seb tukums

Avatar

By averza 29.09.2014 18:06:11

Member++ · 5,039 comments
saas wrote

Bet nu cerams, ka IJSA iedalīs kādam no šiem arī diskābeli kkad smile

Kāpēc lai neiedotu?

Skatāmies uz 4. vietu:
http://mans.velo.lv/lv/sacensibas/35/re … istance=34

Avatar

By jurisf 29.09.2014 18:35:52

Member · 946 comments

Viens arī Tukumā izpelnījies
928     2925     Aleksandrs     Gusakovs     1977     Kreiss     -     02:41:12     0     DSQ

Avatar

By vasis8 29.09.2014 19:06:21

Member · 5,770 comments
jurisf wrote

Viens arī Tukumā izpelnījies
928     2925     Aleksandrs     Gusakovs     1977     Kreiss     -     02:41:12     0     DSQ

Šis jau ir no serijas ka par sūdīgu skrūvi  soda skrūvētaju, nevis razotaju/pārdevēju...


vasis8@inbox.lv
VISS PIEDĀVĀJUMS:  https://mtb.xc.lv/search.php?action=sho … er_id=2705
P.S. Protu apieties ar Omnivas aparātiem

Avatar

By armandslunts 29.09.2014 19:18:14

Member · 27 comments
Avatar

By JSVR 29.09.2014 19:43:49

Member+ · 123 comments

Vai kāds zin par ko ir iedots šis DSQ?

averza wrote
saas wrote

Bet nu cerams, ka IJSA iedalīs kādam no šiem arī diskābeli kkad smile

Kāpēc lai neiedotu?

Skatāmies uz 4. vietu:
http://mans.velo.lv/lv/sacensibas/35/re … istance=34

Avatar

By gedrox 29.09.2014 19:51:12

Member · 80 comments

Esot cēlis velo uz pirmo koridoru.

JSVR wrote

Vai kāds zin par ko ir iedots šis DSQ?

averza wrote
saas wrote

Bet nu cerams, ka IJSA iedalīs kādam no šiem arī diskābeli kkad smile

Kāpēc lai neiedotu?

Skatāmies uz 4. vietu:
http://mans.velo.lv/lv/sacensibas/35/re … istance=34

Avatar

By RichDee 29.09.2014 19:51:33

Member · 209 comments

Par startēšanu no neatbilstoša koridora.

