Volkswagen-Trek kauss 6.posms Bauska 30.08

Avatar

By JanisRC 28.08.2014 13:16:46

Member · 544 comments
Kaspi4 wrote

Ja tas grants posms uz Bausku ir mitrs, tad viņš neripo.

Tās grantenes pirmie 2 km drusku sabremzē, bet pēc tam tāpat bez piepūles gāju 28 km/h.
Grupā grantenes pirmā daļa - drusku virs 30 km/h, pēc tam - 38 km/h


Avatar

By lauris81 28.08.2014 13:29:28

Member · 80 comments
Kaspi4 wrote

Tad šodien, ja nesākas dabas untums trases apskate plkst 18:00 no Bauskas estrādes.(aiz pils lejaa)


Ja laiks OK tad šodien 1800 tautas distance brauksiet?

Sapratu -maratona distanci- varētu izbraukt- es piesakos- braucu gan sebā tautu, bet gribētu mēģināt

Last edited by lauris81 (28.08.2014 13:32:53)

Avatar

By Kaspi4 28.08.2014 14:24:33

Member++ · 2,282 comments

lauris81 jaa brauksim.


JanisRC Par vid km redzēsim pēc sacīkstes.


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By lauris81 28.08.2014 15:06:02

Member · 80 comments
Kaspi4 wrote

lauris81 jaa brauksim.


JanisRC Par vid km redzēsim pēc sacīkstes.


Ok skaidrs... ceru ka tiksu liidz. big_smile

Avatar

By Kaspi4 28.08.2014 15:51:32

Member++ · 2,282 comments

Lauris81 braukshu lēni, ja kāds grib, lai skrien.


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By Kaspi4 28.08.2014 21:39:23

Member++ · 2,282 comments

Iepazīšanās brauciens noslēdzēs, neierakstījās tikai aktivitāte uz telefona. Padalieties tie kas piedalījās. Un smērējam ķēdes wink Nedaudz salijis šur un tur. grāvītī ar dziļāks ūdens, bet izbraucu pats bez problēmām cauri.


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By Kaspi4 29.08.2014 11:11:09

Member++ · 2,282 comments

Braucam laicīgi, jo pilsētā remonti.

Par parkošanos, pilsētā pie Rimi ir laba vieta.Tiesa patālu, bet pastaiga labos laika apstākļos + apskatīsim Bausku.

Rimi "Bauska"
Pionieru iela 2

https://www.google.com/maps/place/Rimi+ … 9a6cceaab0

Vēl kādi auto 30 var nolikties atpūtas laukumā pretī V un V auto servisam. Tikai atceramies, ka pa Dambja ielu iet trase. Un braucot prom netraucējam dalībniekiem.


V+v Sia
Dambja iela 1
Bauska, LV-3901

Vēl uz Brīvības bulvāra kreisajā pusē(labajā ies trase.)

Kā arī pārējā pilsētā pēc CSN noteikumiem
https://www.google.com/maps/place/V%2Bv … 456f556648


Veel shodien pazondēšu kā ir mainījies stāvokli uz ceļa pie upes(tilta remonts), varbūt, ka tur arī varēs izbraukt zem tilta un parkoties pie paša pilskalna.


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By JanisRC 29.08.2014 11:37:27

Member · 544 comments

Kā sastāv parkošanās uz Brīvības bulvāri - pie pieminekļa, sanāk gandrīz pie pašas iebrauktuves Bauskas estrādē ?

Tur mašīnas nebrauc, ko kalna galā ir ķieģelis - tupiks.
Sacensību braucējiem tas netraucētu, jo trase iet blakus pa taku gar upi.

Last edited by JanisRC (29.08.2014 13:09:24)


Avatar

By Ewis 29.08.2014 13:01:36

Member · 5 comments

Sveiki!

Ļoti žēl, ka vakar netiku uz maratona trases iepazīšanās izbraucienu - biju Rīgā. Nu neko, braukšu rītā un tad jau - kā būs tā būs! Vienīgi mani baida ātrums, ar kādu brauks meitenes. Es piedalīties domāju tīri intereses pēc - kā tas ir būt sacensībās, grupas braucienā utt. Un galvenais - notiek Bauskā, nekur nav jābrauc!!! smile

Varbūt ir iespēja aplūkot maratona trasi līdzīgi kā pusmaratona trasi - gpx formātā?

26.augustā izbraucu pusmaratona trasi - patika posms aiz Ziedoņiem - pa krūmiem, pa peļķēm, Mežotnes pils parkā un Ķirbaksalā, pārējais gruntene!

Avatar

By Kaspi4 29.08.2014 23:05:03

Member++ · 2,282 comments
JanisRC wrote

Kā sastāv parkošanās uz Brīvības bulvāri - pie pieminekļa, sanāk gandrīz pie pašas iebrauktuves Bauskas estrādē ?

Tur mašīnas nebrauc, ko kalna galā ir ķieģelis - tupiks.
Sacensību braucējiem tas netraucētu, jo trase iet blakus pa taku gar upi.


