24.Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciens - šoseja

Avatar

By Tamburins 07.09.2014 22:40:47

Member · 273 comments

To Velo.lv- buus reaali diskaabelji par startu no nepareizaa koridora? Meiteeni bij pie katriem vaartiem, un nekas, ka bantes jau nonjemtas- pipari ar 35.. nr mieriigi rauj iekshaa no malas ap 2.koridoru. Cik dzirdeeju, 1. pat taadi vairumaa. Po...j, ka juuties stiprs, kamdeelj citiem ir jaapieraada kkas no beigaam?  Bij veel jautrak- viens pipars ieliida 3.koridora vispaar bez numuriem+ ilgi izlikaaas ,ka Tiesneshu Meiteens ar tukshu gaisu runaa. Beerndaarzaa dzeki Juus veel dziivojat, jeb veel kkaadaa PadSavieniibaa?


nogi, krilja... samoje glavnoje-LRF! :D

Avatar

By jan4ukss 07.09.2014 22:45:32

Member · 227 comments
Sram wrote

Konkrēta "policiste" ir ļoti azartiska ;D un katru gonku notiek šāda veida lamāšanās ..Man tas personīgi netraucē, jo nebraucu šai blakus, bet pāris pazīstamajiem gan krīt uz nerviem big_smile

Man ari tiesham krit vina uz nerviem ir gadijies pabraukt ar vinu kopa tas ir psc briziem lamajas trakak neka pardzerushies dzeraji tirgus laukuma big_smile

Avatar

By Popkorna 07.09.2014 22:47:02

Member · 77 comments

Tas moments kad pūt un els pie 40 km/h ar savu dubļu ruksi un garām cietu seju iet divi šosejnieki.

P.S tautā redzēju absolūti atbaidošu kritienu čalim braucot pāri pirmajam tiltam no siguldas, iemeslus nezinu, jo gāja viņš viens pa kreiso malu. Ļoti ceru, ka viss ok, jo smagi tur nebija īstais vārds.


Nepatīk smiltis.

Avatar

By briedels 07.09.2014 22:51:33

Member · 34 comments

Nu paldies tiem ,kas parūpējas ,lai dažiem cilvēkiem gonka beidzās.
Nesaprotu kāpēc dažiem vajadzēja izrādīties pārākiem ,lai bēgu beigās izraisītu zavalu, lai citus atstātu ātrajos un riteņus norakstītu ,  tur vienkārši daži nedomāja ko dara tāpēc tāda situācija radās.
Cerams  tam kam izšķīda ķivere pa visam , viss ir kartībā.

Vienkārši dažiem čaņikiem ja iemācās braukt pareizi ,nevis tik mīt un nedomāt ar galvu ko dara.
smile

Avatar

By balelina 07.09.2014 22:54:16

Member · 91 comments
KineticMTB wrote

Es tomēr nenoturēšos un ierakstīšu šito.
Stāsts par sievieti no Policistu velobiedrības (ar brillēm, domāju būs, kas saprot, par ko iet runa) . Viņai tiešām kaut kādas problēmas ar galvu ir? Pats mtb braucu, bet pirms turaidnieka tiku viņas grupā. No sākuma uzbrauca man augumā, ka lienu grupā, un pēctam, laužoties caur citiem braucējiem, vēl kādiem 5 uzbļāva BĻ*Ģ u.t.t. Šī ir jau kāda 6 gonka, kur redzu , ka viņa iet pa gaisu? Tas nav nopietni!

Tā ir Līga Actiņa, priecājies, ka tikai uzbrauca augumā. Viņa bez problēmām braucot var arī iespert!!!

Avatar

By team hozols99 07.09.2014 23:00:53

Member · 126 comments
Tamburins wrote

To Velo.lv- buus reaali diskaabelji par startu no nepareizaa koridora? Meiteeni bij pie katriem vaartiem, un nekas, ka bantes jau nonjemtas- pipari ar 35.. nr mieriigi rauj iekshaa no malas ap 2.koridoru. Cik dzirdeeju, 1. pat taadi vairumaa. Po...j, ka juuties stiprs, kamdeelj citiem ir jaapieraada kkas no beigaam?  Bij veel jautrak- viens pipars ieliida 3.koridora vispaar bez numuriem+ ilgi izlikaaas ,ka Tiesneshu Meiteens ar tukshu gaisu runaa. Beerndaarzaa dzeki Juus veel dziivojat, jeb veel kkaadaa PadSavieniibaa?