Avatar

By Kalvis99 29.09.2014 20:28:35

Member · 1,832 comments
ktn wrote

Startēju Mamma daba distancē, t.i., vienkārši piedalījos atpūtas braucienā pa trasi un šoreiz tvēru iespaidus no cita skatu punkta.
* Starta koridors ir ļoti mierīgs, gaisā nevalda satraukums. Nav vispār nekas, par ko satraukties. Viss ir labi, jo priekšā stāv iespēja izbaudīt dabu.
* Miers turpinās arī vairākas minūtes pēc starta, gaidot, kamēr priekšā stāvošais pūlis izbirst cauri startam kā zirņi caur piltuvi. Stāvam, runājam, pētam apkārtējos. Visi izskatās jauki cilvēki, no kuriem nav jābaidās.
* Iesildīšanās, gatavošanās startam, pareizāk sakot, brauciena sākumam, ir absolūti mierīga. Nav iespējams aizmirst koridora talonu,  nokavēt ieeju koridorā vai atdzist, vai pārķert iesildoties. Viss ir mierīgi.
* Kā zināms, garantēta stabilitāte vieš sirdsmieru. Mamma daba garantē koridoru un draudzīgu dalības maksu par to pašu servisu, kas pārējiem dalībniekiem. Ar summu, no kuras jāšķiras dalībai citās distancēs, šeit pietiek gandrīz visai sezonai.
* Nav kreņķa par pulsometru, jo tāds nemaz nav vajadzīgs. Tiks baudīta daba, kustība, dinamika, nezināmais! Te nav vietas kompjūteriem. Tā jau vispār kompjūteri ir labi un tie ļauj daudz ko uzzināt, bet šī nav tā reize. Ķermeni ieskaus putekļi, smiltis un gaisa plūsma.
* Visa distance paiet absolūtā mierā. Jā, sanāk iestrēgt, jā, ir vietas, kur kustība varētu būt ātrāka. Bet jūtams, ka apkārt braucošie pārstāv izglītotu sabiedrības daļu, kura vienkārši atpūšas pēc darba nedēļas. Gadās epizodes, kad kādam izsprūk "bļāviens, nu!", bet tas ir tikai normāli.
* Reizēs, kad gribas ātrāk, absolūti bez problēmām tiek padots ceļš. Vispār, internetā lasītais par ļaunprātīgajiem garām nelaidējiem praksē realizējas tikai kaut kādā pļavā dažus km pirms finiša, kad rodas vēlme pārkārtoties no nelīdzenās lauka zāles atpakaļ uz celiņu. Saskaras un rūc riepas.
* Nevienu nesatrauc bērnišķīgais "te taču var uzbraukt". Vietās, kur visi iet, gandrīz visi arī iet. Iet ir labi. Sevišķi tad, kad iet visi.
* Figurē komentētāji, kas rāmā tonī aicina kaut ko minēt, kā arī mēģina ar vārdiem uzburt to, ka ~50 cilvēku pūlis sašķeļas tajos, kas brauc, un tajos, kas iet. Tas piešķir pozitīvu cilvēcības sajūtu, patīkami, ka ir kāds, kas "gana" pārējos.
* Paša plāni nav nekam piesaistīti, tāpēc var braukt pēc noskaņojuma - ātrāk, lēnāk, agresīvāk, mierīgāk. Ja apnīk, var arī nebraukt vispār. Bet neapnīk.
* Finišā riteni noskaloja 1 min. laikā pilnībā bez rindas, tas ar visu lielo pūli. Paēst nesanāca, bet nekādas pretenzijas neradās ne pret rindu vai ēdamo. Patiesībā vispār nav skaidra izcelsme tam, kāpēc būtu jāmeklē, vai kaut kas nav labi.

Kopumā - jauki pavadīts laiks un diena, lādiņš turpmākajām dienām. smile

Piekrītu komentāram. Arī SEB Tukums bija manas pirmās sacensības šogad un izvēlējos Mamma daba, jo nebija pēc traumām pārliecības par to cik varu nobraukt un rezultātam punktos arī nebija nozīmes. Startēju ar visiem, tomēr braucu Tautas distanci, jo laiks un pašsajūta bija labāka nekā sākotnēji likās. Protams, ka ir patiešām jūtams visur miers, jo nav cepiena un stress par visu, kas notiek, mēģinājumi apdzīt pēdējiem spēkiem, straujie, neprognozējamie manevri un citas Tautas klases vidus likstas.


Spārīte->Panther->Rock Machine->Giant->Cannondale F-Si Carbon->Scalpel?

Avatar

By kašķis 29.09.2014 20:50:08

Member · 1,210 comments

Tiesneši nepiesienās, ja ar mammadaba nummur brauc tautu? Drusku par īsu tā mammadaba, savādāk pilnīgi piekrītu ktn. P

Last edited by kašķis (29.09.2014 20:50:28)

Avatar

By averza 29.09.2014 21:03:22

Member++ · 5,039 comments

Tiesneši varētu piesieties, ja ar tautas numuru brauc mammudabu smile
Bet otrādi nē, no trases nevienu ar varu nost neņem.

