims, tad tiešām labāk guli mājās.  Otrkārt, ir braucēji, kas uzskata, ka bremzes ir domātas mīz..jiem un tā arī brauc.  Un nevar viņus par to vainot. Pieļauju domu, ka viņi arī pie sevis lamājas, ka kāds sēne velkas pa priekšu un neļauj ieskrieties.  Jo viņi nesaskata tādu risku kā Tu. Varbūt viņiem ir lielāka pieredze. Varbūt labākas riepas.  Un, jā, varbūt viņi ir vienkārši maniaki, kas neapzinās ko dara. Bet finišā nav svarīgi, vai tu kādu apdzini uz plaknes, vai nobraucienā - svarīgi vai Tu esi priekšā vai aiz muguras. Kas attiecas par šahu, nu lieki apsmej šo spēli, laikam neesi nekad turnīrā spēlējis un pelēko vielu kustinājis...  Bet paturpinot Tavu domu - tad jau citiem SEBs ir šaha partija, kurā jādomā, bet citiem tā ir pokera partija, kur jāriskē, jāblefo un jāiet uz visu banku. smile

Tiešām Peace smile


DieseI13 wrote

Trase vienkarshi kolosala. Paldies orgiem!!
braucu ar vel nesadzijusham lauztam ribam ( ka nakomo gadu nestartet no XXX koridora) un biju no  tiem "biezhiem ar kartonu, kurie pabraukt nevar". Parvareju nerealo velmi izrubit uz vietas tos pidarasus, kurie singe track sastregumu vietas "apdzina" uzvelkot savu pakalejo riteni uz mano 300 eur vertu karbona priekshejo. Cilveki, velogonkas nav shahi, sheit domat vajag! Ja es atstaju nobraucienos vai tehniskas singletrack vietas vienu korpusu prieks sevis, tas nav tapec, ka pabraukt nevaru, tas tapec, ka redzetu kur braucu!!! Jo mani gaida majas! Kur jus bijat plashakas un lidzenakas vietas,  kad es gaju jums garam ka stavoshiem? Ja, jums nav laika treneties, jus atvinejat savu, ka debili, nesoties uz leju, vai pa krumiem, pec tam lasot zarus no spiekiem un saucot vai kadam nav kedes izspiedeja.
Neskatoties uz rugtumu, kursh palika, gonka bija super!

Avatar

By Bomzis 30.09.2014 21:38:53

Local.Auth · 1,215 comments
JSVR wrote

Just in case - ja nu nav sanācis - izbrauc arī kādu Vivus garo gonku - izbaudīsi ne tikai pa 120, bet pa 220%!! Dalībnieku maz, neviens netraucē, var aizmirst par bremzēm un baudīt uz vella paraušanu big_smile.   SEBs jau nu man liekas nav tā gonka, kur var visu Tevis minēto baudīt...

PS Ar šo negribēju teikt, ka SEBs ir slikts. Vienkārši Vivus (un cik saprotu arī mysport, kuru gan neesmu braucis) nav tik daudz grupas brauciens pa granteni, bet gan "more MTB".                     


kmeija wrote

Pilnībā piekrītu MartinsKr!!!!!! Arī man uzsita asini Diesel13 komentārs. Es esmu viens no tiem, kas izbauda Single-track nobaucienus, jumpus, upes un dubļus uz viesiem 120% jo tā ir mana mīļākā SEB seriāla daļa! Ja kāds priekšā ar 3000 eur vērtiem ratiem tur uz bremzēm un neļauj man šo trasi izbaudīt, protams ka es kaut pa mežu vai nomalēm paiešu garām, jo šādos nobraucienos esmu trennējies un tehnika ir paredzēta Enduro braukšanai, tāpēc nevis dzenoties pēc sekundēm vai koridoriem, bet prieka gūšanai bremzētāji tiek apdzīti pilnībā izbaudot FS komfortu! Protams, uz grantenes Tu man visticamāk paiesi garām, bet veči, neaizmirstam, ka šī ir MTB - MOUNTAIN bike sacīkste, kas sevī ietver gan XC gan FR/AM, tāpēc - sadzīvojam un gūstam prieku no gonkas, nevis meklēam kaškus.
p.s. neviens mani pēdejo 4 gadu laikā nav aizņēris  apdzenot vai kaut kur nesoties