Nu bet ja godīgi nu neatkarīgi cik stiprs tu esi netiksi labā vietā ja startēsi no beigām SEBA to vēl var izdarīt bet te nu nekādas iespējas. Pats gan es nebraucu bet teikšu atklāti, es būtu šmaucis iekšā.

Avatar

By Slowmo 07.09.2014 23:04:37

Member+ · 1,166 comments

Tika redzēti arī daudzi braucēji, kas pirmajai grupai pievienojās jau pēc starta no šķērsieliņām. Mans minējums - švaks koridors, tāpēc tāda izdarība.

Avatar

By Eduards 07.09.2014 23:06:37

Member# · 2,686 comments

Viens gatavs šmaukt iekšā, kamēr cits gatavs braukt divus gadus, lai tiktu pie laba rezultāta otrajā gadā.

Avatar

By saas 07.09.2014 23:07:52

Member · 67 comments

Gonka laba, putra ēdama, wc papīrs bija big_smile (braucu 100km). Grants posms sākumā bija ciets un pieblietēts, bet pirms pārejas uz asfalta bija irdens un tur bija pāris pigori- cits sāk bremzēt un mainīt trajektoriju, cits kabina ārā kājas, cits meta strauji malā ratus mainīt - tos pēdējos grants 50m ieskrējies pa kalnu uz leju kaut kā veiksmīgi izlavierēju lai nesadurtos ar kādu, bet nu laimes spēle. Pēc tā grants posma pats redzēju kādus 10 purnus, kas mainīja ratus un pēc tam pavadošie auto uz kādiem 50+ aizvilka garām komandas biedrus, kuri smuki atpūtās aizvējā. Pats kopā ar vēl 3, kuri tiko atkrita no grupas gribējām iesēsties astē vojageram, bet piebrauca blakus adam auto opelis (tiesneši?) un parādija ka redz nedrīkst tomēr tā... nu labi, sanāca čīgāt no sēnītes līdz finišam 2-3 purnu grupiņā big_smile pie sliktajām lietām- no visiem mentu močiem kas brauca gar malu garām, 2 bija tādi kas mēģināja ļoti klusu apbraukt un gandrīz aizķēra braucošos (skaņas sirēna nerukā vai vienk nesaprot ka cits tur ar putām uz lupām gonkas karstumā nedzird tos močus tik labi).


Es te biju...

Avatar

By Slowmo 07.09.2014 23:10:52

Member+ · 1,166 comments

Šis tak tautas brauciens. Vai tiešām tik liela nozīme iegūtajai vietai, ka tā jālien ne savā koridorā vai jānošmauc starts?

Avatar

By Tamburins 07.09.2014 23:15:45

Member · 273 comments

Godiigi- nezinu cik maksaa, bet chipu lasosha iekaarta uz starta liinijas atrisinaatu daudzas probleemas; Ja to nevar sakaartot, nevajag likt nolikumaa punktus, kurus pat nemeegjina izkontroleet. Un protams, mes piesakoties gonkai, akcepteejam nolikuma ieveeroshanu, ta ka Tiesneshu lapinjas  ar dsq nr buutu vismaz kaada iniciatiiva. Pa lielam, muuseejie pipari arii cinaas paris gadu garumaa uz labaakiem koridoriem. Ieveerojot laba sporta principus


nogi, krilja... samoje glavnoje-LRF! :D

Avatar

By NoProblemo 07.09.2014 23:32:19

Member · 262 comments
Tamburins wrote

Godiigi- nezinu cik maksaa, bet chipu lasosha iekaarta uz starta liinijas atrisinaatu daudzas probleemas; Ja to nevar sakaartot, nevajag likt nolikumaa punktus, kurus pat nemeegjina izkontroleet. Un protams, mes piesakoties gonkai, akcepteejam nolikuma ieveeroshanu, ta ka Tiesneshu lapinjas  ar dsq nr buutu vismaz kaada iniciatiiva. Pa lielam, muuseejie pipari arii cinaas paris gadu garumaa uz labaakiem koridoriem. Ieveerojot laba sporta principus