Avatar

By mexs70 29.09.2014 21:05:53

Member · 13 comments

Paldies ,par ļoti labo trasi ,es gan nebūtu tik daudz dzinis kalnos ,tik daudz es nebiju kāpis tāpat bez riteņa(dzīvojo otrajā stāvā ) ,bet laikam ,tas piederās pie lietas šāda tipa sacīkstēs . Braucu otro reizi ,pirmoreiz ,Kuldīgā ,ap 15-25 km domāju nekad dzīvē vairs to nedarīšu ,vakarā domāju bija ok ,pirmdien gribējas atkal.šo pirmdien gan nejūtos tik labi ,bet esmu ļoti priecīgs ka esmu to paveicis ,nakošgad nopirkšu labāku tehniku  ,veselībai nav žēl investēt ,man pāri 40 ,pēdejos 20 gadus esmu dzēris alu un pīpējis ,bet šo arī varu paveikt ,par to man prieks liels .stundu aiz līderiem ,bet ziemā strādāšu ,lai varētu uzlabot sniegumu ,brīžiem trasē paliek ,bail ka netīšām nenokauju kaut ko no saviem orgāniem ,tāpēc nometu ātrumu ,bet pacietība ceru ka attaisnos. Viss bija baigi labi  ,nakošgad esmu SEBA klients , pārvarēšu sevi !

Avatar

By PTZ 29.09.2014 21:28:48

Member · 454 comments
armandslunts wrote

Starts no V.

http://youtu.be/CGwdpfG3BQE

13:05 diezgan iespaidīgs salto


Pain is inevitable. Suffering is optional.

Avatar

By suugoi 29.09.2014 21:38:58

Member+ · 1,469 comments
jurisf wrote

Viens arī Tukumā izpelnījies
928     2925     Aleksandrs     Gusakovs     1977     Kreiss     -     02:41:12     0     DSQ

Tiesnesi sajauca ar 2529? big_smile


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By DieseI13 29.09.2014 22:47:45

Member+ · 178 comments

Trase vienkarshi kolosala. Paldies orgiem!!
braucu ar vel nesadzijusham lauztam ribam ( ka nakomo gadu nestartet no XXX koridora) un biju no  tiem "biezhiem ar kartonu, kurie pabraukt nevar". Parvareju nerealo velmi izrubit uz vietas tos pidarasus, kurie singe track sastregumu vietas "apdzina" uzvelkot savu pakalejo riteni uz mano 300 eur vertu karbona priekshejo. Cilveki, velogonkas nav shahi, sheit domat vajag! Ja es atstaju nobraucienos vai tehniskas singletrack vietas vienu korpusu prieks sevis, tas nav tapec, ka pabraukt nevaru, tas tapec, ka redzetu kur braucu!!! Jo mani gaida majas! Kur jus bijat plashakas un lidzenakas vietas,  kad es gaju jums garam ka stavoshiem? Ja, jums nav laika treneties, jus atvinejat savu, ka debili, nesoties uz leju, vai pa krumiem, pec tam lasot zarus no spiekiem un saucot vai kadam nav kedes izspiedeja.
Neskatoties uz rugtumu, kursh palika, gonka bija super!


Bicycle races are coming your way
So forget all your duties oh yeah
Fat bottomed girls they'll be riding today
So look out for those beauties oh yeah

Avatar

By kasels 29.09.2014 23:10:44

Member · 70 comments

vajag ielikt ratus pa 3000 eur un gāzt Filter,es gāzu lejā, jo biju izbraucis trasi  vairākas reizes, un izbaudu tos nobraucienus, tik žēl ka gonkā laiks bija sūdīgāks kā treniņos,jo bija jābrauc uz bremzēm tādās vietās kur tādas vispār nevajadzēja,pret kalniem tas pats.

Avatar

By jan4ukss 29.09.2014 23:36:36

Member · 227 comments

varbut kadam bildes ir?

Avatar

By cuu508 29.09.2014 23:40:31

Member+ · 461 comments

DieseI13, rēķinies, ka šajās sacensībās brauc ļoti dažāda publika un ar rupjībām forumā to neizmācīsi.  Kā arī, "ja nevari izturēt karstumu, ej laukā no virtuves"

velo.lv bildes

Avatar

By jaka 29.09.2014 23:41:07

Member · 26 comments
jan4ukss wrote

varbut kadam bildes ir?