Visu laiku bija ciet, šodien ķieģelis noņemts, domāju, ka var parkoties.


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By Kaspi4 29.08.2014 23:05:58

Member++ · 2,282 comments
Ewis wrote

Sveiki!

Ļoti žēl, ka vakar netiku uz maratona trases iepazīšanās izbraucienu - biju Rīgā. Nu neko, braukšu rītā un tad jau - kā būs tā būs! Vienīgi mani baida ātrums, ar kādu brauks meitenes. Es piedalīties domāju tīri intereses pēc - kā tas ir būt sacensībās, grupas braucienā utt. Un galvenais - notiek Bauskā, nekur nav jābrauc!!! smile

Varbūt ir iespēja aplūkot maratona trasi līdzīgi kā pusmaratona trasi - gpx formātā?

26.augustā izbraucu pusmaratona trasi - patika posms aiz Ziedoņiem - pa krūmiem, pa peļķēm, Mežotnes pils parkā un Ķirbaksalā, pārējais gruntene!


Marķējām visu dienu trasi nevarējām ielādēt sad Ja ir interese arī vēlāk, tad varam iedot.


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By Ewis 30.08.2014 00:28:37

Member · 5 comments
Kaspi4 wrote
Ewis wrote

Sveiki!

Ļoti žēl, ka vakar netiku uz maratona trases iepazīšanās izbraucienu - biju Rīgā. Nu neko, braukšu rītā un tad jau - kā būs tā būs! Vienīgi mani baida ātrums, ar kādu brauks meitenes. Es piedalīties domāju tīri intereses pēc - kā tas ir būt sacensībās, grupas braucienā utt. Un galvenais - notiek Bauskā, nekur nav jābrauc!!! smile

Varbūt ir iespēja aplūkot maratona trasi līdzīgi kā pusmaratona trasi - gpx formātā?

26.augustā izbraucu pusmaratona trasi - patika posms aiz Ziedoņiem - pa krūmiem, pa peļķēm, Mežotnes pils parkā un Ķirbaksalā, pārējais gruntene!


Marķējām visu dienu trasi nevarējām ielādēt sad Ja ir interese arī vēlāk, tad varam iedot.


Jā, interesē, būtu ļoti labi, ja varētu aplūkot!

Avatar

By wattanens 30.08.2014 16:51:59

Member · 793 comments

Stabs uz veloceliņa (tur kur liela daļa aizbrauca pa labi, caur pagalmu) bija vienkārši nāvīgs, V12 grupai smags kritiens, viens bērns slimnīcā. Vai tiešām neuzskatījāt par vajadzīgu nomarķēt dubult T švelleri pašā trases vidū? Vāji, ļoti vāji... Kamēr gaidīju puikam ātros vēl kādās četrās grupās gandrīz tas pats rezultāts, ar visu to, ka stāvēju trases malā un visus centos paspēt pabrīdināt.


3/4

Avatar

By trail xcer 30.08.2014 17:42:27

Member · 33 comments

Vai tad Bauskā nav mežu? Ļoti neintresanta gonka. Pagājušā gada sacensību posms - Baiļi pat līdzi nestāv.

Avatar

By team hozols99 30.08.2014 18:55:14

Member · 126 comments
trail xcer wrote

Vai tad Bauskā nav mežu? Ļoti neintresanta gonka. Pagājušā gada sacensību posms - Baiļi pat līdzi nestāv.

Treks vienmēr ir bijis granteņu seriāls. Nu katram savs stiprākajiem patīk grantenes, tehniskākajiem meži.
Starpcitu kad tad viņi apbalvos kopvērtējuma 3 niekus?

Avatar

By antikurjers 30.08.2014 19:53:50

restricted · 550 comments

Man patika. Laiks bija skaists. Trase viegla. Meža tiešām nebija neviena metra. Pie nepilnībām. varētu pieminēt to čibriku, kuram bija jārāda sporta/tautas sadalīšanās virzieni.  Un daļa sporta tika novirzīti uz nepareizu pagriezienu.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By Jan_ka 30.08.2014 20:01:30

Member · 43 comments

Man loti patika. Braucu sportu, nevienu bridi nebija garlaicigi, un man nebija viegli. Dubli bija superigi, slideni, upite super. Trek ir manas favoritsacensibas.
Ja vajag mezu- brauciet Vivusu, Gruzi aci, Mysport, bet laujiet parastiem mirstigjiem izbaudit Trek scensibas. Sis ir vienigais sada veida serials LV.

Paldies par so sezonu, nakamgad brauksu vel! Paldies un veiksmi.

Avatar

By twist 30.08.2014 20:12:50

Member · 109 comments

Koka taka pirms Mežotnes man patika. Un protams pirms starta pabūt upē aiz baļķu tilta bija pārsteigums... smile

Avatar

By milanietis 30.08.2014 20:13:49

Member · 59 comments

rezultāti un bildes būs?