+1


Avatar

By trakaliene 07.09.2014 23:52:01

Member · 52 comments

Vot es pats šodien nevarēju braukt dēļ veselības, bet redzēju daudz pikantas lietas par kurām vienīgais kas ienāca prātā bija sulīgs b.....e...
Bet tā laba gonka, un jā tautas klase ir tautas klase, ja cerat tur redzēt braucējus ar prātu tad man ir sliktas ziņas....

labi tas tā, bet drīz būs bildes. teikšu godīgi braucu labāk nekā fočēju:D big_smile big_smile big_smile big_smile

Last edited by trakaliene (07.09.2014 23:52:25)

Avatar

By trakaliene 08.09.2014 00:06:10

Member · 52 comments

Lūk arī bildes ja nestrādā tad rakstiet salabošu....:D big_smile big_smile big_smile big_smile

http://failiem.lv/u/ocrbpbr

Avatar

By NJvelo 08.09.2014 02:03:16

Member · 10 comments

Vai ir kadam bildes no sporta starta, chali ar 200 tiem nr pirmie pie starta līnijas wink))

Avatar

By ImantsR 08.09.2014 07:49:43

Member · 163 comments
team hozols99 wrote
Tamburins wrote

To Velo.lv- buus reaali diskaabelji par startu no nepareizaa koridora? Meiteeni bij pie katriem vaartiem, un nekas, ka bantes jau nonjemtas- pipari ar 35.. nr mieriigi rauj iekshaa no malas ap 2.koridoru. Cik dzirdeeju, 1. pat taadi vairumaa. Po...j, ka juuties stiprs, kamdeelj citiem ir jaapieraada kkas no beigaam?  Bij veel jautrak- viens pipars ieliida 3.koridora vispaar bez numuriem+ ilgi izlikaaas ,ka Tiesneshu Meiteens ar tukshu gaisu runaa. Beerndaarzaa dzeki Juus veel dziivojat, jeb veel kkaadaa PadSavieniibaa?

Nu bet ja godīgi nu neatkarīgi cik stiprs tu esi netiksi labā vietā ja startēsi no beigām SEBA to vēl var izdarīt bet te nu nekādas iespējas. Pats gan es nebraucu bet teikšu atklāti, es būtu šmaucis iekšā.

fufelis!
es braucu sešus gadus un pirmajā gada čalis no mana  koridora iebrauca sķiet 50-niekā, man pirmais koridors prasija 5 gadus, ta ka uz medaļām neceru tad vairs arī neskrienu smile Braukt ar riteni ir FORŠI!

Avatar

By Paija 08.09.2014 07:56:49

Member++ · 540 comments
balelina wrote

Tā ir Līga Actiņa, priecājies, ka tikai uzbrauca augumā. Viņa bez problēmām braucot var arī iespert!!!

Tiešām? No skata tāda nevainīga dūdiņa izskatās... tongue Paldies par brīdinājumiem.


XC.LV member since 2005

Avatar

By prx25 08.09.2014 08:35:58

Member · 200 comments
dzekins wrote
NilsS wrote

Kā pašam un ričukam pēc šitā ?

Salīdzinoši veiksmīgi. Pakaļējais spriegotājs laikam būs jāmaina, bet līdz galam nobraucu. Kreisais bremžu rokturis arī izgājis no vietas, bet šķiet, ka to varēs pielikt atpakaļ. Pašam pāris nobrāzumi un vilšanās par to, ka nākamgad laikam sanāks 3. koridors


Es arī teiktu, ka salīdzinoši veiksmīgi. Man pagājušogad beidzās bēdīgāk, kā rezultātā šogad nācās startēt no 10.koridora. Bet nu neko līdz 3. uzrāpos atpakaļ.

