24.Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciens - šoseja

Avatar

By Popkorna 08.09.2014 12:35:36

Member · 77 comments

Starp citu, varbūt forumā ir biedrs no vertigs.lv (?) komandas, ar kuru vilkam lidz Sēnītei, kad viņam prasiju, vai ir labi aizvējā gāzt? big_smile Es tā arī nesapratu kur pašķīdām, jo Murjāņos itkā aizbrauca priekšā pasponsorēt, bet pēc tam ķēru kaut kādu citu grupu, jo viņu apdzinu/pazaudēju, īšti nesapratu.


Nepatīk smiltis.

Avatar

By novērotājs 08.09.2014 13:08:03

Member+ · 1,908 comments
Lipars wrote

Bet čaļiem no tandēma - cepuri nost. Man tādas jaudas nav.

Cepuri piekritīšu noņemt tad, kad minētie čaļi savu superjaudu parādīs, startējot individuāli.
Ja sacensības, tad līdzīgās kategorijās - vieninieki pret vieniniekiem, tandēmi pret tandēmiem.

Avatar

By NoProblemo 08.09.2014 13:12:06

Member · 262 comments
novērotājs wrote
Lipars wrote

Bet čaļiem no tandēma - cepuri nost. Man tādas jaudas nav.

Cepuri piekritīšu noņemt tad, kad minētie čaļi savu superjaudu parādīs, startējot individuāli.
Ja sacensības, tad līdzīgās kategorijās - vieninieki pret vieniniekiem, tandēmi pret tandēmiem.

+1


Avatar

By Jancho 08.09.2014 13:26:55

Member · 7 comments
novērotājs wrote
Lipars wrote

Bet čaļiem no tandēma - cepuri nost. Man tādas jaudas nav.

Cepuri piekritīšu noņemt tad, kad minētie čaļi savu superjaudu parādīs, startējot individuāli.
Ja sacensības, tad līdzīgās kategorijās - vieninieki pret vieniniekiem, tandēmi pret tandēmiem.

Ja pretenzijas pret tandēmu,brauc sporta klasē,tautas brauciens,manuprāt nozīmē to,ka kā gribi tā brauc,brauc ar trīsriteni,ok,brauc ar tandēmu,ok,brauc ar vienriteni,arī ok,ja spēcīgi čaļi uzvar ar tandēmu,ideāli,kas tev liedz atrast kompanjonu un konkurēt ar džekiem?

Avatar

By DZ 08.09.2014 13:28:50

Member · 3,501 comments
novērotājs wrote
Lipars wrote

Bet čaļiem no tandēma - cepuri nost. Man tādas jaudas nav.

Cepuri piekritīšu noņemt tad, kad minētie čaļi savu superjaudu parādīs, startējot individuāli.
Ja sacensības, tad līdzīgās kategorijās - vieninieki pret vieniniekiem, tandēmi pret tandēmiem.

Ja nevar tikt līdzi tam lēnajam tandēmam, moš likt velo malā un pievērsties tautu dejām wink
Divi labi braucēji uz laba tandēma nobrauktu zem 45min.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By NilsS 08.09.2014 13:42:32

Member · 775 comments
DZ wrote
novērotājs wrote
Lipars wrote

Bet čaļiem no tandēma - cepuri nost. Man tādas jaudas nav.

Cepuri piekritīšu noņemt tad, kad minētie čaļi savu superjaudu parādīs, startējot individuāli.
Ja sacensības, tad līdzīgās kategorijās - vieninieki pret vieniniekiem, tandēmi pret tandēmiem.

Ja nevar tikt līdzi tam lēnajam tandēmam, moš likt velo malā un pievērsties tautu dejām wink
Divi labi braucēji uz laba tandēma nobrauktu zem 45min.

To visu vajag pierādīt darbos, ne forumā

Avatar

By loose_change_rider 08.09.2014 13:48:47

Member+ · 123 comments
NilsS wrote
DZ wrote
novērotājs wrote

Cepuri piekritīšu noņemt tad, kad minētie čaļi savu superjaudu parādīs, startējot individuāli.
Ja sacensības, tad līdzīgās kategorijās - vieninieki pret vieniniekiem, tandēmi pret tandēmiem.