Avatar

By ugis.s 30.08.2014 20:27:36

Member · 140 comments
Avatar

By despecs 30.08.2014 20:45:41

Member · 1,745 comments

patika viss(braucu "garo" distanci). Velo bija netīrāks nekā pēc pagājušā gada hānjas.

par dažām lietām, kas netraucēja, bet varēja būt labāk:
1. putrai nebija ievārījuma

gaidam foto.


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By ZIB 30.08.2014 20:51:10

Member · 273 comments

Gonka normāla. Bet organizācija drausmīga.

1. Neviens nenorāda ceļu asfaltētā krustojumā, tāpēc apmēram 20 cilvēki aizbrauca nepareizi (Nē, tur nebija nekādu zīmju).
2. Izbraucot uz tilta  biji divi varianti vai riskēt un izspraukties pirms fūras, vai arī kā es to darīju 10 sekundes gaidīt, kamēr viņa aizbrauc. Satiksme netika apturēta ne mirkli uz tilta, tas ir tāpat, kā notiek gonka un visi brauc kopā ar mašīnām pa brīvības ielu smile))))

Nekad nebija sūdzības par seriālu - šoreiz ir smile

Avatar

By ZIB 30.08.2014 20:54:34

Member · 273 comments
wattanens wrote

Stabs uz veloceliņa (tur kur liela daļa aizbrauca pa labi, caur pagalmu) bija vienkārši nāvīgs, V12 grupai smags kritiens, viens bērns slimnīcā. Vai tiešām neuzskatījāt par vajadzīgu nomarķēt dubult T švelleri pašā trases vidū? Vāji, ļoti vāji... Kamēr gaidīju puikam ātros vēl kādās četrās grupās gandrīz tas pats rezultāts, ar visu to, ka stāvēju trases malā un visus centos paspēt pabrīdināt.

Jā, tas arī ir tas krustojums, kur aizbraucām nepareizi un pēc tā krustojuma braucām uz tilta, kur notiek satiksme pilnā sparā smile

Policists stāv un viņam viss pofig. Būtu pateicis kur jābrauc.

Avatar

By ugis.s 30.08.2014 21:38:49

Member · 140 comments

Kaspi4 paldies par trasi un par kopīgu darbu distancē Aiga

Avatar

By agnijs 30.08.2014 21:44:29

Member · 14 comments

Šoreiz divi "mīnusi" manā skatījumā:

- Nebija brīdinoša/ informatīva zīme pirms diviem stabiem (laikam par tiem pašiem augstāk jau pieminēti) kādus 3-4 km pirms finiša, kā rezultātā noķerts stabs, kūlenis, sasists plecs un nobrāzta seja, bet tas laikam sīkums, jo varēju finišēt.

- putra šoreiz maza porcija un zapte vēl mazāk.

Pārējais viss bija ok

Avatar

By Gagris 30.08.2014 21:48:15

Member · 99 comments

Sveiki, pirmo reizi braucu treku, ko lai saka pirmais, kas paliek atmiņā ir tas, ka tādas naglas atsēdēšanas nebija redzētas. Pirms tam biju braucis tikai SeBU un Baložus. Daudzi tikai atsēž, mainījamies tikai ar kādu meiteni man šķiet no ELkORA, pārējie pat nedomā.... Itkā jau baigi glaimojoši vilkt vismaz 5 cilvēku grupu daudzu kilometru garumā, bet ņemot vērā, ka neesmu nekāds Velomens (tipa džeks ar baigo cisku), būtu patīkami arī, ja kāds vecis ar platāku muguru pamainītu, nevis trausla meitene. Labi, ka beigās sanāca atrauties, nevis pirms finiša visa grupa apdzen mani....
Pietrūka meža taku, bet dubļainās takas arī labi pārbauda meistarību.
Koridoru sistēmā neiebraucu, tāpēc startēju no pašām beigām, pēc rezultāta sanāk,ka varēju startēt no 1. koridora, kā saka pirmie kaķēni...
Lielai gonkas plus ir tas, ka vari sasniegt savu pelnīto rezultātu. Sebā visu trasi apdzen, bet beigās tāpat nekur netiek, ja visus posmus nebrauc.
Visā visumā labas sacensības.
Putras porcija pamaza.

Last edited by Gagris (30.08.2014 21:50:12)


Minu jau minu.....

Avatar

By Ewis 30.08.2014 22:14:20

Member · 5 comments

Nezinu, kā ir bijis citās trasēs, bet man kā iesācējai, kas pirmo reizi piedalās velo sacensībās - patika viss!!! Esmu priecīga, ka saņēmos un piedalījos! Mute smaida un ir liels gandarījums par paveikto!!!!!!!

Vienīgi žēl, ka no sacensībām par piemiņu ir tikai numurs. Būtu labi, ja katrs finišējošais saņemtu medaļu ar uzrakstu - nu līdzīgi kā tas ir skriešanas seriālos!!!!! Un iespēja katram izdrukāt savu diplomu ar vietu grupā un kopvērtējumā!