Avatar

By prx25 08.09.2014 08:45:54

Member · 200 comments
Eduards wrote

Viens gatavs šmaukt iekšā, kamēr cits gatavs braukt divus gadus, lai tiktu pie laba rezultāta otrajā gadā.


Tieši mans gadījums. Pēc kritiena pagājušogad nācās pārvākties no 1. uz 10.koridori. Centos diezgan godīgi startēt no tās vietas kas atvēlēta.. biku jau paspraucos, bet nu tas bija diezgan neforši kā bariņš samērā lielā ātrumā pa trotuāru vilka visiem garām uz pirmajām rindām - pašiem bīstami un citiem. Bet tā stāvot radās pārdomas, ka tautas braucienu arī vajadzētu dalīt divās grupās - tajos kam svarīgs ir ātrums un tajos kam patīk process. Nu nav forši šusē vilkt garām bērniem un sencīšiem ar bērnu sēdeklīšiem. Daudzus tādus redzēju, kas sprieda, ka atrodas ne tur kur vajag un labprāt būtu beigās. Ja pie reģistrācijas uzdotu jautāju vai svarīgs ir rezultāts vai process, tad pēc tā arī varētu sadalīt nr. sportistus pa priekšu un velomīļus pēc tam. Rezultātā mazāk būtu kritienu un nevajadzīgu asumu.

Avatar

By baltais_tevs 08.09.2014 09:13:05

Member · 133 comments

Tautai savi varoņi jāzin! Viens, kas pārcēla velo pāri sētai un ielīda pirmajā koridorā bija 3999 Herberts Pudans. Šķita, ka man vienīgajam tas traucē - kad sāku aizrādīt, pārējie apkārt stāvošie uzreiz sarāvās un novērsās. Nākamo, kas ielīda ar 31xx numuru, gan izsēdināju ārā - tur arī atbalsts bija tikai no viena skatītāja.
Ja paši braucēji būs aktīvāki un audzinās līdējus, tad viņi būs mazāk.

Avatar

By averza 08.09.2014 09:19:59

Member++ · 5,039 comments

baltais_tevs, uzmanīgi izlasi iepriekšējo prx25 komentāru. Tad apskaties, kurā vietā #3999 finišēja. Un tad padomā, vai viņam vajadzēja agresīvi apdzīt bērnus un tantes, pa ceļam dažus nogāzt utt. Protams, tā kā rezultāts ir TIK labs, tad vajadzētu DSQ. Taču es labāk balsoju par vairāk līdējiem un mazāk kritieniem, nekā otrādi.

Avatar

By Popkorna 08.09.2014 09:31:52

Member · 77 comments

Braucu pirmo gadu, startēju no 5xxx numuriem tautā, finālā iebraucu 9xx, manuprāt tas bija pats kaifs šādai gonkai - feini bariņā mīties, parunāt, turēt savu tempu, paiet garām vājākiem, palaist garām stiprākos, jauns maksimālais ātrums arī uzstādīts (domāju, ka daudziem smile).

Protams, stulbi ar tiem zavaliem, trīs saskaitīju pirmajos piecos kilometros + noteikti bija vairāk pirms/pēc manīm, bet no tā laikam neizbēgt. Prieks, ka nevienu atsevišķi rupju elementu nemanīju.


Nepatīk smiltis.

Avatar

By Maksims 08.09.2014 09:35:55

Member · 29 comments
baltais_tevs wrote

Tautai savi varoņi jāzin! Viens, kas pārcēla velo pāri sētai un ielīda pirmajā koridorā bija 3999 Herberts Pudans. Šķita, ka man vienīgajam tas traucē - kad sāku aizrādīt, pārējie apkārt stāvošie uzreiz sarāvās un novērsās. Nākamo, kas ielīda ar 31xx numuru, gan izsēdināju ārā - tur arī atbalsts bija tikai no viena skatītāja.
Ja paši braucēji būs aktīvāki un audzinās līdējus, tad viņi būs mazāk.