Ja nevar tikt līdzi tam lēnajam tandēmam, moš likt velo malā un pievērsties tautu dejām wink
Divi labi braucēji uz laba tandēma nobrauktu zem 45min.

To visu vajag pierādīt darbos, ne forumā

nu bet rezultāti jau arī to parāda, vai tad ne tā?

Avatar

By DZ 08.09.2014 13:49:13

Member · 3,501 comments

Tu esi vēl jauns, Tev viss vēl priekšā smile


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By jaga 08.09.2014 14:13:10

Member · 219 comments

to  - DZ
varbūt pamēģini tautas dejas (ne tautu dejas), un sapartīsi kas un kā, pirms runā smile
ne velti saka - sliktam dejotājam arī olas traucē...
p.s. - ja kas tad deju sezona kā reiz sākas septembrī...


HE Team
If You are so fast, why are You pedaling behind me?

Avatar

By DZ 08.09.2014 14:22:41

Member · 3,501 comments

Jā, zinu, blakus telpā viss notiek. Bet ne par to ir runa. Smieklīgi, kā visi te ņemas par koridoriem, tandēmiem, un par ko tik vēl ne, bet paši pat startējot ar 2min handikapu pret visiem pārējiem tāpat paliktu kautkur aizmugurē wink
Tāds lūzeru sindroms - paši pabraukt nevar, bet tiklīdz kāds ir ātrāks, tad viss slikti big_smile

Last edited by DZ (08.09.2014 14:30:29)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Maksims 08.09.2014 14:57:16

Member · 29 comments
averza wrote
ktn wrote

VIPSporta veloapļos arī ņem laiku no starta līnijas šķērsošanas.

VIPSport veloapļi jau nav sacensības smile

Tur laiku ņem starta līnijas šķērsošanas Tev pašam trenniņam (tam ir tikai informatīvs raksturs), lai zinātu cik ātri/lēni brauci apli. Bet rezultātus piešķir pēc finiša vietām pēdējā aplī.

Avatar

By jaga 08.09.2014 14:57:50

Member · 219 comments

ne par tēmu, bet tomēr...
par tām olām, teiciens attiecināms uz visiem smile
protams ielīst pārāk tuvu stiprajiem ir bīstami, kā arī spēcīgajiem nav nozīmes no kura koridora startēt, bet dzenot garām lēnākos var sanākt sliktums. Negribu neko teikt, pats nebiju klāt bet ja paskatās to video (ar kritienu) tur viss sākās ar to ko pa kreiso pusi tandēms "aizlidoja" garām, un viņam aste bija un grupa sapiedās, kāds sabremzējās, kā rezultātā notika kritiens. Tās ir tikai manas domas.
Kā saka īsti neviens arī nav vainīgs, bet rezultāts ir tāds kā ir....


HE Team
If You are so fast, why are You pedaling behind me?

Avatar

By averza 08.09.2014 15:13:31

Member++ · 5,039 comments

Lūk, video: http://failiem.lv/g/ocrbpbr#aa/2014-09-07-0751.mp4
Vai 1:33 redzamais cilvēks visu distanci šādi novālēja? smile

Avatar

By cello 08.09.2014 15:28:59

Local.Auth · 4,686 comments
jaga wrote

ne par tēmu, bet tomēr...
par tām olām, teiciens attiecināms uz visiem smile
protams ielīst pārāk tuvu stiprajiem ir bīstami, kā arī spēcīgajiem nav nozīmes no kura koridora startēt, bet dzenot garām lēnākos var sanākt sliktums. Negribu neko teikt, pats nebiju klāt bet ja paskatās to video (ar kritienu) tur viss sākās ar to ko pa kreiso pusi tandēms "aizlidoja" garām, un viņam aste bija un grupa sapiedās, kāds sabremzējās, kā rezultātā notika kritiens. Tās ir tikai manas domas.
Kā saka īsti neviens arī nav vainīgs, bet rezultāts ir tāds kā ir....

Klasisks masu kritiens...priekša leca pakaļ Tandēmam pārējie aizvēra ciet kreiso pusi un viļņa efekts nostrādāja viss ļoti  elementāri.
Čallis izklipsēja  kāju un gūlās nevis mēģināja  noturēties.
Džekam ar kameru biki palabi vajadzēja pavirzīties un domāju būtu izsprucis sveikā.
Dāma pilnīgi neko nepareizi neizdarīja.
Grupas brauciens!!!