4 albumi iekš velo.lv


http://www.velo.lv/index.php?option=com … 82&lang=lv

Avatar

By DieseI13 29.09.2014 23:45:56

Member+ · 178 comments
cuu508 wrote

DieseI13, rēķinies, ka šajās sacensībās brauc ļoti dažāda publika un ar rupjībām forumā to neizmācīsi.  Kā arī, "ja nevari izturēt karstumu, ej laukā no virtuves"

velo.lv bildes

Ja, Tev taisniba, un man irrrrrrrracionalas emocijas smile  nu bet ko lai dara, ja virtuve patik? smile Patik man shis serials, loti patik, neskatoties uz dazhiem minusiem.


Bicycle races are coming your way
So forget all your duties oh yeah
Fat bottomed girls they'll be riding today
So look out for those beauties oh yeah

Avatar

By aandzus 30.09.2014 00:37:53

Member · 45 comments

Šeit arī mans video ar startu no III koridora.
Paldies visiem sacensību dalībniekiem, līdzjūtējiem un organizatoriem par kopīgi veidotajām emocijām 2014. gada sezonā smile
Tiekamies nākamgad!

[youtube]beJmsyswhP8[/youtube]

Avatar

By MartinsKr 30.09.2014 08:21:43

Member · 9 comments
DieseI13 wrote

Trase vienkarshi kolosala. Paldies orgiem!!
braucu ar vel nesadzijusham lauztam ribam ( ka nakomo gadu nestartet no XXX koridora) un biju no  tiem "biezhiem ar kartonu, kurie pabraukt nevar". Parvareju nerealo velmi izrubit uz vietas tos pidarasus, kurie singe track sastregumu vietas "apdzina" uzvelkot savu pakalejo riteni uz mano 300 eur vertu karbona priekshejo. Cilveki, velogonkas nav shahi, sheit domat vajag! Ja es atstaju nobraucienos vai tehniskas singletrack vietas vienu korpusu prieks sevis, tas nav tapec, ka pabraukt nevaru, tas tapec, ka redzetu kur braucu!!! Jo mani gaida majas! Kur jus bijat plashakas un lidzenakas vietas,  kad es gaju jums garam ka stavoshiem? Ja, jums nav laika treneties, jus atvinejat savu, ka debili, nesoties uz leju, vai pa krumiem, pec tam lasot zarus no spiekiem un saucot vai kadam nav kedes izspiedeja.
Neskatoties uz rugtumu, kursh palika, gonka bija super!

Mjāāā,

Dīzelīts biš asini man uzsita!
Pirmkārt, ja tu brauc ar salauztām ribām, tad nekunksti, jo neviens cits par tavām ribām neko nezin un attiecas pret tevi kā pret jebkuru citu braucēju.
Otrkārt, katrs brauc savu spēju un prasmju robežās. Ja kāds tev panesās garām pa singletrakiem vai nobraucieniem, tas nenozīmē, ka viņš ir psihs, bet to, ka tu velcies kā gliemezis ar nospiestām bremzēm.
Treškārt, varbūt tev uz šoseju jāpāriet, ja jau tev labāk pa taisnēm cirst sanāk.
Ceturtkārt, nopērc lētākus ratus, lai var braukt kreņķi neķerot!!!
Piektkārt, SEBā braucu jau trīs gadus, man nav bijušas nevienas šī foruma čīkstētāju kaites vai problēm ar citiem pedālisteim, varbūt, ka problēma ir tikai tajos, kas čīkst?

Tukums super, trase super, organizācija super, rezultāts super, putra super, pedālu minēji super, gaidu nākamo SEB gadu!!!