Šito visu redzēju, savām acīm manuprāt visiem vnk ir vienalga, kā kurš izcīna savu vietu pirmajā koridorī, cits brauc ~ 2 gadus lai tiktu, cits ar savu nekaunību jau pirmajā gadā. Par to apdzīšanu no beigām es gan īsti nepiekrītu, ja kājās ir spēks un galva nav tukša tad vari nobraukt normāli man paziņa šogad startēja ~ ar 5400 no sava koridora finišs ap 220 vietu.  Šajās sacensībās ir daudz vietas kur apdzīt galu galā slēgta vesela A2 šoseja. Startējot no beigām jābūt prātam sākumā un spēkam atlikušo trases daļu.
Uz velo.lv par šito Herbertu jau aizrakstīju e-pastu, bet nu kā jau mēs zinām Igo šīs sīkās dalībnieku ķibeles lkm vsp neuztrauc.
Bet par tā 31## čaļa "izsēdināšanu" gan cepure nost -  jo tas bija tiešākā šī vārda nozīmē, puika pārcēla riteni pari nožogojumam, kamēr gāja apkārt lai pa vārtiņiem ieietu pats, "baltais_tevs" pārcela riteni atpakaļ aiz nožogojuma.  Var redzēt ka dažiem vnk nav vienalga un tas lkm ir labi, bet kopumā visiem ir vienalga.

Last edited by Maksims (08.09.2014 09:37:11)

Avatar

By baltais_tevs 08.09.2014 09:36:01

Member · 133 comments

Es balsoju par noteikumu ievērošanu. Pats līdz 1.koridoram savulaik cīnījos 3 vai 4 gadus, pa ceļam nevienu nenogāžot, tādēļ pret šādiem līdējiem nekad nebūšu iecietīgs.

Avatar

By prx25 08.09.2014 09:48:29

Member · 200 comments
Maksims wrote

Šito visu redzēju, savām acīm manuprāt visiem vnk ir vienalga, kā kurš izcīna savu vietu pirmajā koridorī, cits brauc ~ 2 gadus lai tiktu, cits ar savu nekaunību jau pirmajā gadā. Par to apdzīšanu no beigām es gan īsti nepiekrītu, ja kājās ir spēks un galva nav tukša tad vari nobraukt normāli man paziņa šogad startēja ~ ar 5400 no sava koridora finišs ap 220 vietu.  Šajās sacensībās ir daudz vietas kur apdzīt galu galā slēgta vesela A2 šoseja. Startējot no beigām jābūt prātam sākumā un spēkam atlikušo trases daļu.

5400 vai 4913? Biku ir starpība. Nē nu oky, ja spēks ir kājās tas ir iespējams. Runa jau nav tikai par to vai tev ir prāts un spēks, bet par to, ko darīts tev priekšā braucošais bērns vai meitene ar groziņu.... ja tu lido 40 + km/h un tev priekšā pēkšni viens tāds izlien es nedomāju, katu paliksi pie sava viedokļa par prātu un spēku wink

Avatar

By vitamiins_xc 08.09.2014 09:49:16

Member+ · 2,832 comments

un jēga no tā rezultāta tautas masovkā? "pievienotā vērtība" rezultātam tak ir tuvu nullei. gandarījums jābūt arī no pēdējās vietas, ja patīk braukt smile


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By mrlobber 08.09.2014 10:11:04

Member · 826 comments

Atsildoties no sporta, braucu tautu kopā ar sievu, kura finišēja 500tajās vietās, reāli, tikko kā tika uz šosejas aiz Aerodium, šajā līmenī jau visa kreisā josla bija brīva, ja esi spēcīgs minējs, vari taisīt individuālo braucienu kaut uz 60 km/h, neviens tev netraucēs, savukārt aiz Sēnītes tauta jau ir paretojusies, vari sprintot garām Murjāņu kalniņos pēc patikas, ja vien ir ciska. Tā ka to līdēju personiskās iekšējās attaisnošanās, kāpēc viņi tā dara, man joprojām paliek noslēpums.

Last edited by mrlobber (08.09.2014 10:13:13)