Redzi JSVR kas ir par lietu ... lai izbaudītu visvisādas "džampošanas" kā nepieciešamais atribūts ir vajadzīgi arī skatītāji smile tas ir ... tie lēnie "gliemeži" kas maisās pa ratiem. Kā noteiktam elementam ir jābūt arī klātesošo komentāri sākot ar "wow!" un beidzot ar negatīvajiem ... "ko galvu esi saspiedis?", "Vai mājās neviens tevi negaida?" u.t.m.l. smile
A ko Vivusā ... kas tevi redzēs, kas tevi pakomentēs tajos nežēligajos single-track'os smile Tu vari "nodžampojies" atbraukt un forumā dižoties ar savu sniegumu ... bet kāds gandarījums ... ja neviens tevi nav redzējis wink Tikpat labi vari arī visus kalniņus ar kājām nočāpot ... un tad forumā ar tādu pašu azartu lielīties ka esi baigi tur "nodžampojis" smile
big_smile


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By Mutesprieks 30.09.2014 22:12:30

Member · 231 comments
Bomzis wrote

Redzi JSVR kas ir par lietu ... lai izbaudītu visvisādas "džampošanas" kā nepieciešamais atribūts ir vajadzīgi arī skatītāji smile tas ir ... tie lēnie "gliemeži" kas maisās pa ratiem. Kā noteiktam elementam ir jābūt arī klātesošo komentāri sākot ar "wow!" un beidzot ar negatīvajiem ... "ko galvu esi saspiedis?", "Vai mājās neviens tevi negaida?" u.t.m.l. smile
A ko Vivusā ... kas tevi redzēs, kas tevi pakomentēs tajos nežēligajos single-track'os smile Tu vari "nodžampojies" atbraukt un forumā dižoties ar savu sniegumu ... bet kāds gandarījums ... ja neviens tevi nav redzējis wink Tikpat labi vari arī visus kalniņus ar kājām nočāpot ... un tad forumā ar tādu pašu azartu lielīties ka esi baigi tur "nodžampojis" smile
big_smile

Tu nopietni draugs? Ja arī trasē esi viens, fizikas likumi ļauj palekties šā kā tā.. Ne visiem mērķis ir saņemt skatītāju ovācijas un tikt bildē safrīzotam lecienā vai velkot vagonu. Ir tādi skati redzēti, ka pamanot fotogrāfu čuvaki lec no pačkas ārā, lien priekšā, pavelk 20m bildei un tālāk tā arī izslēdzas. Taču reti tā. Pēc tevis teiktā sanāk tā, ka nepiedalies gonkā ja vien nav kas skatās? Varbūt laiks mainīt velobraukšanu pret citu sportaveidu? Tenisu? Tur visi pacietīgi sēž un plaudē vairākas stundas.

Varbūt neesmu sapratis un tevis komentētais bija sarkastiskā izteiksmē veidots. Ja tā, tad sorry, my fault. Ja nē, tad es tiešām tevi neizprotu.

Last edited by Mutesprieks (30.09.2014 22:15:25)

Avatar

By Bomzis 30.09.2014 22:26:51

Local.Auth · 1,215 comments
Mutesprieks wrote
Bomzis wrote

... smile
big_smile

Tu nopietni draugs? ....

wink ... bet ir tādi cilvēki smile


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By sirmels 01.10.2014 00:20:47

Member · 22 comments

eee...palasīju...nagi noniezēja ar ko uzrakstīt.
1) Nobraukt sacensības, lekt forumā un ierakstīt, ka putra ir slikta.. smile - žēl man, Tevi, cilvēk, ja tie tiešām ir tavi spilgtākie iespaidi par šo sacīksti...tiešām spēcīgi. smile))
2) Nobraukt sacensības, iet forumā(neleca, jo diena jau pagājusi) un rakstīt, ka manam 300 eur vērtajam ratam kāds par tuvu bij...wtf???! - piedrāzt man un daudz citiem cik tavs rats maksā!! Man mājās pundurtrusis...pa 50 eur pirku...sēdēja blakus un nereāli ierēca par tevi. big_smile ...a kam tas te interesē??- nevienu. wink

Eu, nu nopietni...tāda ir mūsu sabiedrība?  Vai tiešām tik grūti sagremot, ka piedaloties šādā masu sporta pasākumā kāds maisīs Tev, kādam maisīsi Tu, šī trase man patīk, tā iepriekšējā ne pārāk, saule forši, lietus nē... nu kamooon...saņemieties..