Avatar

By Ints 08.09.2014 15:30:40

Member+ · 868 comments
NJvelo wrote

Vai ir kadam bildes no sporta starta, chali ar 200 tiem nr pirmie pie starta līnijas wink))

Salīdzinājumā ar Tautu, Sportā bija tikai viens starta koridors, un tam kur Tu atradies starta brīdī,uz rezultātu finišā nebija pilnīgi nekādas nozīmes !

Avatar

By cello 08.09.2014 15:31:33

Local.Auth · 4,686 comments
averza wrote

Lūk, video: http://failiem.lv/g/ocrbpbr#aa/2014-09-07-0751.mp4
Vai 1:33 redzamais cilvēks visu distanci šādi novālēja? smile

Viņš nebija vienīgais...

Avatar

By ktn 08.09.2014 15:51:28

Member+ · 1,642 comments
Maksims wrote

Tur laiku ņem starta līnijas šķērsošanas Tev pašam trenniņam (tam ir tikai informatīvs raksturs), lai zinātu cik ātri/lēni brauci apli. Bet rezultātus piešķir pēc finiša vietām pēdējā aplī.

Saprotu. Un tomēr, tā sauktais "čipa laiks" ir noderīgs tādos masveidīgos pasākumos, kuros dalībnieki starta līniju šķērso vairākas minūtes pēc starta (šeit pat izsakās par 15 min.). Oficiālo rezultātu tas nemaina, bet savstarpēji salīdzināt ir interesanti pašiem dalībniekiem savā starpā.


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By adix 08.09.2014 15:53:09

Member+ · 1,214 comments
MZGD wrote
cello wrote
jaga wrote

ne par tēmu, bet tomēr...
par tām olām, teiciens attiecināms uz visiem smile
protams ielīst pārāk tuvu stiprajiem ir bīstami, kā arī spēcīgajiem nav nozīmes no kura koridora startēt, bet dzenot garām lēnākos var sanākt sliktums. Negribu neko teikt, pats nebiju klāt bet ja paskatās to video (ar kritienu) tur viss sākās ar to ko pa kreiso pusi tandēms "aizlidoja" garām, un viņam aste bija un grupa sapiedās, kāds sabremzējās, kā rezultātā notika kritiens. Tās ir tikai manas domas.
Kā saka īsti neviens arī nav vainīgs, bet rezultāts ir tāds kā ir....

Klasisks masu kritiens...priekša leca pakaļ Tandēmam pārējie aizvēra ciet kreiso pusi un viļņa efekts nostrādāja viss ļoti  elementāri.
Čallis izklipsēja  kāju un gūlās nevis mēģināja  noturēties.
Džekam ar kameru biki palabi vajadzēja pavirzīties un domāju būtu izsprucis sveikā.
Dāma pilnīgi neko nepareizi neizdarīja.
Grupas brauciens!!!

Pirms nokritu jau tad kreisajā pusē man viens stūmās virsū, un tad no labās puses pa stūri uzsita un jau krītot ar inerci kāja kaut kā izlidoja(mtb pedāļi)
Tā kā kājas izklipsēšana nebij apzināta! Darīju ko varēju, kā ir tā ir

Cik labi skan, es nebiju vainīgs, man meitene ar savu pēcpusi iesita pa rokām no labās puses big_smile
Pašam kauns nav šito rakstot? Pavēro vairākkārtīgi to video pirms iesaki meitenei nekad vairs nebraukt ar šosejas velo, viņa vismaz noturējās uz velo Tev sitot pa rokām !

Last edited by adix (08.09.2014 15:53:25)

Avatar

By antosha.tt 08.09.2014 16:28:51

Member · 8 comments

Baisie skrejeji. starteju no 5 koridora, laidu garam lielos sportistus, ietureju normalu distanci no bariem. un pec tam  lidoju tiem garam. no sava labaka laika gan atpaliku par 3 minutem, braucienu izbaudiju pilniba, butu gan bijis labak ja nebutu notusejis divas dienas. nakamam gadam garantets 2 vai 1 koridors. liekas ka esmu izmucis no visaam bildem ;/


Campagnolo miilis.
Pinarello Prince "team telekom" + 52t raval.
Entuziastisks ritenjlauzis.