Avatar

By averza 30.09.2014 08:24:31

Member++ · 5,039 comments
MartinsKr wrote

Ja kāds tev panesās garām pa singletrakiem vai nobraucieniem, tas nenozīmē, ka viņš ir psihs, bet to, ka tu velcies kā gliemezis ar nospiestām bremzēm

DieseI13 wrote

Ja es atstaju nobraucienos vai tehniskas singletrack vietas vienu korpusu prieks sevis, tas nav tapec, ka pabraukt nevaru, tas tapec, ka redzetu kur braucu!!! Jo mani gaida majas!

Avatar

By Lauric 30.09.2014 10:07:03

Member · 705 comments
MartinsKr wrote

Otrkārt, katrs brauc savu spēju un prasmju robežās. Ja kāds tev panesās garām pa singletrakiem vai nobraucieniem, tas nenozīmē, ka viņš ir psihs, bet to, ka tu velcies kā gliemezis ar nospiestām bremzēm.

+1

Last edited by Lauric (30.09.2014 10:07:18)

Avatar

By Gerids 30.09.2014 10:14:45

Member · 831 comments
Lauric wrote
MartinsKr wrote

Otrkārt, katrs brauc savu spēju un prasmju robežās. Ja kāds tev panesās garām pa singletrakiem vai nobraucieniem, tas nenozīmē, ka viņš ir psihs, bet to, ka tu velcies kā gliemezis ar nospiestām bremzēm.

+1

+1 - jo tāda ātruma starpība, ka to varētu nosaukt par "panesās garām" savādāk nevar rasties.

Avatar

By kašķis 30.09.2014 10:24:33

Member · 1,210 comments

Ja apdzenot ir kontakts starp riteņiem (apdzina" uzvelkot savu pakalejo riteni uz mano 300 eur vertu karbona priekshejo), tad tā ātruma starpība tāda pašvaka, vai arī apdzinējs noraustās un par ātru pielien priekšā. Ja jau jūties tāds ērglis, tad lido visiem garām nepieskaroties.

Last edited by kašķis (30.09.2014 10:25:04)

Avatar

By DieseI13 30.09.2014 10:31:27

Member+ · 178 comments
MartinsKr wrote

Ja kāds tev panesās garām pa singletrakiem...

Dargie kolegi, mana izpratne "singletrack" ir tada vieta, kur garam pabraukt vienkarshi nav vietas smile Un meginot apdzit tadas vietas sanak grustishanos. Es dusmojos tikai un vienigi par to. Pietam, patiesham atri brauceji prot apdzit loti smuki, laicigi bridinot, ka ies pa kreisi vai pa labi un izvelas tadas vietas kur to var izdarit droshi.

Peace!


Bicycle races are coming your way
So forget all your duties oh yeah
Fat bottomed girls they'll be riding today
So look out for those beauties oh yeah

Avatar

By kmeija 30.09.2014 10:35:03

Member · 115 comments

Pilnībā piekrītu MartinsKr!!!!!! Arī man uzsita asini Diesel13 komentārs. Es esmu viens no tiem, kas izbauda Single-track nobaucienus, jumpus, upes un dubļus uz viesiem 120% jo tā ir mana mīļākā SEB seriāla daļa! Ja kāds priekšā ar 3000 eur vērtiem ratiem tur uz bremzēm un neļauj man šo trasi izbaudīt, protams ka es kaut pa mežu vai nomalēm paiešu garām, jo šādos nobraucienos esmu trennējies un tehnika ir paredzēta Enduro braukšanai, tāpēc nevis dzenoties pēc sekundēm vai koridoriem, bet prieka gūšanai bremzētāji tiek apdzīti pilnībā izbaudot FS komfortu! Protams, uz grantenes Tu man visticamāk paiesi garām, bet veči, neaizmirstam, ka šī ir MTB - MOUNTAIN bike sacīkste, kas sevī ietver gan XC gan FR/AM, tāpēc - sadzīvojam un gūstam prieku no gonkas, nevis meklēam kaškus.
p.s. neviens mani pēdejo 4 gadu laikā nav aizņēris  apdzenot vai kaut kur nesoties