Paldies organizatoriem, ka organizējat, paldies dalībniekiem, ka piedalamies. Pa lielam ir tač ok, vai ne? smile

Last edited by sirmels (01.10.2014 00:28:00)

Avatar

By despecs 01.10.2014 09:38:55

Member · 1,745 comments

Grūti ir MTB, ja pieredze un tehnika ir kā 1 koridoram, bet spēciņš kā 8 koridoram.


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By lauris81 01.10.2014 09:41:07

Member · 80 comments

Cik sanāk palasīt, tad tikai noliek organizatorus, ka tas ir sūdīgi, tas ir garām... vai arī mērās ar krāniņiem: man ir ritenis ar ratiem par n-tajiem simtiem, ritenis par tūkstošiem.
Tad pie sevis nodomāju, cik patīkami ir pabraukt garām visiem tiem ākstiem ar dargajiem riteņiem, jo redziet liela loma spēlē kāju spēkam un individuālajām prasmēm un protams arī tehnikai.
Sākumā braucu ar normālu metālnieku- 17 kg 26". Šī ir otrā sezona- nopirku 29" ALU un mazliet uzlaboju... braucu ap 200 tautā...
mans uzskats ir sākt no apakšas- saprast, kā jābrauc... izbaudīt progresu... un galvenais iesmiet par tiem visiem ākstiem ar cannondeiliem, super karboniekiem, kuri brauc sarakstā uz otru galu...
Droši viens kāds te tūlīt izmetīs gudru frāzi... "Ko tu te raksti stulbības..." utt.
Tās ir manas domas... taču tā ir realitāte....
Organizatoriem paldies... ne vienmēr viss ir ideāli un vienmēr var būt labāk...

Avatar

By Eduards 01.10.2014 09:50:53

Member# · 2,686 comments

Reizēm līdz 2-3. koridoram tiek puiši kedās. Nekas nav neiespējams.

Avatar

By Sram 01.10.2014 09:52:53

Member · 1,188 comments

Lauri ja tu vari atļauties Mersedesu, tad kādēļ braukt ar Ladu ?
Cik kurš var atļauties to arī pērk, sanāk, ka visiem pa otru galu būtu jābrauc ar tēraudniekiem un tourney maksimums altus pārslēdzējiem ?

Avatar

By Duff 01.10.2014 09:56:51

Member · 449 comments

Ja ir kāposts - kāpēc nebraukt ar tiešām labu tehniku?
Sākt no apakšas, saprast kā jābrauc, izbaudīt progresu arī 2000 vietā var vēl vairāk, ja tev ir laba tehnika.

Tā kā opis sēž uz mūrīša un stāsta savam mazdēlam - agrāk naudas nebija, grāvī atradu vecu lūzni un braucu, tad nopelnīju pirmo 100 un nopirku ar ātrumiem riteni, tad krāmēju pa vakariem vagonu un nopirku savu pirmo kalnu riteni ar amīti, kāds bija tikai bagātajiem utt..

Avatar

By lauris81 01.10.2014 09:57:06

Member · 80 comments
Sram wrote

Lauri ja tu vari atļauties Mersedesu, tad kādēļ braukt ar Ladu ?
Cik kurš var atļauties to arī pērk, sanāk, ka visiem pa otru galu būtu jābrauc ar tēraudniekiem un tourney maksimums altus pārslēdzējiem ?

nu tak lai pērk kādu grib... tikai lai nečīkst, ka viņa dārgajam ritenim pa tuvu piebrauca vai apšļakstīja ar dubļiem, ja pa priekšu bremzējas un nevar izbraukt cauri...