Avatar

By cello 08.09.2014 16:36:32

Local.Auth · 4,686 comments
MZGD wrote
cello wrote
jaga wrote

ne par tēmu, bet tomēr...
par tām olām, teiciens attiecināms uz visiem smile
protams ielīst pārāk tuvu stiprajiem ir bīstami, kā arī spēcīgajiem nav nozīmes no kura koridora startēt, bet dzenot garām lēnākos var sanākt sliktums. Negribu neko teikt, pats nebiju klāt bet ja paskatās to video (ar kritienu) tur viss sākās ar to ko pa kreiso pusi tandēms "aizlidoja" garām, un viņam aste bija un grupa sapiedās, kāds sabremzējās, kā rezultātā notika kritiens. Tās ir tikai manas domas.
Kā saka īsti neviens arī nav vainīgs, bet rezultāts ir tāds kā ir....

Klasisks masu kritiens...priekša leca pakaļ Tandēmam pārējie aizvēra ciet kreiso pusi un viļņa efekts nostrādāja viss ļoti  elementāri.
Čallis izklipsēja  kāju un gūlās nevis mēģināja  noturēties.
Džekam ar kameru biki palabi vajadzēja pavirzīties un domāju būtu izsprucis sveikā.
Dāma pilnīgi neko nepareizi neizdarīja.
Grupas brauciens!!!

Pirms nokritu jau tad kreisajā pusē man viens stūmās virsū, un tad no labās puses pa stūri uzsita un jau krītot ar inerci kāja kaut kā izlidoja(mtb pedāļi)
Tā kā kājas izklipsēšana nebij apzināta! Darīju ko varēju, kā ir tā ir

Tu biji tas kurš gūlās?Protams no kreisāstev spieda jo  visa grupa uz kreiso malu virzījās,pat pro peletonā notiek šādi kritieni tas nav nekas neraksturīgs,pieredze vienīgais paglābj,jo paredzi situāciju soli uz  priekšu...
Bija sāpīgi,viens + āda ātri  atjaunojas(sadzīst)

Avatar

By POPO 08.09.2014 16:58:54

Member · 55 comments

par tēmu DZ!!!
Lūdzu pierādi savu varēšanu ar  konkrētiem rezultātiem,
neko citu kā nolikt visus braucējus nemāki.
Pareizi atceros,ka atteicies no Vienības sporta,jo 2km bija ideāla grantene.
Tātad, pierādi Forumam savus rezultātus,es savukārt nosūtīšu foto ar noņemtu cepuri tavā priekšā...

Avatar

By karbons 08.09.2014 17:07:28

Member · 7 comments

http://youtu.be/HK9NlfZf9Rc?t=3m20s

2 puiši tērpušies Veloservisa formās izlīda no krūmiem jo bija aizgājuši pa maziņajam un nepaspēja uz startu?

Avatar

By DZ 08.09.2014 17:19:46

Member · 3,501 comments
POPO wrote

Tātad, pierādi Forumam savus rezultātus,es savukārt nosūtīšu foto ar noņemtu cepuri tavā priekšā...

Ceturtais koridors sebā!


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By POPO 08.09.2014 17:25:38

Member · 55 comments

runa iet par šoseju
SEB neinteresē.
Tātad no saviem rez. kaunies vai to vispār nav?

Avatar

By Sram 08.09.2014 17:29:04

Member · 1,188 comments

PoPo, labāk nofočē sevi ēdot cepuri, nevis tikai novelkot smile)
Būs interesantāk skatities bildes smile)

Avatar

By POPO 08.09.2014 17:32:39

Member · 55 comments

Sram!
Man prieks,ka Tev ar humoru viss OK!
bet,ja TU ar DZ tandēmā nomīsi Vienību zem 45 min,točna apēdīšu...

Avatar

By Sram 08.09.2014 17:33:39

Member · 1,188 comments

Es DZ neaizstāvu, nekāds ātrais minējs arī neesmu, bet nu es zinu, ka viņam ripo labi smile)